Sonda

W jakim okresie powinna się rozgrywać czwarta trylogia?
  Głosów
Na długo przed Epizodem I
69%43
Zaraz przed Epizodem I
6%4
Pomiędzy Epizodami III i IV
3%2
Pomiędzy Epizodami VI i VII
10%6
Zaraz po Epizodzie IX
2%1
Długo po Epizodzie IX
6%4
innym (podaj w komentarzu)
3%2
Łącznie głosów: 62

Komentarze (14)

Disney kończy na dobre z Jedi i Sithami, więc filmu z akcją przed Epizodem I nie będzie.

Czwarta trylogia o początkach Jedi/Sith mogłaby być naprawde interesująca... Nieograniczone pole do popisu dla twórców... Mogłaby mieć jakiś podtytuł.

Biorąc pod uwagę, że w Epizodzie VIII po raz pierwszy w filmach dowiemy się czegoś o czasach starożytnych, początkach Jedi itp, i biorąc pod uwagę, że za Nową Trylogię odpowiedzialny będzie Rian Johnson, który już miał styczność z "genezą" czy co tam zobaczymy w ósemce uważam, że zobaczymy właśnie coś w stylu początków początków na długo przed Sagą jaką znamy; pewnie coś o odkryciu, okiełznaniu Mocy, rozwoju cywilizacji, początków Jedi i Sithów, ich wojny i być może finał trylogii z utworzeniem Starej Republiki i biurokratycznego zakonu Jedi z czasów jej schyłku.

Jeśli już - tylko przed TPM, ale tu pojawia się mały problem: bliżej EI, czy na długo przed nim? Pierwsza opcja byłaby moim zdaniem bardziej ciekawa, lecz twórcy musieliby trzymać się postaci i historii, którą już znamy. A w bardzo odległej przeszłości tak naprawdę mogą stworzyć co tylko im się podoba.

Jeśli trylogia to nie między epizodami. Czas między VI a VII wypełnić np serialem animowanym czy aktorskim. Wydaje mi sie że czas tuż przed I epizodem mógłby pokazać spin off o Kenobim.

Natomiast coś równoległego wg mnie zabije cały sens SW. No chyba że coś np 15 lat po Ep IX. Jakieś misje, inne galaktyki. Bez sithów, a eksploracja, podbijanie itp przez Rey i Finna i całą grupę. Fajne , przygodowe kino.

Poszedłem za głosem tłumu.

Inny: w czasach OT, ale w innej części galaktyki. Może być np. o Chissach.

Czwarta trylogia, dla zachowania odpowiedniej numeracji, powinna się znajdować w okresie na dłuuugo po Epizodzie IX. :D

Ankieta z jedyną słuszną i oczywistą opcja wyboru :P

Miałem dylemat między długo przed I, a po IX, ale skoro ktoś mówił, że IX ma być wojną która skończy wszystkie wojny (lol), no to ziu...

Obojętne kiedy, byle daleko.

Jedi ver. Sith War please!!!!

Na długo przed TPM, a konkretnie 1000 BBY.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.