Forum

Finn i Rey, a wątek miłosny w epizodzie VIII

Jak myślicie? Twórcy powiążą jakoś wątek Rey i Finna jak było z Hanem i Leią czy dodadzą jej do paru Poe Damerona a wątek Finna będzie osobno prowadzony?

Re: Finn i Rey

Moim zdaniem Rey i Finn są idealni jako przyjaciele. Romans mógłby być trochę wymuszony

Romanse

Wg mnie kwestie romansów są w pełni otwarte. Może być Finn, może być Poe ale też wyobrażam sobie scenariusz Rey + Ben

Re: Romanse

Finn i Poe. I będzie poprawne hollywoodzko. ~

Re: Romanse

Rey + Ben i mamy odwrotnie do historii Anakina gdzie miłość sprowadziła go na ciemną stronę, a tutaj mogła by Bena sprowadzić na jasną.

Re: Romanse

Raczej średnio to sobie wyobrażam po tym, jak na jej oczach zabił kogoś, kogo zaczęła prawie traktować jak ojca.
Nie, dla Kylo nie będzie szczęśliwego zakończenia.

Re: Romanse

Może być że Kylo z Poe. Wspólne rybki w górach i takie tam...

Re: Romanse

Finn i Poe. Nie obściskiwali się tak bez powodu, sami aktorzy w wywiadach mówią, że grali romans!

Re: Romanse

Moja droga ja sobie ot tak z palca przecież o tym nie piszę. To wszystko - moje wypowiedzi - bazują na wprawnych obserwacjach otaczającego nas świata.

...

<troll mode on>

Jak znam życie (i Bastion) jakiikolwiek by romans nie był, ocenicie go zgodnie z tytułem tej piosenki...

https://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I

Re: Finn i Rey

Nie wyobrażam sobie Rey i Poe. Raczej Rey + Finn, widać jak o siebie dbają i jeszcze to, jak Finn mówi do Rey, że jeszcze nikt na niego nie patrzył tak, jak ona.

Re: Finn i Rey

To takie romantyczne. TFA jest takie piękne. Wykreowane z wielkim wyczuciem i kunsztem. Wzruszyłem się w kinie na tych scenach.

Re: Finn i Rey

Finney

qwe

Zależy co zaplanowali twórcy. Bo jeśli popularna teoria się potwierdzi, to okaże się że Kylo jest ciotecznym bratem Rey... więc łączenie ich w parę będzie niespecjalnie trafionym pomysłem.
Rei i Poe dla mnie osobiście byłoby najlepszą opcją, bo Poe bardzo mi podszedł jako bohater. Zdecydowanie bardziej od Finna, który - wbrew zdaje się powszechnej opinii - jest dla mnie bohaterem strasznie nie "starwarsowym" a przy tym nieśmiesznym i trochę żałosnym. No, ale niestety widać jasno że twórcy raczej na Poe nie stawiają. Gdyby było go trochę więcej, to konstrukcja filmu - tzn. udział głównych bohaterów - bardziej przypominałaby poprzednie trylogie. Tutaj raczej głównymi bohaterami są tylko Finn i Rey (no, chyba że Han, niczym Qui-Gon w TPM - ukradł po prostu czas jednego z głównych bohaterów, czego też nie wykluczam).

Bromance

A mnie się wydaje, że będzie romans, ale nie Finn i Rey
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aX9bVOv_700b_v2.jpg

Luke i Leia

W sumie to chyba w ANH były sceny podmiłosne zarówno między Leią i Hanem oraz Lukiem i Leią, z drugiej strony w TPM widać byłe, że Anakin i Padme mają się ku sobie. Więc w ep VIII mogą dać romans Finn+Rey (ich spojrzenia miedzy sobą) Rey+Poe, Poe+Finn(dzisiejsza kultura jest pełna takich rzeczy).

jest jeden

moment w filmie (tak mi się zdaje), gdzie można przez chwilunię wyczuć jakieś erotyczne, rodzące się, napięcie.

Mówię o po-ucieczce Falconem
I don`t know your name.
Finn. What`s yours?
I am Rey.

(dobrze, że nie Charles sorry, nie mogłem się powstrzymać)

W tym momencie jest odrobina hollywoodzkiego miłosnego `ocznego` spojrzenia, ale czernuch wymięka.
Swoją drogą przyjmuję zakłady na dziewictwo nowego trio - Kylo, mimo tragi-emo, jest już raczej po.
Rey ffff mogła się skusić z jakimś innym złomiarzem (sorry JOR), ale raaaaczej nie.
Finn - obowiązkowa virginja

StormPilot

Obstawiam dość poplątaną wersję.
Po pierwsze Poe będzie się bujał w Finnie. Sporo za tym przemawia (wypowiedzi Oscara Isaaca, kilka drobnych szczegółów w siódmej części, tweety jednego ze scenarzystów części 8, itp.). Cała koncepcja doczekała się już zresztą swojego określenia - StormPilot - a ilość fanartów i opowiadań w anglojęzycznych źródłach na ten temat wielokrotnie przewyższa wszystkie pozostałe kombinacje.

Po drugie Finn niekoniecznie musi to odwzajemnić.

Poe może z czasem odpuścić podkochiwanie się w swoim wybawcy i skończy się na parze Finn/Rey.

Całkiem prawdopodobne jest też to, że nie będzie żadnego wielkiego romansu między głównymi bohaterami - naczelnym motywem pozostanie przyjaźń i walka ze wspólnym wrogiem.

To przy okazji mój pierwszy post na forum, więc ładnie się witam

Romanse w ep. VIII

Ja należę do tej (mniejszej?) grupy, która z przyjemnością obejrzy w kolejnych dwóch epizodach jakiś zgrabny wątek miłosny. Uważam, że dobry romans nie jest zły i może być ciekawym dodatkiem do całej historii. Zwłaszcza jak proporcje w całym filmie są odpowiednie (jak było w przypadku wątku Leii i Hana).

Wydaje mi się, że opcji jest kilka i nic nie jest na 100% pewne. Wbrew temu co się mówi, żartów ekipy czy głosom niektórych grup, to jednak nie spodziewam się opcji Finn i Poe. Uważam, że jeszcze nie mają takiej odwagi na górze, żeby do SW, na pierwszym planie walnąć homoseksualny wątek romansowy. Może w następnej trylogii Choć jak się chce to relacje tej dwójki można tak w TFA odczytywać.

Od jakiegoś czasu podejrzewałam, a po nowszych informacjach coraz bardziej się tego spodziewam, że Finn zostanie sparowany z nową postacią – Rose. I choć na razie mało o tej opcji wiem, to muszę przyznać, że mi się podoba. I na chwilę obecną takiego wątku bym chciała. Oczywiście, pod warunkiem, że zgrabnie to napiszą i zagrają.
Zastanawiam się czy Rey będzie koniecznie pchana w czyjeś objęcia. Może jej tego „oszczędzą”. Poe pewnie mógłby być, choć nie spotkali się w poprzednim filmie. Mam mocno mieszane uczucia do Kylo Rena, ale kto wie, może bardziej na zasadzie… umm… mrocznego flirtu

Pomyślałam też, że może zrobią tym razem drobniejsze, z mniejszym czasem ekranowym, ale dwie historie miłosne? Albo jedna będzie mocno w tle, a druga będzie istotniejsza. Jedna z happy endem, druga wręcz przeciwnie. Może jeszcze jakaś inna postać wchodzi w grę? Zobaczymy.

Re: Romanse w ep. VIII

Phasma i Threepio!

Re: Romanse w ep. VIII

Trochę się boję że z Rose zrobią takiego Jar Jara sequeli. Ale z drugiej strony nie sądzę żeby Rian był w stanie wykreować taka postać. Rose + Finn to będzie raczej taki humorystyczny akcent TLJ. Natomiast Rey + Kylo byłby fajnym motywem gdyby go tylko delikatnie zaznaczyli - coś na wzór relacji Cassian-Jyn.

Re: Romanse w ep. VIII

Już jest Jar Jar sequeli - Finn

Re: Romanse w ep. VIII

Ja rozumiem, że można nie lubić Jar Jara, ale są pewne granice.

Re: Romanse w ep. VIII

Finn+Poe to czysty wymysł for fun, bo między nimi nic się nie zadziało, więc trudno by był taki wątek + to, co piszesz - otwarcie gejowski wątek w takiej produkcji to strzał w kolano.

Finn+Rose to będzie jedyny wątek romansowy. W sumie ni ziębi mnie, ni grzeje, mam nadzieję, że nie będzie zajmował za dużo czasu ekranowego i nie wyjdzie głupio.

W świetle ostatnich spoilerów Rey+Kylo zapewne się nie ziści, szkoda, bo to jedyny wątek tego typu, który bym chętnie zobaczyła.

Re: Romanse w ep. VIII

Które spojlery masz na myśli? Te z paleniem drzewa?

Re: Romanse w ep. VIII

Re: Romanse w ep. VIII

To jakaś konfabulacja. Na reddicie regularnie pojawia się ktoś kto za pomocą zmyślonego "wycieku fabuły" chce zyskać 5 minut popularności.

Re: Finn i Rey, a wątek miłosny w epizodzie VIII

Myślę, że twórcy powiążą jakoś wątek Rey i Finna oraz dodadzą Poe, który nieźle ich wygrzmoci (wiadomo jacy są piloci).
Zapowiada się niezły trójkąt, będzie wesoło i kolorowo.

....

A ja chętnie widziałbym Rey+Poe, jakoś mi tak jedno do drugiego pasuje.
Finna z Rey nie widzę, nie nadają się razem. I zupełnie nie wyobrażam sobie parki Finn+Poe; też nie sądzę by odważono się tak otwarcie pokazać coś takiego. SW to raczej nie ten typ filmu, za duża skala, za duża popularność, za duże pieniądze.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.