Star Wars TV

"The Star Wars Show" #36

YouTube

"The Star Wars Show" ma tym razem sporo wieści. Na dobry początek: dostaniemy nowy crossoverowy komiks pod tytułem "Screaming Citadel", który pożeni serie "Star Wars" i "Doctor Aphra". Jest też nowe Humble Bundle. Na Celebration pojawią się Felicity Jones, Ian McDiarmid i Jeremy Bulloch, a przedem mamy jeszcze wydarzenie znane jako Galactic Nights.

W kolejnej sekcji Pablo oprowadza nas po planie "Łotra" i pokazuje obcych - dzięki temu możemy się dowiedzieć, który z nich miał iPhone'a i kto krył się pod kostiumami. Andi rozmawia z Laurą Jane Grace, autorką i piosenkarką, która opowiada o dawnych zabawkach oraz o tym, jak pokazuje Star Wars córce. Potem dziennikarka wybiera się do skateparku, w którym prezentuje nam gwiezdne deskorolki.

Na koniec gospodarze programu przyznają, że zeszłotygodniowy hasztag #ShowUsYourSolo mógł nieść ze sobą dwuznaczne skojarzenia, ale za to fani mają naprawdę spore kolekcje z Hanem - nie pomijając oczywiście kostiumów, tatuaży i rysunków. A tym razem zadanie polega na powiedzeniu, który obcy jest naszym ulubionym. Hasztag to #StarWarsAlien.Tagi: Andi Gutierrez (47) Anthony Carboni (9) Celebration (304) Doctor Aphra (2016) (12) Felicity Jones (90) Ian McDiarmid (72) Jeremy Bulloch (26) Łotr Jeden (335) Marvel Comics (242) Pablo Hidalgo (238) Star Wars (2015) (81) The Star Wars Show (44)

Komentarze (4)

GRINGER2001 tak to był sarkazm.;)

Juz wole jak zapraszaja Pablo albo Johna na te wywiady... ale ogolnie dobrze sie to oglada ;)

OK Wszystko fajnie . A i nedz123 jeśli to sarkazm to fajny :)

Fascynujące.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.