Klasyczna Trylogia

Saga na VoD.pl

Premiera „Przebudzenia Mocy” już wkrótce, a tymczasem poprzednie części sagi pojawiają się w różnych mediach i formach, także w Polsce. Mamy filmy w stacji AXN, są też dokładane do „Gazety Wyborczej”, a od 1 grudnia można je także oglądać w onetowkim VoD. Każdy z filmów kosztuje tam 4,80 PLN (w zależności od formy płatności). Każdy z pięciu filmów, gdyż „Nowa nadzieja” nie jest dostępna w serwisie. Przypominamy, że oryginalny film, czyli obecnie IV Epizod ma prawa podzielone między Foxa a Lucasfilm. W tym wypadku widać właściciele nie dogadali się. Dostępne są dwa oryginalne epizody – „Imperium kontratakuje” i „Powrót Jedi’ oraz prequele – „Mroczne widmo”, „Atak klonów” i „Zemsta Sithów”.Każdy z udostępnionych filmów można obejrzeć na dowolnej platformie Onet VoD. Więcej szczegółów na stronie: www.vod.pl/starwars.
Użytkownicy serwisu VoD.pl, aplikacji Onet VoD na urządzeniach mobilnych oraz Smart TV będą mogli obejrzeć udostępnione epizody „Gwiezdnych Wojen” w wersji z polskim dubbingiem lub oryginalną ścieżką dźwiękową w języku angielskim i napisami. Oglądając „Gwiezdne Wojny” w playerze VoD.pl, użytkownicy będą mogli również płynnie przełączać się miedzy wersją z dubbingiem, a wersją z napisami. Dzięki funkcji automatycznego wznawiania, odtwarzanie filmu można rozpocząć np. na telefonie, a kontynuować w serwisie VoD.pl, od momentu zatrzymania.Tagi: Atak klonów (771) AXN (17) Imperium kontratakuje (419) Mroczne widmo (472) Nowa nadzieja (552) Powrót Jedi (382) Prasa (172) Strony internetowe (różne) (114) Zemsta Sithów (805)

Komentarze (7)

Ja tam się nie nakręcam i nawalam DVD przed premierą, a wy?

karolaczek - do 2020 Fox ma prawa dystrybucyjne określone umową do wszystkich 6 filmów. Potem zostaną mu częściowe prawa majątkowe do Nowej Nadziei. Czyli obecnie z 5 filmami LFL może robić co chce, o ile nie reguluje tego umowa. Ważne by Fox dostał od tego procent. Natomiast w przypadku ANH sprawa jest bardziej skomplikowana. Bo muszą za każdym razem dogadywać się z Foxem i to nie zmieni się po 2020, chyba, że dogadają się i odkupią prawa.

Fox ma prawa do dystrybucji zdaje się do 2020 więc jeszcze trochę i problem sam się rozwiąże :P

Jak MGM odda Sony Bonda,
to Sony odda Spider-Mana Disneyowi,
A wtedy Marvel odda jednego Avengera Foxowi,
A Fox odda IV epizod Disneyowi.

To by było najprostsze rozwiązanie.

Ale to głupie z tym Foxem...zwłaszcza, że, o ile rozumiem, nie dogadali się tylko w tej kwestii VOD.

A więc nici z kinowych maratonów każdej z trylogii kilka dni przed EP VII... Watpię by Fox odpuścił.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.