Antologia o Solo

Jak Han z Hanem i Lando z Landem

Zdjęcia do filmu o Hanie Solo ruszyły w poniedziałek. Tymczasem przyłapano aktorów, a dokładniej Aldena Ehrenreicha i Donalda Glovera na spotkaniach ze swoimi klasycznymi odpowiednikami. Tak więc Alden spotkał się z Harrisonem Fordem, zaś Donald z Billym Dee Williamsem. Oba spotkania Hana z Hanem i Landa z Landem miały miejsce w restauracjach, więc zdjęcia, choć może nie najlepszej jakości, trafiły do sieci.Warto dodać, że niedawno Woody Harrelson sugerował, że zdjęcia do filmu rozpoczną się w marcu. Ale może dopiero wtedy on przybywa na plan.

Natomiast jeszcze parę dni przed rozpoczęciem zdjęć, Donald Glover w jednym z wywiadów mówił, że przygotowując się do roli Landa, musiał nabrać kondycji, ograniczyć fastfoody, ale jednocześnie nie przeczytał jeszcze scenariusza. Wszystko jest utrzymywane w bardzo dużym sekrecie i Phil Lord oraz Chris Miller w tej materii nie są skłonni do żartów.

Za to na pewno Billy Dee Williams poczuł się bardzo doceniony lunchem z Donaldem. Po tym wydarzeniu bardzo chwalił młodego aktora. To bardzo różne od wypowiedzi na temat Glovera z września. Billy wspominał o dorobku Donalda, o świetnej muzyce, którą robi. Dziennikarze nie omieszkali spytać, skąd ta zmiana podejścia. Billy stwierdził, że zwyczajnie za bardzo identyfikował się z Lando i zrozumiał pewne rzeczy. Niektórzy sugerują, że aktorowi może udało się ugrać powrót do roli w Epizodzie IX, ale to mogą być tylko pobożne życzenia.

W wywiadzie zapytano także Billy’ego czy wie jak Harrison Ford odbiera obsadzenie kogoś młodszego w roli Hana. Dee Williams przyznał, że nie wie i wspomniał, że ten film jest raczej o tym jak ich postacie, czyli Han i Lando, zawiązują swoją relację oraz o „Sokole”. Być może tym samym potwierdził nam ważny element fabularny. Zobaczymy, czy mówił prawdę.

Pojawiły się także plotki, że gra od Visceral Games, o której pisaliśmy wielokrotnie, może być powiązana z filmem o Hanie Solo, a jej głównym bohaterem miałby być właśnie słynny przemytnik. Cóż, niepotwierdzone informacje, zobaczymy czy się sprawdzą.Tagi: Alden Ehrenreich (36) Billy Dee Williams (74) Christopher Miller (53) Donald Glover (25) Electronic Arts (69) Harrison Ford (417) Phil Lord (49) Plotki (937) Spin-off Kasdana o Solo (129) Woody Harrelson (25)

Komentarze (16)

Dajcie Williamsa do Epizodu, jest jaki jest, ale miło byłoby zobaczyć emerytowanego generała na czele Ruchu Oporu. :)

"Za to na pewno Billy Dee Williams poczuł się bardzo doceniony lunchem z Donaldem"
NA PEWNO to Kopernik nie żyje :)

Ludzie ku*wa zdecydujcie sie, najpierw narzekacie że Disneyowskie sw sa wtorne i jedzie na nostalgii, nabijaja sie ze VIII bedzie niczym TESB a teraz chcecie Lando. To sa wlasnie fani sw, sami nie wiedza czego chca i zawsze cos im bedzie nie pasowac.

Oj Williamsa byłoby świetnie ujrzeć w EPVIII, nostalgia :)

Gdyby Calrissian pojawił się choć na chwilę w EVIII albo IX, byłoby fajnie.

Han z hanem Lando z Landem nie ma co doskonale dobrane słownictwo.:p

Nie potrafiłby. ~:)

Miał zasłonić palcem logo? A zresztą, to jest akurat taki prokukt, który nie potrzebuje lokowania, zwłaszcza w USA.

Viscośtam jasne, jeszcze trochę i będzie gra o garbatych aniołkach. ~:(
A "młodzi"? Jeden nudzi się, a drugi zasypia. ~:D No i zdjęcie 1 zawiera lokowanie produktu.

...oraz o „Sokole”. - TAK,TAK,TAK!

W postprodukcji zastąpią go cyfrowym Fordem. xD

Jak myślicie Alden dostanie delikatny komputerowy retusz buźki żeby bardziej przypominać Hana? Nie jest on w sumie dużo młodszy od Hana z ANH, a poza charakterystycznym uśmiechem podobieństwo jest mocno średnie.

O Lando w wykonaniu Glovera raczej jestem spokojny.. bardziej obawaiam sie Aldena :/

Mam nadzieję, że wspomną w epizodzie VIII o Lando który rozwalił drugą DS, niekoniecznie musi wracać ale głupie wspomnienie chociaż...

Na tym skromnym materiale z gry, który kiedyś pokazali postać nijak nie przypominała Hana ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Antologia o Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.