Forum

kotor-miłosne zakończenie??

no ba mam polską wersje językową, mignęły mi filmiki na youtube.com(w wersji ang.) z miłosnym zakończeniem po dobrej i złej stronie i coś mi się nie zgadza... wybierając dobrą strone nie ma sceny z pocałunkiem a wybierając złą strone brakuje jedej z możliwych odpowiedzi by jednak skończyło sie szczęśliwie, I moje pytanie brzmi: czy jestt to kwestia wersji językowej?? czy sćiągniecia jakiegoś moda?? (jeżeli moda proszę o adres)

...

miłosne zakończenie...Bastille na Gwiezdnej Kuźni można zabić, nawrócić (jeśli grasz po JSM), albo nakłonić, aby się do ciebie przyłączyła (to jeszcze na Rakata Prime jak grasz po CSM). Miłosnego zakończenia nie przypominam sobie...

W kotor

są 2 zakończenia:
-Złe (Jeśli na dachu świątyni powiesz Jest mrocznym lordem Sithów
-Dobre (Jeśli na dachu świątyni)

Twórcy szykowali jeszcze 2 zakończenia (jednak później je wycieli)
-Z kobietą po ciemnej stronie ( po pojedynku z Malakiem miał przyjść Carth i przekonać ją do tego by zabiła Bastilię.)
-Z pogrzebem Bastilii (jeśli by się ją zabiło na Gwiezdnej Kuźni)

Co do zakończenia wątku miłosnego to kończy się on pocałunkiem zakrytym czarnym ekranem (no cóż cenzura...)

NO I WŁAŚNIE O TO CHODZI!!!

(zapomniałam wspomnieć że gram kobietą hihihi) tyle że jak jestem po CSM i spotykam sie z Carthem to nir ma odpowiedzi gdzie mogę sie nawrócić!! a o to mi chodzi... brakuje jednej możliwości (a próbowałam wszystkie pozostałe... czy to jest jednak kwestia wersji językowej??

Jak

Wspomniałem zakończenie to zostało usunięte. według tego zakończenia gdy na nieznanej planecie (Lechon) ogłaszasz się Lordem Sithów Carth ucieknie (u ciebie też sie tak stanie, bo nie usunięto tego fragmentu)-stanie się gdy wrócisz na statek. A Carth przyszedł na Gwiezdną Kuźnię po pokonaniu Malaka.

Ponoć jest mod na to zakończenie( nie wiem tylko jak on się nazywa)

...

to ja nie rozumiem po co wycimać coś z gry przecież dobrze było i zreszta nie trzeba sie nawracać jak ktos nie chce to nie wybierze tej opcji

Najprawdopodobniej

twórcom chodziło oto aby główny bohater i carth przeżyli, aby mogli pojawić się w drugiej części -to moja teoria.

możliwe

mam też dwójkę i chyba z powodu spolszczenie (niewiem co innego mogłobyć przyczyną) nie pojawia się nikt z pierwszej części, chodzi o Carthe...

Spolszeczenie

nie ma nic do rzeczy. W drugim kotORze z pierwszej części pojawia się Carth i Bastilia (Jeśli w rozmowie z attonem powiesz, że główna postać była dobrym i była mężczyzną)- Wtedy spotkasz go pod koniec gry.

Jeśli powiesz, że Sterewana przez ciebie postać była dobra i była kobietą pod koniec pojawi się tylko Carth

Z reszty postaci pojawia się jeszcze HK-47 (po odnalezieniu wszystkich części) i T3 M3

niz z tego

przeszłam kotora "dwójkę" i Carth ani Bastilia się nie pojawili na paczątku (do puki nie miałam problemu ze zrozumieniem) grałam po angielsku i jak uciekałam ze Stacji Cytadela to ten koleś za "służb bezpieczeństwa rozmawiał z Carthem (filmik taki) ale jak grałam po polsku potem i tez byłam dobra to już Cartha nie była w tej rozmowie...

gdy na początku

rozmawiasz z Attonem w więzieniu wybierasz płeć i zakończenie pierwszej części jeśli powiesz że początek spoilera Revan koniec spoilera był dobry, był mężczyzną i ocalił republikę spotkasz Cartha i Bastilię.
Jeśli pwiesz że początek spoilera Revan koniec spoilera był dobry, był kobietą i ocalił republikę spotkasz Cartha.

wydawało mi się

że właśnie tak odpowiadałam (mogłabym przysiądz) ale spróbuje jeszcze raz... i zobaczymy Dzieki

(-oo-)

Grasz kobietą jako Revan i oczekujesz miłosnego zakończenia z Bastillą czy Cathem? Z tego wszytskiego nie jestem pewien, ale chyba nie chodzi o jakieś lesbijskie sceny na koniec?

Hehe

Jakby były lesbiskie toby Wierzej się pruł

A co do zasłonięcia tamtej sceny gdzie tam tego z Bastilią to naprawdę chamstwo ta cenzura(no chyba że po tym były bardziej tandejskie sceny )

nie wiem czy wiesz...

ale wynika z tego, że Juhani jest lesbijką bo nie zależnie czy grzsz facetem czy babką an mówi że jako dziecko (i teraz) była zadurzona w tobie, a przez dialogo przewija się coś w stylu że jaj nan tobie zależy więc co sądzisz o tym??

tandejskie? <-lol>

ekhm...gwoli scislosci mowi sie "Dantejskie" co do zakonczen.Nie ma zadnego zakonczenia milosnego.Watek milosny konczyl sie pocalunkiem i niczym wiecej.Carth na gwiezdnej kuzni (mowie o grze CSM) umiera zabity przez Ciebie lub przez Bastile (3ciej opcji nie ma).

bs

Jeeeeest. Akurat odinstalowałem KOTORa, tak to bym mógł nawet podać nazwę skryptu, w którym (zapewne) zakodowany jest warunek, który musi być spełniony, by można było posiekać Bastilię i romantycznie zdechnąć wraz z Carthem na Gwiezdnej Kuźni Jak grasz babką Ale i tak jestem pewien, pamiętam, że nawet przetłumaczono ten fragment z ostatnią wymianą zdań między Carthem a początek spoilera Revan koniec spoilera....

szskoda...

nie wiem dlaczego ale chciałam akurat tak zakończyć tą grę (już chyba siódmyraz), może dlatego, że jestem niepoprawnym romantykiem??

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.