Fandom

Jedi Order

Czy zagłębiając się kiedyś w uniwersum stworzone przez George’a Lucas’a pomyślałeś, że fantastycznie było by zostać Jedi? Lub by w gronie podobnych Tobie osób poznawać bajeczny świat Gwiezdnych Wojen jeszcze dokładniej? My tak pomyśleliśmy już wiele lat temu. Teraz szukamy osób ambitnych, kreatywnych, pełnych pasji i zapału, aby pomogli nam tworzyć nowe rozdziały w historii Jedi Order. Jeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania – witaj wśród nas!Czym jest Jedi Order i jak to ugryźć?

Jedi Order jest organizacją stworzoną w 2001 roku przez fanów dla fanów. Charakteryzuje nas to, że staramy się naśladować ideały, jakimi kierowali się Jedi w swoim życiu. Jednak Jedi Order to przede wszystkim grupa przyjaciół dzieląca wspólne zainteresowania, nie zamykające się tylko w ramach Gwiezdnych Wojen. Porozmawiasz z nami o muzyce, sztuce, biologii, historii, literaturze i wielu, wielu innych ciekawych tematach z różnych dziedzin życia.

A może masz ochotę rozegrać szybką sesję RPG na czacie? Z całą pewnością znajdziesz u nas graczy, jak i dobrego Mistrza Gry, który poprowadzi przygodę w oparciu o autorski system. Dbamy też o tych, którzy czerpią satysfakcję z gier o tematyce związanej z Gwiezdnymi Wojnami. Naszą sztandarową propozycją z tej dziedziny jest sekcja gry Jedi Knight 2: Jedi Outcast, która organizuje zakonne turnieje oraz przeprowadza ciekawe misje w świecie gry.

Pochwalić się też możemy bardzo bogatym i stale rozwijanym holokronem, który pozwala usystematyzować i poszerzyć wiedzę oraz wieloma innymi projektami, w które możecie się zagłębić odwiedzając naszą stronę.

Bardzo ambitnym przedsięwzięciem są organizowane przez nas co roku tradycyjne wspólne wakacje w nadmorskiej miejscowości. Uważamy, że możliwość pogłębiania i utrwalania wzajemnych relacji poprzez wspólne spędzanie czasu, gry oraz zabawy jest ważna dla samego istnienia Jedi Order.

Jedi Order a Zakon Jedi

Jedi Order jest organizacją z wieloletnią tradycją, u podstaw której leżało stworzenie wirtualnego Zakonu Jedi jak najbardziej nawiązującego do Zakonu znanego nam z filmów Lucas’a. Pierwotne marzenie założycieli JO ma wyraz również i dzisiaj, jednak stopni awansu jest więcej niż w filmowym Zakonie – nowy kandydat zostaje najpierw Adeptem, by dzięki swojej pracy na rzecz organizacji awansować po szczeblach zakonnej hierarchii aż do stopnia Mistrza Jedi, po drodze zostając członkiem Rady Jedi czy na przykład posiadając własnego Padawana.

Członkowie Zakonu Jedi dzielili się według własnych zdolności. Jedni mieli większe zdolności w uzdrawianiu, inni w negocjacjach, a jeszcze inni w walce z szeroko pojętym złem. Również członkowie Jedi Order podzielili się na trzy różne szkoły obejmujące różne dziedziny życia Jedi. Jednocześnie każda z tych szkół ma do przeprowadzenia jak najbardziej aktualne zadania. Jakie? O tym dowiesz się zaglądając na nasze strony, bądź odwiedzając zakonny czat.
Zapraszamy również do wymiany poglądów na nasze forum.

Co oferujemy?

Naszym atutem jest dobra, przyjacielska atmosfera oraz ciekawy i niepowtarzalny gwiezdnowojenny klimat. Dajemy możliwość rozwiązywania wielu rozwijających osobowość problemów i łamigłówek. Przeprowadzamy mnóstwo gier i konkursów z nagrodami. Możliwość pogłębienia Twojej wiedzy z wielu różnych dziedzin oraz perspektywa awansu i rozwijania Twoich umiejętności w tym, czym czujesz się najlepszy jest dla nas największym priorytetem.

Robimy wszystko z myślą o członkach Jedi Order.

Dołącz!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – dołącz do nas. W tym celu odwiedź Szkołę Przygotowania i zostaw swoje zgodne z naszymi zasadami zgłoszenie.

Z miłą chęcią powitamy Cię wśród nas.

Czym różnimy się od innych i dlaczego warto do nas dołączyć? Ponieważ jesteśmy wręcz perfekcyjni w tym co robimy.
Tagi: Jedi Order (6)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.