Forum

Battlefront II Dice

Re: Battlefront II Dice

Czy ktoś może mi jedna kwestię rozjaśnić?

W roku 2004 LucasArts wydał grę studia "Pandemic Studios" pod tytułem "Star Wars: Battlefront".
Jej kontynuacją była gra "Star Wars: Battlefront II" wydana bodaj w 2005 roku.

W 2015 roku wyszedł "Star Wars: Battlefront" od DICE... Teraz zapowiadają "Star Wars: Battlefront II"...

I teraz "mój problem": Kogoś powaliło żeby dublować tytuły gier wydanych w odstępie 10 lat? Nie dąło rady zrobić po prostu kontynuacji? Battlefront III i teraz Battlefront IV wyglądały by gorzej? Sprzedawały się słabiej gdyby miały właśnie takie nazwy? Wątpię...

Odbieram to jako próbę wymazania poprzednich gier serii z historii gier SW... Wg mnie to głupie...


Re: Battlefront II Dice

To nie jest takie głupie jak mogło by się wydawać...
Gdyby Battlefront od DICE nosił oznaczenie III, część osób która nie grała w Battlefronta od Pandemic Studios w 2005 (np. z racji wieku) mogłaby zainteresować się "poprzedniczkami" a w związku z tym dostrzec braki w produkcji DICE. A tak, część wogóle nie trafi na "starego" Battlefronta, a reszcie wmówi się że to przecież nie III, a "reboot" serii i dlatego jest inaczej (w mojej ocenie gorzej).

Re: Battlefront II Dice

Nie, to nie próba wymazania poprzednich gier SW. Taka jest po prostu polityka EA. Spójrz na ich inne ostatnie tytuły - Need for Speed, Medal of Honor. Również w początkowych założeniach Mirror`s Edge Catalyst miało nazywać się po prostu Mirror`s Edge. Czemu tak jest, nie mam pojęcia. Co do nadchodzącego Battlefronta, nie jest on jeszcze zatytułowany, tak więc "Star Wars: Battlefront II" jest jedynie nazwą umowną, nie oficjalną.

Re: Battlefront II Dice

Rzecz w tym, że w ten sposób określa się grupę docelową.
W przypadku elektronicznej rozrywki 10 lat to pokolenie. Spora część osób, które grały w poprzednie części już sobie odpuściła ten sposób spędzania czasu lub aż tak się w niego nie angażuje jak wtedy gdy miała 14-15 lat. Dlatego nowe gry nie są kierowane do nich, a może raczej nie TYLKO do nich, bo Ci, którym zależy i tak trafią na tytuł.

A teraz patrząc z perspektywy młodszej generacji, łatwiej sięgnąć po tytuł SW:Battlefront niż po SW:Battlefront III czy IV. Nie trzeba się zastanawiać nad tym czy gra ma związek z poprzedniczkami, nie ma się poczucia wpadnięcia w środek nurtu bez zrozumienia kontekstu.
To prosty zabieg, który stosują twórcy wszystkich tasiemców -Assassin`s Creed, Battlefield itd itp.
Żeby nie szukać daleko -zobacz w ilu miejscach przy promocji SW:TFA znajdziesz informację "Epizod VII"?

TFA w nowej odsłonie serii

Zanim pojawią się tu komentarze dotyczące zawartości nowej gry, chciałbym zaznaczyć, że brak elementów z Epizodu VII lub VIII, przynajmniej w podstawowej wersji gry - nie będzie niczym złym ani uwłaczającym. Oczywiście to moje subiektywne zdanie, ale mam na nie argumenty.

Otóż nowa trylogia to nowe wyzwania, nowa jakość, nowe produkcje. Pierwsze gry, pomijając Infinities, z nowych części Sagi powinny wnosić nowe rozwiązania, ulepszenia. Póki co, to niewiele mamy danych o gamie pojazdów Najwyższego Porządku/Ruchu Oporu. Nie czytałem ilustrowanego albumu o TFA, ale chyba przyznacie mi rację. A zamiana paru tekstur, animacji i dialogów - to zadanie moderów, nie producentów gier.

Pierwsza gra z realiów Epizodu VII, która została zapowiedziana, to Lego Star Wars. Jak widać na trailerach, będzie to swego rodzaju rewolucja. Już teraz gracze przychylnie patrzą w jej kierunku. Dlatego też uważam, że aspekty nowej trylogii spokojnie mogą się ukazać w trzeciej odsłonie serii, pomijając pomniejsze urozmaicenia i DLC.

Jednak jeśli twórcy zechcą nas obdarzyć czymś z TFA, to jestem niemal pewien, że nie będą to zwykłe jednostki, broń i pojazdy - bo na to jest za wcześnie.

Battlefront II: Clone Wars

Re: Battlefront II: Clone Wars

Zgadzam się z tą opinią, a zwłaszcza z ostatnim akapitem. Wiele bym dał, żeby tylko te pieprzone DLC zawierały nową zawartość, a nie wyciętą z podstawki. I żeby ta zawartość była (tzn. Oprócz 2 blasterów, 2 kart i 2 bohaterów i paru mapek coś jeszcze). Ja bym chciał, żeby w II dodali klasy i usunęli system kart (albo zmienili).

Star Wars Battlfront 2 w 2017

W tym roku może nie doczekamy się żadnej nowej gry spod znaku Star Wars od Electronic Arts, ale od przyszłego będziemy nimi regularnie karmieni.

EA: nowa gra Star Wars co roku; Battlefront 2 w 2017? - obrazek 1
Na ostatnim spotkaniu z inwestorami Blake Jorgensen, dyrektor finansowy Electronic Arts, zasugerował, że do premiery Star Wars: Battlefront 2 dojdzie w 2017 roku. DICE ma popracować nad rozmiarem i ogólną jakością światów, w których toczyć się będzie akcja gry. Studio ma też do dyspozycji więcej materiału - może tworzyć nie tylko na kanwie oryginalnej i drugiej trylogii Gwiezdnych wojen, ale też nawiązać do Przebudzenia Mocy.

EA nie chce też poprzestawać na samym nowym Battlefroncie. Wiadomo, że w przygotowaniu są też inne tytuły rozgrywające się w uniwersum autorstwa George`a Lucasa: nad jednym pracuje Visceral Games, a nad kolejnym twórcy Titanfalla z Respawn Entertainment. Jorgensen zapewnia, że w ciągu trzech-czterech najbliższych lat co roku można spodziewać się premiery nowej gry spod znaku Star Wars.

Co o tym myslicie ?

Gry SW

Ja myślę, że Battlefront 2 nie będzie miał żadnego sensu, przynajmniej w 2017 roku. Może za kilka lat (dwa, może trzy). Tak naprawdę ledwo co wyszła jedynka, a oni chcą już dwójkę robić. To jest bezsens. Postacie, lokacje oraz pojazdy z TFA i RO mogą dorzucić w update`ach tej części. Tak poza tym, to strasznie dawno nie grałem w Battlefronta. Z prostej przyczyny - stało się to, czego się obawiałem - najnormalniej w świecie mi się znudził. Gdyby ta gra miała fabułę... Tak BTW, to kilka miesięcy temu na TT pisał o tym John Boyega. Jeżeli mają robić dwójkę, to wyłącznie z fabułą.

Osobiście wolałbym natomiast, by w 2017 roku wyszła wreszcie jakaś gra pokroju TFUów. Brakuje mi takich gier, z taką ciekawą historią. Moim marzeniem jest gra tego typu w czasach Starej Republiki, kręcąca się wokół tematyki przedstawionej w dodatkach do TORa. Niech Moc będzie z Wami.

,,,

Nowa gra co roku, brzmi dobrze. Najbardziej liczę na Respawn Entertainment, Titanfally są podobno świetnymi grami. Visceral Games może zrobić, albo coś bardzo dobrego (jak Dead Space), albo średniego (jak Battlefield Hardline). Co do Battlefronta, mam nadzieję, że DICE wyciągnie wnioski ( http://swbstats.com/ ) i zrobi porządną kontynuację, a nie kolejne coś.

Z drugiej strony są to twórcy głównie strzelanin, a (moim zdaniem) Star Wars najbardziej potrzebuje RPGów i innych gier, które rozbudowują kanon. Osobiście chciałbym remaka Kotorów i skanonizowania ich.

...

Ok, mamy wyciek. Co prawda z niego wiele się nie wywnioskuje, ale widzimy, że będą wszystkie kanoniczne ery, oraz imperialna Kampania single-player. Cóż nie mogę się doczekać reszty materiałów promocyjnych.

PS: Proponuję zmianę tematu na "Star Wars Battlefront II: 2017", aby była spójność względem poprzedniego tematu dotyczącego BF 2015.

Iden Versio

Tak się ma nazywać postać, którą będziemy grać.


In Battlefront II, out November 17, there will be a single player campaign. It’ll give you the ability to play as Iden Versio, played by Janina Gavankar, a special forces Imperial soldier who vows revenge on the Rebel Alliance after seeing Death Star II get blown up from the surface of Endor. The character wholly believes in the Empire and, for players, it’ll be a focus they are not used to: the eradication of the Rebellion.

Ceny

Na empiku pojawiły się zapowiedzi wydań gry Battlefront II, wraz z cenami:
PS4 - 299,99 PLN
PC - 299,99 PLN
XBOX ONE - 299,99 PLN

Re: Ceny

299,99 zł za nową grę na PCta - wow, co za czasy. Dobrze, że nie mam już czasu na granie

Jak dojdą do tego DLCki, to może się okazać, że ktoś kupując wszystko w dniu premiery wywali pół tysiaka

Re: Ceny

Ale na PC to jakaś wersja Deluxe? Damn.

Re: Ceny

tyle co podstawka do dobrej planszówki, a tu przynajmniej można grac samemu

Piękne xD

BF1 kupiłem w ostatnie święta BN za 33 zł. Tutaj pewnie też trzeba będzie poczekać z rok.

Re: Ceny

Pewnie cena za pre-order, dzięki któremu dostaniesz dodatkową broń i skina do myśliwca . Podejrzewam, że z miesiąc po premierze, gra na G2A będzie po 150-200 zł.

PS: Proponuję zmianę tematu na "Star Wars: Battlefront II 2017", aby była spójność względem poprzedniego tematu dotyczącego BF 2015.

Re: Ceny

SARCASM_MODE_ON

Dobrze że z cenami gier wzrastają też nasze zarobki.

Re: Ceny

xD

Przypomniała mi się dawna dyskusja na kantynie na temat gier. Narzekałem, że robią się co raz droższe, a ktoś (chyba Budziol) na to, że przecież zarobki poszły w górę, więc wychodzi na to samo.

Re: Ceny

Z tego co wiem, to po prostu na terenie UE gry nie mogą mieć blokad regionalnych - dlatego niestety u nas będą niedostosowane do płac, jak jest np. w Rosji, czy Brazylii.

Re: Ceny

A propos cen, to teraz znalazłam inne:

https://www.google.pl/search?q=star+wars+battlefront+2&client=firefox-b&source=univ&tbm=shop&tbo=u&sa=X&ved=0ahUKEwiDrI7Fkd7TAhWGFywKHeFRBpQQsxgIKA&biw=1920&bih=971

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/star-wars-battlefront-ii-edycja-specjalna/cid=EP0006-CUSA05749_00-DLXPREORDER00000?emcid=ps-we-5-89521

PC - 210 zł.
PS4/XBO - 260 zł
Edycja Super Wypasiona Deluxe na PS4 - 350 zł O_o. W jej skład wchodzą:

- Pakiet ulepszeń elitarnego oficera:
Blurrg-1120 (to blaster jest) + ulepszona modyfikacja chwytu
Epicka zdolność „Dowodzenie w boju”
- Pakiet ulepszeń elitarnego ciężkiego żołnierza:
FWMB-10 „Megablaster” + modyfikacja chłodząca lufę
Epicka zdolność „Pole osobiste”
- Pakiet ulepszeń elitarnego żołnierza zaczepnego:
CR-2 + modyfikacja spustu
Epicka zdolność „Granaty”
- Pakiet ulepszeń elitarnego specjalisty:
A280-CFE + modyfikacja lunety
Epicka zdolność „Mina laserowa”

- Pakiet STAR WARS™ Battlefront™ II: OSTATNI JEDI™ – Bohaterowie, z dostępnymi na wyłączność** kostiumami Rey i Kylo Rena oraz epickimi modyfikatorami zdolności inspirowanymi nadchodzącym filmem.

- Motyw STAR WARS™ Battlefront™ II.

Innymi słowy, ponad stówa drożej za skórki i blastery. EA się nie zmienia.

kupię

dla samej kampanii chociażby - za scenariusz odpowiada autor historii do Spec Ops: the Line a ceny z empiku to jak zawsze z kapelusza, pierwszy BF używany, już pół roku po premierze kosztował 50 zł. na ps4

...

https://www.cdaction.pl/news-49455/star-wars-battlefront-ii--garsc-nowych-informacji-wideo.html

Jak miło, nareszcie pojawią się klasy i system przeładowania (choć ma być czymś pomiędzy klasycznym systemem, a tym z SW:BF1). Oby pojazdy były normalnie poustawiany przy bazie, a nie z durnych żetonów.

Przecieki

Re: Przecieki

Sam klon wygląda bardzo fajnie, podoba mi się.

PS: Może administracja scali 2 tematy o SW:BF II w jeden?

Re: Przecieki

Niby po co? Z GoH też są dwa i jakoś nikt nie narzeka.

Re: Przecieki

Uważam, że byłoby ładniej.

Re: Przecieki

Modzi mają coś zrobić? Oj, chyba i za 100 lat się nie doczekasz.

Re: Przecieki

Wysil się to ich przekonasz, żeby coś zrobili.

Re: Przecieki

Re: Przecieki

A nie widać...

Re: Przecieki

Odrzutowca Wonder Woman też, a istnieje.

SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Witam, chciałbym gorąco zaprosić wszystkich fanów gry Star Wars Battlefront na STREAM z najnowszej odsłony tej serii czyli SWBF2!!! 10 czerwca (sobota) o godzinie 21:30 na YouTube kanale maRso, link:
https://www.youtube.com/channel/UCtc2BaIhBqAHfMjfkb08A3A/featured

Komentować będzie oczywiście maRso i paru innych fanów tej serii.

Subskrybujcie ten kanał (skupia się on na całej serii SWBF2) i mam nadzieję, że 10 czerwca będziecie z nami oglądać pierwszy Gameplay SWBF2 2017

!!!!!!!!

ALE DLACZEGO KRZYCZYSZ?

Theed

Theed.
https://i.redd.it/d3voq2t96a2z.jpg

Niech gameplay/fabuła choc w polowie dorowna oprawie wizualnej, a bedzie dobrze.

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Kto to jest maRso?

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Osoba która komentuje na twojej rurze gameplay do nowego Battlefronta.

Nie ma za co.

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Druga część w sensie znanym z HS? ~

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

maRso to nowy początkujący YouTuber i specjalizuje się właśnie w grach sagi Star Warsach. Pozdrawiam

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Zawsze chciałem być youtuberem jak dorosnę!

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Ja tam wolałem być owocem Jogobelli.
Ale gdzieś błąd popełniłem...

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Dzięki, mam jasność. Pozdrawiam

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Ciszej, ludzie śpią.

Haha

Ale reklama Marso...
Myślę, że raczej ludzie wolą słuchać deweloperów mówiących o grze podczas gameplayu, a nie Marso który będzie mówił jak to się źle gra w obecnego i narzekał na noobów.

Nie

Nigdy nie oglądam streamów z prezentacji gier, dlatego że prowadzący często się podniecają drą mordy, komentują i nie można się zbytnio skupić, dlatego będę oglądał stream na oficjalnej

Re: Nie

Bardzo dobra postawa!

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Ale po co się tak drzesz?

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Kto ci sie drze kretynie

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

"Gratuluję" wysokiego poziomu kultury osobistej.

Re: SWBF2 - PIERWSZY GAMEPLAY 2017

Właśnie to jest poziom osób, które by ten stream komentowały.

.

Shameless advert is shameless

multi

Potwierdzono beta testy multi na jesieni - oczywiście trzeba złożyć preorder, by brać udział.

https://www.youtube.com/watch?v=89lcqLKptsM

I obrazek Yoda vs. Maul. W tle są klony w zbroi fazy II.

https://abload.de/img/ssdwsxom_90l1kgk8ux_sjfujh.jpg

Re: multi

Jest to coś, czego nie pojmuję i pewnie nie pojmę. Płacić kasę za bycie betatesterem w testach, które niczemu nie służą, bo i tak bugów jest wiadro w momencie premiery. ~

gamplay

Oglądajcie, EA siedzi tylko i usuwa

https://www.youtube.com/watch?v=EC-5FdMl0gQ

Re: gamplay

10:18

Nareszcie coś, na co czekałem od seansu "Przebudzenia Mocy"

taki tam wyciek

Wyciekł fragment rozgrywki https://www.youtube.com/watch?v=sXrqRGR6N8A

Re: taki tam wyciek

Takie nijakie na 1 rzut oka :/

Czekam na więcej mimo, że i tak kupię

Stream

IGN streamuje: https://www.twitch.tv/ign

...

Dobra powiem, że mi póki co się podoba, ale wiadomo to jest ustawione tak, aby wypaść jak najlepiej zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Na razie jedyne co mnie bardziej martwi to przeładowywanie, mówili że system się zmieni, a jest jak w pierwszej części :/. Do tego chciałbym bitwy powiedzmy fabularnie zgodne, tzn. bez Rey przemykającej między żołnierzami WAR.

PS: Klony są świetne, brakowało mi ich i w ogóle całego okresu TCW, może teraz ruszy coś więcej w tej materii. Spoko by było, gdyby w kampanii fabularnej wspomnieli o tym konflikcie i dali jakąś wstawkę np. 15 minutowy odcinek z bitwą o Christophsis.

Re: ...

Mi się podobały te gameplaye (tj. oficjalny i ten co był jakiś czas temu dostępny do obejrzenia w tym newsie: https://www.cdaction.pl/news-50114/star-wars-battlefront-ii-wycieklo-12-minut-rozgrywki-z-rey-idarthem-maulem-wideo.html ).

Jest dynamizm, klony, piękna grafika, mechanika wyglądająca na intuicyjną. Wiadomo, że na tych filmikach starano się pokazać grę z jak najlepszej strony, ale jeśli oceniać tylko te filmiki to wygląda to wszystko bardzo ładnie.

Re: ...

- 15 minutowy odcinek z bitwą o Christophsis

Tak, przerwą fabularny ciąg dla 15 minutowego flashbacka, na pewno

Re: ...

A dlaczego nie? I tak fabuła ma być rozciągnięta między epizodem VI, a VII, więc to nie będzie jeden ciąg, może być nawet tak, że co misja to inna dekada ;p.

Re: ...

Ja bym też chciała, by powprowadzali nowe, niefilmowe planety (jak Sullusta z jedynki). Np. wprowadzają Ahsokę w sezonie razem z Shili, Kita Fisto z Glee Anselm, Grievousa z Kalee itd. Wiem, wiem, marzenia, ale marzyć można .

Battlefront 2 PC Pre-Order

Mam pytanie czy można kupić gdzieś indziej Battlefronta II elite trooper edition oprócz origin? Bo chciałbym kupić wersję pudełkową.

Re: Battlefront 2 PC Pre-Order

Oczywiście, empik, Media expert

...

Cóż więc już wiemy jak będzie wyglądać "karciana" część rozwoju: https://www.cdaction.pl/news-50446/star-wars-battlefront-2-witajcie-w-piekle-skrzynek-z-lootem-wideo.html

Mi osobiście to nie przeszkadza, byleby karty były różnorodne na tyle, żeby chciało się je zdobyć, a jednak na tyle mało zmieniały w rozgrywce, żeby nie zakłócić balansu. No jeszcze fajnie by było gdyby same bronie się zdobywało w sposób tradycyjny, jak w np. BF4 tzn. grając np. CKMami odblokowujemy kolejne z tej kategorii. Podejrzewać można, że ze skrzyneczek będzie można zdobyć przedmioty kosmetyczne. No, jest to też odpowiedź na pytanie "Skoro DLC będą darmowe to jak gra będzie się utrzymywać?".

Re: ...

Po prostu wzięli mechanizm z ich FIFY, Blizzardowego Hearthstone`a czy Overwatcha i masy innych gier, które wykorzystują mechanizm paczek. Różne są opinie na ten temat, ale raczej się to sprawdza i przyciąga graczy do tego, żeby się na dłuzej zaangażować w grę i mieć poczucie rozwoju.

Jak dla mnie spory krok do przodu w porównaniu do BF1.

Re: ...

Ale Overwatcha to ty szanuj. Tam w skrzynkach jest tylko kosmetyka. Nie ma NICZEGO co wpływa na mechanikę gry. Jak dla mnie to duża różnica, czy koleś któremu nie żal kasy ma wszystkie skórki rok wcześniej niż ja, czy też ma wszystkie bronie dużo wcześniej.

Re: ...

No ale dopiero zobaczymy jaka różnica będzie w użytkowaniu jakiejś legendarnej karty i zwykłej. Możliwe, że różnice będą niezbyt duże - takie żeby czuć, że jest trochę lepiej, ale nie takie, żeby ktoś ze zwykłą kartą wyrywał sobie włosy z głowy. Nie wiem jakie będą mieli podejście w DICE, ale np. legendy w Hearthstone wcale nie są jakieś wiele lepsze od kart, które stosunkowo łatwo zdobyć.

A Overwatcha to ja szanuję

Re: ...

Ale nadal SĄ lepsze. A to już jest coś czego nie lubię. Mogę zapłacić za grę, za miesięczną subskrypcję, ale jeśli mogę mieć przewagę nad innymi graczami jeśli jestem skłonny wydać odpowiednio dużo, to jest to dla mnie spory minus gry. Zwłaszcza, że należę do ludzi, którzy czasu na granie mają raczej mniej niż więcej, i opcja "nadgonienia" za pieniądze jest dla mnie bardzo kusząca i muszę mocno nadwyrężać moją samokontrolę, żeby nie przewalić kasy.

Re: ...

Z filmków wynika, że to będą różnice typu większy zasięg rzutu mieczem. Pytanie jakie będą różmice przy kartach zwykłych i legendarnych, bo może się okazać że my mam 110% domyślnego życia a przeciwnik 250.

Film o Iden

Na D23 pokazali filmik o Iden. Jakiś wielkich rewelacji nie ma, ale jest trochę o niej i jej ekipie.

https://www.youtube.com/watch?v=pryBP4K-_34

Fondor

W najnowszym updacie do bety pojawił się Fondor i jego stocznie .

https://www.youtube.com/watch?v=w4R0FQQVwEw

Wyciekł trailer starć kosmicznych.

https://www.cdaction.pl/news-50891/star-wars-battlefront-ii-wyciekl-zwiastun-ze-starciami-statkow-kosmicznych-wideo.html

Wyciekł trailer starć kosmicznych, który mieliśmy zobaczyć dopiero na Gamescomie. Mi osobiście wiele on nie mówi (prócz tego, że będzie można latać Yodą ) i czekam na gameplay, który miejmy nadzieję niedługo się ukaże.

Re: Wyciekł trailer starć kosmicznych.

Mamy (już oficjalnie) pełną wersję:

https://www.youtube.com/watch?v=nWHQ77BZDZg

Cóż nadal nic nie widać, prócz większej ilości bohaterów. Czekam na gameplay i mam nadzieję, że będzie tryb abordażu czy czegoś podobnego.

PS: Czy mi się wydaje, czy Maul mówiący "cannot kill sith" jest nawiązaniem do słow Anakina z I epizodu "No one can kill a jedi"?

Re: Wyciekł trailer starć kosmicznych.

Niby nie pykam w strzelanki, ale wlecieć do takiego Resurgenta to z chęcią

Re: Wyciekł trailer starć kosmicznych.

Mamy również gameplaye prosto z Gamescomu. Wygląda to fajnie, ale podejrzewam, że będzie to niszowy tryb jeżeli nie dadzą abordażu czy czegoś. Ja pewnie zagram parę razy i tyle, bo latanie w grach to nie moja działka . Jeżeli będzie jakiś tryb mieszany jak w tym dodatku do Battlefronta I ze Scarif to już prędzej. Jeszcze jak dla mnie miło by było gdyby można było zostać kanonierem, tak jak to miało miejsce w oryginalnym Battlefroncie II.

Mapy

EA bawi się w tajemniczość, ludzie bawią się w odgadywanie . Mapy na start to prawdopodobnie:

Naboo
Kamino
Kashyyyk
Endor
Gwiazda śmierci II
Hoth
Mos Eisley
Yavin IV
Jakku
Takodana
Baza Starkiller


https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/70wrax/strange_tweet_from_ea_star_wars_what_could_this/

A, no i chodzą słuchy, że podobno w wersji podstawowej będzie 6 bohaterów OT, 2 ST (Rey i Kylo) i 2 PT (Maul i Yoda). Grievous miał być (jego bardzo wczesny model odnaleziono w wersji alfa), ale podobno mają problem z wykończeniem go, bo jest bardzo skomplikowany. Z Obi-Wanem też rzekomo nie wiadomo, czy trafi do podstawki, więc ludzie przewidują, że drugi sezon to będzie Utapau z tymi dwoma. Ale to wszystko niepotwierdzone info, choć nie zdziwiłabym się, gdyby tak było, bo DICE chyba za ambitnie podeszło do tematu. Osobiście wolę, by zrobili dobrą robotę, a nie na odwal-się, więc mogę poczekać na DLC.

Re: Mapy

Cóż biorąc pod uwagę cenę DLC (a właściwie ich brak, bo to będą zwyczajne aktualizacje ) to też mogę poczekać. Może dodadzą Umbarę z Rexem, albo coś innego z TCW. Tak samo Rebelsi, niech nie pomijają seriali!

Re: Mapy

W końcu załogę Ghosta niemal każdy fan z radością ubije.

Re: Mapy

Powiedzmy, niektórych z załogi "Ghosta" z radością.

Beta testy???

Są jakieś informacje o beta testach na PS4?
Wiem że od takich pytań jest Google, ale może ktoś po prostu wie i podzieli się tą wiedzą

Re: Beta testy???

Sprawdź w google.

Re: Beta testy???

O ile wiem, to beta z preorderów fizycznych będzie tylko w paru krajach, w których sprzedawcy wysyłają do niej kod mejlem (ja mam taki, no i kod na skórki mi jeszcze nie działa w Originie). Ale chyba powinna być normalnie dla wszystkich 6. października, nie?

Re: Beta testy???

To jakby faktycznie była otwarta beta na początku października to mogę spróbować. Jak mi się spodoba i opinie na Bastionie będą lepsze niż przy jedynce to może skuszę się na grę za rok, zamiast za dwa lata

Dziękuję Shaak

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.