Forum

Lord Vader udziela pierwszej pomocy - Rynek, 10 maja 2009

Hej ho! Chciałbym z nieukrywaną radością poinformować, że na tydzień przed konwentem Dni Fantastyki we Wrocławiu w przepięknej stolicy Dolnego Śląska odbędzie się specjalny happening. Otóż to w niedzielę, 10 maja o godzinie 14:00 na wrocławskim Rynku zjawi się sam Lord Vader w towarzystwie swoich przyjaciół i współpracowników z 501 Legionu! Przy udziale wrocławskich ratowników WOPR przeprowadzą oni pokaz udzielania pierwszej pomocy. Później siły Imperium zawładną ulicami Starego Miasta, informując i zachęcając obywateli do przybycia na Dni Fantastyki - przypominamy ich datę, od 15 do 17 maja! Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów i sympatyków Gwiezdnych Wojen wraz z rodzinami i znajomymi do uczestnictwa we wspólnej zabawie. Zwłaszcza zaś zachęcamy tych, którzy posiadają jakieś kostiumy, by dołączyli do marszu z 501 Legionem.

Akcja nauki pierwszej pomocy będzie organizowana z pamięcią o naszej wspólnej koleżance, Marcie "Pieczyfko" Piekarz, która wciąż potrzebuje środków na długą i kosztowną rehabilitację. Przypominamy że wszystkie szczegóły i możliwość pomocy Marcie znajdziecie na jej stronie:

www.martapiekarz.org

Ale to nie wszystko! Otóż zanim zegar wrocławskiego ratusza wybije godzinę 14, członkowie 501 Legionu pojawią się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego na oddziale dziecięcym przy ulicy Kasprowicza (dawny szpital im. J. Korczaka), gdzie odwiedzą najmłodszych pacjentów szpitala. Podczas odwiedzin maluchy otrzymają prezenty oraz, miejmy nadzieję, wystarczający zastrzyk Mocy by szybko wyzdrowieć! Odwiedziny potrwają od rana i zakończą się około godziny 13.

Zatem raz jeszcze zapraszamy wszystkich 10 maja na wrocławski Rynek (konkretnie Plac Gołębi na skrzyżowaniu Rynku i Placu Solnego) do wspólnej zabawy! Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami

:)

Super! Zaje...fajnie, tylko że mieszkam za daleko od Wrocławia <3

:D

Świetny pomysł !!!!!!

hm

być będę, tylko w którym miejscu się spotykamy na tym rynku i o której?

Konkrety

dam wkrótce

...

Ja raczej przyjade, prawie na pewno no i nic mi nie wypadnie

Powinnam

się pojawić w Rynku, ale jeszcze nie na 100%
O Marcie pamiętałam przy wypełnianiu PITa

Cóż,

, dzień wcześniej spotkanie w Legnicy, a tydzień później DFy, więc szanse maleją do zera

hmm

postaram się dotrzeć

Super sprawa popieram takie inicjatywy.

Szkoda tylko że nie bedę mógł być w tym czasie we Wrocku ...;/

Uwaga, zmiana!

W związku z kolizją z koszykarzami impreza zostaje przeniesiona z Placu Gołębiego pod Pręgierz (a zatem również w Rynku, tyle że po drugiej stronie). Godzina i program pozostają bez zmian

Potwierdzenie

Więc info na sam koniec:

Dla osób w kostiumach, które wybierają się do szpitala - zbiórka o godzinie 10:00 pod wejściem głównym (przy schodach, budynek A). Adres: ulica Kasprowicza 64/66. W razie czego przy bramie należy powiedzieć, że się jest do odwiedzin na Oddziale V.

Dla wszystkich pozostałych - zapraszamy do Rynku na godzinę 14 pod Pręgierz


P.S. W razie deszczu, którego się nie przewiduje (), proszę spróbować nas poszukać w przejściu podziemnym na ulicy Świdnickiej lub po prostu dzwonić

Podziekowania

Wielkie dzieki za wsparcie z Wrocławia. Naprawde super to wyszło, teraz czekac tylko na foty

fotki

ode mnie
http://rapidshare.com/files/231778596/rynek.zip.html

Podziękowania

Ja krótko, bo DF mnie gonią Bardzo bardzo wszystkim dziękuję za udział i pomoc w tym wydarzeniu. Wyszło moim zdaniem świetnie - dzieciaki w szpitalu były zadowolone, a w Rynku wzbudziliśmy prawdziwą furorę! Ze swojej strony pragnę podziękować szczególnie:

501 Legionowi - za kostiumy, tytaniczną pracę... no i oczywiście sam pomysł akcji
Szarym Mieczom - za dzielną reprezentację w szpitalu
Urthonie, Revanowi i Jenth - za niesamowite zdjęcia
Pracowni Fantastycznej - za zaplecze organizacyjne oraz sponsoring
Taraissu - za nieocenione wsparcie :*

Oby takich akcji więcej Tego weekendu Wrocławianie długo nie zapomną

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.