Książki

Wieści z frontu wydawniczego

Internety

Wieści zaczynamy od niepokojącej informacji na temat albumu "Making Rogue One: A Star Wars Story: A Behind-the-scenes Photo Journal", czyli przewodnika po produkcji filmu "Łotr 1". Książka została zapowiedziana na październik 2017, jednak aktualnie jest usuwana z ofert sklepów internetowych oraz katalogów, w tym jej wydawcy, Abrams Books. Nie są znane dokładne powody anulowania tej publikacji, ale chodzą słuchy o niezadowalających efektach pracy jej autora, Josha Kushinsa. Album zapewne czeka identyczny los co poprzednika, przewodnika po produkcji "Przebudzenia Mocy", który został anulowany w ubiegłym roku. Miejmy jednak nadzieję, że wydawca potrzebuję jedynie więcej czasu na dopracowanie materiałów i obie książki pojawią się w przyszłości.

Za niecałe trzy tygodnie w Stanach Zjednoczonych w San Diego rozpocznie się święto fanów wszelakiej fantastyki, San Diego Comic Con. Taka impreza nie obędzie się bez obecności marki Star Wars. Z wieści już zapowiedzianych na oficjalnej, spodziewać się możemy imprezowej premiery powieści "Battlefront II: Inferno Squad" autorstwa Christie Golden od wydawnictwa Del Rey. Książkę będzie można nabyć w twardej okładce w limitowanej oprawie, zaczerpniętej z materiałów promocyjnych do gry "Battlefront II". Książka będzie podpisana przez autorkę, a w środku znajdziemy pieczątkę oraz przyozdobione kartki z symbolem Inferno Squad. Za takie wydanie będzie trzeba zapłacić 40,00 USD.

Sieć sklepów Barnes & Noble zapowiedziała na wrzesień tego roku wznowienie trylogii Hana Solo ("Rajska pułapka", "Gambit Huttów", "Świt Rebelii") autorstwa Ann C. Crispin w wydaniu zbiorczym. Jest to kolejna odświeżona trylogia jaka pojawiła się w tej sieci, po wznowieniach adaptacji powieściowych oryginalnej trylogii jakie miały miejsce w 2012 i 2015 roku. Książka zostanie wydana w twardej oprawie w cenie 25,00 USD przy objętości 784 stron. Chętnych na złożenie pre-ordera zapraszam pod ten link.Ukazały się też przykładowe strony z nadchodzącego przewodnika po Gwiezdnych wojnach dla dzieci od wydawnictwa Dorling Kindersley. "Made Easy: A Beginner’s Guide to a Galaxy Far, Far Away" opracowany przez Christiana Blauvelta ukaże się 1 września tego roku w ramach cyklu Journey to Star Wars: The Last Jedi.Tagi: A.C. Crispin (14) Abrams Books (42) Album (173) Battlefront II (2017) (35) Christian Blauvelt (3) Christie Golden (58) Del Rey (433) DK Publishing (Dorling Kindersley) (60) Josh Kushins (3) Journey to Star Wars: The Last Jedi (16) Łotr 1 (382) Przewodnik (147) San Diego Comic Con (41) StarWars.com (204) Trylogia Hana Solo (8)

Komentarze (4)

Jak można anulować tak epicką książkę!

P. S. Ten ciekawy (sic!) artykuł na ostatnim zdjęciu zainteresuje paru tu obecnych...

Jakby film o Solo wykorzystał jakieś elementy Trylogii Hana albo Przygód Hana to byłoby to mistrzowski ruch i ukłon dla tych legendarnych pozycji.

Trylogia Solo jest super, kto nie czytał, niech nadrabia. Druga trylogia też jest fajna.
Bardzo mi się widzi przewodnik dla dzieci. ~:)

Szkoda, że "Making of" po "Łotrze" zostało anulowane (na to wygląda). To mogła być świetna książka, biorąc pod uwagę zmiany jakie zaszły podczas produkcji. ;(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.