Forum

StarForce - Pytania i Odpowiedzi (np. konwent czy jednodniowa impreza?)

Jestem właśnie po lekturze newsa o tworze zwanym StarForce 2009. News jest, rzecz jasna, na głównej stronie Bastionu - nie ma sensu więc go tutaj przeczytać. Chciałbym jednać podzielić się z wrażeniami lektury.

Informacja zawarta w newsie jest zaproszeniem wystosowanym przez imć Rajourneja do Torunia na 12 września. I wszystko byłoby miło, gdyby nie ta data... i brak jakiejkolwiek informacji, że ten dzień to tylko część konwentu. Ale nie - lektura wydaje się zamkniętą całością. Pada wprawdzie słowo konwent, ale nie ma nic więcej. Rodzi się więc pytanie, czy to aby na pewno jest konwent, trwający od piątku do niedzieli, jak można było wnioskować po bardzo skromnych informacjach ( i chlubnych przechwałkach w paru miejscach - np. dotyczących Polconu ). No więc jak, państwo organizatorzy - jest to konwent czy jednodniowa impreza?

Chciałbym to wiedzieć, bo nie wiem, czy pluć sobie w brodę, że nie opłaciłem tańszej wersji akredytacji na Polcon... W ogóle chciałbym coś wiedzieć o tej imprezie, bo jak na razie poza samym zaproszeniem nie wiadomo nic. A, przepraszam - udało mi się znaleźć informację, że ma się w Toruniu pojawić aktor grający Mottiego, oraz jego kolega grający Pietta. I naprawdę, świetna wiadomość - ale czemu jestem zmuszony sam wyszukiwać informacji, a nie są one podawane na stronach dla fanów SW ( chyba, że coś przegapiłem na Bastionie, za co z góry przepraszam )?

Ponawiam pytanie - konwent czy jednodniowa impreza?

...

Wg mnie albo mają na prawdę bogaty program i sami go robią albo po prostu będzie to impreza podobna np. do pikników lotniczych czy jakiś festiwali w Opolu jednodniowych, dużo szumu i nic ciekawego.

Zastanawia mnie fakt, co z programem że nie proszą fanów o pomoc jak to zwykle bywa (tańsza akredytacja do tego, ciekawsze punkty programu).

Jak to będzie przez jeden dzień... To mi się nie widzi tłuc pociągiem 7 godzin w jedną strojnę :>

..

Mam nadzieje że będzie jednodniowa w takim wypadku

Też

mnie to zastanowiło kiedy wrzucałam newsa, ale dokładnie takiej treści było zaproszenie, które do mnie dotarło. Zapytanie już posłałam, myślę, że niedługo się dowiemy co i jak. Może chodzi o to, że 12 września, czyli w sobotę będzie najważniejszy dzień, taka kulminacja, największe atrakcje, albo właśnie tego dnia odbędzie się walka o Puchar Fandomu.
Ja też od początku słyszałam o normalnym, trzydniowym konwencie i nie sądzę, żeby zmienił się nagle w jednodniową imprezę.

Ludzie...

miejcie trochę rozumu i cierpliwości. Czy myslenie to boli?

Nie...

...ale boli z kolei czytanie postów takich jak ten twój powyżej.

Wyobraź sobie że mimo 2 miesięcy do StarForce, ludzie muszą sobie jakoś odhaczyć ten termin i odłożyć kasę, przygotować się. Nie dla wszystkich wyjazd na drugą stronę Polski to takie hop-siup, trzeba mieć chwilę żeby się przygotować. A wcześniej wypadałoby znać pełny plan imprezy, bo jeśli ma trwać ona jeden dzień (a z dotychczasowych informacji, zresztą momentami sprzecznych ze sobą, tak wynika) to większości nie opłaca się jechać...

Więc takie teksty nie są za bardzo na miejscu, Panie Mądry.

Panie mądry

do Grabowca jechałem 13 godzin więc jak ktoś chce to przyjedzie, a jak nie to nie. Po co kwękać, zamiast poczekać na konkretne informacje.

Super...

Gratulacje, jesteś boski.

Po co kwękać, zamiast poczekać na konkretne informacje.

Po co robić z tego jakąś wielką tajemnicę? Prosty rachunek -> im wcześniej konkrety, tym więcej ludzi na miejscu.

Boski,

a po,myślałeś o innych sprawach? Np. organizacyjnych? Żałosne. Poza tym wystarczy odrobina inteligencji by znaleźć więcej informacji na temat StarForce. Pytanie tylko po co? Lepiej napisać posta na Bastionie i mędrkować.

Ta

dyskusja i tak nie ma sensu więc daruję sobie i ją zakończę.Pozdrowienia

...

Gratuluje samokrytyki : )

a ja

gratuluję inteligencji i umiejętności korzystania z internetu.

...

Krotko.
Sa mega zapowiedzi czegos wielkiego.
A pozniej krotki news sugerujacy 1dniowa impreze.
I oczywisciew glupi sa Ci ktorzy zaloza temat na bastionie, zeby sie wywiedziec wsrod innych, bo powinni sobie sami poszukac, nie ? W koncu, to nie organizatorom powinno zalezec zeby ludzie mieli jasne info, a uczestnikom..


Powiedz tylko ze nie masz nic wspolnego z organizacja tego, bo zwatpie w SF calkowicie^

Nie

ale uczestnicy powinni cierpliwie poczekać.Jeśli organizatorzy będą gotowi to na 100% takie info zamieszczą. Lepiej podać nieprawdziwy program, a następnie zmieniać co chwila? Czy będzie to coś mega wielkie , czy nie będzie to się okaże po.
Powiedz tylko ze nie masz nic wspolnego z organizacja tego, bo zwatpie w SF calkowicie^
o kur... ile ty masz lat? 12?

...

Nie program (pozdro dla DFow xP) ale informacje o ilosci dni.

Niepowiesz mi ze takiej informacji na 2 miesiace przed niemaja..

Och...

... zraziliście mnie do StarForce`a!
Nie jadę przez zachowanie tego Pana!

To

zapytaj ich skoro tak Ci się spieszy. Pisać chyba umiesz

i

dobrze.

...

Carno zapytal, w publicznym miejscu gdzie organizatorzy zapewne bywaja, aby odpowiedz dostali wszyscy, to zaczales marudzic^

:D

Mogę spytać się o to samo co Ty X-Yuriego - masz 12 lat? Co ma inteligencja i umiejętność korzystania z internetu do tego tematu?

Skoro organizatorzy zamieszczają info o SF, to niech podadzą jakieś konkrety a nie takie nie wiadomo co. To im powinno zależeć na tym, by ludzie się jak najszybciej dowiedzieli o tym, by mogli sobie zaplanować kalendarz i odłożyć kasę na wyjazd (niektórzy mają naprawdę kawał drogi). Ale racja, najlepiej rzucić jakimiś szczątkowymi informacjami, a resztę niech sobie pospólstwo samo poszuka w internecie, przecież jest Google... <- TWOJE ROZUMOWANIE. Gratulacje. Powinni Cię zatrudnić w jakieś korporacji jako speca od marketingu

I rzeczywiście, dopóki będziesz warczał do innych o braku inteligencji, myśleniu itd., to dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu. Życząc większego dystansu do siebie i innych, pozdrawiam.

aha


to żeś się wypowiedział

...

I vice versa

....

Z tego co ja wiem, a wiem niewiele To miało być właśnie jednodniowe wydarzenie gdzie można przyjechać w piątek wieczorem i wyjechać w niedzielę rano ale nie dałbym sobie ręki obciąć

Z tego...

... co słyszałem na ostatnim warszawskim spotkaniu to tak, ma to być impreza jednodniowa (choć byłoby miło, gdyby któryś z orgów się wypowiedział). Zdziwiło mnie to trochę po szumnych zapowiedziach organizatorów i rozpisywaniu się, jakie to wyrąbane w kosmos wydarzenie nie będzie. W tym świetle nie wiem, czy będzie mi się chciało tłuc przez pół Polski dla paru godzin atrakcji. Porównania z Polconem wyglądają za to coraz zabawniej .

Re: StarForce - konwent czy jednodniowa impreza?

Carno napisał(a):
Chciałbym to wiedzieć, bo nie wiem, czy pluć sobie w brodę, że nie opłaciłem tańszej wersji akredytacji na Polcon...
Swoją drogą, to z tego, co pamiętam, prelegenci zawsze płacą najniższą stawkę, bez względu na czas zgłoszenia (brak jakiś większych zniżek pieniężnych dla występujących to już polconowa tradycja).

...

StarForce jeśli będzie jednodniowy to na bank będzie niekanoniczny!

Tłuc się 7 godzin w jedną stronę do Torunia, by pochodzić w jakiejś super paradzie z dwoma aktorami, PG i Rebel Legion :/ I potem mieć wycięte z życia 14 godzin, bo tyle się spędzi w pociągu..

Trudno coś znaleźć o StarForce bo po pierwsze wszyscy przyzwyczajeni są, że dostają newsy na stronach starwarsowych, po drugie nazwa też nie ułatwia szukania (nazwaliście impreze jak jakieś zabezpiczenie na plytach ).

Z resztą zoorganizujemy sobie sami jakby co ConTyna`09 dla wszystkich członków Kantyna Team <3

P.S.
Coraz bardziej się obawiam, że ta "impreza" będzie jeszcze większym epic failem niż prelekcje Yelenia na DF`09

Zamieszczone o

godzinie 9 rano "Rif_ · 2009/07/07 09:37
Konwent nie oznacza jednocześnie, że jest to kilkudniowa impreza. Zwłaszcza, że tutaj mówimy o jednodniowej, gdyż po sobotniej imprezie wieńczącej StarForce raczej mało komu będzie się chciało cokolwiek w niedzielę robić Jakkolwiek twarde osoby mogą się wówczas wybrać do Grabowca na mniej oficjalne spotkanie na ulicy Kenobiego "

...

Też umiem korzystać z kombinacji klawiszy CTRL + C i CTRL + V :>

Poza tym to trochę do d**y, że tak organizatorzy reklamują jednodniowe wydarzenie (słynny temat o Polconie ^^ ):]

Udało mi się znaleźć tylko (!) tyle:
http://visitkujawsko-pomorskie.pl/starforce-torun-2009,178,2,608.html

Odpowiedź

Tak jest, to jednodniowa impreza. Z rana odbędzie się parada, następnie przez kilka godzin otwarta będzie wystawa z okazji 30-lecia (m.in. wypasione modele braci Kulesza z Elbląga), odbywać się będą prelekcje, spotkania z aktorami, turniej minisów, gier komputerowych i wiele fajnych spraw, o których w szczegółach nie będę się rozpisywał.

StarForce jest imprezą DARMOWĄ i tylko o Star Wars. Nie ma żadnej akredytacji, a jedyne koszta jakie ponoszą goście to podróż i noclegi (tanie, w akademiku niemal w centrum miasta, 5 minut od miejsca imprezy).

Osoby które jeżdzą po konach wiedzą jak to zazwyczaj wygląda z kilkudniowymi. W piątek przyjazd. Zanim dokonają akredytacji jest wieczór i idą się napić, spotkać ze znajomymi. W sobotę część zasadnicza. W niedzielę coś na odwal w programie, bo albo wszyscy trzeźwieją albo wyjeżdżają.

W Toruniu fani spotkają się w piątek, zorganizują sobie czas jak chcą, a od rana w sobotę jedziemy ostro z koksem, bawiąc się do białego rana. Jak ktoś będzie miał jeszcze siły to zapraszamy w niedzielę do Grabowca

...

Ok, na mnie nie liczcie. Czuję zażenowanie i wielkie rozczarowanie. Tyle się mówiło jakie to fajne, pełne wodotrysków i innych bajerów. Przeznaczę pieniądze z biletu do Torunia na lepsze przyjemności :]

Miłej imprezy tym co będą :*

Re: ...

ogór napisał(a):
Ok, na mnie nie liczcie. Czuję zażenowanie i wielkie rozczarowanie. Tyle się mówiło jakie to fajne, pełne wodotrysków i innych bajerów. Przeznaczę pieniądze z biletu do Torunia na lepsze przyjemności :]
______

Niektórym to nie sposób dogodzić Czego się spodziewałeś? W zeszłym roku ludzie jechali do Grabowca, by po prostu wspólnie się zabawić i nikt nie narzekał. W tym roku będzie się wiele działo, ale nie będzie wytrysków dla Ogóra... przepraszam...

Jest szansa by nareszcie cyklicznie co roku spotykać się w świetnym miejscu, gdzie miasto piękne, położone centralnie w stosunku do innych ośrodków a szefowie chcą dawać kasę, by fani się mieli gdzie bawić. Naprawdę żal cokolwiek organizować, gdy się czyta tego typu wypociny.

Re: Re: ...

Rif_ napisał(a):

W zeszłym roku ludzie jechali do Grabowca, by po prostu wspólnie się zabawić i nikt nie narzekał. [/cytat]
________
I cała noc nie spana! Rif dasz w tym roku przymierzyć czerwońca?

Re: Re: ...

Rif_ napisał(a):
ale nie będzie wytrysków dla Ogóra... przepraszam...
________

Szkoda, łamiesz mi serce.. :/

Grabowiec jedno a (pseudo)Konwent to drugie, jest różnica :]

Re: Re: Re: ...

-ogór napisał(a):

Grabowiec jedno a (pseudo)Konwent to drugie, jest różnica :]

________

A mama puściła do Grabowca? Nie widziałem nikogo w wózeczku
Wiem, że jako orgowi nie wypada mi obrażać potencjalnego uczestnika, ale naprawdę zachowujesz się jak gówniarz, który ma średnie pojęcie o czym mówi. To taka nasza narodowa przypadłość, że na wszystko marudzimy, ale jak się trochę nastawisz optymistycznie, to będziesz się bardziej cieszył życiem i własnym hobby

...

Cieszę się swoim hobby na swój własny i unikatowy sposób :> Tak zachowuję się jak gówniarz i nie mam pojęcia o tym co mówię. Cóż, bywa.. Takie życie :]

Obi!

Drogi ogórku vel obiwanie04 Konwntowicz z Ciebie taki wielki zebyłeś na 2-3 konach, a krytykujesz SF za to że program będzie jednodniowy. Pragnę przypomnieć że na DF 09` W piątek nie bardzo byłeś w stanie uczestniczyć w jakiejkolwiek prelekcji. Tak samo w niedzielę rano.

...

Zacytuję pewnego kolegę z kantyny, którego danych nie podam:

"Bym docenił, gdyby wcześniej nie pieprzyli że będzie wielkie i w ogóle"

To jest cały mój komentarz..

qwerty

Nie prosiłeś mnie o zgodę na zacytowanie. ; <

..

dobrze że nie podał danych osobowych

...

Grabowiec nie byl zapowiadany jako cos lepszego od wszystkiego innego, jak to tutaj mozna poczytac /b.php?nr=377768#377991 ^
Zauwazasz roznice ?


No, i Osoby które jeżdzą po konach wiedzą jak to zazwyczaj wygląda z kilkudniowymi. W piątek przyjazd. Zanim dokonają akredytacji jest wieczór i idą się napić, spotkać ze znajomymi. W sobotę część zasadnicza. W niedzielę coś na odwal w programie, bo albo wszyscy trzeźwieją albo wyjeżdżają.

Jak ktos jedzie sie napic ze znajomymi, to pije i w sobote, jak ktos jedzie uczestniczyc w prelekcjach etc, to uczestniczy i w piatek, i w niedziele^


No, w kazdym razie, widzimy sie we wrzesniu : )

ner`vod

Nie bądź malkontentem jak Ogur, wiesz doskonale że na taki kon nie jedziesz tylko dla atrakcji a przedewszystkim dla ludzi.

LUDU to jest za FREE!

o tak

jedziesz tam dla ludzi i to jest za free, ale patrz też na to, że niektórym więcej czasu zajmie dojazd niż sam konwent. Nie mówię tutaj o sobie, bo do Torunia akurat mega daleko nie mam, ale wiem jak to jest, jechać 11 godzin w jedną stronę w upale i gigantycznym tłoku na mega-kacu (pozdro zeszłoroczne Pilcho ). Zresztą, Wy to i tak macie dobrze, bo jedziecie w grupie, a ja musiałem się sam ściskać (no dobra, od Poznania z Yeleniem <33). Naprawdę, nie pie*dol mi tutaj o malkontentach.

ale żeby offtopa nie było, możliwe że będę. Co prawda jeden dzień to trochę słabo, ale obiecałem Elicie jeśli przynajmniej 3 osoby z Elity będą, ja także się pojawię ^^

Re: o tak

Ray Solar napisał(a):
ale żeby offtopa nie było, możliwe że będę. Co prawda jeden dzień to trochę słabo, ale obiecałem Elicie jeśli przynajmniej 3 osoby z Elity będą, ja także się pojawię ^^
________

Bardzo mi się podoba Twój tok myślenia. <3
Ja tam raczej będę, szkoda co prawda, że to nie 3 dni, ale trudno, no.

Swoją drogą mam pytanie do orgów: za wymyślenie nazwy nagrodą podobno była darmowa akredytacja i nocleg, a także pisano, że będzie to trzydniowy konwent. Pomyłka czy po prostu plany uległy zmianie?

Udało się...

...zrobić imprezę za free. Zwycięzca konkursu na nazwę nie pozostanie z pustymi rękoma- otrzyma naturalnie darmowy nocleg (co jakąś wyjatkową nagrodą nie jest) oraz nagrodę rzeczową btw- Ludwik- pomyślę o nagrodzie dla Ciebie za czujność

:D

Mnie martwi, ze czesc glowna imprezy bedzie w sobote. W takim razie moj przyjazd bedzie raczej bezsensowny z uwagi na "kolejna wazna uroczystosc rodzinna" (pozdro Radek <3) jaka swietowac bede w sobote. Ominie mnie spotkanie z aktorami ; - (.

:)

Myślę, że się dogadamy, zwłaszcza, że sam pewnie będę miał niewiele czasu, żeby paradować na galowo ubranym Za to będzie nowa pika, która zastąpi legendarnego mopa

oho ;)

to brzmi ciekawie

xD

Ja się postaram być, z racji tego że przepadły u mnie DF`y...
Brzmi ciekawie. Chociaż bardziej zgadzam sie z Ogórem, troche głupio że jednodniowy, bo 7 godzin w jedną strone to troche jest. ;/

Jeden dzień czy nie

Wrocław się wybiera

Mando

Mando będą.

I to...

...w dość licznym składzie!

Oya!

O Starforce piszą

nawet na theforce.net (co prawda to samo co na głównej Bastionu, ale zawsze to coś )

cóż..

No nie do końca, w polskiej wersji niusa zabrakło jednego dosyć ważnego zdania: "please stay tuned for StarForce 2009 updates, including the announcement about the official website of the convention and our Star Guests!"

tylko, że to

...to co widnieje na głównej stronie to nie jest oficjalny news... tylko zaproszenie dla fanklubów. Stąd moje nazwisko pod tekstem przy okazji... a co do malkontentów.- sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy konwent trzydniowy ma rację bytu? Ilu z Was byłoby obecnych od pierwszej minuty dajmy na to w piątek do ostatniej w niedzielę?
Co do odkładania kasy- cóż... jedyną opłatą jaka będzie pobrana to opłata za nocleg w naprawdę dobrych warunkach (ale i ta nie jest obowiązkowa bo nie każdy musi spać w dobrej klasy akademikach)...
co do rzekomo buńczucznych zapowiedzi z naszej strony... to nie przypominam sobie niczego o czym Wam przy róznych okazjach wspominaliśmy a czego nie doświadczycie na SF09- wystarczy poczekać dosłownie chwilę a program będzie odkryty... z tego co pamiętam to przy przeróżnych okazjach (DF, Pyrkon itd.) wspominalismy o tym, iż impreza będzie miała góra dwa dni co jest logiczne ekonomicznie.
Wiem teź, że wszystkim nie dogodzimy. Wiem i jest mi z tego powodu przykro, ale przepraszać nie mam zamiaru!
Szkoda też , że w taki sposób regaujecie na imprezę typowo starwarsową co może prowadzić do wniosku, że może pomimo wielokrotnych utyskiwań nad brakiem takowej jest ona zbędna? Może i na takie pytanie trzeba sobie w końcu odpowiedzieć?
Przyznaje się do jednego błędu związanego z textem ZAPROSZENIA- zapomniałem zastrzec w mailach, iż jest to ZAPROSZENIE a nie oficjalna notka zapowiadająca imprezę... Jest to zaproszenie do podjęcia wyzwania i walki o Puchar Fandomu! Jest to zaproszenie do wykazania się inwencją i pokazania charakteru lokalnych fanklubów. Jest to prośba podobna do prośby o przygotowanie prelekcji/ konkursów etc. Tyle tylko, że teraz będzie to od Was wymagać innego rodzaju wysiłku jeśli chcecie wypaść ciekawie/ oryginalnie. I to jest ten właśnie punkt programu, którego powodzenie zależy od Was!
Ponadto- jeśli ktoś miał/ ma pytania to mógł/ może je skierować do mnie. Jak widać adres mailowy widnieje pod tekstem.

Wrocław

jak już napisał Urthona jedzie, i to jedzie po Puchar! Najwyższy czas odwiedzić miasto Rydz... Kopernika

A co do tego flame`a na forum - ludu, dajcie sobie spokój Impreza będzie na taką skalę i za taką kasę, że głowa mała. Rozchulać miasto wielkości Torunia na trzy dni w klimacie Star Wars? Jakbyście mieli tyle kasy co Czarnecki, to może... I tak osiągnięcie Kujawian jest naprawdę wielkie. Zabawa na całe miasto w sobotę + impreza w klubie do rana? I like it! Zwłaszcza że w poniedziałek trzeba wrócić do pracy Zatem więcej optymizmu, mniej zacietrzewienia i kto ma odwagę niech jedzie!

Frak

ale paskudny ort., brrrrrrr.... Oczywiście "rozhulać" :]

Hmm

Cieszę się że Wrocław się pojawi, mimo 1 dniowej imprezy.

Czarnecki jest spadochroniarzem, mało ma wspólnego z kujawsko-pomorskim.

Hehe

ale we Wrocławiu mamy dwóch Czarneckich Jeden to Richard Henry, obecnie udający Kujawiaka, a drugi to Leszek, najbogatszy Polak i budowniczy niewidzialnych wieżowców

Dziękuje

Rifowi za udzielenie wyczerpującej wypowiedzi.

A posty Guzesa litościwie przemilczę, bo po prostu szkoda nawet komentować.

Czyli

Czyli z Imprez Star Wars w tym roku został mi Polcon i Śląskie spotkania ;/

...

Nie wiem, czemu Girdun, bo będąc szczerym jest jeszcze Star Force, Inne Sfery, Endor 2009, 2 dniowe wrocławskie Więc chyba się mylisz.

ekhm

no i Kessel 09 w sierpniu

...

Sierpniu ? Litosci. : P

...

A to dlaczego tylko to Ci zostało?

>o<-

1. Ja sobie nie przypominam żadnych wcześniejszych zapowiedzi jakoby miał to być trzydniowy konwent. Jeżeli takie były, a wszędzie krzyczycie, że były to linki proszę Owszem było pisane o rozmachu imprezy, ale nikt o terminach nigdzie nie pisał. A rozmach będzie spory przecie

2. Osobiście na konwentach i tak najważniejsza dla mnie zazwyczaj była sobota. Na większości piątek omijałem nawet, a w niedziele na nic nie miałem siły. Mi to osobiście nie przeszkadza. Bardziej mnie zastanawia czy będzie możliwość przyjazdu w piątek i wykupienia już wtedy noclegu co by nie trzeba się po nocach rozbijać w pociągach i w sobote na ryj padać

3. Program. No ludzie śmieszni nie bądźmy. Każdy konwent prezentuje rozpiskę w ostatnim tygodniu przed imprezą. Wcześniej są już jakieś konkrety, ale nie przypominam sobie by 2 miesiące przed konwentem już było gdzieś wszystko ogólnie dostępne do wglądu.

...

Odniesnie 2, z wypowiedzi Rifa
"W Toruniu fani spotkają się w piątek, zorganizują sobie czas jak chcą, a od rana w sobotę jedziemy ostro z koksem"
Sadze wiec ze bedzie mozliwosc ; )

tak..

będzie można- zgodnie z tym co zacytowałeś...

Re: >o<--

Lord Mandus napisał(a):
1. Ja sobie nie przypominam żadnych wcześniejszych zapowiedzi jakoby miał to być trzydniowy konwent. Jeżeli takie były, a wszędzie krzyczycie, że były to linki proszę Owszem było pisane o rozmachu imprezy, ale nikt o terminach nigdzie nie pisał. A rozmach będzie spory przecie
________

O tym, czy to ma być trzydniowy konwent co prawda nie pisano, ale miał zaczynać się w piątek, 11 IX, o czym informowano tu:
http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=10135

Zaiste...

...Lord Mandus, mój szacowny przedmówca, ma rację; było powiedziane expresis verbis, że 11 września będzie świętem fanów SW w Polsce, ergo odbędzie się tego dnia. I nie ma co wybrzydzać i znosić jajek z zamiarem obrzucenia nimi Rajourneya, bo z doświadczenia wiem, że imprezy współorganizowane przez BFSW - nawet jednodniowe - są warte grzechu. Najlepszym przykładem zeszłoroczna majówka w Grabowcu, na której - paradoksalnie - wyszedłem lepiej finansowo niż na DF-ach, CoolKonach i Niuconach wszelakich. A zabawa była znakomita.

Dlatego StarForce ma u mnie ogromny kredyt zaufania, czego i Wam życzę.

Nawiasem mówiąc, jedyne, co mnie martwi, to data 12 września; zgodnie z przytoczoną przez Ludwika zapowiedzią byłem do tej pory święcie przekonany, że StarForce odbędzie się 11... czyni to ten weekend nieco karkołomnym, albowiem 12 muszę być w Płocku, a 13 w Łodzi... cóż, będę nad tym medytował. W każdym razie do Torunia zawitam na bank.

data zostala...

... lekko zmodyfikowana. Owszem- wcześniejsze zapowiedzi informowały o starcie 11-go. Wpływ pewnych czynników zewnętrznych spowodował przesunięcie i start w sobotę- i nie były to czynniki zależne od Nas. Za kredyt dziękuję- tylko na to teraz liczymy. No i na Waszą inwencję.
Co do personalnego ataku na mnie to takowego chyba nie było, ewentualnie nie zauważyłem...a jeśli chcą rzucać jajami to niech rzucają... a jeśli mają krytykować- niech krytykują... byle z sensem.

malkontenci

Ech..ludzie? A gdzie duch zabawy? Chęć spotkania z fanami? Dreszczyk rywalizacji?
Owszem, także i w moim odczuciu pojawiły się pewne nieścisłości w związku z datą chociażby. Informacje mogą sprawiać wrażenie lakoncznych miejscami i pojawiają się być może trochę późno, ale...
Nie mówcie mi misie kochane i inne moher..zanczy pluszowe robaczki, że tak bardzo pragniecie kolejnego 3-dniowego konwentu z prelekcjami(często nudnymi i niedopracowanymi) i brakiem czasu na rozmowy z innymi fanami SW. Możliwe, że patrzę na to z perspektywy orga, ale mnie niezmiernie cieszy fakt, iż w końcu pojawia się impreza, na której będę mogła spokojnie pogadać ze wszystkimi bez wybierania między punktami programu/rozmwą/snem/piwem i posiłkiem, że nie będę musiała galopować od sali do sali na kolejne prelekcje, gdzie będzie można po prostu cieszyć się faktem, że oto fani SW mają swoje święto.
W tym roku, poza SF czeka mnie koordynacja jeszcze 3 bloków SW na konwnetach wrocławskich(jak ktoś konserwatywne podejście do takich imprez, zapraszam, będą prelekcje, noclegi bezsenne w szkole itp.) , co ciekawe, każdy z tych konwnetów będzie 2dniowy(to o czymś świadczy, a zaznaczam, iż są to konwnety z tradycjami 3dniowymi ) i dlatego nie mogę się doczekać wielkiego święta SW, swego rodzaju uwieńczenia działalności fanklubów lokalnych i aktywności braci fandomowej.

W związku z powyższym:
- ja przyjadę na pewno!
- liczę, że i Wy przyjedziecie, bo bardzo chcę Was wszystkich spotkać
- jak jednak nie przyjedziecie to zrozumiem...lęk przed konkurencją Fanklubu Wrocławskiego w walce o Puchar jest zrozumiały
- Pomyślnej aury dla orgów
- i Niech Moc Będzie z Wami Wszystkimi
-... oraz pogoda ducha bo pochmurno na forum

Issu out

:)

Podzielam Twoją radość Nasza mamo fandomu Tak o nas dbasz i o nasze nastroje Dziękuję mamo

Re: :)

Dev napisał(a):
Podzielam Twoją radość Nasza mamo fandomu Tak o nas dbasz i o nasze nastroje Dziękuję mamo
________
xD
Ty mi tutaj nie smaruj tylko się tłumacz czemu kwiatów 26.05 nie było ?

Ale

Ale ja o 26 maja pamiętałem xD

hmm

widzę, że kółko adoracyjne Taraissu ciągle rośnie. xD

Re: hmm

Ludwik napisał(a):
widzę, że kółko adoracyjne Taraissu ciągle rośnie. xD
________

Zazdrośnik
chodzi o idee...wiesz..Magna Mater, kult wielkiej matki itd.

...

Dobrze, że mój tata siedzi w Tunezji, mogę więc szaleć

Re: ...

ogór napisał(a):
Dobrze, że mój tata siedzi w Tunezji, mogę więc szaleć
________
To ja się zaczynam bać xD

;]

Nie bój się mamo obronimy Cię

...

ej, czyli ten szumny konfent okazał się imprezją jednodniową?

pozdro sześćset o/

...

Zawsze możesz przyjechać wcześniej i się integrować z fanami :]

Ogór

musimy się zintegrować

...

Jak to musimy? Pokaż mi w regulaminie punkt, w którym jet to wyraźnie napisane! ;p

Pytanie do organizatorów.

Bo zastanawiam się jak to w końcu będzie wyglądać, choć może jeszcze za wcześnie na takie pytanie. A więc: jak będzie wyglądać noc z soboty (która ma być głównym dniem imprezy, tak?^^) na niedziele? Bo słyszałem z jednego źródła, że ma być całonocna impreza, ale z kolei drugie źródło nic o takiej zabawie nic nie wie.
Tak więc może ktoś coś zdradzić?

...

Po oficjalnej części programu w centrum sztuki współczesnej impreza się przenosi do jednego z toruńskich pubów, a mianowicie do Lizard Kinga i tam będzie dalszy ciąg imprezy i atrakcji dla fanów. Impreza tam ma trwać planowo do białego rana, jednak nigdy nic nie wiadomo, ale nudzić się nie będziecie

Re: ...

Dragon napisał(a):
dalszy ciąg imprezy i atrakcji dla fanów. Impreza tam ma trwać planowo do białego rana, jednak nigdy nic nie wiadomo, ale nudzić się nie będziecie
________
Rozumiem że będą laski na rurze, alkohol lany strumieniami i prezerwatywa na wejściu dla każdego . Bójcie się o swoje tyłki chłopaki,... bo jak któryś sie pomyli .

heh

laski na rurze to były na 50-tce Poznania. W sumie jedna laska. I nie na rurze, ale na stole. No. Ale była. ;p
A tyłek to ostatnio bolał podobno Solara jak go dorwał pewien osobnik o twarzy Golluma xD

hih

lepiej żeby mnie jakieś osobniki dorywały niż żebym robił dziwne rzeczy z nagimi poznańskimi psami, tak jak niektórzy <3
zresztą, nikt mnie na w kiblu nie dorwał, bo też byłem zajęty tańczeniem na stole! A potem usypiałem Sky`a <3

szowinista

...a fanki co z prezerwatywą zrobią, na głowę założą ?

;)

No, jak wolisz, ale zawsze przyda się zapasowa, jakby ta od kolegi nie spełniła zadania .

To...

...nie wiesz że są prezerwatywy dla kobiet?

Ja wiem, choć nie wiem jak takie cudo wygląda XDDD

:D

to się nazywa kapturkiem sęk w tym, że nie przyda się do tych tancerek o których śni Adakus

Ogólnie...

... to co by była jasność. ZAPRASZAMY WAS JUŻ 11-go w piątek- tak mniej więcej na godziny popołudniowe (dokładniej rychło podamy) lub wczesnowieczorne...
W kwestii imprezy nocnej- jak pisał Dragon odbędzie się w kapitalnym klubie Lizard King... ze sporą salą taneczną (już zapewne się cieszycie) oraz dość dużą sceną itd... i w założeniu ma trwać do białego rana (też z tego względu, że grupa organizacyjna musi zrobić wstępny porządek w CSW i dotrze do klubu dość poźno)... naturalnie nie wyganiamy WAS z klubu prosto do środków lokomocji- raczej będziemy Wam proponować wycieczkę do Grabowca celem dalszego konwentowania...
Co do prezerwatyw- prosimy o listowne zgłoszenie zapotrzebowania bo jak mniemam będzie Wam potrzebny rozmiar europejski średni mniejszy...

Re: Ogólnie...

Rajourney napisał(a):
W kwestii imprezy nocnej- jak pisał Dragon odbędzie się w kapitalnym klubie Lizard King...
________

Ja wiem, że jestem już w tej kwestii nachalny, ale jedno i ostatnie pytanie: mowa jest imprezie nocnej w nocy z piątek na sobotę, czy soboty na niedziele?

...

Troche logiki...

Skoro dotra pozniej, bo beda sprzatac etc, oraz niewyganiaja nas po imprezie od razu na pociag, tylko ew Grabowiec etc, to chyba oczywistym jest ze sobota/niedziela noc jest omawiana. : )

niah niah

o tym jest mowa, ale zapraszają Nas już w piątek, nie? Więc imho Ludwiczka (mnie też btw) interesuje ta DRUGA (chronologicznie pierwsza ^^) noc. Czy na nią też jest coś zaplanowane...

qwerty

W nocy się śpi. ;/

xD xD

Buahahahahah +1 xD

niah ;<-

ja myślałem, że gra się w WoWa ;<

---

Jaki ty błyskotliwy.

Re: qwerty

Mini napisał(a):
W nocy się śpi. ;/
________

W nocy się stuka hełmami

w nocy

robi się toaletę w łóżkach/śpiworach

...

Ok, wygrałeś
Tej wersji nie znałem

cóż

trzeba było być na DFach 2007, wiedziałbyś o co chodzi

qwerty

Stukniesz się ze mną?

....

Z Tobą? Zawsze!

....

O zgrozo!

:D

Wlasnie potwierdziles wszelakie przypuszczenia na twoj temat.

Haha

potwierdzam przedmowcę

Jeśli...

... wymieniamy Lizard Kinga to mamy na uwadze noc numer 2 czyli z soboty na niedzielę..
Wieczór i noc nr 1- są rozplanowywane bardziej elastycznie i na pewno nie z taką pompą jak noc nr 2...

Re: Jeśli...

Rajourney napisał(a):
... wymieniamy Lizard Kinga to mamy na uwadze noc numer 2 czyli z soboty na niedzielę..
Wieczór i noc nr 1- są rozplanowywane bardziej elastycznie i na pewno nie z taką pompą jak noc nr 2...

________
xD
Czyli tak zwana uwertura lub rozgrzewka
Glad koszer!

temat

Może by tak w ogóle zmienić nazwę tematu na "StarForce 2009"?

---

Nie, bo temat nie jest ogólnie o konwencie, a jest tylko pytaniem o jedną (choć dość ważną) kwestię jego dotyczącą.

Ale

odpowiedź została uzyskana, a nie ma sensu zaśmiecać forum 10 tematami odnośnie jednego konwentu.

dobrze

mówisz. Modowie powinni zmienić nazwę

czeklista

Myślę, że skoro zostały trzy tygodnie do imprezy, a newsów jest coraz więcej, to warto już pisać kto będzie

Ja bidny będę tam od piątku rana zapewne. Tak więc wiadomo że będę. Prezydenci też lubią Star Wars!

...

Ja tam będę cały czas w zasadzie

...

Nie obiecuje, ale prawdopodobnie 12 września sie pojawie z tatą (Toruń troche daleko od Wawy, a tata też fan ). Będzie mnie można zobaczyć, ale poznać to mnie poznają jedynie wtajemniczeni
Więc nie wykluczam sporego prawdopodobieństwa pokazania się mnie na StarForcie ale wszystko sie może jeszcze zmienić.
Prawdopodobnie przyjade w sobotę z rańca, przenocuje z tatą w jakimś motelu i wyjadę w niedziele popołudniu (chciałbym jeszcze pozwiedzać Toruń ). Tyle ode mnie.

no cóż,

Solar będzie. Na chwilę obecną 100%, chyba że sobie coś połamię, umrę na wybuch wątroby albo coś w ten deseń. Wszystkie znaki na ziemi na niebie i ziemi wskazują, że w Toruniu pojawi się wszystkich Pięciu Wspaniałych Elity `91, więc bądźcie czujni!

Elyta, Elyta, FTW!

...

Jak już Solar napisał, Elita pojawi się w komplecie co oznacza tylko jedno...

Elyta, Elyta FTW!

...

Nie wiem, czy w piątek dam radę, ale w weekend będę obecna.

cisza

Impreza za tydzień, a tutaj cisza :]

...

Oj no bo jeszcze inni narzekają, że się szkoła zaczęła
W następnym tygodniu będzie więcej (wg mnie) się działo.

Wrocław

najprawdopodobniej pojedzie pociągiem o 6.35, który na miejscu jest o 11.47 (w piątek oczywiście). Tako rzecze Mesjasz na wrocławskim forum

??

To Wedge stracił posadę? Fajnie że w piątek już będzieta. Będzie nas więcej.

no nie,

nie stracił, piszę przecież, że Mesjasz powiedział

:P

Zaćma mi nie sprzyja

...

Załatw nocleg za free dla mnie to mogę być nawet od poniedziałku

...

Jeszcze czego . 8 zł ci żal? :]

Uwaga!

Informacja dla wszystkich dużych grup zorganizowanych. Jeżeli wystarczająco wcześniej poinformujecie, o której przyjeżdżacie do Torunia w tym temacie to możecie liczyć na komitet powitalny na dworcu głównym w Toruniu.
Pozdrawiam i zapraszam wszystkich na StarForce 2009
Dragon

Ouu...

Rozumiem, że wszyscy preferują pole namiotowe? To ile te akademiki kosztują?

Nie no, w sumie fajnie, chociaż myślałem, że wyrobiłem w tym roku wszelkie możliwe limity wychłodzenia organizmu podczas biwakowania ze znajomymi na wyjeździe - cóż, jak widać nie

A że Solar nie dał d..., to już jestem zupełnie zdziwiony <3

I będzie nawet Kondom ^^

Re: Ouu...

Sky napisał(a):
Rozumiem, że wszyscy preferują pole namiotowe? To ile te akademiki kosztują?
________
że zacytuję jednego niusa: W czasie imprezy spędzimy przynajmniej jedną noc w Toruniu, w czasie której konwentowicze mogą skorzystać z tanich, a dobrych pokoi w Domie Studenckim nr 2.
Akademik znajdujący się na ulicy Mickiewicza 6/8, położony jest dosłownie pięć minut od Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki czasu”.

Odpłatność wynosi:
# 26,75 zł każdy nocleg w pokoju trzyosobowym od osoby
# 37,45 zł każdy nocleg w pokoju dwuosobowym od osoby


nius: http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=10599

ueh.

esz Ty psia parówo.

powinieneś napisać jak bardzo się cieszysz, a nie być takim niemiłym ;<

parkingi

pytanko do orgów, jak wygląda kwestia parkowania w okolicy miejsca imprezy/pola namiotowego

ps

atrakcyjnie wygląda cena parkingu na campingu, zastanawiam się tylko czy nikt nie będzie się burzył jeśli kimne sobie jak menel w aucie

...

A nie zabrałbyś takiej fajnej dziewczyny z Wołomina do Torunia?
Bo szukam dla niej transportu...

qwerty

Weź Ty się utop.

...

Cicho, rodzinie trzeba pomagać :*

qwerty

Ticho. To Ja powinem.

...

No właśnie... Wstyd, że ktoś starszy załatwia sprawy młodych ludzi... :*

...

A fajna, a ładna ?

A wolna? To mogę nawet przez Warszawę xD

...

Nieletnia, znacznie. Karalnie wręcz ;p

...

Fajne, fajna <3
Ale wiesz, trzeba tylko ją przetransportować z punktu A do punktu B

qwerty

A potem zapomnieć o istnieniu.

...

Trem, jak Ty mówisz że nieletnia to faktycznie, karalnie

Anyway, trasa wiedzie przez zachodnią Polskę, każdego chętnego po drodze mogę zgarnąć.

jest...

pewne urocze miejsce nieopodal, w którym zawsze parkuję. i jest za free

:P

Teraz wszyscy splajtują, bo będzie darmowy nocleg w autach

>o<-

Ja tam nie widzę siebie na polu namiotowym Jak żyje nigdy namiotu nie miałem. Za młodu spałem gdzie padłem, ale teraz wolę już kilka złotych zapłacić i się w akademiku kulturalnie upić Szczególnie, że w toruńskich akademikach tak cholernie dawno już nie byłem...

...

Weź się zdecyduj... albo kulturalnie się upijasz, albo w akademiku, to są dwie zupełnie różne rzeczy

:)

Ja mam to samo. Od 5 lat chyba w namiocie nie spałem

Na chwile obecną

to na 70% jadę. Kasa jest, zgoda jest, miejsce w namiocie Rava jest. xD Raczej nic nie powinno mi wypaść.
Pytanie tylko do ekipy śląskiej: kto jedzie? (znaczy wiem o paru osobach, ale może jest ktoś o kim nie słyszałem) I najważniejsze: kiedy wracacie? Bo mi by najbardziej pasowało, żeby gdzieś w niedziele koło 18 być w domu, bo wolałbym opuścić 1, a nie 2 dni szkoły.

...

Dość ważna dla mnie kwestia, mianowicie czy pokoje w akademiku trzeba zarezerwować wcześniej?

qwerty

Czeba. Weź sobie znajdź lepiej przyjaciela do spania. <3

...

No ok, ale jeśli zdecyduję dopiero we czwartek, że wyjeżdżam na ST to czyli mam zerowe szanse na dostanie noclegu w akademiku?

...

A ja zerowe na znalezienie przyjaciela do spania? : (
A nie mogę być sam w pokoju bez podwójnej opłaty?

Re: ...

Amadeusz napisał(a):
A ja zerowe na znalezienie przyjaciela do spania? : (
________

Przyjaciel? :/ Koleżanek nie masz..?

...

Wolę przyjaciół <3

Kilka pytań

Przyznaję bez bicia, że nie przebiłam się teraz przez cały temat i mogłam coś przeoczyć.

1) Grabowiec - wiem, że były plany by udać się tam w nidzielę. Kiedy będą jakieś szczegóły, bo na oficjalnej stronie nie znalazłam. Jakieś godziny? Długo się tam jedzie? I czym? Czy ktoś mógłby zarzucić jakimś rozkładem jazdy?

2) Czy impreza integracyjna w piątek odbędzie się w tym samym lokalu co sobotnie afterparty? I w ogóle są jakieś konkrety na piątek?

3) Co z tym Fortem IV? Dzieje się tam coś czy tylko w tym Centrum Sztuki Współczesnej?

4) Kto śpi w akademikach?

5) Czy Kraków w ogóle jedzie? A jak tak to czy tym pociągiem o 9.06?

Wizja spędzenia czasu w pociągu/na peronach od 5.30 do 16.40 jest bardzo nieciekawa, więc liczę na to, że impreza i fani mi to wynagrodzą, no Czujcie się zobowiązani

:)

To jednak jedziesz? Słyszałem, że nie

Nie wiem, czy odpowiem na wszystko, ale chyba chociaż trochę to rozjaśnię

1. Do Grabowca się jedzie niedługo. To jest pod Toruniem. Bardzo niedaleko. Ale co tego wyjazdy to sam w końcu już nie jestem pewien. Chociaż mam nadzieję, że jednak do niego dojdzie.

2. Piątkowa impreza, a właściwie seans i zwiedzanie odbędą się w Forcie IV. Mają być podstawione autokary do fortu, spod akademików.

3. Fort IV to miejsce seansu Nowej Nadziei w wersji z 77, oraz ta cała impreza integracyjna. Ogólnie zapewnione jest zwiedzanie całeko fortu i jeszcze jedna sprawa, o której nie wolno pisać

4. Tu napiszę tylko o sobie, że ja śpię Parę osób się znajdzie. Ja to już bym wolał zapłacić te 25 zł za noc w akademiku, niż marznąć w taką pogodę jak dzisiaj pod namiotem

5. Tu niech się krakowianie wypowiedzą

Re: :)

-To jednak jedziesz? Słyszałem, że nie

Kto Ci takie rzeczy mówił?

Dzięki za te informacje, rozjaśniłeś kilka spraw :] I mam jeszcze tylko jedno pytanie: nie wiesz, o której ta impreza w Forcie się rozpocznie? I o której ten autokar odjedzie spod akademików? Mam nadzieję, że nie wcześniej niż o 18.00

Też uważam, że pogoda już bardziej odpowiednia na akademik

...

Wycieczka do Fortu IV będzie o godzinie 20 do około 24. Takie są plany, więc nie masz się co martwić za bardzo

No to

super Dzięki.

Re: Kilka pytań

Kasis napisał(a):


4) Kto śpi w akademikach?


________

My
Znaczy Łedżissu, co brzmi prawie jak Brandżelina

Ale dla fanów uchwytni będziemy dopiero w piątek wieczorem...więc żeby nie było żadnych pielgrzymek i kolejek pod pokojem
No To Do Zo w Toruniu

Re: Re: Kilka pytań

Taraissu napisała:

Znaczy Łedżissu, co brzmi prawie jak Brandżelina


Jako fani SW powinniście raczej porównywać się do Obidali jak już

Re: Re: Kilka pytań

Taraissu napisała:
Znaczy Łedżissu, co brzmi prawie jak Brandżelina
________
Yes! Przyjęło sie!

Kurr...

Taraissu napisał(a):
(...)więc żeby nie było żadnych pielgrzymek i kolejek pod pokojem (...)
________
Kurr... I co my teraz zrobimy?

hmm

pójdziemy na browara lub jedzenie, względnie pozwiedzać Toruń?

...

Pielgrzymka do siedziby pewnego radia ? xP

Re: Kurr...

Strid napisał(a):
Taraissu napisał(a):
(...)więc żeby nie było żadnych pielgrzymek i kolejek pod pokojem (...)
________
Kurr... I co my teraz zrobimy?

________

Rozbijcie namioty

Re: Kilka pytań

Kasis napisała:
4) Kto śpi w akademikach?
________
ja (mam nadzieję, bo czekam na odpowiedź stamtąd )

tak

śpię w domu studenckim nr 3, mam potwierdzenie (ale tylko z piątku na sobotę, później z soboty na niedzielę siedzę w knajpce z wszystkimi )

+

oj z Krakowem to nie wiadomo jak będzie, mało osób wyraża chęć wyjazdu, żeby nie powiedzieć prawie nikt...
ciężki(e) termin(y)... nastały.

:/

Szkoda by było jakby się nikt nie wybrał.
My w każdym bądź razie z Rzeszowa przyjedziemy o 8.15 i o 9.05 wsiadamy do pociągu do Torunia.

Ha

ja też w akademiku

...

Wiadomo już jakie miasto, o której godzinie, w jaki dzień oraz w jakiej sile przyjeżdża do Torunia? Chcielibyśmy zorganizować jakiś komitet powitalny żeby was z dworca odebrać, tylko bez tych danych będzie co najmniej ciężko

hm

Wrocław już się deklarował, więc o jednym mieście wiesz

...

No tak o was to wiem, ale bym wolał też wiedzieć jak reszta

ełcka

ekipa w sile osób trzech zawita do Torunia w piątek około 12/13 ( być może wcześniej). Oczywiście tym razem zrezygnowałem z pociągu i tych obleśnych połączeń. Ci co pamiętają moją podróż do Grabowca wiedzą.

qwerty

Z tego co orientuję (Beton nadal nie podał dokładnie) Poznań bedzie na miejscu o 16:13, w sile, o ile pamiętam 6.

Rzeszów

(sztuk dwie) przybędzie o 16.41, jak się uda to z Krakowem :]
Myślę, że jakby co to sami też trafimy :]

...

Ejj, czy ktos rozumie PKP ?

http://tiny.pl/hqx5k
To jak mniemam wasz pociag^^
http://tiny.pl/hqx52
A to nasz^^

Wasz startuje jako pociag nr D 34102, zeby w czestochowie zostac numerem D 45102, a w zgierzu D 45103.
Z kolei nasz od poczatku jest D 45102, i we wspomnainym zgierzu zmienia sie w D 45103.
Czy to oznacza ze nasze pociagi sie polacza w czestochowie, czy jak ? : P

...

No przecież doczepiają wagony czasem
A tak na serio, to zawsze można się zgadać żeby siąść blisko siebie w pociągu <3

...

No wlasnie juz pare razy jadac do Poznania widzialem na liscie stacji takie zmiany numerkow, ale nigdy niewnikalem co oznaczaja wlasciwie.. : D

Re: ...

X-Yuri napisał(a):
No wlasnie juz pare razy jadac do Poznania widzialem na liscie stacji takie zmiany numerkow, ale nigdy niewnikalem co oznaczaja wlasciwie.. : D
________
kolejarze zakrzywiają czasoprzestrzeń

Na to wygląda,

że się połączą wagoniki :]
Przy pomyślnych wiatrach się spotkamy przed Toruniem

re

JPKP100%

!!

Kraków

Kraków będzie w postaci mnie jeśli się uda to pojadę z wami, także jest duża szansa że spotkamy się w pociągu o 9.05

Re: Kraków

Dziś rozmawiałam z Pepcokiem i wygląda na to, że on i Mroczna Jedi też pojadą tym pociągiem, też z Krakowa.
Pomału zbiera się ekipa

ilość

Coś skromna ilość, ale co tam. Zawsze coś

To było

do mnie Bolek?
Wiesz, nie ilość, a jakość się liczy
Do Poznania w zeszłym roku pokonaliśmy zdaje się najdłuższą trasę z wszystkich przybyłych fanów. Kto wie może i w tym roku się uda, bo jeszcze dalej

;)

Drzewka nie było, bo to było akurat dla 3 wpisów powyżej Ja tu liczyłem na setkę fanów, a dobrze jak 50 będzie

Ale nie narzekam! Trzeba się cieszyć tym co się ma... no będę mieć

...

8-9 Mandalorian, z czego kazdy Mandalorianin liczy sie za trzydziestu zwyklych ludzi, nie boj, juz masz z samych Mandalorian minimum 240 xP

8-9

Ja wiem o 4. Odnajdę tą cholerną stronę

qwerty

Jeszcze można policzyć "Mandalorianie i przyjaciele", czyli co najmniej 89 + 1, mamy 250. Ale trzeba odjąć niskiego skilla Minieg czyli mamy spowrotem 240. : P[cytat]

...

Liczac przyjaciol, albo powiedzmy, klanowiczow, to +2-3 moze byc : >

;)

Pożyjemy zobaczymy, będziesz liczył na miejscu

Ekhm

Jakieś badania frekwencji robisz?

;)

Pamiętasz chyba wstępne dane, nie ?

Re: ;)

Bolek napisał(a):
Ja tu liczyłem na setkę fanów, a dobrze jak 50 będzie
________

Zawsze można zrobić łapankę na ulicach lub wyjść z wielkim transparentem

A ja z trochę innej beczki...

Szukam kompana do pokoju na noc z piątku na sobotę... Jeśli nikt się nie znajdzie to będę spał sam. Castingu nie budiet, kto pierwszy się zgłosi i będzie przeze mnie zaakceptowany, wygra ;D

nocleg

To pewnie będzie już przydzielane losowo (tak zakładam) jak ktoś pary nie będzie miał. Ja przynajmniej liczę, że jakoś się przekimam z kimś Toć to i tak sami nasi będą więc gdzie mnie poniesie i z kim skonczę to bez różnicy... chyba

Poznań

Poznań i reszta wielkopolski ze "Spotkań" [] jedzie osobowym bez przesiadek, odjazd o godzinie 13:42, przyjazd na Toruń Główny o godzinie 16:13.
Zbiórka przed głównym 13.10.


PS. Wiem Mini już to napisał, ale wewnętrzne poczucie betonu mi kazało.

Na potęgę posępnego czerepu!

Mocy przybywaj!

Oficjalnie potwierdzam przed betonem iż przybędę z dalekiego Śląska aby z Wielkopolskimi fanami ową podróż podjąć!

Na mur. Beton.

A myślałam

że do nas się dosiądziecie (odjazd z Poznania 9.36 zdaje się)

cóż..

Tak byłoby super. Ale niestety nie możemy tak wcześnie, bo musimy Miniego odebrać ze szkoły .

qwerty

Napisałbym coś, ale mój Tata czyta Bastion i się boję. xD

...

"Czy Karolina jedzie i czy ogór ją podwiezie?" <3

Powrót...

czy ekipa "Spotkań" ma plany, co do godziny odjazdu z Torunia w niedzielę? No bo, widzicie, nie mam tak różowo i muszę jeszcze dopasować pociąg do Pleszewa
No i nie wiem czy brać książkę od Polaka, żeby w pociągu uczyć się na sprawdzian

Re: Powrót

Nie, nie ma konkretnych planów, zwłaszcza, że nie znamy szczegółów atrakcji w niedzielę, które to przeca mają być niespodzianką.
Może na wszelki wypadek weź tę książkę od Polaka, poczytamy sobie .

Specjalnie dla Ciebie...

wezmę jeszcze streszczenie Cierpień Młodego Wertera

Weź całość...

Weź całość :] A co do powrotu to spisałem pociągi powrotne w niedzielę i wygląda to tak:
10:41-13:14
14:45-17:26
18:14-21:14
19:33-21:46
06:33-09:24
Dopasuj do tego swoje powroty a może zrobimy ci tę przyjemności i wrócimy tak aby tobie pasowało

...

Takie pytanie mam...
Daleko z miejsca konwentu do siedziby Radia Maryja ?
<ale, powaznie pytam.>

Hmm

Tak, dosyć daleko.

Blisko

Gdzie tam daleko. Jakieś 25 minut z buta, autobusem ok. 5 minut.

radio

Masz w planach jakąś wycieczkę?

qwerty

Bierzemu na pielgrzymkę Urthonę?

hmm

a po co ja wam tam potrzebny?

...

Fotorelacja <3

hmm

aha, to może i się wybiorę, tylko trzeba ustalić kiedy

Niedziela

byłaby dobrym dniem. BTW, będzie w końcu w piątek autokar do Fortu i o której?

Re: Niedziela

Jenth23 napisała:
BTW, będzie w końcu w piątek autokar do Fortu i o której?

Jak napisał wyżej Dragon autokar ma być o godzinie 20.00. Powrót ok. 24.00.

...

Tzn o 20 wy już będziecie w forcie. Autokar będzie wcześniej jakoś może już pierwszy kurs pojedzie o 19 coś mi się zdaje, bo z tego co wiem to troche was będzie w akademikach, ale to będziemy też informowali na miejscu.

Heh

Dam cynk że jacyś tvn-owcy się pod rozgłośnią kręcą i będziecie mieli przesrane

...

Dla dobra SF, nie rob tego xP

Sparing Mandalorainie vs Radio Maryja moglby zle wplynac na wizerunek konwentu : P

No

Zależy ilu was Mando jest, bo obawiam się, że musielibyście się zmierzyć z naprawdę wielką, agresywną armią moherków.

...

...Chlopaki, brac dodatkowe granaty !...
: D

Ma

być ciepło a tu widzę że trzeba będzie beret wyciągnąć ;P

...

Czyżbyś miał jakieś zapędy "njuejdżowe"?

qwerty

Cod o njuejdża. W kalsie mam panią którą "w przyszłości bedzie prekursorką nowej ery". Trzeba chyba egzorcystę Robiego przywołać.

...

A tata wie co wypisujesz tutaj za głupoty?

qwerty

Już więcej nie będę Tato. : <

daleko?

W Toruniu nigdzie nie jest daleko. Tam wszędzie jest 15 do 30 minut z buta.

baner

Na stronie głównej można podziwiać świetny baner StarForceu

!

Aparat naładowany, pierdoły z wakacji wywalone z karty pamięci, w sobote będzie zapełniona czymś ważniejszym. Jadę, a jak, trzeba reprezentować godnie fanów ! <3

Ogór

No to ja się pochwalę, że bede! o/
Małe pytanie, czy od pola namiotowego do akademika jest daleko? Jeśli jest blisko to nikt nie będzie miał nic przeciwko jak będę siedział na polu namiotowym a potem tylko wrócę do akademika w nieokreślonej porze spać? W sensie, czy mi drzwi nie zamkną

...

Mi dojście zajmuje poniżej 10minut, ale normalny człowiek idzie 15-20. Do akademika wpuszczą ciebie o każdej porze dnia i nocy. Chyba że coś nagle zmienili co wątpie

.

A ja mam pytanie, kto będzie bawił się w akademiku, a kto na polu namiotowym??

Coś czuje, że...

Coś czuje, że to "wyjdzie w praniu". Pewnie zależeć to będzie od tego gdzie ile osób będzie przesiadywać to pewnie ci w mniejszości wyemigrują na imprezę do większości.

:)

Cóż... pozostaje mi tylko rzec: do zobaczenie na StarForce!

|-o-|

Niestety nie będę miał okazji bycia na StarForcsie (), tak więc pozostaje mi tylko życzyć wszystkim szczęściarzom udanej zabawy, czyli niech Moc będzie z Wami (i mam nadzieję, że też kiedyś do Was wpadnę ).

+

Kraków (a zwłaszcza ta część co pozostaje) życzy Wszystkim udanego konwentu!
od nas tylko jedna osoba się wybiera, więc reprezentacja będzie... ale skromna:-]

:D

Do zobaczenia jutro O ile znajdę ten cholerny Dom Studencki nr 3

Od znajdowania

to chyba będzie komietet powitalny

:D

Najlepsze jest to, że ja w nim jestem

a mnie...

nie będzie popsuł mi się samochód i nie mam dojazdu.
żartowałam.

;)

Dziś o godzinie 11.30 na kanale TVP Info poświęcono 20 minut na wiadomości o StarForce w Toruniu i fantastyce w Polsce. Był krótki wywiad z uczestnikami i wywiad z naczelnym Nowej Fantastyki w studiu.

|-o-|

A nagrywał to ktoś może?

Rano słyszałem jak mówili na TVP o Star Wars, ale musiałem pojechać, więc przegapiłem późniejszy materiał

:)

prasowki ciąg dalszy :)

-http://www.tvn24.pl/0,1619110,0,1,swietowali-rocznice-gwiezdnych-wojen,wiadomosc.html

Mama mi mówiła, że było też coś w Teleexpresie. A ja w pracy zamiast w Toruniu Ktoś musi pracować, żeby na Starforce mógł być ktoś

tele

...

W Dzień Dobry TVN były migawki z SF, ale zdążyłem zobaczyć tylko końcówkę <3

!

Wedge gadal o geekspeaku

Powiększam potwora!!!

Gruuuuuubo było. <3

Podiękowania:
Ravcio - za bycie bratem kitowcem i zielonym Rangersem i machanie gazrurką. <3
Yurasek - za koszulę (), bycie Yuraskiem, pomoc, bycie kitowcemi Yuraskiem. <3
Lord Bart - za podróż BartRzygoBusem, za strzelanie z lampasów.
666, 666, dostałem kosę - xD
Padme - za to że się poznaliśmy.
Wszyscy kitowcy - za wszyskto. <3
Appo - za bycie wujkiem.
Rangersom, kitowcom i pdoobnym z ekipy powrotnej - powiększę wam potwora!
Ka - :*
Vos - znów nie pogadalismy za wiele.
Organizatorom - za świetną organizację.
Twórcom Power Rangers - za stworzony przez nich wspaniały serial.
Mandalorianom - za to że byliście.
Gajowy - za rozmowy przed Lizard Kingiem.
Heavy Metal Mando - za wszystko.
Ogórowi - nie wiem za co, byś się nie czepiał.
Smokozordowi - za wychodzenie z Wisły.
Całej reszcie o której zapomniałem - <3
Lil - :*
X-Yuri - za bycie. <3

BTW. Powiększam potwora!

Teraz pozostaje czekać tylko na StarForce 2010!
Gruuubo. <3

GO GO POWER RANGERS!

ŁUUUUUAAAIIIII WYCHODZI TYRANOZAUR!
RITA POWIĘKSZA POTWORA!

Re: Powiększam potwora!!!

Mini napisał(a):

666, 666, dostałem kosę - xD

________
A sprzedałeś frajera?

qwerty

Zaliczam kosy.

Re: Powiększam potwora!!!

Mini napisał(a):
Ogórowi - nie wiem za co, byś się nie czepiał.
________

Podziękuj mi za to, że masz ze mną sesję zdjęciową za którą nie raczyłeś nawet zapłacić... :*

whoaa.

Ka pierwszy raz na konwencie, yeah!
Świetna ekipa! Poznałam sporo osób, ale niestety nie zamieniłam z nimi więcej niż kilka słów. Z Wami, znaczy.
Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze porozmawiamy. Miło było Was poznać.
To co? Też mam wymieniać?
Mini - :> + :* (żebyś nie płakał )
Yuri - ach, jak dobrze, że wreszcie Cię poznałam, słyszałam, jak śpiewasz i widziałam Twój brzuch.
Ogór - na początku sztywny byłeś, Marcinie, ale po wspólnym posiłku się rozluźniłeś.
Moof - miło było spotkać znajomego spod Warszawy.
Ekipa z Poznania - rozrywkowi panowie. Okulary Rava. <3 Bo, albo na piwo, albo na aterparty, prawda panowie?
Żałuję, że nie porozmawiałam dłużej ze Sky`em (który mnie pewnie w ogóle nie kojarzy, ale co... ), Devem i Padme.
To pozdrawiam jeszcze Radka i Bidona.
Cieszę się, że mogłam poznać wszystkich fanów.

PS. Wybaczcie nadmierną ilość emotikon. ^^

whoaa.

Ka pierwszy raz na konwencie, yeah!
Świetna ekipa! Poznałam sporo osób, ale niestety nie zamieniłam z nimi więcej niż kilka słów. Z Wami, znaczy.
Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze porozmawiamy. Miło było Was poznać.
To co? Też mam wymieniać?
Mini - :> + :* (żebyś nie płakał )
Yuri - ach, jak dobrze, że wreszcie Cię poznałam, słyszałam, jak śpiewasz i widziałam Twój brzuch.
Ogór - na początku sztywny byłeś, Marcinie, ale po wspólnym posiłku się rozluźniłeś.
Moof - miło było spotkać znajomego spod Warszawy.
Ekipa z Poznania - rozrywkowi panowie. Okulary Rava. <3 Bo, albo na piwo, albo na aterparty, prawda panowie?
Żałuję, że nie porozmawiałam dłużej ze Sky`em (który mnie pewnie w ogóle nie kojarzy, ale co... ), Devem i Padme.
To pozdrawiam jeszcze Radka i Bidona.
Cieszę się, że mogłam poznać wszystkich fanów.

PS. Wybaczcie nadmierną ilość emotikon. ^^

Re: whoaa.

Ka. napisał(a):
Ogór - na początku sztywny byłeś, Marcinie, ale po wspólnym posiłku się rozluźniłeś.
________

W rzeczywistości wyglądasz ładniej niż na zdjęciach Wiesz, droga Karolino byłem w stanie bliskim stanowi Sky`a więc się nie dziw, że dopiero się przebudziłem w Mc Donaldzie <3

Nawet zaśpiewałem Ci fragment "Cicho" i masz ze mną zdjęcia

...

Ci ktorym chcialbym podziekwoac, wiedza o tym
Ci do ktorych mam żal, takze sadze ze wiedza.
Wiec po coz sie rozpisywac.. : >

Bylo fajnie : )

Ja

też byłem i jestem jak najbardziej zadowolony, konwentowa koszulka zdobi obecnie moją kolekcje
Jesli chodzi o wystawe w Muzeum...cóz, spodziewałem sie czegoś większego, mniej kameralnego- ale nie znaczy to, że sie zawiodłem- wręcz przeciwnie, podobało mi się bardzo, tym bardziej, że zabrałem ze sobą kumpla i dziewczyne, a zabawa była przednia. Z niekłamaną chęcią wysłuchałem prelekcji Staszka Mąderka czy strzelałem foty przy kazdej możliwej okazji ;]

pistolety na wodę.

Ja również po raz pierwszy byłem na konwencie.
Było bardzo miło. Poznałem wielu ludzi wartych poznania, zobaczyłem wiele wartego zobaczenia. Podziękować mogę właściwie wszystkim fanom na SF, że stworzyli tą niepowtarzalną atmosferę. Chciałbym przede wszystkim podziękować Ka., że ze mną pojechała.

To, mam nadzieję, do przyszłego roku.

Re: pistolety na wodę.

Maćku, czyżbym Ciebie w swoim przemówieniu ominęła?
Dziękowałam Ci już, ale to zbyt mało. Miło było, ja też mam nadzieję na SF 2010.

qwerty

Ja mam nadzieję na Pyrkon 2010...

StarForce 2009

Byłem na moim pierwszym konwencie. Było... wspaniale!

Odbyło się wiele ciekawych prelekcji, zdobyłem autografy Panów Admirałów, zrobiłem sobie zdjęcia z wieloma postaciami z SW, zobaczyłem dokładnie wykonanego Jabbę, repliki Nieszczyciela, "Sokoła", myśliwców. Gdzieniegdzie zobaczyłem również przewijającą się ekipę bastionową lecz jednak nie czułem znacznej chęci integracji. Może w przyszłym roku

Reasumując, było bossko. Już dziś deklaruję że pojawie się na StarForce 2010 w Bydgoszczy. Do zobaczenia!


Wzywam Smokozorda!

Było supcio <3 Z Wisły wychodził Smokozord, Rita powiększała potwora i wszędzie biegali Kitowcy. Podziękowania pojawią się później jak mi się będzie chciało napisać

Dzięki...

wszystkim za to, że się zjawiliście. Nie ze wszystkimi się przywitałam ale niestety biegałam w te i wewte

:)

Było epicko!
Podziękowania będą dość długie, dlatego pojawią się z mojej strony trochę później

Hmm

Cieszę się, że wszystkim się podobało, szkoda że jakoś nie było okazji pogadać, nawet nie zobaczyłem jak Bart wygląda

...

Bart (po)jechał w autokarze

SF

Tak, a ja dziś w jego pawia wsiadłem

Konwent jak dla mnie po prostu przegenialny. Nie wiem jak ja jutro do pracy wrócę Nie mam w tej chwili sił pisać nic więcej, ale już teraz wielkie dzięki wszystkim za świetną zabawę!

Niech Moc będzie Wami :)

Nie mam siły pisać, a jeszcze mnóstwo spraw związanych z organizacją przede mną, ale w swoim imieniu chciałbym podziękować wszystkim przybyłym Ciesze się, że nie zlękliście się, że nie zrobiliśmy tradycyjnego konwentu w szkole

Prawie dla nikogo nie miałem czasu, bo biegałem z miejsca na miejsce, gadając na raz przez dwa telefony, ale widziałem niesamowitą frajdę u wszystkich, którzy byli w tych dniach w Toruniu i za tę radość Wam również dziękuję

To co, spotykamy się za rok, tym razem w Bydgoszczy?

ełcka

ekipa dotarła do domu około 21 . Dziękujemy wszystkim za miłą zabawę. A w Bydgoszczy? Będzie jeszcze lepiej.
Myślę, że największą nagrodą za StarForce były te radosne twarze dzieci, uśmiechy i dużo ciepła. Było warto! Pozdro

Ta

Ta, dzieciaki były epickie.

podziękowania

Trochę to potrwa, a absolwent z panami Drzewikiem, Vegessem, Pettem i Mottim nadal szaleje w mych żyłach

Jako, że byłem pijany/zalatany zapewne nie wymienię wszystkich. Dlatego proszę o wszelkie zażalenia pod postem

No to jedziemy

Nero - Za to że cierpiałaś za całe TISW (:/)

Piett (Ale z 501st, nie nasz drogi aktor ) - Dzięki, że wytrzymałeś ze mną te 2 noce Wiem, nogi mi walą.

Nero - Że dumnie wytrzymała ze mną i z Sumkiem gadaninę z jakimś niewyżytym fanem na dworcu

Sumek - Patrz wyżej, a poza tym w sumie miałeś spoko prelekcję

Sev - Jesteśmy zajebiści To nam Motti postawił kielony

Sky - Mój ty przydrożny pedofilu. Będę tęsknić <3

Ogór - WYPIŁEŚ ZE MNĄ!!

Burzol - Patrz wyżej A poza tym fajnie że "terminy" nam się zgrały i jeden nie minął się z drugim

Promil & Kasis - Że istniejecie

Urthona - Za foty, chociaż miałeś niezłych rywali tym razem

Mini - z tobą to masakra

Yuri - I tak jesteśta Mando-Geje

Gejowy - "Ty jesteś gejowy, ja jestem chujowy. Prawie jak bracia" (to tylko cytat Bart )

Lord Bart - Kurde, uciekłeś mi :/

Kosak - Daj noża

Ludwik - Bo masz zjebany głos <3

Padme - Pamiętaj o konkursie na Miss

Death - To samo

Rav - Bo jako jedyny z rozwiązanej elity, wciąż żyjesz i stać cię na convocationy <3 Oby tak dalej

Misiek - Bo wyjaśniłeś mi zagadkę Ulva i swojej zajebistej brody.

Heavy - Bo miałeś urodziny. Normalnie bym cię nie wspomniał

Dragon - Bo jesteś Dragonem. Czasem złym, czasem dobrym.

Samica (Zniszczysz mnie? ) - Za rozmowy z admirałami o Pythonie i tłumaczenia No sorry

Miagi - Za to, że dałeś radę nie wybuchnąć śmiechem na scenie

Logan - Za to że jako JEDYNY z Włocławka, pomogłeś nam w tworzeniu tej imprezy

Pawełek - Za pycha knajpę z pizzą i pomoc. To było bardzo przydatne

Fan_Star_Wars - Za cierpliwość do nas

Rajourney - Za specyficzne poczucie humoru

Jinn - Za minisy

Demon - za minisy, ale do makiet

Long - Za rozmowy o tym skąd się wziął twój nick i co tak longowatego masz

Łedżisu - Za umilenie mi jakiś 20 minut pod drzwiami do Belgów

Belgijski 501 - Za fatygę i Jabbę

Panie recepcjonistki - Za orientowanie się, że fani chcieliby być w 1 akademiku :/

Vergesso - Za wyjście w noc z soboty na niedzielę z resztą nocnej ekipy

Droid - Za to że przywiózł psycholi z Udzi Tak więc przy okazji dzięki Udzkiemu za przybycie

Drzewik - Za zniżki w barze. 5 zł piechotą nie chodzi.

I CAŁEJ RESZCIE O KTÓREJ ZAPOMIAŁEM. PISAĆ REKLAMACJE PONIŻEJ, A UZUPEŁNIĘ!!

hmm

było... epicko?

Bolek, nie ma sprawy, może kiedyś się odwdzięczysz xD

SO SAY WE ALL!!!

Re: podziękowania

Bolek napisał(a):

Łedżisu - Za umilenie mi jakiś 20 minut pod drzwiami do Belgów

________

Jeszcze potem wrócilismy, a Ciebie już nie było, ale ściany nie ukradli, bo dalej była, więc misję widać zakończyłeś sukcesem Gratki

Bolek napisał(a):
Droid - Za to że przywiózł psycholi z Udzi Tak więc przy okazji dzięki Udzkiemu za przybycie

Z Uci. Uć moje miasto. I nie przywiózł, a został przywieziony. Czy ktoś widział, aby droid był motorem sprawczym czegokolwiek?

:P

Niech będzie Uć, sorry

Bolek

weź ze mnie jakiegoś męczennika nie rób

Re: podziękowania

Bolek napisał(a):
Piett (Ale z 501st, nie nasz drogi aktor ) - Dzięki, że wytrzymałeś ze mną te 2 noce Wiem, nogi mi walą.
________

W sumie nie musiałeś ogłaszać tego całego światu bo nawet nie spostrzegłem tego detalu. Ale za pamięć dziękuję.

...

Nie ogórniam dalej, jak wstanę to napiszę podziękowania : )
P.S. Czekam na zdjęcia :*

...

I w sumie ironiczne podziękowania dla Hasbro Polska, dla której to firmy StarForce był na tyle mało ciekawą imprezą, że niemal w ostatniej chwili postanowiono jej nie wspierać Nawet wizyty u dzieci w szpitalach skruszyć twardych serc nie potrafiły

No i po

cóż, było całkiem fajnie i sympatycznie. Podziękowań indywidualnych niestety nie będzie, bo za dużo osób było, ale ogólnie dzięki wszystkim za spotkanie i zabawę

Zdjęcia nie wiem kiedy, bo mi się komputer zepsuł
Jako trailer informacja, że jest ich 667

:D :D

Szatańsko +1

Re: No i po

Urthona napisał(a):
Jako trailer informacja, że jest ich 667

Chyba spoiler

Wywal jedno, wywal jedno!

Re: Re: No i po

Death napisał(a):
Wywal jedno, wywal jedno!
________

Żeby tylko jedno...

Re: Re: No i po

Death napisała:

Chyba spoiler


Nie, trailer, bo zdjęcia coming soon (jak się komputer odwiesi znaczy)


Death napisała też:

Wywal jedno, wywal jedno!

Pomyślimy

ZDJ

Ja swoje fotki jutro pewnie wrzucę bo bedę miał sporo wolnego w pracy. Swoją drogą to jeszcze nigdy tak ciężko nie było do niej wrócić po weekendzie Nie wiem tylko czy cenzurować fotki, ale chyba nawet nie ma zbytnio co

...

...z taka radocha wlaczylem tego posta, myslalem ze zdjecia juz wrzuciles, a tu.. Meh, nie lubie Cie. : <

Teraz już naprawdę zdjęcia :-)

To w takim razie wrzucam w przyspieszonym tempie Fotki zmniejszyłem na 1024 (orginalne rozmiary potem dam gdzieś do ściągnięcia jak ktoś chce). Pierwszy raz wrzucam coś na Picase więc coś mi się tam podublowało. Poza tym to są jednak w znacznej mierze fotki z robót wieczorno-nocnych.

http://picasaweb.google.pl/spandowski/StarForce2009

.,..

Fotki super, jestem co prawda tylko jako tlo na jednej, ale to + dla fot xP

Wielkie dzięki

Dla wszystkich z którymi miałem okazję pogadać, spotkać się, pracować przy StarForce, wspólnie pić w Lizardzie, w akademiku w nocy z soboty na niedzielę, w Grabowcu, przy doprowadzaniu Beroomana do porządku...Mogę napisać tak jak Yuri, że ci, którym chciałbym podziękować wiedzą o tym :>
Wielkie dzięki o do następnego zobaczenia. No i zapraszam na następny StarForce. Podziękowania osobne i coś więcej napiszę, jak tylko będę miał więcej czasu.

thanks

Jak dla mnie to poprzednie dni przyniosły sporo ciekawych doświadczeń, i pewnie jeszcze nie raz, nie dwa wspomnę StarForce. Teraz pora na skromne podziękowania, oparte na tym co mi akurat przyszło do głowy:

Drzewikowi, Dragonowi, Nero, Alanowi, Sumkowi, Creadowi, Preziemu, Vergesso, Korlicowi, Xarisowi, Melqowi, Beroomanowi, Karolowi i jego tacie, Hresowi i Kirze oraz Bolkowi z którym jesteśmy prawie jak bracia-
za fryzjera , za wasze zaangażowanie w organizacje sporo przed konwentem, za zostanie do samego końca w Lizard Kingu, za śpiew w/w miejscu, za pizze na starówce, za wspólną pracę nad StarForcem i wspólne opierniczanie się po kątach, za picie wódy z admirałami w Grabowcu, rozmowę na dworcu pks, za bagder-bagder-bagder`a, i za wasze zburaczałe ryje

Ekipie z Bydgoszczy, oraz wszystkim którzy wraz z TISWem, w większej lub mniejszej części brali udział w organizacji przedsięwzięcia– za rok jeszcze lepiej!

Mandalorianom:
Dev – za godne prezentowanie M`Y na scenie
Yuri&Mini – za pogawędki wewnątrz- i przedlizardowe,
HMM – za... hm... za to że jest zamieszany w M`Y, i dane mi było go poznać
Urthona - za zdjęcia które niebawem mam nadzieję zobaczyć i się nimi nacieszyć,
Stridowi nie podziękuję bo zabrał mi bigos.


Sky – za wspólne pedalskie zdjęcia, wraz z Bolkiem

Harpoon – to ty wymyśliłeś ten sposób jak za pomocą kota umyć muszlę klozetową?

Padme - za filmik z naszej skromnej mando-prezentacji

Belgom - Za Jabbe i rozmowy w Lizardzie, i mimo że czasami byli oblegani to dali radęWszystkim, wszystkim, wszystkim którzy byli, z którymi było mi dane zamienić choć kilka słów, tym którzy w ogóle wiedzą kim jestem, a Ci którzy nie wiedzą to mówię żem Gajowy, i bardzo możliwe że spotkaliśmy się u fryzjera

O kimś i o czymś zapomniałem?

jesteś

Gejowy

A o kocie to rzeczywiście Harpoon

Potem mieliśmy go jeszcze zjeść, ale padalec nie wrąbał kiełbasy, a skóry i kości się nie je :/

Ja jeszcze chciałem podziękować wszystkim z Grabowca za gościnność i kucharzom za pycha bigos Następnym razem przywiozę swój

Grabowiec

Ja w ogóle jestem pod ogromnym wrazeniem imprezy z Grabowca. W zasadzie już miałem wychodzić na pks gdy ostatecznie zdecydowałem się jechać i bardzo się cieszę, że dałem się przekonać. Ogromne dzięki za gościnę!!! Choć w moim wykonaniu była to trzeźwa impreza (tylko na jednego kielicha z Mottim się skusiłem) to i tak zabawa przednia a ugoszczeni zostaliśmy naprawdę super.

Ja

też się przyłączę do podziękowań, Starforce był wspaniały - wielki rispekt dla toruńskiej ekipy, świetna robota! Dziękuję wszystkim, których miałem okazję spotkać, bez was nie byłoby tak fajnie. W Grabowcu niestety nie byłem, ale i tak będzie co wspominać... Fajnie że byli aktorzy, Belgowie, a bracia Kulesza po prostu wymietli!!!
Mam nadzieję że widzimy się za rok w Bydgoszczy

.

Cóż, czas napisać coś od siebie na temat StarForce 2009. Nie lubię pisać za bardzo na forach wszelakich, więc wstęp będzie krótki: jestem dumny. Jestem dumny z tego, iż jestem Polakiem i mogę należeć do tak wspaniałego grona, jakim jest Polski Fandom Fanów Gwiezdnych Wojen. Mimo wszystkich kłótni, sprzeczek, wszelkich animozji jesteśmy naprawdę cudowną grupą ludzi, która chce i potrafi pokazywać swoją pasję z głową. Oby tak dalej, moi drodzy przyjaciele - fani! Bądźmy dumni ze swojej pasji i promujmy ją, ile tylko sił mamy.

Teraz przejdę do poszczególnych podziękowań. Wybaczcie, jeżeli kogoś pominę, lecz moja pamięć jest dość słaba:

Bydgoski i Toruński Fanclub Gwiezdnych Wojen - padam przed wami na kolana, panowie. Tak zorganizowanej i wielkiej imprezy nigdy do tej pory nie wiedziałem. Wykonaliście kawał dobrej roboty, która złotymi głoskami zapisze się w historii polskiego Fandomu.

Wrocławski Fanclub Gwiezdnych Wojen - bracia najbliżsi moi!! Dzięki wam wielkie za to, iż byliśmy tam razem i razem się bawiliśmy!

Wedge & Issu - dzięki bardzo za rozmowy, wycieczkę po Toruniu i szatańskiego konika Wiecie, iż na mnie możecie zawsze liczyć w każdej sprawie.

Urthona - nasz nadworny fotograf. Dzięki szczególne za zdjęcia z aktorami i z dyskoteki

Banita & Jenth - za wspólną zabawę i drogę powrotną

Sky - za wódkę w drugą noc

Poznański Fanclub Gwiezdnych Wojen - za to, iż po raz kolejny mogliśmy się razem bawić i śmiać. Czapki z głów przed wami

Dev - ach, ty stary mandalorianinie!! Dzięki bardzo za nasze kolejne spotkanie

Padme - za rozmowy, smiechy i dowcipy. Oraz za pilnowanie mojej bluzy Teraz przynajmniej nie musiałem spać na podłodze

Bolek- za spotkanie, a szczególnie za kolejkę, którą postawił na Moti Abyśmy się spotykali jak najczęściej.

Wszyscy pozostali - wybaczcie, iż piszę tak ogólnie, lecz tak jak wspomniałem, moja pamięć jest słaba. Dzięki wam wielkie za to, iż wpadliście i mogliśmy razem cieszyć się naszą pasją, która nas wszystkich łączy

A teraz jeszcze szczególne podziękowania:

Lord Bart - za to, że jechałeś z nami autobusem w pierwszą noc,niebieski dres, zimny łokieć oraz zadbanie o czystość autobusu Wpadaj do nas częściej.

Appo & Rav - Sztuczce.

Elyta `91 - panowie, krótko: jeden wielki FAIL. Mam nadzieje, iż na Pyrkonie 2010 odrobicie zaległości.

Bezdomny Szatanista - sprzedaj frajera, to dostaniesz kosę

Tak więc radujmy się tym spotkaniem i miejmy nadzieje, iż będziemy mogli czesciej spotykać się w tak licznym gronie.
SO SAY WE ALL !!!

Re: .

Sev napisał(a):

padam przed wami na kolana, panowie.


ekhem, ekhem

.

I panie, oczywiście. To się samo przez się rozumie

!!!!

SO SAY WE ALL !!!

Wielkie słowa Sevciu

Spore...

zmęcznie jeszcze mnie trzyma. Nie za dawno wrócilismy z Antem z lotniska w Wawie, gdzie udaliśmy się celem odwiezienia dwóch aktorów na samolot. Moge chyba jednak kilkoma zdaniami podsumować SF09.
Przede wszystkim ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy do Nas dotarli ponieważ Wasza obecność była dla Nas ogromnym wsparciem. I przeżyli ten StarForce co to nie był konwentem. Mam nadzieję, że tak Fort IV jak i pobyt na Kenobim były miłą odmianą od konwentowej rutyny. Co do soboty- to cóż ponoć przewinęło się przez CSW około 3500 do 4000 ludzi. Tylu naturalnie się nie spodziewalismy i zgadzam się z opinią (cholerka chyba Kasis albo Promila, albo ich oboje- ale na pewno byli to malkontenci z Bastionu), że CSW nie spełniło swej roli przy takiej ilości zwiedzających. Na szczęście w przyszłym roku zawitacie do Bydzi...
Kapitalnym pomysłem okazało się moim zdaniem sprowadzenie gości z Belgii. Ich Jabba ze świtą nie podlegają klasyfikacji. Fantastyczna robota a zdziwienie jakie budził kostium Ephanta niesamowite. Poza tym nasi goście okazali się bardzo sympatyczni i zabawowi nad wyraz (polubili też nasze specjały). Mam nadzieje, że kilku z Was zamieniło z nimi chociaż kilka zdań bo było warto. W każdym razie mamy obiecaną ich wizytę w roku następnym bo nasza "gościnność" oraz Wasz entuzjazm na samej imprezie zrobił na nich wielkie wrażenie. (po cichu dodam, że jeszcze większe budziły u nich nasze opowiastki o polskim fandomie a zdziwienie sposób w jaki My jako fandom sie znamy, bawimy i integrujemy. Po drugie cichu dodam, że jeszcze wieksze zdziwienie wywołało Nasze bydgoskie stwierdzenie, że przez 3 dni nie opiekuje się nimi nikt z rodzimej 501 (nieładnie tak) tylko przedstawieciele "lokalnego" fanklubu. Z tymże oni teraz wiedzą, że siłą fandomu w Polsce są własnie lokalne kluby.
Co do aktorów- to za bardzo nie wiem jak wypadło spotkanie z nimi pomijając fakt, że wkrewili mnie swoją samowolką tuz przed wejściem na scenę...
Oczywiście każdemu z kim rozmawiałem dziekuję za uwagi, spostrzeżenia itd. Przydadzą się w roku następnym. Mam nadzieję naturalnie, że porozmawiamy o SF raz jeszcze w bardziej sprzyjającym dla mnie czasie a nie pomiędzy jednym biegiem a drugim... Z kim nie porozmawiałem tego przepraszam, ale widać nie było dane.
Wielkopolanom nie zapomne chęci do pomocy- chłopaki szacunek!!!
Grupowo dziękuję Wam wszystkim- od Poznania po Wyżajny i przeprawę nad Szeszupą- jednak było warto walczyc o i ze StarForcem.
Grupowo za kapitalną robotę dziękuję moim koleżankom i kolegom z BFSW- o ludzie to co zrobiliście było mocne... Gdyby nie Wasze jaja, pasja, siła, chęci... Nie muszę wypisywać nikogo z osobna bo chyba kazdy z Was wie, że Legendarni wrócili...
Członkom TISW dziękuję za wsparcie...
indywidualnie:
Dragonowi dziękuję za mocne wspieranie w walce z czasem i problemami...
Miniemu- za to, że tym razem nie skopał mi szczęki
Zaxowi- za całokształt (ciotka też się łączy
Guzesowi a w zasadzie spółce- za tworzenie klimatu, zabawę i frajde sprawioną dzieciakom...
Rif- daliśmy radę..
Leszek i Kasia- you rockzzzz!!!!!
Panu Maciejowi- za wsparcie i życzliwość. Jesteśmy Panu wdzięczni!

a Nestorowi za to, że nie przyjechał...

ps. Sky i tak mi nie umkniesz... i podaj mi maila
ps 2- jesli kogoś interesują fotki, które zrobiłem to poproszę o maila na maila rajourney@op.pl

qwerty

Niestety nie wiedziałem gdzie śpisz, a szukałem.

hmmm...

szukałes gdzie śpię to miałeś duzy problem bo trzeba się było wstrzelić w te 1,5h...

nam

również jest bardzo miło i cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dzięki wszystkim za ciepłe przyjęcie. W szczególności należą się one : Ante Gregu, Rajourneyowi, Rifowi i Jabbie

Podziękowania

Dobra, nie będę się rozpisywał co mi sie podobało a co nie. Powiem tylko ogórnie (*ogólnie), że Polskie Koleje ssą Ale za to napiszę podziękowania z góry przepraszam, jeśli kogoś nie wymieniłem bo po prostu zapomniałem!


Na początku wielkie dzięki mojej śląskiej ekipie, za to że umilała mi czas w podrózy na trasie Katowice-Toruń :*

Yuri -> dzięki, że nie odbierasz telefonu i nagrywałeś mnie podczas rytuału jedzenia mojej kochanej bułki z pasztetem, dzięki również za to, że jesteś chłopakiem mojego syna <3

Radek -> fajnie, że wziąłeś ten przewodnik i karty z minisów, było co czytać/przegladać w trakcie podróży gdy Yuri i Padme wariowali i nie dawali nam spokoju, dzięki również że „opiekowałeś” się mną bo bez Ciebie nie wiem czy bym wstał w ta niedziele rano, dzięki również za wszystkie rozmowy zarówno te na tematy starwarsowe jak i dotyczące „Mody na Sukces”

Padme -> sama nie ogórniasz! :* fajnie, że pojechałaś do Wrocławia* z nami (*wersja oficjalna dla mamy), no i ogólnie to ja jestem normalny normalnie

Bidon -> dzięki Twojej zapałce mogłem przeżyć jeden dzień dłużej, co ja bym zrobił gdybyś nie pomógł mi znaleźć ładowarki do telefonu :*

Ekipa Rzeszowsko-Krakowska -> dzięki wam za to, że znaleźliście nam przedział obok was, dzięki temu nudno nie było

Sedriss -> wybacz, że pani w sklepie zbanowała Cię już w pierwszym dniu, ale mam nadzieję, że już wiesz co to znaczy „chodzący naleśnik z bitą śmietaną”, wielkie dzięki za to, że próbowałeś mi i Vykkowi załatwić pokój, fajnie Cię było potem odwiedzić potem w twoim jednoosobowym pokoju z dwoma łóżkami

Dev -> ŁAAAAADOWAKA <3 dzięki niej mogłem epicko porozmawiać z mamą ogóra, która jak się okazało na prawdę istnieje.. aha, no i kiedy premiera nowej linii perfum „Konwent” ?

Mini -> jedyny plus to... w sumie to nie ma plusów, ale nie mogę powiedzieć złego słowa na rodzinę, pamiętaj że wisisz z Ravem 50 zł Bancie a Yuriemu musisz oddać koszulę, dobra synu na koniec napiszę, że jesteś fajny ale nie zbliżaj sie do mnie na 50m, chyba że robimy sobie zdjęcia lub chcesz mnie przenieść na rękach w inne miejsce <3 P.S. Oddawaj paluszki :<

Vykk -> przede wszystkim dzięki za porcję %MOCY% w pociągu, wiesz ja mam sok ty masz... wielkie dzięki, że przeżyłeś mieszkając ze mną w pokoju, za muzykę (nurka Disturbed – Conflict wpadła mi w ucho <3), porannego szukania czajnika oraz za ten kufel Lecha, dzięki temu czuję, że mam pamiątkę z Torunia, która sprawia że jestem lepszym człowiekiem :*

Banita -> dzięki za PROfesjonalną sesje zdjęciową na MaxModels, dzięki temu moje portfolio wzbogaci się o masę nowych zdjęć (Mini i Rav zapłacą )

Rav -> Zapłać za mnie te 50zł za sesję robioną przez Banitę, ogólnie to dzięki za to że włączałeś zielone i latałeś ze mną jak Batman i Superman razem wzięci : *

Sky -> pierwsza literka to „eS”, druga litera to „Ka”... SKY!, wybacz, że znam Twój pin, ale na prawdę strzelałem wtedy przy tym bankomacie (!), przepraszam, że nie byłem tym kim poszedłeś na pizzę (jeśli poszedłeś ^^ ),fajnie że udzielałeś ze mną wywiadu do Bravo(!), po za tym to... : ***

Misiek -> To w końcu jak, znaleźliśmy tych fanów Star Wars czy nie? :/

Łedż i Issu -> fajnie się z wami rozmawiało i ogólnie : *

Appo -> smokozord wychodzi z Wisły !

Sev -> Noc z soboty na niedziele była boska, ogólnie to czekam aż otworzysz Bombopedie i ogarniesz cały kanon „Kapitana Bomby”

Kosak -> no nie mam pytań człowieku..

Strid -> dzięki za pomoc w ogarnięciu tematu komiksowych antybohaterów

Burzol -> tobie również wielkie dzięki za ogarnianie ze mną tematu komiksowego oraz rozmowy o kreskówkach

Zax -> ja wciąż czekam na przyjęcie..

HMM -> fajnie, że miałeś urodziny, miałem pretekst do spożywania alkoholu

Urthona -> dzięki za zdjęcia (mam nadzieję, że większość nie przejdzie przez cenzurę : * )

Moof -> fajnie było poznać, szkoda, że tak krótko byłeś bo Cię ominęło wiele fajnych rzeczy ale wiadomo... 2:1, dzięki za to że uczestniczyłeś w KonTynie <3

Vos -> ale trafiłeś, akurat musieliśmy ze sobą porozmawiać a ja byłem w stanie „lekkiego zmęczenia”, ale Mc Donald sprawił, że wróciłem do siebie <3 P.S. Widziałeś Dave`a czy nie w koncu?

Karolina -> Mam zdjęcie z Tobą! <3 W rzeczywistości to wyglądasz ładniej niż na tych zdjęciach, poza tym wybacz mi za patrzenie/przeszkadzanie/co tam wpiszesz podczas jedzenia przez Ciebie frytek, które sam Ci zjadłem potem, mam nadzieję, że nie przestraszyłaś się mnie i masz dobre wspomnienia a także wierzę że podobało Ci sie jak zaśpiewałem fragment „Cicho”, chyba będziesz miała jak najbardziej pozytywne wspomnienia po spotkaniu ze mną i szybko wydamy tą płytę : *

Bolek -> sztuka kulturalnego picia to coś czego jeszcze dłuuugo możesz nie opanować

Vergessp -> fajnie było poznać, napić się i w ogóle dzięki za wszytsko <3

FreeCia -> Nawet przez telefon nołlajfujesz, nie wierzyłem że tak się da aż do tej traumatycznej rozmowy <3

Stanisław M. -> obiecałeś, się napić ze mną następnym razem

Redakcja -> : *** (tak, pamiętam o tym co mnie ominęło )

Mama Ogóra -> musiałaś oglądać Gwiezdne Wojny akurat wtedy gdy mnie nie ma w domu? Ogólnie to jesteś kitowcem a ziemniaki rano były nie dobre <3

Złoty Osioł -> Dzięki za to, że moglem sobie zrobic z Tobą zdjęcia

Panu przewodnikowi -> dziękuję, że pan tak ładnie opowiadał nam wszystkim o tym cudownym forcie numer cztery

Sizar i ekipa -> wielki szacunek za wszystko, stroje, przedstawienie i zabawianie dzieciaków

Panią z akademików -> jak to jest, że jak mówimy grzecznie, że chcemy odwiedzić znajomych to nie możemy wejść a jak ze Sky`em wchodzimy bez pardonu to zdobywamy cały akademik? : *

Studentom -> za jakże głębokie myśli wymalowane na ścianach, teraz już wiem, że jestem „wrzód na dup*ku” ale z drugiej strony... „Studenci - subkultura prymitywów”, po prostu nic dodać

Rowerzystom -> za piękne powitanie na Toruńskim moście

Lord Bart -> fajnie, że byłeś dosłownie wszędzie, począwszy od okładki "Metra", przez bilbordy aż po nocną wizytę w autobusie

Onoma -> Siema!

***

Chciałbym także podziękować wszystkim, którzy nie są wymienieni wyżej ale po prostu jest juz późno, dzięki wszystkim : *** Mam nadzieję, że za rok Toruń będzie bliżej

Zastanawiam się...

...czy aby taka formuła konwentu nie jest atrakcyjniejsza (a przez to lepsza) od tradycyjnego, trzydniowego programu. Na pewno jest bardziej różnorodnie, co oczywiście - jak mniemam - implikuje wzmożony wysiłek organiztorów, ale jest to wysiłek opłacalny. W rezultacie StarForce okazał się być nie jednodniową imprezą, ale trzydniowym festynem fanowskim w pełnym tego pojęcia znaczeniu. Tak też bym StarForce oceniał, bo i ten "fanfestowy" charakter był dla mnie najistotniejszy. Poza tym lwią część merytoryczno-gwiezdnowojennej soboty opuściłem z racji nałożenia się terminów StarForce`a i Płock Cover Festiwalu; a nie potrafiąc zdecydować się na jeden z tych eventów chciałem być na obu, niestety kosztem spotkania z aktorami, prezentacji itp. Co jednak widziałem, to widziałem... i z tego tytułu nie mogę nie być pod wrażeniem.
Pierwsza sprawa: Toruń. Zawsze było to miasto bliskie memu sercu, tym bardziej konwent w jego ścisłym sercu (pomijając dość odległy wbrew szacunkom Fort IV, ale przynajmniej po drodze było wesoło) szczególnie mnie uradował.
Druga sprawa: Centrum Sztuki Współczesnej. Okazuje się, że SW całkiem nieźle wytrzymuje starcie z tzw. sztuką i w kontekście galerii bardzo dobrze się broni.
Trzecia sprawa: Grabowiec. A tam tradycyjnie ciepłe i serdeczne przyjęcie fanów przez tamtejszych włodarzy.
Czwarta sprawa: integracja fanów. To, że pierwszy i ostatni dzień były nastawione przede wszystkim na nią, jest w moich oczach ogromnym, wszechwielkim plusem.
Rajourney wprawdzie parę postów wyżej wymienił jakieś tam niedociągnięcia (ja mógłbym ewentualnie dorzucić jedno: dość swobodne traktowanie pojęcia "rezerwacja" w akademikach), ale to były pierdoły. Trud włożony w przygotowanie tego eventu opłacił się - w moim przekonaniu - w 100 procentach. Dlatego z tego miejsca dziękuję organizatorom z Torunia, Bydgoszczy i przyległych miejscowości, bo udało im się zrealizować coś naprawdę fantastycznego
A podziękowania imienne później, jak się ogarnę

Rzeszów dopiero dotarł

do domu, więc teraz czas na odsypianie. Ale powiem krótko: bawiłam się bardzo dobrze i cieszę się, że pojechałam na StarForce, mimo że to był kawał drogi.
Formuła imprezy zdecydowanie się sprawdziła, a fani dopisali
Więcej naskrobię jutro. Dobranoc.

Dzięki :)

Dzięki wszystkim, którzy przyjechali z najdalszych zakątków Polski Mimo, że było wiele pytań i wiele wątpliwości, to chyba warto było przyjechać
Nie miałem niestety okazji porozmawiać z wieloma z Was, ale na szczęście trochę się udało. Wielkie dzięki za miły wieczór w akademiku, za dobre słowa po atrakcjach, za szczere uwagi krytyczne, które na pewno weźmiemy poważnie przy organizacji przyszłorocznej imprezy. Fandom Star Wars w Polsce jest wyjątkowy, przepełniony wzajemnym szacunkiem i więziami koleżeństwa, a nawet przyjaźni. Nie omieszkaliśmy o tym zresztą poinformować Belgów, a raczej mieli okazję się o tym sami przekonać

Serdecznie zapraszam wszystkich do wyrażania opinii i wspomnień na forum BFSW w tym wątku: http://www.bfsw.fora.pl/imprezy-organizowane-przez-bfsw,10/starforce-2009-realizacja,603-30.html

Przyda nam się każda opinia - zarówno te pochlebne, abyśmy wiedzieli, co powtórzyć, jak i te krytyczne, żeby przyszły StarForce był dla Was jeszcze atrakcyjniejszy.

May the Force be with you! albo, jak to mawiał Gerald Home: Njeh Moc bendzie z Tobo!

Zdjęcia

Tutaj zdjęcia, krakowski punk widzenia

http://picasaweb.google.pl/fandomSWkrk/Starforce2009#

Enjoy!

...

Robiliście mi zdjęcia jak tam stałem na murze i mówiłem... no ej co to ma być? Pozwoliłem w ogóle?

:)

Ano robiliśmy.
Zdjęcie uwiecznia twoje heroiczne wysiłki by zapanować nad dziką hordą która wysypała się z pociągu i wyszła na ulice Torunia by mordować, gwałcić i rabować (niekoniecznie w tej kolejności...)

Re: :)

Sedriss napisał(a):
mordować, gwałcić i rabować (niekoniecznie w tej kolejności...)

dziwny zbieg okoliczności, ale tez poruszaliśmy tematy mordów i gwałtów na SF
________

Wysyłka fotek...

dostałem od Was wiele adresów mailowych. Powoli to ogarniam. Myślę jednak, że najrozsądniej będzie jeśli jutro umieszczę tutaj kilka linków do zdjęć moihc, Livak itd. Pościągacie sobie te które Was zainteresują a potem każdy będzie mógł sobie zrobić ze mną fototapetę czy tam jakieś tło pulpitu

Dzięki, dzięki....

... tym wszystkim którzy "wymyslili" StarForce i doprowadzili do jego realizacji- Brawa! oklaski!Owacje!
- dziekuję fanom z Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Torunia...miło było zobaczyc wasze "radosne mordki" i chociaż przez kilka chwil "bawić" sie w waszym gronie. Ech, fajni z was "ludzie", gdyby 80% społeczeństwa była taka jak wy nie martwił bym sie o swoja emeryturę
- dziekuje za rozmowy (krotkie ale przyjemne) tym wszystkim "old-fanom" którzy pamietają odległe czasy pierwszych emisji naszego ulubionego filmu
- dziekuje tym wszystkim ktorzy pomagali mi podczas zabaw z dzieciakami na scenie 501st i podczas spektaklu. Ich radosć i uśmiechy to też wasza zasługa

Ech, dobrze ze jest Grabowiec.


p.s szczególne podziekowania ekipie z Bydgoszczy i Poznania za "ukrycie" mnie w swoim gronie podczas "uroczystosci" wciagania flagi na maszt w Grobowcu

"Wielkie Święto" FANÓW?? STAR WARS

Kto z Was był na konwencie dla fanów STAR WARS? Ja byłem i odniosłem wrażenie, że to nie jest konwent dla fanów tylko dla dzieci, ale podobało mi się z tym, że mogli się bardziej postarać

TU jest moja galera i zdjęcia z konwentu:

http://picasaweb.google.com/kazubskirafal

Konwent?

Miejsce? Data? Jakieś szczegóły? czemu nic o tym nie wiedziałem?

...

Torunski StarForce : )

kalendarz

A skąd można się dowiedzieć o planowanych imprezach tego typu? Interesuje mnie głównie warszawa. dajcie jakieś info.

A zdjęcia fajne. Musiało być nieźle na tej imprezie.

Najlepsze

źródło informacji to strona na której obecnie się znajdujemy

W Warszawie i okolicach

nie ma teraz żadnych konwentów. w ogóle w centrum Polski brakuje tego typu imprez.

W najbliższym czasie chyba będzie jakiś konwent w Lublinie i Inne Sfery we Wrocławiu.

Re: kalendarz

Konwenty stricte starwarsowe odbywają się w Polsce mniej więcej raz do roku . O konwentach ogólnofantastycznych (z których wiele posiada blok SW) można poczytać na polskich portalach fantastycznych, np. w miarę dokładną listę zbliżających się imprez posiada Polter: http://konwenty.polter.pl/konnadchodzace,noty.html Większą warszawską imprezą tego typu jest lipcowa Avangarda, acz nie wiadomo, czy w przyszłym roku się odbędzie.

W Warszawie można też od niekiedy natknąć się na eventy organizowane przez SWAT ( http://www.swat.org.pl/ ), no i od czasu do czasu mamy Warszawskie Spotkania na które serdecznie zapraszam ( http://www.starwars.host2.pl/forum/ ).

a...

kolega to ile ma lat, że nie kojarzy SF z bastionowych newsów?

Adres do str. organizatorów

Rozmawiałem z organizatorami konwentu, dali mi adres do swojej strony internetowej: http://rebellegion.pl/

Rany

Ludzie, jak Wy czytacie newsy na stronie, na której piszecie?

Tu masz wątek poświęcony StarForce na Bastionie: http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=391417

Tu masz stronę imprezy: www.starforce.eu

A tu masz strony reszty organizatorów: http://visitkujawsko-pomorskie.pl/

http://www.kujawsko-pomorskie.pl/

http://501st.com.pl/

www.bfsw.xon.pl www.bfsw.fora.pl

http://www.torunskieimperium.fora.pl/

Coś tam by się jeszcze znalazło.

Taki dobry jestem!

dzięks

Z powodu ograniczonego wolnego czasu nigdy nie miałem czasu by chodzić na takie imprezy. ale teraz się wybiorą na najbliższą. Dzięki za linki.

Może za rok, a może nie...

Konkretnie TAKA najbliższa impreza, to nie wiem, czy przed przyszłorocznym StarForce`em się odbędzie. Ale warto śledzić newsy, bo fandom rośnie w siłę i kipi od dobrych pomysłów i zapału do organizacji czegoś, czego jeszcze nie było.

:D

Ale mam szarmancką minę ^^

o.O

Ogólnie wchodzę tutaj i mam LOLa na ryju

WTF?

Nigdy nikogo nie zadowolisz. Impreza jest uważana za świetną przez 90% fandomu. Zamiast pisać że było "ble" to byś napisał co było ble.

no

impreza byla fajna ale fakt faktem ze duuuuuuuuuuuzo bylo dzieci,
za duzo
przestaje clone warsy lubic

...

Ja tam do dzieci nic nie mam. Nie zapominajcie, że one kiedyś dorosną i będą mam nadzieje fanami. Takie imprezy są potrzebne, żeby dzieci od małego edukować, że SW jest the best i warto zostać fanem

ilość dzieci...

juz to wiele razy wyjasnialismy więc kolejny raz zwyczajnie nie ma sensu. Niestety widac przegapiłes części kierowane do fanów a trzeba się było orientować co działo się w piatek i niedzielę... o tym piszą bastionowicze na tożsamym chyba wątku o starforce..

Stanowczo za duszu dzieci to była impreza dla dzieci

Koto z was tam był ? i widział tą dzieciarnie?

Rall...

weź się ogarnij... Dzieci przyszły i nikt im tego nie zabroni.

Czydziestoliecie STAR WARS

To było 30-lecie STAR WARS następny taki konwent ma się odbyć za 10 lat przynajmniej tak mówili organizatorzy podczas konwentu

Nie byłem

Nie byłem ale jak już wszedłem w ten temat:
1) trzydziestolecie nie "czydziestolecie"
2) 30-lecie SW w Polsce, nie ogólnie
3) okrągła rocznica musi wypadać za 10 lat
4) czemu ty się czepiasz dzieci na tym spotkaniu skoro twój styl pisania sugeruje że sam nim jesteś?

Ale nie żebym się czepiał...

O.o

Jak organizator (plakietkę miałem, a co ), zapytam kto tak powiedział. Bo z tego co ja wiem, to następny StarForce odbędzie się za rok w Bydgoszczy.

:)

Na StarForce było bardzo fajnie wręcz genialnie, szczególnie siedzenie i pilnowanie toruńskich makiet przypadło mi do gustu . A i jeszcze ten nieszczęśliwy dla mnie Grabowiec. Wszyscy którzy mnie tam widzieli proszeni są z mojej strony o wybaczenie moich czynów. Ja już na konwentach nie pije . Ale wszyscy fajni to świetni ludzie, nawet ci których osobiście nie poznałem.

Banita

Jak tam nasza sesja i zdjęcia, bo moje portfolio na MaxModels i chłopakowie czekamy

Re: Banita

ogór napisał(a):
Jak tam nasza sesja i zdjęcia, bo moje portfolio na MaxModels i chłopakowie czekamy
________

Właśnie! Panowie, nie spać, zdjęcia wstawiać!

Coś od..

Nie ma co

będzie to cooltowa fota Demona ))i jego majt.

StarForce 2009 pośród nominowanych w Konkursie Złote Formaty 2010

Organizatorzy StarForce 2009 mają dla wszystkich sympatyczną informację:

"Kapituła IV edycji Konkursu Złote Formaty 2010 ogłosiła nominacje.

W tegorocznej edycji Konkursu Złote Formaty 75 miast i regionów zgłosiło do konkursu 173 projekty: 53 w kategorii Wydawnictwo Promocyjne, 25 w kategorii Kampania Outdoorowa, 19 w kategorii Kampania On-line, 64 w kategorii Event oraz 12 w najbardziej prestiżowej i zarazem najtrudniejszej kategorii - Działalność Promocyjna Grand Prix Festiwalu. Spośród nich, do finału Jury zakwalifikowało 28 najlepszych projektów. Wśród nominowanych znalazł się projekt Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej- jako jedyny z Kujaw i Pomorza, w kategorii event: za "StarForce 2009 - 30-lecie Gwiezdnych Wojen w Polsce".

Ogłoszenie laureatów IV edycji konkursu Złote Formaty nastąpi 22 kwietnia 2010 roku podczas uroczystej Gali Festiwalu Promocji Miast i Regionów w Warszawie. Nagrodą główną jest Outdoorowa kampania reklamowa o wartości 100 tys. PLN netto w każdej z pięciu kategorii konkursowych oraz Kampanie reklamowe na nośnikach Infoscreen w Warszawskim Metrze o wartości 20 tys. PLN netto w ramach kategorii: outdoorowa kampania reklamowa, event, kampania on-line oraz wydawnictwo promocyjne. Przypominamy, iż w zeszłym roku Kujawsko-Pomorskie otrzymało II nagrodę za stworzenie portalu www.visitkujawsko-pomorskie.pl. Trzymajcie kciuki!"

...

Jak widać trud organizatorów się opłacił, więc chyba warto takie imprezy robić

...

Smiales miec watpliwosci co do tego czy warto ? ; p

Oby SF wygralo w swojej kategorii : >

Jak fajnie

Ciekawe czy uda się zdobyć jakieś miejsce. Pewnie nie ale cóż . . .

WYGRALIŚMY

(ciach) mam w nosie bana- WYGRALIŚMY ZŁOTE FORMATY!!!!!!!!!!!!

...

Gratulacje : D
Cieszem sie. (Zreszta. mam bardzo-bardzo-bardzo-skromny udzial w tym, nabijalem wam frekwencje xD)

Ale wulg. leci. x)

brawo :)

należało się

---

Gratulacje!

PS. Przełoży się to jakoś na SF 2010? ^

A rezerwujcie sobie weekend chyba 10-12 września:-)

A co tam- w końcu trzeba cos ujawnić

...

Termin jakims zaskoczeniem nie jest, ale to doskonale.
W Bydgoszczy w sumie ?? Czy gdzie ? ;p

Wolne Miasto...

... Bydgoszcz

<3

Gratulacje. Naprawdę bardzo się cieszę. <3

SO SAY WE ALL

SO SAL WE ALL!
SA SAY WE ALL!!!

Gratulacje :)

Wiedziałem, ze tak będzie

:D

Hell yeah!

Gratuluję

zasłużone.

:D

Woohooo!!! Świetna wiadomość!

.

bez lipy

Ciągle o tym samym,

ale teraz bardziej oficjalnie:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas uroczystej gali Festiwalu Promocji Miast i Regionów "Złote Formaty 2010" zwycięzcą w kategorii event został... zlot miłośników Gwiezdnych wojen "StarForce 2009". Nagrodę w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego odebrał wicemarszałek Michał Korolko.
http://www.facebook.com/photo.php?pid=277286&o=all&op=1&view=all&subj=123888322907&aid=-1&id=100000041900031

ps. pani Monika jak zwykle zniewala urokiem

:D

Fantastyczna wiadomość! Gratulacje dla organizatorów!

brava

Wielkie, szczere gratulacje! Mocarni jesteście!

no to ładnie

gratuluję. Fajnie, że doceniono imprezę i że będzie kontynuowana. Oby i następną tak uznano .

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.