Klasyczna Trylogia

„Nowa nadzieja” jutro w HBOHBO przechodzi do klasycznej trylogii, czas więc na „Nową nadzieję”. czwarty Epizod zobaczymy już jutro, czyli w czwartek 17 sierpnia 2017 o godzinie 20:10. Powtórki kolejno w piątek (18 sierpnia) o 12:30. Jednocześnie w tym samym czasie film można oglądać też na HBO HD. Dodatkowo przed seansami „Nowej nadziei” w tym tygodniu będzie szansa jeszcze raz zobaczyć „Zemstę Sithów” (w czwartek i w piątek).

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Rycerze Jedi zostali wytępieni, a Imperium żelazną ręka sprawuje rządy nad całą galaktyką. Mała grupa Rebeliantów podejmuje walkę kradnąc tajne plany najpotężniejszej broni Imperium - tzw. Gwiazdy Śmierci. Najbardziej zaufany sługa Imperatora - Darth Vader musi odzyskać plany i odnaleźć ukrytą bazę buntowników. Księżniczka Leia - wzięta do niewoli przywódczyni Rebeliantów, wysyła sygnał z wezwaniem pomocy, który zostaje przechwycony przez zwykłego chłopaka z farmy - Luke'a Skywalkera. Wychodząc naprzeciw swemu przeznaczeniu, Luke podejmuje wyzwanie i rusza na ratunek Księżniczce chcąc pomóc Rebeliantom w obaleniu Imperium. W misji pomagają mu niezwykli sojusznicy - mądry Obi-Wan Kenobi, nieco arogancki gwiezdny awanturnik Han Solo i jego lojalny towarzysz Chewbacca a także dwa droidy R2-D2 i C-3PO.

„Nowa nadzieja” to pierwszy film z cyklu. Wyreżyserowany przez George’a Lucasa w 1977 rozpoczął fenomen, który trwa już blisko 40 lat. Występują: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Alec Guinness, Peter Cushing, Anthony Daniels, Kenny Baker, Peter Mayhew oraz David Prowse i James Earl Johns jako głos Vadera.

Następny epizod zobaczymy tydzień później.Tagi: Alec Guinness (44) Anthony Daniels (139) Carrie Fisher (269) David Prowse (48) George Lucas (864) Harrison Ford (422) HBO (27) James Earl Jones (63) Kenny Baker (57) Mark Hamill (258) Nowa nadzieja (554) Peter Cushing (27) Peter Mayhew (84) Zemsta Sithów (805)

Komentarze (13)

@Dorian Rathenow

Wystarczy przecież

"trzymać się z dala od większych stron czy fanklubów Star Wars i szukać nadziei w mniejszych Fanklubach, sprawdźcie sobie na FB Polish Reylo Ship - fanklub shipujący fanowski romans ale o wiele lepszy niż jakiekolwiek siedlisko Hejtu na wszystko czego nie robił Lucas"

Czy to takie trudne?

Numerek 1 (na mojej liście). ~:)

Ja pierdzielę, ja już się boję czytać, co będzie pod newsem "Przebudzenie Mocy jutro w HBO", same rakotwórcze komentarze

TPM, AOTC czy pierwsza połowa ROTJ mnie ostatnio mocno nudzą, dlatego lądują na dole tabeli. Po 6 seansach TFA i 4 R1 mam większą ochotę odpalić sobie TFA niż R1. Mimo ze widze jego braki (DS 3.0, brak info o sytuacji politycznej, podobne schematy) to mi sie TFA zaskakująco dobrze ogląda xD

TFA to dół rankingu.

ANH jest dotkniete czasem ale jednoczesnie dla mnie najbardziej kultowe. A tak uściślajac TFA, R1 i ROTS tez jest wysoko w rankingu :D

U mnie najlepsze epizody to Gwiezdne Wojny część V Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi, potem jest ANH. I potem TFA później jest reszta

Zaraz po RotS najlepszy epizod Sagi oraz jedyny z Oryginalnej Trylogii, który szanuję jako całość.

Te godzinny, a szczególnie 12: 30 to jakaś kurde pomyłka.

Ale jesteście oryginalni i cool, no stara trylogia była najlepsza, c`nie?

A na poważnie, ANH został najbardziej dotknięty czasem, TESB w ogóle, ROTJ też raczej nie, może w malutkim stopniu. ANH jest nieco anachroniczna i odstaje.

A tak serio - dla mnie ANH to 2 miejsce zaraz po TESB.

ANH, TFA i jakiś odcinek TCW :d?

Jeden z trzech najlepszych epizodów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.