Gry komputerowe

Jedi Knight II: Jedi Outcast - zremasterowany trailer

20"Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast" -pamiętacie? Jedna z największych i najważniejszych gier ze świata Gwiezdnych Wojen, zna ją niemal każdy fan starego uniwersum. W tym roku mija już piętnaście lat od wydania tego tytułu, po którym dostaliśmy jeszcze niezłe "Jedi Academy", a później już tylko "duchowego następcę" jakim miał być "The Force Unleashed".

Tymczasem grupa fanów przygotowała zwiastun Outcasta, ktory możecie zobaczyć poniżej. Nie tylko podbito rozdzielczość, wiele tekstur zostało stworzonych od nowa. Nie jest to zapowiedź zremasterowanej czy fanowskiej wersji gry, a jedynie materiał wspominający dawne, dobre czasy. Obyśmy jeszcze zagrali w grę tej klasy spod znaku Gwiezdnych Wojen.

Fani odtwarzają X-wing-a, tego z 1993 roku.

17Telenoweli z fanowskimi 'remasterami' ciąg dalszy. Tym razem grupa zapaleńców postanowiła odtworzyć legendarnego X-Wing-a, grę wydaną w 1993 roku. Zabrali się za to używając bardzo popularnego obecnie silnika graficznego Unity. Efekty ich wysiłku możecie zobaczyć na poniższym fragmencie:Postępy w pracy nad projektem można też śledzić na jego stronie.
Twórcom z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy aby starczyło im zapału do ukończenia gry i aby zrobili to zanim tytułem zainteresują się prawnicy Disney'a, bo chętnie byśmy zagrali.

Recenzja Star Wars Battlefront: Rogue One X-Wing VR Mission

8Star Wars Battlefront: Rogue One X-Wing VR Mission - to długa nazwa krótkiego, ale emocjonującego dodatku do gry od studia DICE, który zapowiedziany został na tegorocznych targach E3.
Niedawno mogliście przeczytać naszą recenzję kompletnego wydania Star Wars Battlefront. Obiecaliśmy wtedy, że w osobnym tekście zrecenzujemy także ten wyjątkowy dodatek, który dostępny był od połowy grudnia. Zapraszamy więc do naszej recenzji.Poradnik prezentowy 2016 - Gry

9

W ostatniej odsłonie nasze tegorocznego poradnika prezentowego doradzimy Wam w sprawie gier, ale tym razem nie towarzyskich a tych elektornicznych. Oddajmy głos naszemu redakcyjnemu koledze, który odrywając się od Battlefronta, znalazł chwilę aby pomóc Wam w wyborze odpowiedniego prezentu dla gracza.

Kilka słów od Lorna:
Dla fanów Gwiezdnych Wojen chcących spędzić trochę czasu przed monitorem wybór nie jest za duży, wciąż jednak jest w co zagrać. Warto zwrócić uwagę szczególnie na kompletne wydanie Battefronta w atrakcyjnej cenieoraz na kompletne wydanie Lego Star Wars z Epizodów I-VI.
Star Wars: Battlefront - Ultimate Edition (recenzja)
PC - ok. 110 zł
PS4 - ok. 140 zł
XO - ok. 140 złLEGO Star Wars Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy (recenzja)
PC - ok. 130 zł
PS4 - ok. 170 zł
XO - ok. 170 zł
PS3 - ok. 130 zł
Xbox 360 - ok. 130 złLEGO Star Wars: The Complete Saga (recenzja)
PC - ok. 30 zł
PS3 - ok. 70 zł
Xbox 360 - ok. 70 złAngry Birds: Star Wars II
ok. 23 złRebelianckie słuchawki dla gracza od Turtle Beach
ok. 220 zł

Od dzisiaj CD-Action z plakatem z 'Łotra 1' i Battlefront w EA Access

8

Już jutro pierwsi fani udadzą się na premierę nowego filmu ze świata Gwiezdnych Wojen, 'Łotr 1' zawita do polski niemal dwa dni przed amerykańską premierą. Fanów w tych dniach czeka zapewne wiele dodatkowych atrakcji i pokus dla portfela, jak choćby te przedstawione poniżej.

Do najnowszego numeru pisma CD-Action, który trafił dzisiaj do kiosków dołączony został plakat z filmu, który możecie zobaczyć poniżej. Aby utrudnić decyzję o powieszeniu plakatu tej części fanów, która lubi także Mass Effect, po drugiej jego stronie umieszczono grafikę okładkową z nadciągającego Mass Effect: Andromeda. Jak informuje CD-Action plakat ma wymiary 82 x 59 cm.
Przypominamy także, że od dzisiaj w usłudze EA Access dostępna jest gra Star Wars: Battlefront.

Recenzja Star Wars: Battlefront Ultimate Edition

4Pod koniec listopada do sprzedaży trafiło kompletne wydanie gry Star Wars: Battlefront z podtytułem "Ultimate" zawierające kod na wszystkie wydane dotychczas dodatki. Dwa dni temu premierę miał ostatni z dodatków zatytułowany "Scarif" i nawiązujący do nadchodzącego fillmu Łotr 1. Jest to więc dobry czas aby przyjrzeć się grze i sprawdzić jak sprawdza się dzisiaj dzieło studia DICE. Naszą recenzję tego wydania znajdziecie tutaj.

Recenzja dodatku "Star Wars: Battlefront Rogue One X-Wing VR Mission" również ukaże się w ciągu kilku dni na stronie.

Impreza świąteczna Lego Star Wars w Poznaniu

1Grudzień w pełni, za oknem zima, do premiery Łotra już tylko kilka dni, jesto to więc świetny moment dla przedświątecznych imprez tematycznych związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Jedna z ostatnich w tym roku odbędzie się już w ten weekend w Poznaniu, pod patronatem Lego i Cenegi. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje od organizatorów:

W dniach 10 i 11 grudnia, w godzinach 11:00-19:00 w galerii handlowej Posnania w Poznaniu odbędzie się świąteczna edycja imprezy LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, na którą serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców. W jej trakcie będzie można wspólnie zagrać na PlayStation®4 w najnowszy tytuł LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, a także w LEGO Harry Potter Collection, LEGO Marvel’s Avengers, LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham i inne gry z serii LEGO.W programie przewidziane są również dodatkowe atrakcje takie jak wspólne budowanie wielkiego Świętego Mikołaja, turnieje z nagrodami oraz malowanie twarzy w ulubione postacie z gier LEGO. Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w turnieju, będą mieli szansę otrzymać nagrodę specjalną - wspaniały zestaw klocków LEGO!

Dla wszystkich dzieci, które odwiedzą naszą strefę, przygotowaliśmy niespodzianki.

Pełen harmonogram zimowych imprez LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy:

· 5-6 listopada w galerii Arkadia w Warszawie,
· 19-20 listopada w galerii Kaskada w Szczecinie ,
· 3-4 grudnia w galerii Manufaktura w Łodzi,
· 10-11 grudnia w galerii Posnania w Poznaniu.

Zapraszamy!

Star Wars Battlefront: Scarif i X-Wing VR Mission już dostępne

7Od wczorajszego dnia wszyscy posiadacze gry Star Wars Battlefront zaopatrzeni w przepustkę sezonową lub grę w edycji Ultimate mogą pobrać nowy dodatek zatytułowany po prostu 'Scarif', wprowadza on:

-4 nowe mapy na powierzchni planety Scarif i nad nią;
-nowy tryb Infiltration (eskorta nowych U-Wingów)
-broń A180 z trzema trybami - Ion, Rifle, Sniper;
-broń DT-29 (blaster korzystający z amunicji, a nie systemu przegrzewania się);
-gwiezdną kartę Sonic Imploder (granat zadający obrażenia i oślepiający wrogów);
-dwóch bohaterów: Jyn Erso oraz Orsona Krennica;
-nowy statek U-Wing;
-nowe power-upy (możliwość gry w U-Wingu i TIE Strikerze);
-nowe kontrakty Hutta.

Warto jednak za wczasu nastawić konsolę/komputer na pobieranie ponieważ dodatek z niezbędną aktualizacją gry do wersji 1.11 waży około 10 GB.Ponadto, również wczoraj posiadaczom Playstation udostępniona została misja 'Star Wars Battlefront: Rogue One X-Wing VR Mission', do której niezbędne są gogle wirtualnej rzeczywistości Playstation VR. W tej sytuacji trzeba się przygotować na pobranie dodatkowych 2 gigabajtów danych.

'Święta z LEGO Games' już w najbliższy weekend w Galerii Manufaktura w Łodzi!

1Nadszedł grudzień a wraz z nim okazje do świątecznych imprez tematycznych, jedna z nich odbędzie się już w ten weekend w Łodzi, pod patronatem Lego i Cenegi. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje od organizatorów:

W dniach 3 i 4 grudnia, w godzinach 11:00-19:00 w galerii handlowej Manufaktura w Łodzi odbędzie się impreza Święta z LEGO Games, na którą serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców. W jej trakcie będzie można wspólnie zagrać na PlayStation®4 w najnowszy tytuł LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, a także w LEGO Harry Potter Collection, LEGO Marvel’s Avengers, LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham i inne gry z serii LEGO.


W programie przewidziane są również dodatkowe atrakcje takie jak turnieje z nagrodami oraz malowanie twarzy w ulubione postacie z gier LEGO. Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w turnieju, będą mieli szansę otrzymać nagrodę specjalną - wspaniały zestaw klocków LEGO!

Dla wszystkich dzieci, które odwiedzą naszą strefę, przygotowaliśmy niespodzianki.

Pełen harmonogram zimowych imprez LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy:

· 5-6 listopada w galerii Arkadia w Warszawie,
· 19-20 listopada w galerii Kaskada w Szczecinie ,
· 3-4 grudnia w galerii Manufaktura w Łodzi,
· 10-11 grudnia w galerii Posnania w Poznaniu.

Zapraszamy!

Nowy dodatek do "The Old Republic" oficjalnie debiutuje

Oficjalna TORa
17Już od dzisiaj dla wszystkich subskrybentów dostępny jest nowy dodatek do "The Old Republic", zatytułowany "Knights of the Eternal Throne", który kontynuuje wątki z "Knights of the Fallen Empire". Jak pisaliśmy w tym newsie, twórcy wprowadzili kilka zmian w mechanice gry.

Walcz o władzę nad galaktyką w Star Wars: The Old Republic: Knights of the Eternal Throne, nowym dodatku od BioWare. Jesteś weteranem wojny galaktycznej i masz pod swoim dowództwem sojuszników, zmierzysz się też z najgroźniejszymi rodami w Star Wars. Matka kontra córka. Siostra przeciw bratu. Oto walka o tron. Zdecyduj kto przeżyje, kto zginie a kto będzie rządził, a także o wpływ jasnej lub ciemnej strony Mocy na świat.

Temat na forum

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.