Forum

LXXII Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

Witam wszystkich. Serdecznie zapraszam radosnych Dolno, Górno i nie-Ślązaków na kolejne spotkanie fanów Gwiezdnych wojen we Wrocławiu! Nosi ono numerek 72, gdyż jak wiadomo spotkaniem numer 71 był konwent Inne Sfery. Tym razem Imperiada odbędzie się nietypowo, bo nie w trzecią sobotę, ale niedzielę miesiąca. Wszystko to dlatego, że niestety w sobotę nasza ukochana knajpa była już zajęta. Zatem w niedzielę 18 października o godzinie 11:45 standardowo spotykamy się pod Empikiem w Rynku, by z wybiciem południa i rozpoczęciem modlitwy Anioł Pański udać się do knajpy "Globetrotter" na skrzyżowaniu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Program pojawi się niebawem, ale już teraz możemy zdradzić że głównymi punktami będą tam trzy wielkie nadchodzące wydarzenia dla fanów SW we Wrocławiu - NiuCon, Fantastyczna Sobota oraz Tatooine. Zapraszamy!

Re: LXXII Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

Wedge napisał(a):
Fantastyczna Sobota
________

Pedofil ;<

Program

Witam ponownie! Ponieważ do Imperiady pozostał tydzień, pora uchylić rąbka tajemnicy na temat programu. Przypominamy wszystkim, że październikowe 72. Spotkanie wyjątkowo odbędzie się w niedzielę 18 października. Reszta bez zmian - zbiórka o 11:45 pod Empikiem w Rynku, a potem z wybiciem południa marsz do knajpy "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. A w programie:

* NiuCon 2009 - dlaczego go nie ma i czemu wcale nas to nie martwi
* Fantastyczna Sobota - czyli plany na listopad
* Tatooine, Tatooine i jeszcze raz Tatooine - czyli o największej wrocławskiej imprezie SW w historii!
* Dyskusja "Jedi po Rozkazie 66" - tym razem każdy z Was odpowie na pytanie czy gdyby ocaleli po czystce Jedi zjednoczyli się, mieliby szansę zwyciężyć Sithów?

...oraz punkt główny programu, czyli:

* samozwańcza oficjalna premiera filmu "Fanboys" w Polsce!


Zapraszamy serdecznie, satysfakcja gwarantowana, odbiór gości z dworców również Do zobaczenia

Re: Program

Wedge napisał(a):
* samozwańcza oficjalna premiera filmu "Fanboys" w Polsce!
________
Ale premiera już się odbyła.. Jakieś parę miesięcy temu u mnie w domu

Ale cicho..

Nareszcie...

Trochę do omawiania mamy na tym spotknaiu, zwłaszcza jeżeli chodzi o zaplecze Rebela i Imperium, tak więc myślę że poruszymy te tematy

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.