Forum

"Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Moi drodzy, odcinek z Maulem za nami, za tydzień Thrawn po raz ostatni w tym roku weźmie się za rebeliantów, więc czas już zacząć spekulacje na temat sezonu czwartego! Poniżej jak zwykle zamieszczam zebrane z ostatnich miesięcy plotki.

Plotki:

*Serial ma mieć 5-7 sezonów wg Disneya, wedle Freddy`ego 6. Z drugiej strony są też (nowsze) plotki, że piąty sezon nie jest w planach, a podobno powstaje nowa produkcja. Gilroy mówił, że ma być "tyle sezonów, ile potrzeba".

*Padły mocne sugestie, że być może zobaczymy bitwę o Scarif, a nawet rebelię po ANH. I że być może Ezra przeżyje do tamtych czasów, ale niekoniecznie wszyscy. Wiem, że jest dużo osób mówiących, że Zeb miałby zginąć, ale w jednym z "Reconów" (po "Legacy of Lasan") padło stwierdzenie, że "można sobie zacząć wyobrażać szczęśliwe zakończenie dla tego rebelianta", id est pewnie powrót na Lasan.

*Gray chciałby, aby Ezra kiedyś zasiadł za sterami podracera. A Eckstein chce Barissę. Niby nic, ale tak samo Marshall "chciała" Tatooine i Dantooine.

*Odcinki wypełniaczowe mają okazać się ważne w przyszłości, czego... na razie nie widzę.

*Jest ta dziwna sprawa sowy-Ahsoki. Gdy się pojawiła, Filoni powiedział, że zwierzę jest "awatarem czegoś, co już się pojawiło w uniwersum". Wielu teoretyzuje, że może być to Córka. A sama sowoashoka ma się początek spoilera rzekomo pojawić w "Ostatnich Jedi" koniec spoilera Być może to prawda, zważywszy na fakt, że Filoni wkrótce po zakończeniu sezonu drugiego powiedział, że już pracuje nad jej przyszłością. Zaprzeczył (podczas Celebration London) jakoby była duchem, no bo nie miała odpowiedniego nauczyciela. W styczniu 2017 Freddie powiedział, że dowiemy się o jej powrocie "z perspektywy pewnej osoby", cokolwiek to miałoby znaczyć. A, no i jest plota, jakoby Rosario Dawson miałaby ją grać w wersji live-action. BTW: pamiętacie ile razy porównywano ją do Gandalfa? A on wrócił...

*Kiedyś pojawi się X-wing, a scena z nimi ma przypominać tę z "Imperium słońca": https://www.youtube.com/watch?v=VNTQSbvlutg

*Vader prędko nie wróci, jeśli w ogóle. Nawiasem, Freddie wspomniał, że mieliśmy się dowiedzieć czemu zarzucił pościg za naszymi rebeliantami.

*Filoni raz wspominał o Pietcie, więc może jest szansa. Thrawn z kolei - jako reprezentant "wojskowego Imperium" - ma się długo pokazywać. Freddie napomykał o Krennicu i szczerze mówiąc, zdziwiłabym się, gdyby go nie było.

*Kanan ma się nadal zmagać ze ślepotą i wspomnieniami z wojny. I podobno ma się zbliżyć do "szarości", choć na razie widzę to jeno u Ezry.

*Prawdopodobnie to właśnie w sezonie czwartym zobaczymy więcej "space marriage" Hery i Kanana. Ale podobno nie ma co liczyć na rozwój shipu Ezra-Sabine.

*Powróci Katee Sackhoff jako Bo-Katan - ma się pojawić co najmniej w 3 odcinkach. Dostanie plecak odrzutowy, a do tego w jej historii ma być sporo mroku. Była Mandalorem krótko po upadku Republiki, ale potem przyszło Imperium. Dowiemy się to i owo o oblężeniu Mandalory pod koniec wojen klonów.

*Mieliśmy w sezonie trzecim dowiedzieć się więcej o imperialnych kadetach. Ale to info padło po premierze "Antilles Extraction", więc lol.

*Kalani (droid taktyczny) być może pokaże się u Huttów, może dołączy do rebelii. Ale to tylko gdybanie z "Reconu".

*Saw Gerrera się pojawi, a do tego podobno nie raz.

*Za jakiś czas zobaczymy zamek Vadera na Mustafarze, ale nie było powiedziane eksplicytnie, że w "Rebels". Bardziej stawiałabym na Marvela.

*To nie rebelsowe, ale są plany skanonizowania Reksa w "Powrocie Jedi" jako "brodacza z Endora".

*Nie ma co liczyć na Marę Jade, Dasha Rendara, Biggsa i isalamiry.

I znowu: kopiuję plotki, które do tej pory się nie sprawdziły, ale kto to wie?

*Miał wrócić Lando. Pierwsza plota była dość dawno, potem takie info pojawiło się pod koniec sezonu drugiego, co zapewne oznacza, że pojawi się na początku czwartego. Jest też szansa na Bobę.

*Dowiemy się co oznaczają liczby przy imionach inkwizytorów. Po finale drugiego sezonu padały sprzeczne informacje w tym samym wywiadzie: z jednej strony Filoni mówił, że "wykonali już robotę", z drugiej: "zostało ich jeszcze tylu, ilu będzie potrzebnych w kolejnych odcinkach." Parę miesięcy potem Gilroy powiedział, że "jest dla nich plan". Może Marvel nam to wyjaśni?

*Mieliśmy się dowiedzieć skąd Ahsoka wzięła swą zbroję.

*Była plota o zillo, ale raczej się nie pojawi.

*Ma się rzekomo pojawić Cad Bane. Tu cytuję sama siebie: "[Freddie] dodał też, że byłoby świetnie zobaczyć Cada Bane`a i powiedział wówczas słowa: "Czy Cad Bane przetrwał Grievousa? Tak, chyba przetrwał Grievousa"." Podczas CL Filoni powiedział, że chciał zrobić z nim i Thrawnem jakiś żart na pierwszego kwietnia (bo mają podobne kolory), no ale nie zrobił.

*Nadal nie mieliśmy klonów-lojalistów Imperium (podobno wszystkie klony ostatecznie zrozumiały, że rozkaz 66 był zły) i szturmowców-kobiety.

Źródła:

http://star-wars.pl/News/21668,Plotki_o_Rebels_59.html

http://star-wars.pl/News/21587,Rebels_45_w_USA_i_3x06_w_Polsce.html

http://star-wars.pl/News/21566,Rebels_43_i_44_w_USA_oraz_3x05_w_Polsce.html

http://star-wars.pl/News/21542,Plotki_o_Rebels_58.html

http://star-wars.pl/News/21458,Rebels_42_w_USA_i_3x03_w_Polsce.html

http://star-wars.pl/News/21317,Rebels_38_w_USA.html

http://star-wars.pl/News/21258,Rebels_36_w_USA.html

http://star-wars.pl/News/21173,Plotki_o_Rebels_56.html

http://star-wars.pl/News/21156,Plotki_o_Rebels_55.html

http://star-wars.pl/News/21134,Plotki_o_Rebels_54.html

http://star-wars.pl/News/21079,Plotki_o_Rebels_53.html

http://star-wars.pl/News/21045,Plotki_o_Rebels_52.html

http://star-wars.pl/News/20983,Celebration_Europe_2016_Panel_o_Rebeliantach.html

http://star-wars.pl/News/20673,Rebelianci_2x11_w_Polsce.html

http://star-wars.pl/News/20646,Plotki_o_Rebels_49.html

http://star-wars.pl/News/20495,Jak_bedzie_wygladala_pewna_postac_w_Rebeliantach.html

http://star-wars.pl/News/20482,Rebels_26_w_USA.html

http://star-wars.pl/News/20045,Plotki_o_Rebels_46.html

http://star-wars.pl/News/19937,NYCC_2015_Panel_o_Rebeliantach.html

http://star-wars.pl/News/19935,Plotki_o_Rebels_44.html

http://star-wars.pl/News/19914,Rebelianci_Sarah_Michelle_Gellar_ujawnia_swa_role.html

________________________________________________

A teraz moje przewidywania niepoparte plotkami, lecz intuicją:

* Skoro mamy kalamariańskie krążowniki, to Ackbar lub Raddus to raczej pewniki. O, zrymowało się .

* Teraz, kiedy początek spoilera Maul (mam nadzieję!) nie żyje koniec spoilera nie zdziwiłabym się, gdyby powrócili inkiwyztorzy. Wedle słów twórców początek spoilera Maul był "głównym elementem reprezentującym ciemną stronę" po inkwizytorach. Teraz go nie ma, więc może? Przecież muszą mieć kogoś do pojedynków na miecze. koniec spoilera

*Zapewne zobaczymy jak Hera została generałem.

*Jak nie zobaczymy każdego z jednostki "Łotr 1", to bardzo się zdziwię.

*Skoro mamy Dantooine, to IMO Revan jest o krok od kanonizacji. Nie odpuściliby tego sobie. Może będzie jakaś statua lub jakikolwiek ślad jego bytności tam?

A czego bym chciała? Szczerze, chyba aby serial zbliżał się już do końca. IMO "Rebels" powoli wykorzystują swój potencjał. Poza tym więcej odcinków a`la "Through Imperial Eyes", no i skoro jesteśmy na Dantooine, to, chorobcia, blisko są Kalee i Muunilinst, dawać mi byłych Sepków! Do tego byłabym rada, widząc coś więcej ze "sztucznej" obsesji Thrawna. A, no i Ezra ktoś główny musi zginąć.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Ale jak to tak, Thrawn "po raz ostatni w tym roku"...

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

No właśnie, przecież nowa seria zawsze rusza gdzieś na jesieni, a odcinek pilotażowy przed wakacjami - czyżby admirał miał się dopiero pojawić w drugiej części sezonu - za skopanie dupska rebeliantom powinien mieć mocne wejście w nowym sezonie - czyżby akcja z nadchodzącego odcinka nie poszła tak dobrze jak admirał przewidział - No faktycznie część rebelsów mu zwieje

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Skrót myślowy, sorry . Chodzi oczywiście o sezon, nie rok.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

To jeszcze się dopytam, jak Eckstein może sobie czegoś chcieć, zkoro nawet nie wiadomo czy ona będzie w sezonie 4. A ponoć miała już się pojawić i w trzecim, co się raczej nie udało.

Chyba, że coś mnie ominęło?

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Finster Vater napisał:
To jeszcze się dopytam, jak Eckstein może sobie czegoś chcieć, zkoro nawet nie wiadomo czy ona będzie w sezonie 4. A ponoć miała już się pojawić i w trzecim, co się raczej nie udało.

Chyba, że coś mnie ominęło?

-----------------------
Jeszcze nie zostało powiedziane ostatnie słowo . Przed nami podwójny odcinek, więc wszystko się może zdarzyć

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Część odcinków wypełniaczowych okazała się ważna, jak choćby Lot myśliwcem.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

na "space marriage" nie liczę, miało być w sezonie trzecim a dostaliśmy masę odcinków w których nawet nie są razem w jednym miejscu (albo w ogóle występuje tylko jedno z nich).

Brak Ezry z Sabine mnie cieszy, bo to świetna lekcja dla młodych (jak dziewczyna mówi nie to znaczy nie, a nie "może później zmienię zdanie" )

Freddie potwierdził, że nagrywał sceny z Tyią, czyli raczej i on i Sabine przeżyją do następnego sezonu. Hera i Chopper to pewniki. Zostaje Zeb i Ezra (tak, poproszę, jeden strzał i załatwione!), ewentualnie Rex i Kallus, którzy mogą nie doczekać następnego sezonu.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Mam podobne zdanie o "space marriage", chociaż liczę, że mimo wszystko będzie więcej wątków romantycznych orbitujących wokół Hery i Kanana. Na większe rozwijanie tego wątku jako całości nie liczę. Plotki plotkami, a doświadczenia z rzeczywistości często im przeczą, vide sprawa o rzekomym dowiadywaniu się o przeszłości Sabine w drugim sezonie. O jej przeszłości się dużo dowiedzieliśmy, ale dopiero w sezonie trzecim. Te i inne przykłady pokazują, że wszystko i tak się okaże przy okazji premiery nowych odcinków.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Czy ja wiem, czy brak "Ezbine" to taka świetna lekcja? Ok., że dziewczyna się szanuje i mówi NIE, ale w tym przypadku facet powinien (jak mu zależy) się jeszcze bardziej starać, wydeptywac ścieżki, wzbudzić zainteresowanie itd., itp. Chyba że szuka krótkotrwałej przygody, to wtedy faktycznie tak, nie ta, to za minutę znajdę sobie inną, a pojutrze następną.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Dokładnie. Skoro koleś tak łatwo odpuszcza znaczy że mu tak naprawdę niezbyt na dziewczynie zależało. I machnie ręką, bo "po co się starać".
Powiedziałabym że to właśnie nieedukacyjne, propaguje te dzisiejsze częste podejście do życia z wzruszeniem ramion: "Jak nie ten/to inna/inny bo tego kwiatu pół światu".

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Ale czy to naprawdę należy oceniać negatywnie? Ezra po prostu się szanuje. Nie ma pomiędzy nim a Sabine przysłowiowej chemii, to po co to kontynuować? Sabine mówi "nie" i "nie" znaczy "nie", a Ezra to akceptuje. To dobra lekcja dla społeczeństwa. Dalej, kwestia starania się o dziewczynę. Ezra widząc, że Sabine nie pokocha go takim jakim jest odpuszcza, no bo po co ma się zmieniać? To wywoła większe napięcie (tj. robienie coś przeciwko sobie) niż odrzucenie przez dziewczynę, która mu się podoba.

...

Twoim zdaniem nasz kosmiczny Aladyn się szanuje...można i tak ocenić.
Kto mówi o tym że musi się zmienić? Nikt mu nie każe. Może wystarczy lekka zmiana podejścia, hm?
W każdym razie, w moim oku koleś nie potrafi wskrzesić u siebie odpowiedniej dawki entuzjazmu. Brak mu wytrwałości, uporu, konsekwencji w dążeniu do celu.
Jego "uczucia" do Sabine muszą być letnie i słabe, skoro nie jest w stanie wykazać się fantazją i polotem w zabieganiu o nią. Nie chce mu się zrobić czegoś, co być może sprawiłoby że dziewczyna zechciałaby spojrzeć bardziej przychylnie.
Ezra jest memułą bez charakteru, a jego podejście do Sabine tylko to potwierdza.

Re: ...

No właśnie, niech bierze przykład z Anakina. Stalking, przestępstwa, morderstwa mniejszości etnicznych i dzieci a na koniec podduszanie partnerki.
Tak się dzisiaj zdobywa kobiety.

XD

Czyli przepraszam bardzo, co uznałabyś za romantyczne podejście? Ja wiem, że jako wielkiej fance Anakina u Ciebie spojrzenie na związek może być odrobinę spaczone (patrz post Kathi wyżej), ale w jaki sposób wyobrażasz sobie to "zabieganie o Sabine" w wykonaniu Ezry, mimo wszystko, bohatera kreskówki?

Re: XD

Mostowiak powinien się zainteresować historią Mandalore, jak i posiąść rozległą wiedze o broni i materiałach wybuchowych żeby toczyć romantyczne konwersacje, od czasu do czasu podarować Sabince jakieś kwiaty czy najnowszy rodzaj zapalnika zbliżeniowego itp.

Podejście Kathi wydaje mi się nico zbyt radykalne.

Re: ...

Takie słowo jak memuła w ogóle istnieje? Po co używasz jakiś dziwnych zwrotów, byle brzmieć fajniej?


W kwestii starania... Masz dziwny pogląd. Facet aby zdobyć kobietę owszem, musi o nią walczyć, ale istnieje jeszcze coś takiego jak godność słonko- mężczyźni też ją mają, serio.

Kiedy facet zderza się ze ścianą obojętności pomimo masy starań- czasem wręcz pajacowania- to dla swojego zdrowia i dobrego wizerunku musi sam wyczuć ten moment, kiedy w końcu powie stop.

Jest lista rzeczy, których facet nie powinien robić jak np nie dawanie szansy kobiecie która już raz w dotkliwy sposób go oszukała, traktowała jako opcję zastępczą, zdradziła, czy nawet w męskim spojrzeniu upokorzyła etc- a jeżeli da jej tą szansę to powinien jak najprędzej ją odepchnąć. Dalej mamy nie odbijanie przyjaciołom kobiet etc.

Do takich rzeczy "facet nie powinien" zalicza się też właśnie walka do upadłego, kiedy druga strona ma to gdzieś, a wszystkie fortele zostały już wykorzystane. To wygląda źle, nawet bardzo. Zostawienie czegoś bez jakiegoś rozczulania się się, dystans i analiza tego co zrobiło się źle, żeby w kolejnej relacji uniknąć takich błędów to jedyne co czasem daje wyjście z twarzą.

Powiedzenie tego "kwiatu to pół światu" to zasadniczo nie taka zła myśl. Nie każda relacja na konkretnym etapie życia ma szansę powodzenia. Czasem ktoś wie o płci przeciwnej zbyt mało, żeby zbudować udaną relację- czyli musi poznawać, poznawać- czasem jest nie w tym momencie życia. Gdyby więcej facetów i kobiet po prostu poznawało płeć przeciwną, bez napinania się, tych wszystkich żalów to świat byłby nieco lepszym miejscem.

Jak wyrośniesz z fascynacji pewnym star warsowym zaburzonym osobnikiem to zrozumiesz

Re: ...

Tylko, że tutaj nie idzie raczej o "walkę do upadłego", tylko o stwierdzenie że nie należy odpuszczać po pierwszym "nie", tylko poczekać na rozwój sytuacji. Oczywiście w rozsądnych granicach.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

O nie, nie ma nic gorszego niż łepek zabiegający i zabiegający, mimo iż mu się mówi nie i nie.
Brrrrrrrr
Od tego już prosta droga do: "to zła dziewczyna, nieczuła taka, on TAK się stara" i nikogo nie obchodzi, że owa dziewczyna na gościa patrzy bardziej jak na brata (i to nie w lannisterskim stylu).
Nie jest nie.

Tak że za Sabezrę podziękuję ładnie.
Dajcie mi więcej Hery z Kananem i będę bardzo szczęśliwa

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Eee tam Kropla drąży skałę. Ja rozumiem żejak po pewnym czasie zabiegi nie przynoszą efektu to należy sobie dać spokój, ale nigdy nie należy się poddawać po jednym nie.

Ale więcej Hery z Kananem - czemu nie?

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Ale tu tych NIE mieliśmy już całkiem sporo - dla mnie relacja Ezry z Sabine w 3 sezonie dlatego jest taka fajna, że on odpuścił głupie podrywki, a ona dzięki temu mogła schować kolce.
No przecież w takich Blood Sisters to spławiała go aż miło, raz za razem, a on nic XD

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Lecę do wszystkich ze słowami mądrości:

http://i.imgur.com/MBSXiAV.jpg

TAK się zdobywa kobiety!

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Czego wy oczekujecie? Środowisko LGBT na to nie pozwoli, ale jakby Ezra z Kananem poczuli moc to kto wie? . W każdym razie nie liczcie na wątki romantyczne w SW, szczególnie że to Disney.

wywiad Filoniego

najnowszy - oczywiście o Maulu ale też o 4 sezonie. I już wiadomo, że nie ma szans na ukatrupienie Ezry, ech.

http://io9.gizmodo.com/the-producer-of-star-wars-rebels-on-tonights-incredible-1793376931

co mnie zastanawia to te opowieści o poświęceniu. Prooszę czy możemy zrobić tak, że uczeń się poświęca i ginie, a Mistrz porzuca ścieżkę Jedi i spada w Unknown Regions czy inną Wild Space? Dziękuję
(tak, wiem nie ma szans)

ale z drugiej strony przeczytałam jeszcze raz podobny wywiad przed 3 sezonem. I to co obiecywali,.a to co dostaliśmy... no cóż to dwie zupełnie odrębne historie.

I chyba powoli też się zbliżam do etapu - dociągnijcie s4 do Scarif. I koniec.

Re: wywiad Filoniego

Przeczytałem "Najnowszy- oczywiście o Maulu w czwartym sezonie" Wyobraź sobie mój wyraz twarzy, Vilkalo.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Mogliby dać w końcu Cada Bane`a. Miałbym przynajmniej powód by obejrzeć choć jeden odcinek. xD

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Właśnie!!11111 Wszystko dla Lubsoka.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
xDD

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Nie obraził bym się za Cada. Mam nadzieję że powróci w jakimś serialu lub spinoffie, to za fajna postać na 3sekundy w Rebelsach.

Nb. Ostatnio co sezon to jest jakiś odcinek dla Lubsoka. To może i w IV sezonie coś się znajdzie.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

W sumie coś w tym jest.

1 sezon - odcinek z Tarkinem
2 sezon - finał ze śmiercią Ahsoki
3 sezon - odcinek ze śmiercią Maula

Więc w 4 sezonie tak jak piszesz, coś mogło by się znaleźć. Najlepiej właśnie Cad.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Też byłbym zadowolony ze spin-offu o Cadzie Banie Jednak czuję, że pierwsze musimy przerobić kultowe postacie. Co do Hana Solo, to myślę, że nie robili by nic tak kontrowersyjnego -skasowanie kanonu- gdyby nie mieli planu.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Jestem za Cad Bane to jedna z najlepszych po za filmowych postaciw świecie SW.

I jeszcze do Lubsoka- Lubsok jak masz jeszcze jeden powód by obejrzeć kolejny odcinek rebelsów jak za tydzień będzie finał z Thrawnem więc jest nadzieja, że mostowiak ktoś z ważniejszych postaci dla fabuły serialu zginie.

Cad B.

Tak trochę poszperałem w czeluściach twardego dysku, i z Cadem może być problem. Bo zdaje się w sezonie VII TCW miał być cały arc o "przekazywaniu pałeczki" miedzy starym a nowym pokoleniem BH, a personalnie na linii Cad - Boba. Są do tego nawet jakieś szkice itp. W każdym razie Cad miał zniknąć, tym bardziej że nie ma go na Executorze w TESB.

Ale, seria nie wyszła, więc teoretycznie jakąś tam nadzieję mieć można.

Re: Cad B.

Obstawiam, że Cad Bane w okresie po wojnach klonów albo po prostu odszedł na zasłużoną emeryturę (czy też "oddał pałeczkę" młodszemu pokoleniu i zrezygnował z bycia łowcą nagród), albo - co według mnie jest bardziej prawdopodobne - zginął podczas jakiejś akcji.

Może niewykorzystane scenariusze do odcinków siódmego sezonu "Wojen klonów" z Cadem Banem będą stanowiły podstawę do jakiejś powieści czy komiksu, tak jak było w przypadku niedawnej powieści "Mroczny uczeń" autorstwa Christie Golden. Ja osobiście wolałbym jakiś komiks - lepiej mógłby pokazać świetne sztuczki czy akrobacje, jakie robił Cad chociażby w serialu.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

W wersji mobilnej "ostatnich" jest tuż pod "sezonu czwartego" i jak tylko rzuciłem okiem po tekście myślałem, że to już oficjalnie będzie koniec.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Ech, tracę serce do tego serialu. Wiem, że sezon się jeszcze nie skończył, ale po tych wszystkich szumnych zapowiedziach mroku i wielkich wydarzeń czyję się rozczarowana. Postęp jest co prawda ogromny w porównaniu z poprzednimi sezonami i było sporo naprawdę dobrych odcinków, ale nic mnie szczzególnie nie wcisnęło w fotel. Poza tym ostatni odcinek z Obi-Wanem kompletnie popsuła mi obecność Ezry i jeszcze czytam, że nie ma szans na to aby zginął... Jestem rozczarowana

Najwięcej relacji Hery i Kanana było chyba w "Trials of the Darksaber" i w sumie to jest mój ulubiony odcinek jak do tej pory. Już chyba wolałabym kontynuację "Nowego świtu" w formie książki lub komiksu, niż te ochłapy, które do tej pory nam serwują.

Nie nastawiam się jakoś szczególnie ani na finał, ani na kolejny sezon, bo raczej i tak nie zrobią nic radykalnego i komletnie zaskakującego. Zakończcie to na 4 sezonie i Scarif, a nam dajcie w końcu jakiś serial z prawdziwego zdarzenia.

powrót Vadera

Re: powrót Vadera

Przecież to stek bzdur.

Re: powrót Vadera

xD

Re: powrót Vadera

Znasz znaczenie słowa "fanon", nie? Och, przypominają mi się czasy Supershadowa

Wiecie co, jak czytałam sobie fora tu i tam, to ktoś napisał ciekawą myśl: w grupie rebeliantów mamy dwóch użytkowników Mocy z nadprzyrodzonymi zdolnościami, więc musi istnieć coś/ktoś, kto ich choć trochę zrównoważy. Tak, tak, jasne, że ostatecznie wygrają, no ale, jak mówił Hidalgo, musi istnieć poczucie zagrożenia dla naszych bohaterów. W poprzednich sezonach mieliśmy Inkwizytora, potem Vadera i Brata/Siostrę, w trzeciej serii Maula. W czwórce nadal będziemy mieć Thrawna, ale on nie jest użytkownikiem Mocy, zapewne rozwali coś od czasu do czasu, ale to się zacznie robić nudne (plus nie będzie walk na miecze, a z punktu widzenia marketingowego to ważne).

Jak myślicie, jak to zostanie rozwiązane? Myślałam, że może Bendu przejmie tę rolę (podczas oglądania "Zero Hour" już myślałam, że Thrawn go przekabaci), ale wiemy, że początek spoilera umarł (?) koniec spoilera. Więc... powrócą inkwizytorzy? Vader? A może zobaczymy jakiegoś sithowego uzurpatora?

Liczę też, że w jutrzejszym "Reconie" pokażą choć koncepty, jak było w sezonie 1/2...

Re: powrót Vadera

Raczej inkwizytorzy, było mówione kiedyś, że nie chcą mówić ile ich bo jeszcze się pomylą, więc maja jeszcze na nich miejsce, ewentualnie może daliby mandaloriańskiego użytkownika mocy, to byłoby coś nowego.

Re: powrót Vadera

Obstawiam, że nowym przeciwnikiem Kanana i Ezry, który włada mocą, może być Barrissa Offee, której być może przeżyła Rozkaz 66. Chciałbym ją zobaczyć w "Rebeliantach". Myślałem nawet, że powróci jako jeden z inkwizytorów, ale okazało się, że Siódma Siostra to jednak nie ona.

Dalej, to mogą być inni inkwizytorzy, których Vader pośle Thrawnowi, aby wspierali go w misjach przeciwko Rebelii.

Co do Bendu, ciekawe co się z nim stało. Zjednoczył się z Mocą, czy może po prostu zniknął? Patrząc na to co robił na Atollonie nie zdziwiłbym się, gdyby jednak przeżył.

Userzy ciemnej strony w S4

Moim zdaniem na sto procent powrócą inkwizytorzy. Ten jeden sezon przerwy bez nich to była jakaś mordęga, bo nie dość, że nie mieliśmy ich, to nie mieliśmy praktycznie żadnych użytkowników ciemnej strony w walce. Bo Maul był, ale takiego prawdziwego pojedynku z naszymi użytkownikami jasnej strony w zasadzie w ogóle nie stoczył, a pojedynek z Obim trwał tak krótko, że trudno to wliczać. Był też niby pojedynek Sabine-Saxon, ale - powiedzmy sobie szczerze - o ile Sabine w pojedynku na miecze może być, to - z całym szacunkiem dla Saxona (a w zasadzie brakiem ) - no nie, no po prostu no nie. Zatem - konkludując - w sezonie trzecim nie zostaliśmy rozpieszczeni z tymi pojedynkami na miecze. Było ich bardzo malutko, a takich z udziałem użytkowników Mocy po dwóch stronach praktycznie w ogóle (oprócz wspomnianej sekundowej walki Obiego z Maulem).

Więc uważam, że inwizytorzy wrócić muszą. Mam przynajmniej ogromną nadzieję, że tak będzie. No bo przecież głupotą byłoby, gdyby się twórcy chcieli nagle wykręcić ze słów, które padały, zarówno od nich, jak i bezpośrednio w serialu, że tych inkwizytorów jest dużo (vide Ósmy brat mówiący do Kanana w finale drugiego sezonu, że jest ich wystarczająco na ich dwóch (czyli Kanana i Ahsokę)). Sami mówili, że dowiemy się nieco więcej o znaczeniu numerów, hierarchii i poznamy inkwizycję od wewnątrz i nagle nic? Nawet logicznie patrząc, to nie mogli ot, tak nagle, wszyscy wyginąć. A z pewnością jest ich co najmniej kilkunastu, może nawet ponad dwudziestu, trzydziestu. Idąc dalej - wiadomo, że w 0 BBY muszą wszyscy nie żyć (albo mają przynajmniej zostać oficjalnie uznani za wybitych), ale są przecież jeszcze co najmniej dwa lata do tego.

Ja przez moment miałem w ogóle taką nadzieję, że Vader pojawi się w finale tego sezonu, żeby zrekompensować nam ten brak pojedynków Force userów. A trzeba powiedzieć, że pasowałby do tego finału jak ulał. A Filoni sam mówił, że w trailerze drugiej połowy trzeciego sezonu mało ważnego pokazano, więc liczyłem, że to Vader był tym, którego pominięto w trailerze.

Potem - po finale - pomyślałem, że jeżeli jakimś cudem nie inkwizytorzy, to może właśnie Vader okaże się tym głównym użytkownikiem ciemnej strony w czwartym sezonie, tym bardziej, skoro sezon czwarty będzie jednym z ostatnich (może ostatnim?). Zatem logiczne wydawałoby się, że pod koniec serialu ładowane na pokład powinny być najcięższe działa. Ale Dave, jak to Dave, puścił klasyczne dementi, jakoby to Vader miał być jednym z głównych bohaterów czwartego sezonu. Zatem naprawdę jedynym logicznym rozwiązaniem jest jak dla mnie powrót inkwizytorów. No bo co? Wiadomo, że Maul zginął i nie wróci. Co do Bendu, to zdaję mi się, że nie zginął. Świadczyć mógłby o tym choćby jego śmiech po „wyparowaniu”. Widać, że ma olbrzymie umiejętności jeżeli chodzi o Moc, zatem z pewnością to była jego kolejna sztuczka. Pewnie jeszcze go zobaczymy, ale raczej trudno jest mi sobie wyobrazić go latającego z mieczem, a to jest właśnie to clue. Ewentualnie może Barriss? Ale to byłoby raczej słabe. Jako dodatkowy wątek - okej, ale nie główny. Ventress nie żyje, więc też odpada. Poza tym - gdyby jeszcze żyła - raczej nie miałaby interesu w zabijaniu użytkowników jasnej strony, a prędzej by im pomogła. Inne ewentualności? Może jakiś Revan zmartwychwstanie? Skoro Maul mógł, to czemu nie on, stanowiąc poważne zagrożenie dla całej galaktyki, zarówno rebelii, jak i Imperium?

No chyba że okaże się, iż Thrawn odkryje w sobie Moc.

Zatem - podsumowując - chcemy inkwizytorów z powrotem! I więcej Mocy w czwartym sezonie! No i jeszcze trailera!

Niech Moc będzie z Wami.

Re: Userzy ciemnej strony w S4

Mistrz Mateusz napisał:

"No chyba że okaże się, iż Thrawn odkryje w sobie Moc."

Już jest użytkownikiem mocy, bo miał w swojej kabinie jakiś miecz świetlny.

Thrawn jako darksajdowiec

Tak, naprawdę? Nie zauważyłem. Pamiętasz może, w którym odcinku?

Niech Moc będzie z Wami.

Podziękowania

Chciałbym podziękować Hego Damaskowi za to, że jako jedyny pobił swój rekord wysyłając o 9 rano czasu polskiego link do odcinka. Hego! Jesteś wielki! Od dzisiaj mianuję cię nowym Mistrzem Bastionu. Seller już nie jest niestety mistrzem, sorry.

Re: Podziękowania

Dołączam się do podziękowań. świat bez Hego nie byłby taki sam ...

Re: Podziękowania

Tak, absolutnie i bezwzględnie. Piwo czeka XD

recon

Czas pospekulować

star-wars.pl/News/21792,Rebels_Recon_Zero_Hour.html

Re: recon

Fajnie tylko jedno mnie zastanawia te hełmy, a w szczególności ten Rała.
Raczej jego śmierci by nie spoilerowali więc co? podpuszczają nas? Pewnie tak.

A

Hyba nie było powiedziane co w sezonie 3 stało się z Ashoką. Licze na bochaterów z łotra 1 np Jyn powrót Sawa , boba fet fajnie. Chistorię o herzę jak aię stała generałem nie liczę jednak na dobre pokazanie histori o inwazji na mandarolę.

Re: A

Czy jest na sali gramatyczno-ortograficzny nazi?

Zwarty i Gotowy ;)

-Dartch napisał
Hyba nie było powiedziane co w sezonie 3 stało się z Ashoką. Licze na bochaterów z łotra 1 np Jyn powrót Sawa , boba fet fajnie. Chistorię o herzę jak aię stała generałem nie liczę jednak na dobre pokazanie histori o inwazji na mandarolę.

To będzie tak
.
.
.
Dobra jednak mi się nie chce , polecam tylko moją drugą (po bastionie) najbardziej ulubioną stonę http://sjp.pwn.pl/ i przestrzegam przednie pisaniem wbrew niej

Re: A

A własnie. Co to ma byc. Ortografia jak u gimnazjalisty, przecinki i kropki tež szlag trafił. Szkoda gadać, tylko banować xD

Re: A

Ja wohl!

@nedz - podpuszczają nas jak nic. Raczej by nie spoilerowali... raczej.

Re: A

To nie Nedz, choć awatar bardzo podobny

Re: A

Finster ja jestem o jeden post wyżej nad nowym wybitnym ortografem bastionu.

Nowe postacie incoming

Z jednej strony jestem ultra ciekawy kto to będzie, Z drugiej obawiam się że będą wyciągali postacie na góra 2 odcinki byleby można było ich wsadzić do trailers.

Ale jestem dobrej myśli bo sezon 3 był naprawdę dobry.

Re: Nowe postacie incoming

Jestem pewny Wullfa Yularena.

Re: Nowe postacie incoming

Ja twierdzę, że pojawi się ktoś z tych:
- Cad Bane
- Bobba Fett
- Cody
- Cassian i K2SO
- Han? To byłaby już przesada

Re: Nowe postacie incoming

Rany, jak ja tęsknię za tym badassem Cadem Banem.

Re: Nowe postacie incoming

Ja też, nie ma to jak niebieski komboj ze SW z latającami kozakami.

Chociaż w sumie jakbym miała wybierać pomiędzy zobaczeniem Bana, a Fetta to bym raczej wybrała tego drugiego.

Re: Nowe postacie incoming

Nie rozumiem skąd fenomen gościa który żadnej roboty nie zrobił dobrze. On był Jar Jarem OT

Re: Nowe postacie incoming

Oj tam od razu Jar Jar OT po prostu mnie ciekawi jak by go pokazali.
A po za tym jakby był to jest nawet szansa, że przywali mostowiakowi za sam wygląd nie tylko za nagrodę za jego łeb.

Re: Nowe postacie incoming

Jak nie w tym to w następnym sezonie pojawi się Mara - czuję to po kościach .
poza tym nie wykluczone że dojdzie jeszcze ktoś z Łotra - w końcu co by nie powiedzieć ostatnia okazja .

Re: Nowe postacie incoming

No, ja myślę, że Mara jest prawdopodobna, bo skoro młodziki mogli raz na rok spotykać się z rodziną, to i Jedi mogli mieć drugą połówkę, więc, czemu nie.

Re: Nowe postacie incoming

*mogły

Re: Nowe postacie incoming

Łotr tak, natomiast o Marze mówili już wielokrotnie, że nie.

Parę słów od Filoniego:

http://www.ign.com/articles/2017/03/28/star-wars-rebels-dave-filoni-discusses-kallus-arc-mauls-fate-and-more-of-season-3s-big-storylines

- Chcieli zabić Kallusa, gdy został Fulcrumem.
- Jakby mógł, to zrobiłby inny serial tylko o zwycięstwach Thrawna nad innymi komórkami rebelii. Ale ma nadzieję, że EU to pokaże (no jakby... *khe*Zahn*khe*).
- Stwierdzili, że Vader walczący z Maulem byłby fajny, ale praktycznie się nie znali. Był pomysł, żeby M. był zazdrosny o miejsce Vadera u boku Imperatora, ale porzucili tę ideę.
- Jakby kto miał wątpliwości: tak, to Ani jest Wybrańcem. Obi tylko myśli, że to Luke.
- Ezra nie polazł i nie zdradził wszystkim, że Obi żyje, bo jest dojrzalszy i rozumie, że nie powinien tego robić.
- W "Twin Suns" miała być scena, w której Zeb, Kanan i Hera rozmyślają jak im dzieciaki z gniazda powyfruwały .
- Bendu żyje, "gdzieś tam jest", ale nie chce być widziany. Co ciekawe, wspomina też o Mortis i Kapłankach Mocy, ale tylko zadaje pytania ("gdzie są?"), ale nie udziela odpowiedzi, co sobie ostatnio bardzo upodobał. Tak samo mówi o losie Kanana i Ezry.

Re: Nowe postacie incoming

Też uważasz, że Kallus zostanie "7" na Duchu?

Re: Nowe postacie incoming

W sumie Kalus jako "Widmo 7" czemu nie?

Re: Nowe postacie incoming

Ucieszyłabym się z takiego obrotu spraw, choć obawiam się, że raczej będzie pojawiał się od czasu do czasu jak Rau.

Re: Nowe postacie incoming

Mnie ciekawi jego przyszła relacja z Zebem i Rexem. Fajnie by było gdyby na stałe przyłączył się do Ghosta,skoro po Sabine jest wolne miejsce

Re: Nowe postacie incoming

Z Zebem już praktycznie są kumplami, podobnie z Kananem to dlaczego miałby nie dogadać się z Rexem? Mnie za to ciekawi jaki mu zrobią makeover

Re: Nowe postacie incoming

Zgolą mu bokobrody, a wówczas już nigdy nie będzie tym samym człowiekiem...

Długo się zastanawiałam (jeszcze przed odejściem Sabine), czy nie warto byłoby powymieniać członków załogi. Kallus wydaje mi się na tyle ważną postacią, że mógłby ją zastąpić. Pytanie tylko, czy nie dostanie szału w tych kolorowych kwaterach .

Re: Nowe postacie incoming

Ezra się tam przeniesie, a Kallus będzie spał ze swoim BFF Zebem - problem rozwiązany.

Re: Nowe postacie incoming

O nie nie nie - bokobrody muszą zostać! Nie zniosę kolejnej tego typu zmiany. Przeżyłam jakoś brodę smutku, odpowiednik worka Chirruta i grzywę kucyka pony, ale tego nie zdzierżę. Tak btw to ciekawe czy w końcu poznamy jego imię

Za to popieram wysłanie Ezry do kwatery Sabine i umieszczenie Kallusa z Zebem.

Re: Nowe postacie incoming

Rayena napisał:
Tak btw to ciekawe czy w końcu poznamy jego imię
-----------------------

Po tym co odwalili z Huxem, to lepiej, żeby nie zdradzali imienia Kallusa. xD

Re: Nowe postacie incoming

Pozostaje jeszcze opcja, że ma na imię Agent

Re: Nowe postacie incoming

Mówisz o Pisuarze Huxie? XD

bo raczej Toaleta Hux to bardziej damskie imię. No chyba że Bidet.

Wszystko by firma Armitage, wiodący producent na rynku brytyjskim XD

Re: Nowe postacie incoming

Ezre do kabiny Sabine? Gdzie wszystko będzie mu się kojarzyło? To już w ogóle wyłączy myślenie.

Re: Nowe postacie incoming

Nawet jeśli, to i tak niewiele tracimy

Re: Nowe postacie incoming

Ciekawe czy Sabine wzieła wszystkie swe ubrania z garderoby przed wyjazdem Jeśli chcecie sobie zniszczyć dzien wyobraźcie sobie Mostowiaka dopadającego taką szafę xD

Re: Nowe postacie incoming

Zwłaszcza do bieliźniarki...

BTW, Kallus i Zeb w jednej kabinie? Yes, pliz, acz byłoby to doskonałe paliwo dla shipperów z Tumbrla i Deviana .

Re: Nowe postacie incoming

NIE PO OCZACH!

Ale, Lucas coś mówił że oni w SW nie używają zadnej bielizny więc porblem z głowy...

Re: Nowe postacie incoming

Lucas wiele rzeczy powiedział a tu są fakty
https://www.rockpapershotgun.com/images/15/nov/pants_knights2.jpg

Re: Nowe postacie incoming

A to idiotka. Udusiłaby się własnym stanikiem. 😂

Re: Nowe postacie incoming

Nie wiem o co chodzi :/ Ponadto biorąc pod uwagę wytrzymałość tego przedmiotu to wątpię że udałoby się nim kogoś udusić

Re: Nowe postacie incoming

Mówił, co mówił, ale jakimś dziwnym trafem to dotyczyło tylko damskiej garderoby Tylko jak to się ma do bikini Lei - widzę tu ogromną niekonsekwencję

W kwestii różnych konfiguracji fanowskich jestem zdania, że każdemu jego porno, choć sama wolę nie zapuszczać się w dziwne zakątki internetu, bo co się raz zobaczyło tego się nie odzobaczy.

Re: Nowe postacie incoming

Agent bez pekaesów? To się nie może udać.

Re: Nowe postacie incoming

Rayena napisał:
Mnie za to ciekawi jaki mu zrobią makeover [/cytat]
-----------------------
Może cos w tym stylu
http://pre00.deviantart.net/07e7/th/pre/i/2016/074/4/c/asking_for_help_by_rayn44-d9v91zs.png

Re: Nowe postacie incoming

Fajne Szkoda, że cała animacja serialu nie jest w podobnym stylu.

Re: Nowe postacie incoming

Proponuje obejrzeć pozostałe rysunki tego użytkownika na deviantarcie wraz z tekstami pod rysunkami

Re: Nowe postacie incoming

-Ezra nie polazł i nie zdradził wszystkim, że Obi żyje, bo jest dojrzalszy i rozumie, że nie powinien tego robić.

No popatrz, a jednak - a nie wygląda. Zresztą odcinek wczesniej z Sabinką to tej dojrzałości za wiele nie pokazał.

Re: Nowe postacie incoming

Oj tam. To przez te hormony xD

Re: Nowe postacie incoming

Dokładnie jemu przy Sabince jest znacznie gorzej - młodej nie ma to mu się myślenie uruchomiło na powrót

Ja sobie teraz myślę że w 4 sezonie załoga Ducha (albo choć jej część) wplącze się jakoś w te mando wojny - w ramach spłaty długu za pomoc przeciwko Thrawnowi.

Re: Nowe postacie incoming

Czyli Sabinka to Snoke i lord Sithow. "Dark side cloud everything" i Ezrasz nie może myśleć logicznie.

Re: Nowe postacie incoming

Top 10 anime plot twists

Re: Nowe postacie incoming

-ShaakTi1138 napisał
natomiast o Marze mówili już wielokrotnie, że nie.

Tak jak twórcy GoT mówili o martwym Jonie Snow ? W dzisiejszych czasach nikomu z przemysłu rozrywkowego nie można już wierzyć w takich sprawach .
A poza tym może kto po śmierci całej hordy inkwizytorów oraz Maula kończą się powoli czarne charaktery wrażliwe na Moc jako przeciwnicy Kanana i Ezry. Pozostał wrażliwie już tylko Vader, ale prawdopodobieństwo, jego ponownego pojawienia się jest +- równe prawdopodobieństwu pojawienia się Mary.
Poza tym sam Zahn powiedział, że może nie w tym (trzecim) sezonie, ale nieco później pojawienie się Mary w Rebels jest możliwe.
Poza tym jak ktoś zaraz nie zabije/ wykopie gdzieś z Rebelii Kanana i Ezry to pojawi się w kanonie niespójność związana z wątkiem Luka. W tej sytuacji, o ile nie zajmie się tym Vader, będzie to musiała zrobić Mara lub ktoś w tym guście.

Chyba, że wszyscy zgodnie padną na Scariff, co będzie oznaczało, że to będzie ostatni sezon, a wszystkie moje rozumowania pójdą w łeb

Re: Nowe postacie incoming

Dobrze - przynajmniej Filoni pamięta i przyznaje, że Kanan i Ezra są problemem, który należy zaadresować przed ANH. ;]
Podoba mi się też, że mimochodem wspomina o ziomkach z Mortis (początek spoilera Snoke confirmed koniec spoilera).

...

-The truth of the matter is besides it being visually interesting to see Vader fight Maul, they don’t really have a lot of relation as characters. Maul doesn’t really deal with Anakin in any way.

Pięknie...znaczy że Filoni nie czytał Obi-Wan&Anakin i ma guzik pojęcie co się dzieje z Anakin!Disney, bo ten to bardzo dobrze sobie zapamiętał gębę Maula widzianą przez kilka sekund w hangarze. I mając lat 12 zrobił sobie droida-symulację Maula, którą pociachał w jakieś kilka sekund, na oczach zachwyconego Palpiego i oburzonego Windu+Obiego, że młody popisówy odstawia. (Obi hipokryta, co widać po tym odcinku ).
Logiczna konkluzja - ma foch za Qui-Gona, czego Dave najwidoczniej błogo nieświadom. 😳

Co mi nie pasuje zaś w walce z odcinka finałowego to jej krótkość, (serio?) oraz to że Maul od podobnego cięcia na zdrowy rozum powinien mieć twarz przeciętą... #epic fail

Dobrze przyjemniej że Kapelusznik dementuje te brednie o rzekomym "Luke`u Wybrañcu", bo tego się czytać nie dało.

Re: ...

Filoni ma wieloletnią tradycję zlewania innych źródeł i ogólnej ignorancji dot. wydarzeń w świecie SW; w sumie zabawne że odnosi się też do nowego kanonu który przecież miał być jeden, wielki, spójny. No ale dopóki ktoś nie ukróci Głupka w Kapeluszu (czyli nigdy - z jakiegoś powodu) to będzie tak sobie mknął w błogiej aurze akceptacji i niewiedzy.

Re: ...

Nie, nie. To że Filoni nie jest zorientowany w Disneyowskim EU, mnie trochę bawi, trochę żenuje. Ale tak szczerze to mnie specjalnie nie oburza, bo to w końcu mysie fanfiki.
Jeśli chodzi o TCW, to są to najbardziej prawilne i właściwe Gwiezdne Wojny, bo osobiście doglądane przez Lucasa. Który bardzo czuwał by pomysły tam zawarte odzwierciedlały jego wizję. To bzdury ze starego EU wypaczały SW. Cudownie, że Filoni prowadzony za rączkę przez Papę naprostował to co wcześniej zepsuto.

Z Rebels mam problem, ponieważ już George nie pilnuje. I tak słuchając Filoniego, nie jestem pewna czy mogę w pełni zawierzyć, że jego wizja pokrywa się z Lucasową. Jak dla mnie to on średnio wie co robi.

Re: ...

W "R" kapeluszowaty robi to, co chciał robic w TCW, ale go na szczęście Lucas pilnował. Tutaj już niestety nadzoru nie ma, i wychodzi jak wychodzi.

Oddając sprawiedliwość, to odcinki bezpośrednio wyreżyserowane przez Filoniego są jednak dużo lepsze od reszty, z takimi perełkami jak TotA czy SotD.

Re: ...

Filoni był jednym z reżyserów Legendy Aanga, więc nie ma co się dziwić

Tak swoją drogą

Wpadł mi dołba dziś szalony pomysł więc tak w 4 sezonie raczej wszyscy zakładamy, że będzie Yavin jak tak to o ile dobrze pamiętam w EU na Yavinie zabawiał się Naga Shadow później też Egzar Kun więc tak pomyślałam czy jest jakaś szansa(oczywiście zakładając, że Yavin faktycznie pojawi się w 4), że zobaczymy ducha Shadowa albo Egzara?

Według mnie gdyby się na to faktycznie zdecydowali to mógłby wyjść całkiem dobry odcinek oczywiście o ile by fajnie to wszystko przedstawili.

Re: Tak swoją drogą

Pytanie po co i jaki to ma pożytek dla fabuły, bo inaczej myśleć nie należy, bo się zawiedziesz.

Re: Tak swoją drogą

Oj, pożytek byłby duży. Ezrasz mając do dyspozycji real mistrza Sitha a nie popierdolke Maula mógłby dostrzec zalety darksajdu, zabić Kanana i odejść z serialu na ten przykład.

Re: Tak swoją drogą

Dzięki za wyręczenie.

Re: Tak swoją drogą

To jest całkiem niezły pomysł. Za jednym zamachem zrobiliby kolejny duży fanserwis i dokończyli jakoś dakrsajdowy wątek Ezry, który urwał się tak o bez żadnych konsekwencji.

Re: Tak swoją drogą

Nie ma szans te postacie nie istnieją na meta poziomie, w porównaniu do nowokanonicznych, które po prostu nie istnieją. Innymi słowy eu zdechło a Filoni nie wyciągnie sitha, o którym nawet nie słyszał

Re: Tak swoją drogą

Mam nadzieję, że nowy serial powieje świeżością i zmienią Filoniego na kogoś innego. Nie to, że zły jest czy coś, nie, nie, nieee Po prostu niech chłop odpocznie, a na jego miejsce niech siądzie ktoś inny na jakiś czas.

Re: Tak swoją drogą

Wojny mandaloriańskie wyciągnął zaś chociażby Moraband (nazwa to pomysł Lucasa) wygląda identycznie jak w grze

Re: Tak swoją drogą

Wiele rzeczy, które robi Filoni (zwłaszcza jego interpretacja świata, w stylu "Han Solo nie rozumie Chewiego") mi się nie podoba, ale nie róbmy z niego durnia. On był fanem na długo przed tym, jak firma go znalazła i Exara oraz Sadowa na pewno zna. I to faktycznie byłoby fajne dla Ezry. Zresztą nie sądzę, byśmy podczas odwiedzania Yavina nie dostali jakiejkolwiek wzmianki o tym, skąd tam te świątynie.

Re: Tak swoją drogą

Droga Shaak, nie bez powodu Filoni nabawił się miana Głupka w Kapeluszu. A to właśnie dlatego, że głupkiem jest, w stopniu równie wielkim, co ignorantem w świecie SW. I to takim najgorszego sortu, bo czasem wie o czymś, ale postanawia to olać, bo hehe, ma taki fajny pomysł jakby to opowiedzieć lepiej.

Sezon 4

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że sezon 4 będzie o niebo lepszy od trzeciego i może drugiego, bo teraz postawią nas w takich czasach, w których wszystko będzie możliwe i nie będzie pewności, że "Rebelianci muszą zginąć", czy "Imperium musi zwyciężyć". Sami będziemy musieli się przekonać co i jak. Mam nadzieję, że 4 sezon sięgnie do 0 BBY, a może 5, lub 6 (o ile takowe będą) ciut dalej. Wtedy ewentualnie mógłby się pojawić Luke, jak już koniecznie musi.

Re: Sezon 4

Tyle, że jak serial pociągnie się dalej niż do roku 0 to będzie trzeba jakoś kasnąć Kanana i mostowiaka, bo o ile mostowiak będąc w rebelii mógłby mieć Luka gdzieś , ale Kanan raczej by z boku nie stał i się z nim jakoś skontaktował.

No chyba, że zrobi z nich suszułki podsmażana mieczem, bo z resztą nie ma większego kłopotu żyć sobie mogą.

Albo jest jeszcze jedno wszyscy kopną w kalendarz nad Scarif i problem załatwiony.

Re: Sezon 4

Zawsze mogą po Scariff polecieć zregenerować siły na Alderaanie.

Re: Sezon 4

I to jest dobry pomysł.

Re: Sezon 4

Ja tam bym wolał by Vader ich zamordował w 3 ruchach jak Kenobi Maula ale co kto lubi xD

Re: Sezon 4

O tak, to jest zdecydowanie lepszy pomysł

Re: Sezon 4

To jest bardzo dobry pomysł.

Re: Sezon 4

O tak.

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Jedno marzenie w odniesieniu do R04: realizacja imperialnej dyrektywy "Wipe them out. All of them.". Choć mogę się zgodzić z niekanoniczną formułą: "Kill`im", one by one.

Pomysł na 4 sezon

Może będzie tak, że główne siły Rebeli zadekują się na Yavinie, natomiast część komórek znajdzie inne bazy - by w razie wpadki zniszczeniu nie uległaby całość sił Rebelii. Tak więc komórka Fenix może wylądować na Dantooine i stamtąd opracowywać plan ponownego ataku na Lothal - w myśl zasady drugi raz nie spróbują zaatakować tego samego miejsca. Jeżeli chodzi o zakończenie historii Kanana i Ezry liczę na jakieś spektakularne ale proste rozwiązanie może być z Vaderem w roli głównej np Vader skazuje w pierwszej kolejności Kanana i będzie kusił Ezre by przeszedł na Ciemną Stronę Mocy a gdy mu się to nie uda ( Ezra mimo wszystko ulegnie emocjom) to z Mostowiaka zostanie tyle ile wystarczyłoby posprzątać śmiatka i szufelką. Niestety to tylko moje marzenia ...,

Re: Pomysł na 4 sezon

Aj tam aj tam od razu marzenia.

Ja tam myślę, że szansa na coś takiego jak najbardziej jest w finale 2 sezonu pokazali, że bardzo mroczne odcinki zrobić potrafią.

teorie

Przekopując trzewia netu natrafiłam na dwie teorie, które ostatnio całkiem nieźle żyją. Pierwsza jest prawdopodobna, druga... no...

Zatem pierwsza: ludzie zauważyli, że pod koniec ostatniego "Reconu", gdy pokazują hełmy Mando w tle leci... "Ahsoka`s Theme". Ona wróci. Nie wiem jak, nie wiem co to ma do Mando (jeśli w ogóle), ale wróci.

Druga: zaczęło się to na TFN-ie od podobnej dyskusji jak u nas - jak będzie wyglądał Kallus jako rebeliant, bo w sumie głupio by było, gdyby chodził w imperialnym mundurze. I od słowa do słowa doszli, że Kallus to... bębny proszę... Crix Madine. Wiem, wiem, naciągane, ale żeby było śmieszniej, on i w nowym kanonie był najpierw w Imperium. A legendarny jest podobny:

http://starwars.wikia.com/wiki/File:Cmdr_Crix_Madine.png

Zawsze pozostaje opcja, że Kallus to Snoke.

Re: teorie

Madine jest sporo za niski na Kallusa.

Ahsoka i Kallus

Tak, też sporo czytałem o tej teorii z Ahsoką. Ja cały czas będę się upierał jak osioł, że ona nie zginęła, bo - jakby to powiedział Lott Dod - „there is no proof!”. Nie widzieliśmy, więc mówienie o jej śmierci to tylko teoria, do tego - moim zdaniem - mało prawdopodobna. Bo gdyby faktycznie zginęła, to dlaczego nie mieliby pokazać momentu jej śmierci? Myślę, że wróci właśnie w tym wątku mandaloriańskim. Też nie mam pojęcia, co z tymi Mandalorianami będzie miała wspólnego, nie jestem w stanie nic wymyślić, ale to nie przypadek, że „Ahsoka`s Theme” leciało w tle.

Co do Kallusa, to po raz pierwszy o tym słyszę, ale właśnie tak czytając te domysły, jak będzie wyglądał jako rebeliant, zaczął mi przypominać Madine`a. Nie wiem, trudno powiedzieć, może wydaje się to nierealne, ale szansa jest, bo w sumie wyglądają bardzo podobnie. Skoro brodacz na Endorze miałby być Reksem, to dlaczego Madine nie miałby być Kallusem? Przecież twórcy bardzo nie lubią uśmiercać tych „dobrych”. Ostatnio nawet gdzieś spotkałem się z taką plotką, że Zeb też nie zginie, tylko wróci do swoich, na Lasan.

Niech Moc będzie z Wami.

Re: teorie

ShaakTi1138 a są już jakies wieści o tym co na celabration z rebelsów dadzą? Wiesz jakiś zwiatun czy zajawkę, modele postaci i może jakieś 2 klipy jak było z 3 można liczyć czy nie bardzo?

Re: teorie

Są panele Rebels chyba zapowiedziane. Ale to dosyć oczywiste, że dostaniemy trailer Rebels właśnie na Celebration. To jedyny słuszny i odpowiedni moment. Jak zawsze zresztą.

Niech Moc będzie z Wami.

Re: teorie

Dobra dzięki. I tak wszystkiego co będzie na celebration z rebelsów dowiemy się za 3 dni.

celebration

Na razie taki sobie panel o animacji... (potem będzie news ) ale Rex z Endora chyba stał się kanoniczny.

https://twitter.com/LucasSiegel/status/852584743124250624

Re: celebration

O kuchwa! Dobra przyznam się, że tego się nie spodziewałem. Myślałem, że wtedy będzie w takim wieku, że o lasce będzie chodzić! Jeden z moich ulubionych bohaterów dożywa Endora, niesamowite uczucie .

Re: celebration

szkoda że kamera nam jednak nie pokazuje tych wszystkich fajnych plansz...

Re: celebration

Spoko, zapisuję zdjęcia z Twittera i będą w newsie

Re: celebration

Super - bo wkurza toto jak szlag - ogląda człowiek i słyszy aaaawww ten moment, albo aaaaaw ten kostium... I nic nie widzimy

Re: celebration

Nic ciekawego za bardzo. Ale może powiedzą coś o jakimś nowym serialu animowanym, jakimś innym niż Force of Destiny, jeśli taki jest.

Re: celebration

Pablo ma fajna koszulkę na sobie ze znakiem zapytania - szkoda tylko ze w streamie pokazują tylko osoby a nie plansze o których mówią . Byle tylko do soboty

Re: celebration

ale z tym kawałkiem tcw z boba i cadem to już przegięli.
Dobrze że chociaż głosy słyszymy...

Re: celebration

Re: celebration

Ten standoff wygląda świetnie. Cholera, że też akurat te odcinki nie zostały ukończone, a jakiś shit z młodzikami czy innym Gasconem tak...

Re: celebration

Kurde... to było genialne!
Tylko szkoda, że nie skończyli TCW.

Re: celebration

Tak mi Moc/zmysł dziennikarski/kobieca intuicja mówią, że nie bez powodu pokazali akurat to. Parę razy w ciągu panelu podkreślali, że to tylko przedsmak soboty - mamy potwierdzone klony, więc zapewne "big reveal" tego Celebration będzie Fett i/lub Bane.

http://star-wars.pl/News/21862,Celebration_Orlando_2017_Panel_o_animacjach.html

Re: celebration

Też tak przeczuwam

Re: celebration

Albo jakiś Sith - Exar Kun czy Revan, jak była kiedyś rozmowa. Choć w formie holokronu czy ducha. Lub "revealem" zostanie ktoś z "Łotra". Można postrzelać, mamy jeszcze godzinę do panelu .

Zapewne też zobaczymy Yavin, Dantooine, a skoro Saw jest potwierdzony, to może jego rebeliantów i Jedhę?

Re: celebration

I wiemy skąd ślad na hełmie Bobby. Świetny standoff, czemu oni TCW skasowali.

Arc z młodzikami był spoko, trochę o kryształach, budowie mieczy, piraci handlujący żywym towarem do domu uciech, Griecious spuszczajacy łomot Ahsoce. Tego z tym Gasconem nie dałem rady zobaczyć

Re: celebration

Z tym "Gasconem" oglądałem bez problemu. Był spoko, wprawdzie typ upierdliwy, ale... nowa rasa, oryginalna (nie spotkasz tego u Disneya) i same droidy (super).

Re: celebration

Mówisz? Czyli "czas podjąć wyzwanie"...

Re: celebration

Oczywiście. W TCW są dużo gorsze odcinki.
Jak dasz radę to... ja obejrzę Star Wars Holiday Special (1978) w całości (pierwszy raz w życiu).
Czyli "czas podjąć wyzwanie"... [2]

Re: celebration

Deal. Choć ja wrogowi bym HS nie dał do oglądania.

Co prawda dopiero za tydzień, jak wrócę z przestrzeni beznetowej.

PS. które odcinki uważasz za dużo gorsze?

Re: celebration

Jeszcze kilka lat temu czytałem opinie, jakie to odcinki z młodzikami, kryształami i Ahsoką były beznadziejne czy tam że nie dało się ich oglądać. Głupoty - dało się i oglądać, i czerpać radość z tego oglądania, stąd cieszę się, że i Tobie spodobał się ten arc o młodzikach, który pokazał dużo o samym szkoleniu Jedi czy o tworzeniu mieczy świetlnych. Pamiętajmy, że dzięki temu to wszystko, co pokazano w serialu TCW odnośnie tejże tematyki, jest kanoniczne.

Mi tam się te odcinki podobały, aczkolwiek bardziej polubiłem miniserię o Gasconie i droidach. Oryginalna, zabawna, w pewnych momentach smutna, no i są droidy. Jak nie widziałeś to polecam.

Stream

Ważniejsze info na razie - będzie Two Tubes i U-wing.

Re: Stream

Re: Stream

Rook? A nie Rukh? Tak czy inaczej, jest to zaskoczenie

Re: Stream

Rukh, uwierz, na żywo nie patrzy się na ortografię .

Re: Stream

No, pani profesor...

A powiedzieli, który z dwóch rur będzie, czy będą obaj?

Dwururowcy

Dave wspomniał jedynie, że dwururowiec będzie drugim pilotem, tylko tyle. Czyli wychodziłoby na to, że tylko jeden. Pewnie żadnej wielkiej roli mieć i tak nie będzie.

Niech Moc będzie z Wami.

Re: Stream

Long live początek spoilera requistant in pace koniec spoilera Thrawn

Re: Stream

Nic takiego nie powiedzieli... ale uwaga: to ostatni sezon. Ploty się potwierdziły. Mam nadzieję, że FOD tego nie zastąpi...

Zwiastun

zwiastun

Re: zwiastun

-początek spoilera kallus to typ z łotra koniec spoilera

Re: zwiastun

Który ?

Re: zwiastun

Jaki typ?

Re: zwiastun

Sorki pisałem na szybko, pierwsze skojarzenie to początek spoilera ten general, który kazal Casianowi zabic Galena" koniec spoilera instynkt mi podpowiada

Re: zwiastun

Eee, Kallus to teraz oficjalnie Hot Kallus. Wyjaśnię w newsie .

https://twitter.com/search?q=hot%20kallus&src=typd

Re: zwiastun

A wiadomo co z Fettem i Cadem?

Re: zwiastun

Tiya robiła aluzje do Mando, którzy mogą powrócić... ale pewnie chodziło jej o Bo. O Banie ani słowa.

Uporządkuję zdjęcia i biorę się do pisania.

Re: zwiastun

, szkoda

Re: zwiastun

No kurde ten sezon zapowiada się jeszcze lepiej niż 3!
Ogólnie to narracja z początku trailera jest genialna!
Choć później już jest nieco gorzej, ale i tak jest parę rzeczy, które zapowiadają się na naprawdę genialne odcinki czyli Mandalora i Scarif.

Tylko bardzo ciekawi mnie ten wielki biały wilk, a szczególnie co/kto to jest i skąd się wzięło?
W komentarzach na youtobie pisali, że to może być aśka albo co już bardziej prawdopodobne Filoni.

Re: zwiastun

Zastanawia mnie, co Z(j)eb ma na głowie w 1:14

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

A zatem 4 sezon ostatnim? YES!!!! Najlepsza jak narazie wiadomość z Celebration.

A Thrawn pewnie zginie tak jak w TLC. xD

Re: "Rebels" 4x00, czyli jeszcze więcej spoilerowych rozmów o sezonie czwartym

Spoko, będą jeszcze inne seriale, zaś Force of Destiny już w lipcu

no tak

pocałują się po 4 sezonach po czym jego zabiją

A tak naprawdę - REWELACYJNY trailer, ze świetną narracją Vanessy. Bardzo fajny panel, zastanawiam się tylko dlaczego nie na głównej scenie jak ostatnio, zainteresowanie na pewno było.

I czy obecni na celebration nie obejrzeli przypadkiem czegoś jeszcze, jak to z twittera wynika?

Re: no tak

Obstawiałem, że ten serial będzie złożony z pięciu sezonów, a tutaj okazuje się, że czwarty będzie tym ostatnim. Trailer rewelacyjny, nic tylko czekać. Szkoda tylko, że jego podniosły i dość melancholiczny ton przywiódł mi do głowy myśl, że początek spoilera większość bohaterów załogi "Ducha" zginie koniec spoilera...

Re: no tak

-początek spoilera No i co w tym smutnego? Jeedajkowie muszą zginąć a hełm Sabinki będzie fajnym gadżetem w kolekcji Thrawna. Hera, Rex i Chopper przeżyją na stówę więc nie ma czym sie martwić. Z(j)eb też miał wrócić do domu. koniec spoilera

Re: no tak

Fabularnie to co mówisz ma sens i jest bardzo prawdopodobne (a nawet jest pewniakiem, że początek spoilera Hera, Chopper i Rex przetrwają na bank koniec spoilera). Tylko, że należę chyba do mniejszości, która początek spoilera bardzo polubiła załogę "Ducha" koniec spoilera.

Re: no tak

Myślę że po prostu malo kto lubi wszystkich z załogi Ghosta. Dla mnie np. Kanan jest świetny, podobnie Hera i Sabine ale Zeb i Ezra działają mi na nerwy.

Re: no tak

Dla mnie Hera jest świetna, no ale ja ogólnie lubię ogoniaste. Kanan jest coraz lepszy, choć najlepszy był w książce i komiksie. Zeb jest mi obojętny, Ezra ogólnie działa denerwująco, Sabinka jest coraz lepsza, choć z początku była wnerwiajaca i nieco przekoksowana.

Re: no tak

Finster Vater napisał:
Dla mnie Hera jest świetna, no ale ja ogólnie lubię ogoniaste. Kanan jest coraz lepszy, choć najlepszy był w książce i komiksie.
-----------------------
Jak Kannan sie o Herę zaczął ocierać to mi się Killikowie przypomnieli

odcinek

Jeśli spojlery które czytam są prawdą, to osiągamy poziom mroku z TCW. Tylko bardziej emocjonalny.

Ign donosi, że ostatni sezon będzie tylko 15 odcinkowy.

Re: odcinek

Oj... coś się spieszą... nie podoba mi się to. Zapewne po imprezie będzie jeszcze mnóstwo spoilerów i drobnych informacji.

Tak czy siak, zaraz porobię screeny. Chciałabym napisać porządną analizę zwiastuna, także jak wrzucę, to zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami, bo pewnie nie wszystko ogarnę .

Re: odcinek

Powodzenia.

Re: odcinek

A ja się zastanawiam czy to nie będzie jak sezon 1, tylko znacznie bardziej - jeden duży arc mocno powiązany.

Ale uuuuuuuu...
No muszę przyznać, że się jakoś po tym wszystkim pozbierać nie mogę...

obrazki

To tak: faktycznie oglądali. Odcinek nazywa się "Heroes of Mandalore", ale na razie nie ma pewności czy to pilot, czy inny. Tak czy siak, jak będzie opis, będzie news . Na razie słyszałam takie spoilery z tego odcinka (ale są bardzo duże, uważajcie): początek spoilera Pamiętacie broń Sabine - tę, którą budowała dla Imperium? Podobno pod koniec odcinka odpala i zabija Ursę, Tristana oraz innych Mando, kompletnie dezintegrując ich ciała. Sabine płacze nad szczątkami. Udaje im się uratować ojca. Jest teoria, że to dlatego Vader mówi w ESB: "Żadnych dezintegracji". koniec spoilera

Łał. Serio zmienili ton...

W kwestii Ahsoki... http://boards.theforce.net/threads/star-wars-rebels-season-4-discussion-spoilers-allowed.50044740/page-13#post-54267169

Oto obrazki.

1. Pomóżcie mi zidentyfikować czy te sceny już były, czy nie. Jest to podczas narracji Hery, więc pewnie tak.

http://i.imgur.com/o8YkINP.jpg - to chyba bitwa o Atollon.

http://i.imgur.com/avZrK0u.jpg

2. Ogromnego wilka Filoni chciał zrobić pod koniec TCW (znajdę newsa o tym). No i to oczywiście aluzja do Mononoke, ale już pojawiają się głosy, że to początek spoilera zreinkarnowana Ahsoka koniec spoilera. Kogo niesie Ezra? Nie wygląda mi na Sabine, o ile nie przerobią totalnie jej wyglądu i zbroi. Do tego niosą jeszcze jakieś pudełko. Do tego wilk omija jakieś pola światła (strzały?)

http://i.imgur.com/NxF6Tar.jpg

http://i.imgur.com/kb0JYyr.jpg

http://i.imgur.com/1TehInL.jpg

http://i.imgur.com/WYXn9nI.jpg

3. Będzie akcja na jakiejś planecie we mgle - nie kojarzę jej. Jak widać, rozwalą jakiś talerz komunikacyjny ładunkami z rhudonium (tęczowa eksplozja).

http://i.imgur.com/Io6Hm0p.jpg

http://i.imgur.com/GAXcB6e.jpg

http://i.imgur.com/IUYzzSr.jpg

http://i.imgur.com/MEb6d9W.jpg

4. Ezra i Sabine z jetpackami, Bridger ma nowy strój.

http://i.imgur.com/mUeBn2G.jpg

http://i.imgur.com/bui7op7.jpg

5. Bo postarzała się... bardzo dziwnie (zmarszczka na czole, ale żadnych siwych włosów czy coś). I to zapewne ona zostanie Mandalorem.

http://i.imgur.com/eIDSIDW.jpg

http://i.imgur.com/dx1l6cn.jpg

http://i.imgur.com/Ay6xyyW.jpg

6. Będzie mnóstwo akcji na Mandalorze - zauważcie, że raz Sabine ma miecz, raz Bo. Mam dziwne wrażenie, że nie będą się do końca dogadywać, co widać na czwartym obrazku. Są też Mando atakujący TIE w powietrzu i Chopper używający blasterów. A, no i zwróćcie uwagę, że Sabine ma stary wygląd... zerwali z tradycją. Chyba.

http://i.imgur.com/6KtYZRk.jpg

http://i.imgur.com/JQ0VMmT.jpg

http://i.imgur.com/Wwcmg68.jpg

http://i.imgur.com/eqnLThF.jpg

http://i.imgur.com/EwiGuLm.jpg

http://i.imgur.com/PHDgiTi.jpg

http://i.imgur.com/qivYlVq.jpg

7. Hot Kallus został kapitanem floty - spójrzcie na insygnia.

http://i.imgur.com/cZ6i1GF.jpg

8. Yavin ślicznie wygląda, spójrzcie na drzewa. To na pierwszym to Y-wingi, nie?

http://i.imgur.com/6egWMg0.jpg

http://i.imgur.com/Mjfh6Jj.jpg

9. Kanan dorobi się jetpacka.

http://i.imgur.com/DRrZbqw.jpg

10. Rukh i Thrawn będą na Lothalu. Noghri walczy elektropałką (może zdobytą od MagnaGuardów? Znając Thrawna...) i nogami.

http://i.imgur.com/OqtTZMO.jpg

http://i.imgur.com/Wszkt3L.jpg

http://i.imgur.com/sawwy3I.jpg

http://i.imgur.com/nJhQ9iu.jpg

11. Hera w eskadrze Czerwonych? No i X-wingi z Chopperem.

http://i.imgur.com/S02IXMq.jpg

http://i.imgur.com/46Lqb1E.jpg

12. *nieudany rzut na wiedzę* Co to za statki (wnętrze też)? I to czołg z "Łotra", prawda?

http://i.imgur.com/LpB6Xcr.jpg

http://i.imgur.com/wLy7ewm.jpg

http://i.imgur.com/JI5lz0Q.jpg

http://i.imgur.com/786FO3h.jpg

13. Hera i Zeb będą mieli jakąś akcję na Lothalu - przebieranie się za cywili, tak myślę. I o ile strój Hery mi się podoba, o tyle Zeba jest... powiedzmy, że wzięłam go najpierw za Cereanina . Pewnie ukrywa, że jest Lasatem.

http://i.imgur.com/V1JjpSX.jpg

http://i.imgur.com/DzOvSz4.jpg

14. *wzdycha* Czy dostaniemy w końcu ten pocałunek?

http://i.imgur.com/rQcf21l.jpg

15. Saw w wersji Ruż Łan... czy to wielki kyber za nim? Wydaje się też, że wątek Gwiazdy się nie skończy - spójrzcie na te sfery. I chyba po raz kolejny będziemy łamać wszelkie prawa podróży nadprzestrzennej.

http://i.imgur.com/cQGOfnl.jpg

http://i.imgur.com/q9eaxaF.jpg

http://i.imgur.com/bCUGDai.jpg

http://i.imgur.com/kQJG4ZS.jpg

http://i.imgur.com/RH8CxmS.jpg

16. Czy to Sabine? Pasowałaby do postaci na wilku...

http://i.imgur.com/q1d6nQo.jpg

17. Deathtrooperzy wrócą.

http://i.imgur.com/iADCxMq.jpg

18. Pamiętacie, jak w "The Lawless" Kenobi stał w hangarze i patrzył na zniszczenia? Identyko

http://i.imgur.com/dXPt2I3.jpg

Była jeszcze konferencja prasowa... ale jestem tylko człowiekiem i dziś więcej nie dam rady.

Re: obrazki

2.Mi się wydaje że ta postać to mama Sabinki. Złoto szara zbroja i ciemny kolor włosów.

Re: obrazki

10, drugi obrazek. Na defenderze są jakieś dziwne czerwone plamy. Albo nieudolne malowanie, albo coś innego. Może krew?

15. Tak, to zdecydowanie wielki kyber

Re: obrazki

A gdzie obrazek z widoku orbity na płonące Lothal, tak bardzo przecież chciałaś jego zniszczenia

Re: obrazki

I nadal chcę

Re: obrazki

W ogóle co jest na tej planecie, że Imperium tak na niej zależy?

Re: obrazki

Oficjalnie - mają fabryki TIE Defenderów.

Nieoficjalnie - prawdopodobnie są na niej kybery.

Z newsów: Filoni powiedział w którymś wywiadzie, że sezon czwarty nie skończy się bitwą o Scarif. Czyli... albo będzie wcześniej, albo w ogóle. Może to i lepiej, acz nie mogę pozbyć się wrażenia, że wszystko jest takie... przyśpieszone. Z 15 odcinkami nie mają szans podomykać wszystkich wątków. Znowu będzie powtórka z TCW.

Re: obrazki

Tylko że TCW skasowali i nie wypuścili wszystkich odcinków, tutaj wygląd na to, jakby im się z jakichś powodów bardzo, ale to bardzo spieszylo, żeby skończyć przed kwietniem 2018.

Pytanie, czy jest to zwiazane z filmem o Hanie, czy z czymś jeszcze?

Re: obrazki

Może z TLJ? Zauważcie, że tematu treningu Luke`a i odbudowywania zakonu unika się jak ognia. A moim zdaniem byłby to idealny temat na serial - śledzilibyśmy Bena i innych uczniów, powstanie rycerzy Ren...

Drugie pytanie: czy się skończy w kwietniu, czy wcześniej, skoro będzie tylko 15 odcinków (a zapewne będzie to format 1 pilot + 13 zwykłych epizodów jak w pierwszym sezonie).

Re: obrazki

Fakt, temat idealny na serial, ale na pewno nie animowany z dziećmi jako targetem jak w przypadku TCW i Rebels.
Problemem jest zakończenie, którym jest śmierć/dołączenie do tych złych WSZYSTKICH uczniów Luke`a. Jakoś nie wyobrażam sobie by odważyli się na taki ruch;p
No ale zobaczymy jeszcze jak zakończą Rebels;p Jeśli większość załogi Ducha zginie, to jest na to nadzieja;p

A może w myśl zasady "kuj żelazo póki gorące" coś pomiędzy TLJ i Ep.IX ? W sumie większość najbardziej tajemniczych rzeczy z nowej trylogii jak np. rodzice Rey czy powody wygnania Luke`a powinny się wyjaśnić w grudniu, tak więc od wiosny 2018r. można by "ciągnąć" temat dalej w serialu?

Re: obrazki

A czytałeś opis nowego odcinka? początek spoilera Zrzucili atomówkę na rodzinę Sabine koniec spoilera, więc nie bałabym się o mrok

A może właśnie pomiędzy VIII a IX... niemniej, dziwne to jest. Pamiętacie tego newsa o wakatach w Lucasfilmie? Myślałam, że to chodzi o FOD, ale tam poszukiwali specjalistów od środowisk 3D, a FOD jest robiony we flashu lub podobnym programie, jak "My Little Pony". Więc... coś się kroi. Sam Filoni zresztą mówił, że ten serial to "eksperyment" i nie oszukujmy się, zrobili go po to, by sprzedać lalki. Nie sądzę, by inwestowali w niego wiele.

Re: obrazki

Wiem że mroku ci u Filoniego dostatek;p Szczególnie w późniejszych sezonach czy to TCW czy Rebels, ale czym innym są stosunkowo bezimienne ofiary z którymi młody widz nie jest zbytnio związany, a czym innym główni bohaterowie, którymi byliby uczniowie Luke`a.

Kolejna animacja 3D jest w mojej ocenie wręcz pewnikiem, pozostaje tylko kwestia ram czasowych w jakich miałoby się to dziać. A może cos o początkach Mocy? Dai Bendu, Je`daii? W końcu w TLJ mamy poznać sekrety dot. pierwszej Swiątyni i "nowego" starego podejscia do niej. To byłby jakis sposób na wprowadzenie Starej Republiki, w końcu Epizody wyczerpią się nam za 2,5 roku i z Sagą mamy mieć min. kilka lat przerwy?

Re: obrazki

1 drugi obrazek był w pilocie do 3 przy scenie kiedy Kanan próbuje wciągnąć mostowiaka do Ghosta z walącej się stacji Imperium, a pierwszy chyba był w finale 3.

2 z tego co się do patrzyłam ze spowalniania trailera, przybliżania obrazków i wnioskowania z elementów zbroi to chyba jednak faktycznie Sabine jest tą postacią, którą niesie mostowiak, ale chyba ręki sobie za to uciąć nie dam.

15 na bank to wielki kyber po za tym w trailerze widzieliśmy jakiś "jasno zielony" wybuch jak w sezonie 1 jak też jakieś kybery rozwalali.

16 dobre pytanie niby jest chyba westar 35, ale to może być też zmyłka równie dobrze to może być ten jak mu to było chyba Mart coś tam, tak czy siak chodziło mi o tego syna brata Sato z odcinka "Iron szwadron".

A na tej konferencji prasowej co było?

Re: obrazki

Akurat kilku ważniejszych umarło, jak Fives czy Satine

Re: obrazki

Tyle, że Fives to klon jakich wiele, a Satine... Cóż, drugiej tak mdłej i nudnej postaci próżno szukać. xD

Re: obrazki

Fives po Rexie był najważniejszym z klonów, nawet Cody zszedł później na trzeci plan

Re: obrazki

Znalazłem, widać pojawi się też Vizago, zaś Lothal will burn
https://cdn3.whatculture.com/images/2017/04/a51e2202f04fa65b-600x400.png

Re: obrazki

Boże jaką ja mam nadzieje że to jest Lothal.

Re: obrazki

12. Ten czołg z "łotra" - zastanawiam się czy będzie miał gąsienice czy repulsory?

Zasada Disneya jest taka, że w filmach - ze względu na oszczędności - dajemy kółeczka i gąsienice.
A w animacjach - ze względu na oszczędności - wszystko (nawet każda większa skrzyneczka) unosi się samodzielnie w powietrzu.

Już czekam na ten odcinek z czołgiem.
Szarpną się na dodatkowe roboczogodziny czy pójdą na łatwiznę?

Ta czy inaczej, mam bekę z tych oszczędności.

LUCAS WRÓĆ

Re: obrazki

Mogą być różne wersje tego czołgu

Re: obrazki

Nie mogą, tylko są.
Opisali to w przewodniku do R1.
Nie było pieniędzy... ale... napisali fajną historię, że repulsory były zawodne w walkach miejskich

Re: obrazki

No ale to akurat ma sens - repulsory dobre na otwarty płaski teren, nie zagruzowane miasto. Nawet w czasie wojen klonów republikańskie pojazdy kołowe i kroczace miały przewagę nad repulsorowymi pojazdami rebeliantów.

Re: obrazki

Dlatego napisałem, że fajnie wybrnęli (jest tam mowa o awaryjności itp.)
Dużo gorzej opisali zmienną geometrię skrzydeł U-Wingów, jakieś bzdury że poprawia chłodzenie itp.
Ogólnie dobre, szczere podejście twórców R1, którzy jawnie mówią o cięciach budżetowych, w przeciwieństwie do TFA, o którym nic nie wiemy (wielka tajemnica).

Re: obrazki

Jakich rebeliantów ?

Re: obrazki

No, tych, separatystow / konfederatów, co w sumie też = Rebels.

Re: obrazki

Czołgi będą repulsorowe. Na trailerze widać, że się unoszą w 1:04-1:05.

Re: obrazki

Nie one chyba mają gąsienice, ale kiepsko widać, bo ujęcie jest w mroku.

Re: obrazki

ShaakTi1138 napisał:

10. Rukh i Thrawn będą na Lothalu. Noghri walczy elektropałką (może zdobytą od MagnaGuardów? Znając Thrawna...) i nogami.http://i.imgur.com/OqtTZMO.jpghttp://i.imgur.com/Wszkt3L.jpghttp://i.imgur.com/sawwy3I.jpghttp://i.imgur.com/nJhQ9iu.jpg

-----------------------
Czy tylko mi się wydaje,że Rukh jest zbyt mało przypakowany? Zwłaszcza po zobaczeniu Thrawna walczącego jak jakiś Bruce Lee
I tak szczerze to wyobrażałem go sobie jako mniej wyprostowanego i niższego bardziej jak homo habillis...

Re: obrazki

To, że nie jest jakiś bardzo przypakowany mi nie przeszkadza. Ale też wyobrażałem sobie go w pozycji bardziej przypominającą taką:

http://us.media.blizzard.com/wow/media/wallpapers/comics/comic-worgen01/comic-worgen01-large.jpg

Re: obrazki

O właśnie o takie coś mi chodziło

4

Trochę się obawiam jak będą chcieli zakończyć Rebelsy w tym jednym sezonie. Mając na uwadze, że duża część sezonu bedzie pewnie oparta o Mandalorian i Sabine, więc na rozwiązanie akcji zostanie pewnie parę odcinków.

Nie wierzę w to, że po tym sezonie zarzucą seriale animowane tego rodzaju (uważam, że Freemarkers i Forces of Destiny to jednak bajki dla jeszcze młodszych widzów). W takim razie spodziewałbym się, że zrobią kolejny serial, pewnie gdzieś w okolicach OT. Wtedy pewnie pociagną temat Ahsoki, może Hery, zobaczymy.

A ja się cieszę

że to już ostatni sezon i mam nadzieję, że skończą serial z mocnym przytupem, najlepiej uśmiercając większość głównych bohaterów

Re: A ja się cieszę

Ja bym był najbardziej szczęśliwy gdyby z przytupem zakończyli Rebelsy i zaczęli jakiś serial w czasach epizodów 4-6 startując z jakością co najmniej 3 sezonu SW.

Legendy

Widać wyraźnie, że nie jest łatwo zrobić serial z całkowicie nowymi postaciami i po "ambitnym" początku skończyło się tak, że ratowano serial ściągając kogo się dało.

Lepszym rozwiązaniem byłby serial "Legendy", w którym do kanonu trafiałyby co lepsze wydarzenia i postacie z "Legend". Obejmowałby wszystkie okresy i stanowił zbór niepowiązanych odcinków.
Takie "crème de la crème".

Re: Legendy

To jest fajny pomysł. Wydarzenia nie musiałyby nawet trafiać do kanonu, wystarczyłoby, że występowałyby pod znakiem Legend. Skoro już coś anulowano, to lepiej się tego trzymać i nie mieszać dwóch kanonów (#legendydlalegend ). Ale i tak z chęcią obejrzałbym coś takiego, a fani, zarówno starzy jak i nowi, byliby pewnie zadowoleni, bo to jednak coś nowego i innego.

Re: Legendy

a to jest świetny pomysł - przybliżyłby też Legendy nowym fanom, ściągniętym do fandomu przez TFA.
Właśnie jako zbiór niepowiązanych odcinków, z różnych epok i z różnymi bohaterami.

Tylko, że raczej tego nie zrobią, bo właśnie zaprzeczyłoby to w wielu punktach tak staranie opracowanemu Nowemu Kanonowi :/

Re: Legendy

Taki serial byłby bardzo ciekawy, a nie wszystko się kłuci z Nowym Kanonem, niedawno było info o KotOR 3.

San Holo napisał: Skoro już coś anulowano, to lepiej się tego trzymać i nie mieszać dwóch kanonów .
Ale to już się dzieje - np. Thrawn.

Zresztą też chętnie bym obejrzał nawet taki niekanoniczny serial "Star Wars Legends".

Re: Legendy

No właśnie Thrawn. Wrzucanie Legendarnych postaci do NK jakoś do mnie nie przemawia.

Re: A ja się cieszę

Jestem chyba jedyna, która chciałaby by Kanan przeżył, poleciał gdzieś w te nieznane regiony a Hera po Endorze do niego dołączyła. O. Niech chociaż JEDNA para ma w Gwiezdnych Wojnach szczęśliwe zakończenie!

Re: A ja się cieszę

vilkala napisał:
Niech chociaż JEDNA para ma w Gwiezdnych Wojnach szczęśliwe zakończenie!
-----------------------

Dengar i Manaroo.

A świadkiem na ich ślubie był... Boba.

Re: A ja się cieszę

Hehe.

Re: A ja się cieszę

Ja bym chciał, aby Kanan gdzieś się zaszył i zgłębiał tajniki mocy, coś na kształt Bendu.

Re: A ja się cieszę

Może sobie zgłębiać, byle z Herą

Re: A ja się cieszę

Ze swoimi "mocami" to nie wiem czy samą Herę zgłębi a co dopiero jakieś tajniki.

Re: A ja się cieszę

xD Jakby co może poszukać "poradników" w holonecie

Re: A ja się cieszę

Ja również. Byłoby miło, gdyby Kanan i nawet Ezra przeżyli, z tym, że by zgłębiali tajniki Mocy gdzieś w Nieznanych Regionach. Mogliby wrócić już po upadku Imperium, np. w czasach hipotetycznego serialu osadzonego w realiach między VI a VII Epizodem.

Re: A ja się cieszę

Miło to by były gdyby umarli. Najlepiej w jak najbrutalniejszy sposób.

Nie to że nie lubię serialu, bo bardzo lubię, po prostu nienawidzę terrorystów.

Re: A ja się cieszę

A ja jestem chyba jedyny, który, który chce, żeby przeżył Ezra - w ficu umieściłem go w czasach Nowej Republiki...

Re: A ja się cieszę

Mógłby przeżyć, byle by jakoś sensownie wyjaśnili jego nieobecność w czasie OT. Bo o ile brak Hery można jakoś wytłumaczyć, OT nie jest o pobcznych pilotach, to jednak brak kolejnego "Jedi ktory przeżył" już by był trudny do zrozumienia.

Re: A ja się cieszę

Dlatego musi zginąć.

Re: A ja się cieszę

Niech zdycha.

Re: A ja się cieszę

A kto mówi, że ma być jedi

Re: A ja się cieszę

A co przejdzie na CSM? Raczej nie Chyba najlepiej byłoby żeby Vader go zabil ew. pozabijaliby się nawzajem

Re: A ja się cieszę

Nieważne kto kogo i czy by się pozabijali wzajemnie.
W sumie to jedyną z postaci, której faktycznie chce śmierci jest mostowiak, który po prostu mnie wkurza. Po za tym chce jeszcze śmierci Z(j)eba, al. nie to by mnie szczególnie wkurzał dla mnie zrobił się zwyczajnie mdły i raczej to się nie zmieni bo z jego postaci jest naprawdę już ciężko coś wydusić. A co do reszty to życzę przeżycia tylko Herze, a co do Kanana to byłoby w sumie fajnie gdyby przeżył, ale chyba jeszcze lepiej gdyby zginął w walce czy coś podobnego, a Chopa to dla może rozjechać "przez umyślny przypadek" walec w bazie u terorystów, a co się tyczy Sabine to jest mi w sumie obojętna może zginąć/ może przeżyć czy tam wyjechać na Mandalore mniejsza o to.

Re: A ja się cieszę

Może być szarym jedi, to różnica

Re: A ja się cieszę

I to się zgodzę, choś sama nie widzę sensowanego wytłumaczenia nieobecności Kanana w czasie OT. O ile serce by chciało aby przeżył, to rozum podpowiada, że to wbrew logice. Wymyślą co tam wymyślą, bo w końcu nie raz udowadniali, że można wrzucić do kanonu kompletne bzdury jak choćby spotkanie Ezry i Obi-Wana. Bazując na dostępnych danych Kanan jest obecnie zbyt mocno zaangażowany w walkę, aby odpuścić i zaszyć się gdzieś nie wiadomo gdzie. Przejście na CSM raczej nie wchodzi w grę, więc pozostaje mu śmierć, względnie zamrożenie w karbonicie na czas nieokreślony albo porwanie przez UFO Niezidentyfikowane Siły Porywające Ostatnich Jedi tylko po to aby go wypuścić w dogodnym dla Disneya momencie

Lubię szczęśliwe zakończenia, ale w prawdziwym życiu - tutaj bym chciała dostać coś dramatycznego i wciskającego w fotel

Kanan

Ale kto powiedział, że Kanan miałby być Jedi? Przecież go nawet trudno takowym nazwać. Ewidentnie on, jak i Ezra, zmierzają w stronę tej jakże ostatnio popularnej szarości. Jak dla mnie typowi Jedi to nie są, w szczególności Ezra i koniec kropka. Posłuchajcie sobie choćby, co Kanan mówi w trailerze: „We are the balance”. Dużo to mówi.

Wydaje mi się, że mogłoby być tak, że całkowicie porzuci ścieżkę Jedi i zaszyje się gdzieś daleko. Tego mu w sumie życzę.

Niech Moc będzie z Wami.

Re: Kanan

A czy nie on sam przedstawił się Bendu jako "Jedi Knight"? Zgodzę się, że ani Kanan ani Ezra nie są typowymi Jedi, ale jak widać dość mocno się utożsamiają z wieloma aspektami doktryny zakonu. Kanan sam przyznał w ostatniej rozmowie z Bendu, że już raz próbował się nie angażować i jednak zmienił decyzję. Być może w czwartym sezonie będzie miał kolejny punkt zwrotny i usunie się w cień, chociaż wydawałoby mi się to brakiem konsekwencji w prowadzeniu tej postaci.
A słowa z trailera rozumiem w ten sposób - "jesteśmy przeciwwagą dla Imperium, z nami siły układ sił pomiędzy Rebelią a Imperium jest wyrównany".

Re: Kanan

Mistrz Mateusz napisał:
Ale kto powiedział, że Kanan miałby być Jedi?
-----------------------
Yyyy...on sam
Bendu:What do you call yourself?
Kannan:I am Kanan Jarrus, Jedi Knight.

Re: Kanan

Ciekawe, Kanan nie zna samego siebie.

Re: Kanan

Mógłbyś rozwinąć tę myśl

Vizago

Ostatni raz gdy widzieliśmy ten statek, to odlatywał nim nasz rogaty znajomy. Jeżeli się pojawi to bardzo mnie to cieszy. Uwielbiam ten akcent https://www.youtube.com/watch?v=-b7GAhnVwhA#t=1m28s

Uwaga spoiler!

Post zawiera spoilery, ale jak ktoś już wszedł na główną to już wie.

AŚKA ŻYJE!!!💞

Nom. Skoro Kapelusznik już oficjalnie, przyznał coś, co było dla mnie jasne jak słońce ponad rok temu...Czyli że te słowa Aniego były ściemą i strachami na lachy:

https://youtu.be/_QkfWdYae4M

Bądź Vaderowym pitoleniem o Szopenie.

Zastanawia mnie, co z żywą Aśką. Znaczy jaki śliczny - czarny oczywiście, jako że Skyguy cierpi na szeroką kolorystyczną nietolerancję - outfit wdzieje...hm, hm, hm.

Oby było to coś naprawdę wystrzałowego, jak na Uczennicę CSM przystało. Znaczy akurat, to będzie taka nauka CSM dla picu, jako że jej mistrz jest takim co zabłądził przypadkiem na CSM, ale co jak co, prezentować się należy, hyhy.

A bardziej poważnie - choć szczerze jakimś gustownym wdziankiem u Tano nie pogardzę, skoro tyle czasu biegała w tym czerwonym staniku i miniówie, wypada zmienić styl i udawać poważnych...-

Teraz życzę sobie tylko przepiękny flashback. 😍 Taki w którym Ani zasłania Aśkę własnym na wpół robocim ciałem, 🎂 dzięki czemu ona przeżywa wybuch, od którego wysadziło całą piramidkę i który na zdrowy rozum winien rozerwać ją na strzępy.

Jeśli w pakiecie Kapelusik wsadzi w usta Vaddiego po raz drugi: I would never let anyone hurt you, Ahsoka...never 💞

Wtedy drogi Daveb będziesz w moich oczach rozgrzeszony, zbawiony, itd. Za twe grzeszki, jakimi są obniżenie standardu z TCW o 5 poziomów niżej, i stworzyłeś coś takiego jak Rebels. Z którymi to, z ręką na sercu, daleko byś bez postaciami od Papy George, nie ujechał.

Rozgrzeszon będziesz, za to że męczyłeś mnie tymi nudnymi jak flaczki wołowe patałachami z Ghosta 😈 tak długo, że aż uwierzyłam że oglądam Rebels nie tylko w nadziei, iż na moment kuknie Vaddie, Tarkin, Aśka, Rex, Leia czy nawet Hondo.

Co oczywiście było głównie oszukiwaniem samej siebie. Także tego. Załatw mi flashback o którym mówię, a już niczego od Ciebie nie chcę.
Nawet nauki Ahsoki przez Vaddiego w CSM, to by było zbyt piękne żeby to w Rebels pokazali.
(A nawet jakby pokazali, to na 90% zgibaliby temat, także dziękuję bardzo ).

No, a teraz, drogie Rebelsy z ultra męczącym kosmicznym Aladynem na czele, grzecznie do piachu, tam gdzie wasze miejsce, żebym nie musiała się wiecej wami przejmować.

Re: Uwaga spoiler!

Przykro mi, ale to nie tak jak myślisz;p
Ahsoka to najprawdopodobniej ten biały wilk;p
Reinkarnacja, bo Vader mimo wszystko ją dziabnął mieczem;p

Re: Uwaga spoiler!

Coś w tym może być, zwłaszcza jak się popatrzy na obrazki w tle tu https://twitter.com/dave_filoni i tu https://twitter.com/realfpjr Przypadek? Nie sądzę

Re: Uwaga spoiler!

Przyznam że to malownicza halucynacja. Aż szkoda że nieprawdziwa.

Uwaga! Info dla niezorientowanych* Będą wygłupy z mojej strony :

Luke podobno ma mieć za zwierzątko papużkę. Może to tak naprawdę jego zreinkarnowany stary? Już wiadomo czemu Luke czuje się winien przejścia siostrzeñca na CSM. Bo zostawiał małemu Kylo pod opieką tą niecną papużkę.
😝 😄

Re: Uwaga spoiler!

no to zobaczymy kto zdziwi się bardziej...

Re: Uwaga spoiler!

Wiesz, gdyby Dave był takim amerykańskim Miyazakim, toby sobie mógł wg mnie próbować artystystycznie co się podoba żywnie...ale nie jest.
Księżniczka Mononoke nie potrzebuje szkalacji.

Re: Uwaga spoiler!

ja nie oceniam, ja mówię że wersja z wilkiem to w zasadzie fakt. Czy to dobry pomysł czy nie - pewnie okaże się w praniu, tj przy emisji odcinka.

Re: Uwaga spoiler!

Raczej zły.

Re: Uwaga spoiler!

Przykro mi, ze sie rozczarujesz, ale Darth Vader pozbawił ją życia. Co za bydlę..

Re: Uwaga spoiler!

Anakin podług cyklu reinkarnacji zostałby kobietą, która stalkowałby schizowany psychol, który chcę ją ratować a na końcu dusi. Nie róbmy z szamba perfumerii. Papużki są słodkie, Anakin cuchnie.

Re: Uwaga spoiler!

Mily napisał:
Papużki są słodkie (...)
-----------------------
Nie wiem czy ich mięso jest takie słodkie ale to pewnie zależy od człowieka i jego smaku

Re: Uwaga spoiler!

Ale to mają być maskonury, nie papugi. Poza tym maskonury to czyste zło.

Re: Uwaga spoiler!

Drogi Filoni.
Zostaw Aszokę w spokoju, niech się błąka po tych podziemiach Malachor, czy lata jako sowa za Bendu czy cokolwiek. Ale niech już nie wraca.
A najlepiej potwierdź, że Vader ją załatwił, tak jak trzeba i jak powinien.
Wtedy może wybaczę Ci zrobienie z niej zimnej rebeliantki co kolegów Jedi na śmierć zostawia, bez żalu i zastanowienia.
Aczkolwiek jakby miała jakaś jej maleńka część wrócić jako wielki wilk to proszę bardzo. Wilki są miłe.
Wtedy może wybaczę Ci zawalenie świetnego, rodzinnego serialu o posklejanej rodzinie, z fajnymi bohaterami i gwiezdnowojennym klimatem, postaciami z serialu, którego Ci nie dano dokończyć.

Czy jakoś tak

Re: Uwaga spoiler!

Filoni to przede wszystkim powinien SW zostawić w spokoju. xD

Re: Uwaga spoiler!

Princess Fantaghiro napisał:
Uwaga! Info dla niezorientowanych*
😝 😄
-----------------------

No i kim są Ci niezorientowani? xD

Re: Uwaga spoiler!

Wydaje mi się że tutaj akurat wszyscy są zorientowani, a przynajmniej znakomita większość.

Re: Uwaga spoiler!

Reinkarnacja? Pewnie masz rację. Z tym że Ahsoka powinna smażyć się w piekle, niezależnie od tego czy jest takowe w GW czy nie.

Re: Uwaga spoiler!

Ahsoka is dead. Bury it.

Re: Uwaga spoiler!

A, wkurza mnie najbardziej to, że targetem dla niego są dzieci, a nie ogólnie fani Star Wars. O ile nie narzekam na Rebels, bo ktoś go tam chyba strzela po potylicy jak gość ma głupie pomysły, to cieszę się, że serial się kończy, bo gadanie, że trudno jest uśmiercić jakąś postać, bo "dzieciaczki" nie mogą patrzeć na drastyczne sceny. To nie jest jakaś baja dla małych kuźwa księżniczek jak pewna osobistość z Bastionu. Śmierć przychodzi nawet znienacka, takie jest życie, więc niech w Star Wars też będzie takie życie jak to było w R1.

Re: Uwaga spoiler!

Mój duuużo młodszy ode mnie brat, martwi się tylko i wyłącznie jak umierają Imperialni. Śmierć rebeliantów go cieszy. Wszyscy koledzy z jego klasy mają podobnie. (10-11 latkowie) Być może to moja zasługa.

Re: Uwaga spoiler!

You save Martha

Czy

Zwolenicy teorii, ze aśka przeżyła nie rozumią, że to, że ona zlazła do podziemi to nie koniecznie znaczy, że dalej żyje równei dobrze mogły to być jej ostatnie kroki, bo to jest bez sensu żeby po takim wybuchu, po którym Vader ledwo zipiał ona uszłą bez szwanku z tego. Dla mnie opobiście jej wątek już się skończył definitywnie po prostu kopła w kalendarz i tyle, koniec tematu.

Re: Czy

Nie oszukujmy się, to jest serial dla dzieci, jeżeli czyjaś śmierć nie była pokazana, to oczywiste jest to, że ta postać dalej żyje i powróci. Przeżycie takiego wybuchu jest bez sensu, ale co z tego? I bardziej niemożliwe jest jej przetrwanie po tej eksplozji, tym bardziej możliwe jest to, że ją przetrwała To jest serial animowany, logika jest tu zbędna...

Re: Czy

Z bólem serca muszę zgodzić się z Sanem Holo.

Re: Czy

Ja nie rozumiem zwolenników teorii, że Aśka zginęła - przecież wyraźnie widać że trzyma się za łokieć i tylko lekko utyka. To ma znaczyć, że nie przeżyła - jak bardzo trzeba jej nie cierpieć, żeby jej tak źle życzyć

AHSOKA ŻYJE!

Re: Czy

Może i żyje ale żyć nie powinna.

Podsumowując moja teoria spiskowa

na zakończenie 4 sezonu.
Wydaje mi się w oparciu o zwiastun że z załogi Ducha do wydarzeń w Nowej Nadziei przeżyje tylko Hera - wskazywałby na to tok narracji zwiastunu. Myślę że Ezrę i Kanana wystarczyłoby wysłać na tajną misję na Alderaan by tam wspomóc tworzenie ruchu oporu i rozprzestrzenianie ich na inne planety - obaj zostaną na planecie podczas efektownej eksplozji związanej z eksperymentalnym użyciem Gwiazdy Śmierci. Co do Sabine, to może zostać ona ofiarą wewnętrznych walk między klanami Mandalorian, ewentualnie poświęci się by ratować kogoś z własnej rodziny. Jeżeli chodzi o Hot Kallusa, to myślę, że po numerze jaki wykręcił, pani gubernator Pryce i admirał Thrawn za punkt honoru wezmą sobie złapanie agenta i w efekcie jak połączą siły może im się to udać - liczę na pokazowy proces i egzekucję na Coruscant. Na koniec Zeb który postanowi uratować swojego nowego przyjaciela zginie podczas próby jego odbicia.
Tak więc z ekipy zostanie tylko Hera i Chopper, no i AP 5.
Niestety to tylko moje dywagacje i marzenia - na finał będziemy musieli poczekać do przyszłego roku.

Re: Podsumowując moja teoria spiskowa

Bardzo mi się podoba ta teoria spiskowa, zmieniłabym tylko śmierć Kanana i Ezry na bardziej widowiskową (mógłby ich dopaść Vader)

Re: Podsumowując moja teoria spiskowa

Wszystko co jest wyżej po wyobrażeniu wygląda w sumie całkiem ciekawie choć faktycznie lepiej by było gdyby mostowiaka i Kananna usmażył Vader, albo jeszcze lepiej udusił.

Re: Podsumowując moja teoria spiskowa

Moim zdaniem wydaje mi się, że Sabine poświęci się by uratować nowego Madalora. Co do Hery, jej narracja z trailera może zostać użyta w ostatnim odcinku. Powiedzmy, że siedzi otoczona młodymi rebeliantami i nagle dostają wezwanie nad Scarif. Ostatnie sceny serialu to jak Duch z nową załogą udaje się do walki.

PS. Moim zdaniem, co już wielokrotnie zaznaczałem, Ezra i Kanan powinni zginąć w walce z Inkwizytorami (przy okazji kładąc spektakularny kres tej organizacji).

Re: Podsumowując moja teoria spiskowa

Też mi się wydaje, że jeśli Sabine ma zginąć to zapewne w obronie nowego Mandalora. Byłaby to godna śmierć i zapewne spektakularna.

Re: Podsumowując moja teoria spiskowa

Jednak uważam ż Sabine poświęci się raczej dla rodziny. Przemawia za tym schemat odcinków z nią w sezonie 3. Po długim czasie odzyskała swoją prawdziwa rodzine i zyskała ich akceptację, czyli coś na czym jej najbardziej zależało. Jeżeli brać na serio przecieki co do 1 odcinka 4 serii, to wydaje mi się że bardziej prawdopodobne jest jej poświęcenie dla rodziny niż oddanie życia za nowego Mandalora. Co do Inkeizytorów, wolałabym już ich nie oglądać - wystarczyło ich na 2 sezony - dobiły mnie helikopterki z mieczy świetlnej - nie chce słyszeć np o Dziewiątym Bracie czy Jedenastej Siostrze. Nie pogardziłabym jednak jakimś ciekawym przeciwnikiem. Jeżeli zaś chodzi o Lorda Vadera to nie pakujemy go w konflikt z trzeciorzędnymi Jedi z czwartorzędnej planety - to do niego nie pasuje - zreszta i tak w końcówce 2 sezonu nie interesował sie zbytnio Ezrą i gdyby nie Ashoka zgniótłby go jak robaka. Liczę za to na efektowne polowanie na zdrajcę Kallusa i rewanż ze strony duetu Thrawn-Pryce. No i na nie mniej efektowna egzekucję za zdradę Imperium. Odnośnie Hery to faktycznie może strzelić taka przemowę do rekrutów. Fajne dywagacje, No nie ?

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.