Forum

Tatooine II

Niech Moc będzie z Wami!

Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen, Centrum Kultury Zamek oraz stowarzyszenie Wratislavia Fantastica serdecznie zapraszają wszystkich miłośników Sagi George’a Lucasa na drugą edycję konwentu TATOOINE! Impreza odbędzie się w sam raz na powitanie nowego roku w dniach 15-16 stycznia 2011 w znanym z organizacji Dni Fantastyki Zamku w Leśnicy we Wrocławiu.

Zeszłoroczna (a w zasadzie wciąż tegoroczna) edycja Tatooine okazała się – mamy nadzieję – udanym połączeniem zlotu członków fanklubów z całej Polski z imprezą dla szerokiego kręgu odbiorców. Mamy nadzieję, że tym razem również sprostamy oczekiwaniom i Tatooine II okaże się konwentem, który ciężko będzie zapomnieć! A cóż takiego czeka na fanów „Gwiezdnych wojen”?


ATRAKCJE

Konwent rozpocznie się w sobotę rano, a skończy w niedzielę popołudniu. Zaplanowaliśmy kilka niezależnych od siebie bloków programowych i innych atrakcji, które powinny dostarczyć każdemu zwiedzającemu to, na co ma największą ochotę:

* Blok prelekcji tematycznych – czyli o „Gwiezdnych wojnach” dla młodych i starych w formie klasycznych wykładów i pogadanek.

* Blok konkursów – czyli na okrągło coś do wygrania; konkursy wiedzy, multimedialne, zespołowe… Dla każdego coś miłego!

* Blok multimedialny – czyli o „Gwiezdnych wojnach” bardziej graficznie… Poznaj ukryte sekrety Sagi na dużym ekranie!

* Blok kostiumowy – czyli coś dla trochę młodszych fanów w wykonaniu polskich organizacji kostiumowych, Rebel Legionu oraz 501 Legionu!

* Przedstawienie teatralne – kontynuacja przełomowej „Zemsty Fanów” w wykonaniu grupy Pomarańcze W Uchu Na Skarpie Bez Kartki!

* LARP kostiumowy – galaktyka jeszcze nigdy nie była tak blisko!

* GamesRoom komputerowy – PC’ty, konsole i wszystko co do szczęścia potrzebne!

* Turnieje gier – sabacc, pazaak, dejarik, Star Wars Miniatures… a może i TCG? Sprawdź, w której rozgrywce będziesz najlepszy!

…i na sam koniec atrakcja specjalna – Gala Fandomu w wykonaniu fanklubów z Wrocławia i Legnicy oraz przyjaciół, czyli zabawa, której długo nie da się zapomnieć!


NOCLEGI

W odróżnieniu od ubiegłej edycji, tym razem będzie możliwość przyjazdu i noclegu już w piątek, przed rozpoczęciem imprezy. Miejscem noclegów ponownie będzie Zamek.


CHCESZ POMÓC?

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia atrakcji i punktów programu. Przypominamy że organizacja punktów programu wiąże się z otrzymaniem darmowej wejściówki na imprezę! Zgłoszenia propozycji prelekcji, konkursów, paneli dyskusyjnych, turniejów i innych atrakcji prosimy zgłaszać do Wedge’a na adres e-mail: karol.dobosz@gmail.com lub też za pomocą innych środków komunikacji.


Będziemy Was informować na bieżąco o postępach w przygotowaniu imprezy. Do zobaczenia 15 stycznia we Wrocławiu!

...

Będę

Tatooine II?

Zgłaszam obecność i gotowość do obcowania z fanami.

....

Fani zgłaszają gotowość do bycia obcowanymi ; >

(((

Planuję być!

Hoho!

"W odróżnieniu od ubiegłej edycji, tym razem będzie możliwość przyjazdu i noclegu już w piątek, przed rozpoczęciem imprezy. Miejscem noclegów ponownie będzie Zamek. "

Doskonała wiadomość. Będę <3.

być

XD

Ja bede juz w piatek jakby co

A będzie

Bani `Banita` Baniszewski ?

...

Nie będzie mnie, bawcie się dobrze!

Hmm

Moje szanse na wyjazd są bardzo wątpliwe, no chyba że jakimś cudem uda mi się wygospodarować trochę wolnego czasu, to wtedy się zjawię.

<3

Będę. <obrona zbaraża>

hmm

50%. Będę wiedzieć więcej na dwa tygodnie przed, kochani <3

chciałem,

ale niestety nie pojadę...

A będzie

prochibicja ?

Zaskoczę was

i nie przyjadę

Dla mnie...

... nie przyjedziesz? :<

:<

Niestety :<

...

Będę

Dobra ale

nie rozumiem jednego. Konwent w środku zimy i nazywa się jak najgorętsza planeta, bezsens totalny, nie wiem kto wpadł na ten pomysł ale genialny to on na pewno nie był. A co najgorsze teraz to się będzie ciągneło przez kolejnych n edycji...

No!

Co za dziwni ludzie to wymyślili, naprawdę! Napisz do organizatorów niech to zmieniom bo to skandal jest!

Ja p^&*%olę...

W tej naszej Polsce to zawsze musi być bałagan. No cholera by to... Ale tak to jest jak żydomasoneria się bierze za organizację konwentów!

...

Będę, przecież muszę

ano

raczej przydałoby się, żebyś był I nie zapomnij towaru

LARP "Świątynia Jedi"

Serdecznie zapraszamy miłośników „Gwiezdnych wojen” do udziału w niezapomnianym i jedynym w swoim rodzaju kostiumowym LARP’ie, jaki odbędzie się na konwencie Tatooine II we Wrocławiu w dniach 15-16 stycznia 2011 roku. Wrocławskie LARP’y stały się już tradycją i przeszły do historii jako wydarzenia, które lepiej niż jakakolwiek gra zabiorą cię w realia Sagi z odległej galaktyki! Tym razem opuścimy dotychczas eksploatowane kantynowe realia i przeniesiemy się w bardziej dostojne otoczenie. Oddajmy głos Mortusowi, który będzie pełnił rolę Mistrza Gry:

„Akcja LARP’a odbywa się około roku 900 BBY, czyli w czasach Wielkiej Galaktycznej Nudy. Ilość miejsc w grze wynosi trzydzieści, słownie trzydzieści, i nie jest negocjowalna. Zapisy zostają otwarte natychmiast. Osoby chcące wziąć udział w LARP’ie proszę o wysłanie na maila bmf.kce@gmail.com informacji o ogólnej roli, jaką chcielibyście grać, oraz ewentualnie o stroju i rekwizytach, jakimi dysponujecie. Uprasza się o zdrowy rozsądek: w Świątyni Jedi prawdopodobnie najłatwiej znaleźć Jedi, więc piętnastu Sithów, dziesięciu Madalorian i pięciu farmerów wilgoci raczej trudno będzie tam zmieścić.”

Serdecznie zapraszamy do zabawy i przypominamy, że do gry w LARP’ie może przystąpić każdy, a prosty – i efektowny – strój można zrobić domowymi środkami. Płaszcze, plastikowe karabiny, chustki czy skórzane kurtki – pamiętajcie, na LARP’ie nie ma czegoś takiego, jak niepasujący strój! Zgłaszajcie się więc prędko póki są miejsca… i niech Moc będzie z Wami! W Świątyni Jedi na pewno się przyda…

!!!

Na larpa brakuje jeszcze co najmniej 10 osób więc piszcie na podany wyżej e-mail bo nie pogramy :<

...

Na larpa brakuje wciąż 6 osób, zgłaszać się inaczej poznacie mój gniew!! A tego byście nie chcieli

...

Mnie jak zwykle nie będzie bo będę siedział na zajęciach Oo

Proszę o zgłaszanie się

na maila kiedy chcecie mieć dyżury. Podczas tych dyżurów trzeba chodzić po korytarzach, pilnować czy wszystko jest jak trzeba, śmieci zbierać, pilnować wystawy itp. Najlepiej by było dyżurować po 2 godziny, można w parach. Aha, w nocy też są potrzebne

Pierwszy dyżur (2.00 do 4.00 z soboty na niedzielę) już zaklepany.

:)

Coś mi mówi,że nie będzie wielu chętnych

Huh.

Ostatnio się jakoś znaleźli. <:

...

Rozbić nigdy nie ma komu. Nie jest jednak tak strasznie. Fanklub liczny, to i znajdzie się dość dyżurnych, mimo bumelantów i sabotażystów niszczących morale (patrz wyżej ^^).

Niszczę...

... Twoje morale? Let`s sabotage!

^^^

Chyba chodzi mu o wypowiedź Mastera.

<>

Czy są jakieś warunki, żeby można było się zgłosić do dyżurowania (oczywiście nie mówię o obecności na Tatooine, bo to chyba oczywiste)?

Pogadam

z Otasem, tylko w tedy byśmy w czterech, a w zasadzie w trzech dyzurowali i nawet myslę że swobodnie do oporu, z tym że opór nie w ohmach a litrach byłby mierzony

Dyżury wyglądają na razie

tak:

Cay-Booster: sobota 20.00-22.00 oraz niedziela 14.00-15.00
Han-Morgoth: sobota/niedziela 2.00-4.00
Sev-Padme: sobota 22.00-00.00
Hellrunner: sobota 12.00-14.00
wstępnie Stele-Obi-Mace (ew. sam Stele): piątek 20.00-24.00


W piątek wracam do domu spać, więc liczę, że dyżurny (dyżurni) sam(i) się przypilnuje(ją).

!

Jeśli sobota od 12 jeszcze wolna to chętnie dołączę do Hellrunnera, wtedy zawsze jest martwa strefa na konwentach.

dobra,

będziesz

I Ty możesz być na obozie Star Wars

Na Tatooine będzie okazja wygrania miejsca na obozie SW W jaki sposób - tego dowiecie się już wkrótce
Terminów jest pięć do wyboru, więc warto się pojawić - a nuż któryś/któraś z Was okaże się tak silny Mocą, by dostać się na szkolenie w ten sposób
(obóz jest dla dzieci i młodzieży mniej więcej do wieku lat 14-15 max)

<>

Ech, jestem całe 3 lata za stary.

"-Czy będzie szkolony?
-Nie, nie będzie szkolony.
-Nie?
-Jest za duży"

...

Patrząc na fakt, że za pasem sesja, a poza tym - spotkanie w Poznaniu, odpadam.

Koszty wstępu

Tatooine coraz bliżej!

Przypominamy, że już za mniej niż 10 dni rozpocznie się wrocławski konwent Tatooine II, pierwszy w tym roku zlot miłośników Sagi George’a Lucasa! Miejscem imprezy tak jak rok temu będzie zamek we wrocławskiej Leśnicy, znany chociażby z organizacji konwentu Dni Fantastyki. Atrakcje związane z „Gwiezdnymi wojnami” będziecie mogli tam spotkać w dniach 15-16 stycznia, dlatego już najwyższa pora, by przedstawić Wam konkretne informacje. Dziś opowiemy o kosztach wstępu na imprezę. Wynoszą one:

12zł (za dwa dni imprezy)
6zł (tylko za niedzielę)
Nocleg: 5zł (liczba miejsc ograniczona)


Dzieci do lat 12, które przyjdą z opiekunem opłacającym wstęp wchodzą za darmo. Maksymalnie przypada tutaj dwójka dzieci na jednego opiekuna. Opiekun rozumiany jest tutaj jako osoba będąca członkiem rodziny korzystającego z ulgi, która ma ukończone 16 lat.

Osoby przygotowujące program mają zapewniony darmowy wstęp na imprezę, muszą jednak ponieść opłatę noclegową, jeśli chcą nocować w Zamku. Jeśli punkt programu przygotowywany jest przez dwie osoby, wtedy każda z nich ma 50% zniżki (za dwa „połówkowe” punkty programu przysługuje już cała zniżka).

Konwent rozpocznie się w sobotę o godzinie 10:00, a zakończy w niedzielę o 15:00.

Lada chwila opublikujemy szczegóły dojazdu do Zamku oraz szczegółowy plan imprezy. Bądźcie czujni i do zobaczenia we Wrocławiu!

Za

12 pln nie da się zrobić imprezy na dwa dni, nawet przy załorzeniu ze kupujemy piwko 2,5 l za 6 pln.

LOL

Gdybym mogła kliknęłabym "Lubię to!"

<>

A "Nocleg: 5zł (liczba miejsc ograniczona)"? Jakoś to trzeba sobie zarezerwować czy coś w ten deseń?

Pytanko do poznaniaków

Jedzie może ktoś z Poznania pociągiem o 17.45??

Re: Pytanko do poznaniaków

Drauger napisał(a):
Jedzie może ktoś z Poznania pociągiem o 17.45??
________
Zapomniałem dodać że w Piątek

/\/\

Ja jadę w piątek ale coś po 12

.

Pytam się bo z Padme jedziemy z trójmiasta i w Poznaniu właśnie się przesiadamy na ten pociąg.

...

Od kiedy właściwie CK Zamek jest otwarte dla konwentowiczów w piątek?

...

Jak chcesz robić za fizola, to możesz dotrzeć i w południe. :d

Będę

(no dziwne?). z obstawą (no dziwne?). Choć w zasadzie już się zdecydowało, że raczej w sobotę dopiero.

I tak przy okazji... ktoś będzie odbierał i eskortował? Bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że musimy komunikacją miejską. Pierwszy ciopąg(R) do Leśnicy mamy 2 godziny po przyjeździe naszego z Bielska ok 10.35.

I jeszcze kwestia "ograniczonej liczby miejsc noclegowych": załapiemy się?

A właśnie...

Ja będę już w piątek, z tym, że dopiero w sobotę na konwencie.
Ale mam pytanie, kto od nas ze ślaskiego jedzie i kiedy?

Miejsca noclegowe

Już wyjaśniam - "ograniczenie" w tym wypadku oznacza to, że na nocleg mogą się załapać osoby z fandomu, a nie każdy cywil Niestety miejsca w Zamku nie ma aż tak dużo, ale spokojna głowa, dla fandomowiczów starczy

<>

A osoby z fandomu to ci, którzy posiadają konto na Bastionie lub chodzą na spotkania w swoich miastach, tak?

Tak

To jest taka płynna granica, więc nikt nikogo nie będzie przepytywał specjalnie Jeśli ktoś powie, że przeczytał info o noclegach na stronie SW to wiadomo, że jest z fandomu

Aczkolwiek jeśli chcesz przyjechać już w piątek i pomóc przy organizacji imprezy to przeczytaj mojego posta poniżej

Re.

We Wrocławiu będę w piątek koło 20, więc w sumie mogę pomóc. O ile przewoźnik, którego imię brzmi PKP, pozwoli mi przejechać dystans z Radomia do Wrocławia bez emocji i punktualnie. Mam nadzieję, że jest w stanie to zrobić dla mnie.

Fajno

Zatem prześlij mi na karol.dobosz@gmail.com swoje imię i nazwisko, a gdy dotrzesz to na miejscu szukaj mnie

Ups

Dwa konta, jeden komputer Powyższego posta napisałem ja

Będę

A przynajmniej postaram się być, niemniej wszystko zależy czy zajęć na uczelni nie będę miał w weekend, tak czy siak na afterparty zdążę

Pppozznz

Poznań w liczbie 1 (słownie jeden) wyrusza o godzinie 15:12 ze stacji Poznań Główny. Na stacji Leszno wsiada 1 osoba (słownie jeden). Na stację Wrocław Główny skład dotrze o godzinie 18:02 gdzie 2 osoby (słownie dwie) poczekają na 3 (słownie trzecią) która przyjedzie ze stacji Wałbrzych. Następnie 3 osoby (słownie trzy) będą pytały przechodniów jak dotrzeć do Leśnicy.

...

To jedziecie tym osobowym co z Torunia też jedzie, to się widzimy w drodze w takim układzie

---

Właśnie wyszło że Leszczyniarz jednak nie jedzie tym pociągiem. : <
A kto z Torunia jedzie? : D

ya

i Dragon

zająć

ci miejsce?

---

Dwa :*

...

Dwa miejsca to dwa piwa się należą... na głowę

ale

ty wiesz, że Viciu jedzie wcześniej?

---

Wiem, ale Mudek jedzie z nami

---

Zmiana planów. Jedziemy z Visusanem

Lista noclegowa i dojazdy

Przypominamy, że już w tą sobotę we Wrocławiu rozpocznie się druga edycja konwentu Tatooine, pierwszego w tym roku zlotu fanów „Gwiezdnych wojen”! Start imprezy planujemy w sobotę 15 stycznia o godzinie 10:00, a zakończenie w niedzielę o godzinie 15:00. Dziś mamy dla Was szczegóły dotyczące dojazdu na teren imprezy, a także dodatkowe informacje o noclegach.


Noclegi:

UWAGA! Osoby, które chcą przyjechać na teren imprezy już wcześniej (bo w piątek) i pomagać przy organizacji imprezy, proszone są o przesłanie na adres e-mail: karol.dobosz@gmail.com swoich imion i nazwisk. Jest to konieczny wymóg, by znaleźć się na liście osób uprawnionych do nocowania (zwolnieni z niego są twórcy programu). Jeśli ktoś planuje nocleg tylko w sobotę, takie zgłoszenie nie jest wymagane. Sleepromy będą czynne od godziny 21:00 w piątek, natomiast możliwość zostawienia rzeczy będzie już od godziny 16:00.


Dojazd:

Miejscem imprezy tak jak rok temu jest Centrum Kultury „ZAMEK” we wrocławskiej Leśnicy (adres: plac Świętojański 1). Niestety w obecnej chwili dojazd w to miejsce z centrum Wrocławia jest utrudniony z powodu wyłączenia z użytku linii tramwajowych. Proponujemy trzy najprostsze sposoby dotarcia do Zamku:

Samochodem: Należy trzymać się drogi krajowej nr 94 (Leśnica i Zamek leży na rogatkach miasta tuż obok drogi wylotowej na Środę Śląską i Zieloną Górę). Pod Zamkiem dostępny jest bezpłatny parking.

Pociągiem: Jest to najprostszy sposób dotarcia dla osób niezmotoryzowanych. Należy wsiąść w pociąg na stacji Wrocław Główny i wysiąść na stacji Wrocław Leśnica. Czas podróży to 17 minut, a koszt biletu normalnego wynosi kilka złotych. Pociągi jeżdżą mniej więcej co godzinę, rozkład jazdy można sprawdzić tutaj: http://rozklad-pkp.pl/ . Po dotarciu na dworzec leśnicki czeka Was jeszcze krótki spacer do Zamku. Mapka dojścia dostępna jest pod tym linkiem: http://img193.imageshack.us/img193/3497/mapa3a.jpg .

Autobusem: Jeśli ktoś nie ufa PKP (trudno mu się dziwić) pozostaje mu jeszcze autobus. Polecamy autobus przyspieszony linii 409, kursujący z Dworca Głównego do Leśnicy. Należy wsiąść w autobus na pętli Dworcowa i wysiąść na pętli Leśnica. Rozkład jazdy dostępny jest tutaj: http://www.um.wroc.pl/rozklady/przystanki/409_1_1.html . Koszt biletu to 2,40 zł, a ulgowy 1,20 zł. Mapka dojścia z dworca tymczasowego PKP do pętli na ulicy Dworcowej dostępna jest tutaj: http://img145.imageshack.us/img145/4866/mapkao.jpg .

Do zobaczenia we Wrocławiu!

...

Pytanie natury technicznej: Czy będzie prysznic? ;<

Suprise!

Ponoć ma być Dla nas to taki sam szok xD

Odbiór z dworca

Osoby, które życzą sobie odbiór z dworca (najlepiej leśnickiego) proszone są o podanie godziny przyjazdu, a kogoś wyślemy

Kochani!

Kto mi pożyczy karimatę? Najlepiej ktoś z WLKP żeby nie woził za mnie albo z Wrocka? Zostawiłem wszystkie w Mikołowie na Śląsku i pewno już dawno zmieniły się w węgiel :<

Serio mam taką prośbę bo na Niuconie spania na krzesłach omal nie przypłaciłem życiem. (Pozdro Wszelak)

OK

Mini mi pożyczy : D Na rodzinę można liczyć!

Ktoś z Katowic?

Hej
Tu Vidar z SŚFSW. Jest możliwe, że jednak będę jechał z Katowic. Ktoś się wybiera? O której?

@ Vidar

z tych (niewielu) Katowiczan, którzy się wybierają, to wszyscy jadą chyba w piątek, ale niekoniecznie razem. Bielsko jedzie w sobotę. Czyli ogólnie chaos i rozwolnienie straszne, każdy inaczej. Mam nadzieję, że jednak paru tych Ślązaków dotrze. Emigrantów (jak Vissan) nie liczę

Mastach

a kiedy ślunskie ustawiasz ?

SŚFSW

będzie 22 stycznia, Czarny Psie!

To się

postaram na chwilkę być.

:<

Ja się nadal czuje Ślunzakiem. Lubie węgiel :<

Przykro mi, że wykluczyłeś mnie z czarnej społeczności

Vissiorku

węgiel też cię lubi
Czarna społeczność bynajmniej cię nie wykluczyła... Ale wkupić się na wszelki wypadek w jej łaski nie zaszkodzi. Będę się za ciebie modlił do węgielnych bogów! Niech cię namaszczą, żeby lud widział, żeś nasz.
:*

...

Będzie jakaś sala do tankowania oddzielna? ;d

...

Cały zamek będziesz miał od tego. ;d Nie liczy się miejsce acz kultura. Oczywiście jak chcesz się zamykać w schowku na miotły, to nikt nie będzie robił problemów...

Lekki wzrost kosztów

Okazało się, że mamy sporo zgłoszeń na nocleg już w piątek - niestety skutkiem tego jest decyzja Zamku o wprowadzeniu dodatkowej opłaty noclegowej Wyniesie ona 5 złotych za noc piątek/sobota, oraz 5 zł za noc sobota/niedziela (łącznie 10 zł). Za zamieszanie przepraszamy, niestety nie mamy nie nie wpływu.

Ważne: z opłaty noclegowej zwolnieni są twórcy programu.

A pisałem

i ostrzegałem że za 12 się nie da - tymbardziej dwie nocki... No ale ojciec chrzestny wiedział lepiej... Wstyd...

Errata

Moi drodzy, wyjaśnienie w sprawie noclegów. Było trochę zamieszania, bo Zamek lekko zmienił ustawienia, a ja źle zrozumiałem, mea culpa. W każdym razie oto wersja ostateczna:

KOORDYNATORZY: Darmowy wstęp i noclegi obydwa.

TWÓRCY PROGRAMU (czyli osoby mające min. 1 samodzielny punkt lub 2 połówkowe): Darmowy wstęp, płatne obydwa noclegi.

POZOSTALI: Płatny wstęp, płatne obydwa noclegi.

Przypominam: 12 zł za wstęp na dwa dni, po 5 zł za każdą noc. Plus jeśli ktoś chce spać już w piątek potrzebuję, żeby mi podał imię i nazwisko.

Chcę spać już

w piątek, a nawet w czwartek zamierzam ale nic nie podam, O!

:(

Szkoda że kurde nie będę dlatego że mieszkam w UK.
Niech Moc będzie z wami bo dzisiaj jest ze mną
bo ogórkowa była na obiad

A z polskich

ogórasków ?

Uwaga!

Przedstawiam aktualną listę dyżurów. Jak widzicie, są gdzieniegdzie wolne terminy, także prosiłbym o zgłaszanie się do mnie lub Łedża celem ich wypełnienia, dziękuję

Pt: 16-18 => Ison + Girdun
Pt: 18-20 => Kosak + Fooleck
Pt: 20-22 => Stele + Obi-Mace
Pt: 22-24 => Vissan + Aquenral
Sob: 24-2 => Dragon
Sob: 2-4
Sob: 4-6
Sob: 6-8
Sob: 8-10 => Fixer + Herkay
Sob: 10-12 => Kacpeross + Azzedar
Sob: 12-14
Sob: 14-16 => Hellruner + Maquis
Sob: 16-18 => Hania + Corran
Sob: 18-20 => Aresz + Quarten
Sob: 20-22 => Cay + Booster
Sob: 22-24 => Padme + Sev
Niedz: 24-2 => Azerius + Shevu
Niedz: 2-4 => Han + Morgoth
Niedz: 4-6
Niedz: 6-8
Niedz: 8-10 => Aeri + Pantera
Niedz: 10-12 => Ri + Fooleck
Niedz: 12-14 => Kosak + Maquis
Niedz: 14-15 => Cay + Booster

Re: Uwaga!

Urthona napisał(a):
Sob: 2-4 => Ison
________
reszta wolna, zgłaszać się szybko

Pleszew...

...w liczbie osób 1 przybędzie na dworzec główny we Wrocławiu o godzinie 15:42. Poznań/Leszno w składzie Mini, Amacz, Visus proszeni są o poczekanie na mnie.

Btw. ma ktoś pożyczyć śpiwór? :O

: D

Kurde weź się przyspiesz. O 15 41 jest osobowy do Leśnicy. Śpiwór 4ya mogę wziąć ale nie chce mi się go targać z powrotem więc przyniesiesz na spotkanie albo zakupisz za symboliczną kwotę

Tfu

15 26

Wziąłem...

I się przyspieszyłem już na tą 15:42, więc cudów nie oczekuj. Jedziemy późniejszym. Żadnych "ale". :/

I dziękuję bardzo za śpiwór, koleżko. :*

Luz

Jest następny o 16:00 także nie ma biedy.

...

Mam jeden nadmiarowy śpiworek, ale ze względu na ilość tobołów, nie zabiorę się z nim bez tragarza, a jeździć na dwa razy też mi się nie chce...

Dzięki...

...za chęci, skorzystam z usług (łohoho) Vissana.

:(

Niestety, muszę z żalem poinformować, że mnie nie będzie. Mam bardzo ważne sprawy w weekend.

Ale będę z Wami duchem. I niech Moc będzie ze wszystkimi konwentowiczami!

Przebieg turnieju Pazaaka

Przebieg turnieju na Tatooine 2

11 do 11:30 zapisy na turniej
11:30-12:30 nauka gry
12:30-13:00 pierwsze eliminacje
13:00-13:30 drugie eliminacje
13:30-14:00 trzecie eliminacje
14:00-14:30 czwarte eliminacje
14:30-.... finał (powinien się skończyć do 15)

Podczas zapisów na turniej uczestnik może zapisać się na dowolną turę eliminacji, ale każdy gracz może wystartować tylko raz w całym turnieju.
Sposób przeprowadzenie eliminacji jest zależy od ilości chętnych. Będzie to albo zwykły tryb pucharowy, albo system pucharowy z podwójną drabinką (przegrany ma szansę grać dalej, dopiero druga porażka eliminuje z gry).

Sposób gry:
Przy każdym stoliku będą dwie talie kart. Pierwsza talia zawiera po 4 karty o wartościach 1-10, łącznie 40 kat. Druga talia zawiera po 2 karty o wartościach od 1 do 6 o następujących właściwościach: karty dodatnie, karty ujemne, karty dodatnio-ujemne.

Przygotowanie do rozgrywki:
- Obie talie są tasowane
- Losowany jest gracz, który będzie zaczynał
- każdy z graczy losuje 4 karty z drugiej talii

Przebieg rozgrywki:
- każde rozdanie jest zaczynane naprzemiennie
- Gracz, który dostaje kartę ma wybór:
-- spasować
-- dołożyć jedną kartę z ręki i prosić o kolejną
-- dołożyć jedną kartę z ręki i spasować
-- prosić o kolejną kartę.
Kiedy gracz poprosi o kolejną jest rozpatrywana tura jego przeciwka. Pojedyncze rozdanie toczy się do momentu aż obaj nie spasują bądź przekroczą 20 punktów(każdy wynik powyżej 20 jest równy z automatycznej przegranej). Rozdanie wygrywa ten, kto jest bliższy 20, w przypadku takiego samego wyniku nie ma rozstrzygnięcia. Gra toczy się do trzech wygranych rozdań. Nie ma możliwości dobierania kolejnych kart na rękę, pierwsze 4 karty muszą wystarczyć na cały pojedynek.
W jednym rozdaniu można dołożyć dowolną ilość kart, ale w jednym ruchu tylko jedną kartę.

ja tak

bokiem, nawiązując do mojej żyłki hazardowej i pozytywnego nastawienia w stosunku do wdrażania gier z uniwersum w realu, powiem że wygląda to ciekawie.

Mam nadzieję, że w relacjach będą jakieś fotki czy opisy jak to wyszło... bo to chyba pierwsza tego typu zagrywka pazaakowa?

P.S. Właśnie, przeprawić ci na prawidłową nazwę czy to tak specjalnie?

Literówka

Możesz poprawiać .

W tej formie urządziliśmy już dwa turnieje lokalnie w Bydgoszczy i za każdym razem wypadło całkiem fajnie. Zasady są na tyle proste, że każdy szybko może je opanować. Dodatkowo gra jest bardzo szybko, idealna na takie mini turnieje. Zdjęcia na pewno będziemy robić, a relację mam nadzieję, że ktoś inny skleci.

Mości Panie

sam bym chętnie zagrał w tę zacną grę karcianą, może będzie okazja jeszcze niebawem.

<3333333333

Było całkiem przewajnie.

Specjalne podziękowania dla Rudiego Szuberta za objęcie patronatu nad konwentem.

Wybaczcie, że w podziękowaniach nie uwzględnię wszystkich, ale to nie znaczy, iż o nich nie pamiętam, a więc:
Ekipie SNASA za analizę raportu Alana Skyera, wszystkim i każdemu z osobna,
Hejwi Metal Mando za grę w zwierzęta i rażenie prądem,
Moofowi za deklarowanie chęci podróży pięćset mil, a nawet pięćset mil więcej,
Amadeuszowi za heroiczną walkę z Karczownikiem oraz epickie hajfajwy,
Miniemu za propagowanie idei szerzonych przez Rudiego Szuberta,
Ekipie legnickiej za specyficzny sposób okazywania przyjaźni,
Draugerowi za Guitar Hero,
Malakowi za przynajmniej jeden wieczór spędzony na konwencie,
Nyce za reakcję na głos Rudiego, zupkę chińską i Bebopa,
Ekipie od przedstawienia za słaby spektakl,
Ekipie koncertowej(macie Wy tam jakąś nazwę konkretną jako zespół?) za całkiem wyborny szoł, a w szczególności dla Ri za dwa Dr. Peppery, które też były wyborne,
Demonowi za niesamowitą koszulkę,
Urthonie za bycie arcywrogiem Miniego,
Łedżowi, Issu oraz reszcie ekipy z Wrocławia za ogarnianie całego konwentu,
Całej reszcie za to ,iż pojawiliście się na tym konwencie.

Pozdrawiam i czekam na fotki.

!

dawać foty!

...

Było udanie, dzięki wszystkim.

ASPARTAN

Była zabawa na sto dwa, ale nie było widać uczestników.

Ri dziekuje

Konwent był zbyt dobry, żeby mówić normalnie. Tu trzeba dziękować.

Pragnę podziękować następującym osobom:
Coova - kochanemu braciszkowi za wspólne granie i pozytywne nastawienie.
Mortus - kochanemu braciszkowi2 za dobry humor i epickie akcje oraz LARPa który blow`ował minda.
Marie - za to, że w końcu przyjechała i była z nami.
Wedge - za konwent, za to co robi dla fandomu i za wytrwałość. He`ll save with a mighty hand every man, every woman every child, he`s a mighty Wedge!
Taraissu - za wspieranie Wedge`a, cierpliwość i wielką wytrwałość w prowadzeniu prelekcji. Prawdziwy człowiek hardkoru!
Kosak - za power i walkę kur*a w Chinach!
Aeri - za niczym nie zmąconą radość, wprowadzanie mnie w zakłopotanie i za szaleństwo na LARPie. Cztery słońca... Co to za planeta? Nie jesteśmy na Coruscant... To spisek sithów!
Pantera - za współpracę, miłe słowa, doborowe towarzystwo, ciekawe dyskusje i inspirującą osobowość.
Cay - za lubienie Working Class Hero, za role na LARPie i całe wsparcie.
Morgoth - za towarzystwo i LARPa.
Pepcok - za próby aresztowania mnie, za dramatyzm pożegnalnej sceny.
Helga - za miłe rozmowy o życiu, wszechświecie i całej reszcie, pogodny uśmiech i przekonanie mnie do języka rosyjskiego.
Appo - za pająki z Marsa i uznanie. Nie klaszczemy z zasady.
FoolECk - za książkowy dil.
Ekipa śląska - za powrót i towarzystwo w czasie konwentu.
Ekipa legnicka - popierd**eni ale i tak ich kocham.
Ekipa wrocławska - za udostępnienie nam swojego miasta i bycie najfajniejszym fanklubem w Polsce.
dla wszystkich moich ukochanych fandomowiczów - za konwent który podniósł poprzeczkę.

Specjalne podziękowania od duetu muzycznego Silverio&Otter:
dla Mortusa - za cwane operowanie konsolą i pomoc w przygotowywaniu koncertu.
dla Appo - za aktywność i ciepłe słowa.
dla Kosaka i Caya - za pomoc przy noszeniu i każdą inną pomoc.
dla Wedge`a - za pomoc w organizacji i przechowywanie sprzętu. Savior of the universe!
dla publiczności planety Tatooine - za miłe przyjęcie.
dla Dr Peppera - za aktywne uczestnictwo.

Żżżżżżż

Jestem całkiem kontent z tego konwentu. Najbardziej podobały mi się piaskowe roboty oraz ten czarny z laserowym mieczem. No i super, że w sali noclegowej były abażury w kształcie kuli śmierci z mojego ulubionego filmu pt. laserowe wojny.
Pozdrawiam,
Ken Wojciak

Heh

Dzięki wszystkim organizatorom, tym, z którymi gadałem, spałem, ubijałem interesy i jechałem pociągiem i komunikacją miejską Wrocławia Wszyscy jesteście silnymi robotami.

Czyli

się podobało?

Moje podziękowania...

... znów na prywatnym blogu.

http://aquenral.net/2011/01/17/tatooine-ii/

Chociaż w skrócie wychodzi na to, że dziękuję i tak wszystkim.

Bolek

udawał, że się uczy : P

...

Shelob za to, że chciałaś ze mną jechać i odkrywałaś mi nery co chwilę!

Aquenralowi za owocną współpracę, dzięki której Boba Fett może teraz kiwać głową z politowaniem. Brrrrrrraaaaazil!
Burzusiowi za to, że jak zwykle nie zawiódł. I za chlebuś.
FOOLeck`owi za ocieplenie relacji między chlebem a serem i parówkami oraz za udowodnienie, że klej+skalpel niekoniecznie oznacza naćpanego chirurga-psychopatę.
Jayi i Gufowi nigdy mnie nie zawiedliście. Tak świetnych ludzi ze świecą szukać!
Legnicy za Ilustrowane Przewodniki
Legnicy + Elicie za klasyczne już “nie-wiem-jak-to-nazwać-ale-lepiej-więcej-nie-będę-wchodzić-do-ich-pokoju" zachowanie.
Malakowi i Wszelakowi za rozmowy na poziomie na temat alkoholu wysokiej jakości. Czy to nie jest już rzadkość w tych czasach?
Nadiru za to, że poznałem kolejnego ÜberNerda w stadzie, za StarWarsowanie (dla mnie to jednak ważna rzecz na konwentach) oraz owocną współpracę/opozycję w konkursach.
Pepcokowi za szalone elementy nerdowania i dyskutowania. Machaj wszakrze tymi mieczami gdzie indziej, ja mam rodzinę!
Ri i Coovie za oprawę muzyczną i hardkor.

I w końcu:
Organizatorom choćby świat wyklął wasze konwenty, ja twardo będę obstawał przy tym, że to co robicie jest kapitalne.
Konwentowym Prelekcjodawcom i Konkursoprowadzącym za to, że możliwośc obcowania z najlepszymi ludźmi pod słońcem nie jest jedyną atrakcją konwentów.
Nocym Rozmawiaczom za wszystkie poruszone i nieporuszone tamaty.
Pociągowym Powraczom za to, że droga z konwentu do domu nie jest jedynie smutnym powrotem do rzeczywistości.
Tym, którzy nie przybyli za możliwość obrobienia im tyłków.

Jak zawsze - przepraszam tych, których z jakichś powodów pominąłem.
Oby nam się!

foty

No i czas na moje foty I 4 filmiki

http://picasaweb.google.com/MissPadme87/Tatooine#

UWAGA ZESTAW ZAWIERA FOTOGRAFIE LUDZI Z LEGNICY
AUTOR ZDJĘĆ NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA URAZY PSYCHICZNE SPOWODOWANE ICH OGLĄDANIEM

.

Konwent pierwsza klasa, a co do ludzi to chciałbym podziękować:

Ri - za wspólne darcie mordy, podróż, bycie moim bratem i schrzanienie mi intra z "We Will Rock You", za co Cie jeszcze dorwę.
Mortus - za LARPa, za zielone światło na "Brighton Rock" i bycie Mortusem.
Marie - za miłe rozmowy na tematy wszelakie, walkę na markery, "chodzenie na fajkę", wspólne obśmiewanie "X-skrzydłowców" i kolor włosów z piekła rodem.
Wedge - za konwent, za ciepłe słowa przed, w czasie i po występie, za propozycję robienia ścieżki dźwiękowej do "Ataku fanów", za bycie świetnym kolesiem i walkę z dozorcą, przy której nawet walka Vader`a z Fett`em się chowa.
Taraissu - za emanowanie pozytywna energią i współprowadzenie gali fandomu, oraz bycie sobą.
Aeri - za streszczenie pokrótce życia studenta w pizzeri, za świetną kreacje na LARPie i bycie niesamowicie pozytywną osóbką.
Pantera - za towarzystwo, propozycję współpracy, wspólne szwendanie się po obiekcie, dyskusje na tematy wszelakie i bycie dobrym kumplem.
Morgoth - za LARPa, wsunięcie moich papryczek i oddanie mi jednego tosta.
Pepcok - za przepraszanie mnie za incydent z 2009, z którym tak w zasadzie nie miał nic wspólnego, za wspólne odwalanie przed LARPem i bycie pozytywnym gościem.
Urthona - za zdjęcia, rozmowy i bycie Zabrackiem.
Appo - za Ziggiego, za 3 minutową rozmowę w piątek i bycie Appo.
Immo - za bycie Mando, gadanie o pierdołach i bycie Mando.
Dragon - za aresztowanie mnie na LARPie godne Mace`a Windu, możliwość zabawy FX`em i ogólne odpieprzanie.
Legnicy - za bycie Legnicą.
Dozorcy - za to, że pomimo tego, iż jego zachowanie było ciut nienormalne, to jego działania doprowadziły do przedwczesnego końca "Holiday Special", za co szczerze dziękuję.

Tatułin Dwa

Było jak zwykle. A jak jest zwykle? Otóż tak, że warto jeździć. I wracać.

Konwent udany ogólnie, acz programowo nie powalał IMO - samych Tuskenów i konkursy wszędzie widziałem Trochę powtórek tematycznych z prelekcji z poprzednich eventów też było. Ale ogólnie było dobrze. Najważniejsi i tak są przecież ludzie, a ci dopisali.

Rzeczy ewidentnie nieudane były dwie. Raz, że znowu pieczątki zamiast identyfikatorów (będę się tego czepiał do znudzenia), a dwa, że przedstawienie ssało I to potężnie. Nigdy wcześniej nie było tak widać, że było to robione na szybko i na odpieprz. Nie powiem, całkiem śmiesznie było momentami... Ale z drugiej strony - krótkie, niedorobione i technicznie do dupy (dźwięk leżał, gitara Coovy strasznie zagłuszała aktorów). O panu ochroniarzu nie wspominam, bo nie zaszkodził jakoś strasznie.

Za to Ri z Coovą potem ładnie potem dali czadu i zatarli złe wrażenie. Szacun.

Aha, wysuwam postulat, żeby odtąd każdy konwent SW miał turniej Jedi Academy. Fani tego potrzebują.

Ogólnie dzięki wszystkim za wszystko. Orgom i zwykłym nerdom. Nie mam siły dziękować imiennie, musi wam wystarczyć, że was kocham

PS. Immo, Burzuś, Nadiru - plakat od Ri to to:
http://www.eplakaty.pl/img/towary/duze/7988.jpg

Re: Tatułin Dwa

Gunfan napisał(a):
Raz, że znowu pieczątki zamiast identyfikatorów
Zrobiłbyś cokolwiek i miałbyś piękny identyfikator.

O panu ochroniarzu nie wspominam, bo nie zaszkodził jakoś strasznie.
Nie słyszałeś jego człapania z parteru na samą górę o 5 rano. Człap, człap, gasić to światło!

Re: Re: Tatułin Dwa

Stele napisał:
Zrobiłbyś cokolwiek i miałbyś piękny identyfikator.
________
Ale tu nie chodzi o mnie. Ja wiem kim jestem Chodzi o to, żeby ludzie wokół mnie mieli identyfikatory

A

mnie nikt nie podziękuje ?

Re: A

Boris napisał(a):
mnie nikt nie podziękuje ?
________

Dziękuję Ci za wszystko, szczególnie za modelinki!

Tatooine II by Nadiru

Zawsze się zastanawiałem, czemu w topikach poświęconych konwentom, tuż po ich zakończeniu pojawiają się podziękowania dla nierzadko kilkudziesięciu osób. Teraz już wiem

I to jest właściwie najlepsze podsumowanie, jakie mógłbym napisać Ale żeby nie było tak mało, to dodam, że dla mnie Tatooine II – mój pierwszy prawdziwy konwent, jako że StarForce był, co teraz rozumiem w pełni, li tylko zjazdem – był absolutnie nieziemski. Ta atmosfera, ci ludzie, te rozmowy, ta otwartość... Damn, gdzie ja byłem przez tych ostatnich kilka lat? Jak ja mogłem to wszystko przegapić?! I dlatego, w symbolicznym geście bicia się w piersi, zacytuję redakcyjnego kolegę Aquenrala:

Kolejny raz udowodniono, że fani Gwiezdnych wojen łamią krzywdzące stereotypy nudnych i nijakich nerdów – tak wspaniałej grupy ludzi nie da się spotkać nigdzie indziej! A każdy, kto twierdzi, że konwenty, mówiąc kolokwialnie, ssą, po prostu nie umie się dobrze bawić.

So Say We All!

Troszkę więcej napiszę na SWEx, jako dodatek do relacji Krzyśka, a tu dam to, czego tam dać nie mogę – swoje pierwsze true podziękowania. Tak więc alfabetycznie:

Alex Verse Naberrie za stworzenie zgranej konkursowej drużyny i powygrywanie sobie nawzajem paru nagród
Aquenral za, hmm, całokształt twórczości. Co tu dużo mówić: po prostu wymiatasz. A te konkursy...!
Azerius za cierpliwe dotrwanie do końca koła fortuny i wytrzymanie z tą bandą krzykaczy, co się dumnie nazwała Elitą
Banita za uporczywe próby oślepienia mnie i Gordona
Burzol za Holiday Special; generalnie podziękowania dla wszystkich, którzy stoczyli tamtą małą dyskusyjkę; uśmiałem się do łez
FoolECK za nostalgiczną opowieść o Lego i „rozbicie banku” w konkursie paintowym
Gordon za spacerki po Zamku i propozycję wyjścia z tamtej sali w tamtej konkretniej minucie, hehe
Helga za przyjechanie do nas, za dyskusję o fanach i piękne urozmaicenie konwentu
Herkay za czar wspomnień o „Polowaniu na Jedi”. Ech, to były czasy...
Immo za ubernerdostwo, za starwarsowość, za rozmowy, za zajebiste konkursy, za... Frak, za wszystko. Bez Ciebie ten konwent byłby o wiele, wieeele uboższy
Ison za wytrwałość na konwencie i piwniczną rozmowę o bitewniakach/RPG/turniejach
Jok za ładną prezentację o kostiumach Imperium dla tych paru nerdów, którzy się na niej pojawili
Kacpeross za bardzo, bardzo słuszne jechanie po mnie na konkursie paintowym; należało mi się
Kasa za to, że jest UberNerdem w tak wczesnym wieku, bo sztuka to wbrew pozorom wcale niemała
Kosak za zabójczo zabawne nagłe zorientowanie się, że ja to Nadiru
Mr. Hania za to, że udało nam się pogadać; teraz już chyba znam osobiście wszystkich redaktorów SWEx
Obi-Mace za spotkanko na „prelekcji, której nie było”. Chyba na żadnej innej prelce tak się nie uśmiałem
Paltius & Paltius’ Mother za drogę z i na Tatooine; powiedzieć, że była to przygoda, to mało powiedzieć. Poza tym za świetne rozmowy w samochodzie, wytrwałość przy ‘malowaniu Maula’ i trójpólne skapnięcie się, że tak naprawdę 1. spotkanie radomskich fanów było tak naprawdę naszym „spotkaniem po latach”
Pepcok za miecz Ulica Qel-Dromy Nie no, a tak serio, to jesteś najbardziej pozytywnym z pozytywnych przykładem zakręconego nerda, jakiego znam. Przy Tobie nie można się nudzić
Sev za sprawne zawiadowanie konkursami i, chyba też, jeżdżenie po mnie na tych nieszczęsnych paintowych kalamburach
Shelob za dzielne znoszenie ciągłego nerdowania Immo... i mojego zresztą też
Stele za modele myśliwców, fregat i niszczycieli wiszących na sznurku
Taraissu za zorganizowanie wraz z Wedgem konwentu, doglądanie go do ostatniej chwili, nieskończoną energię, zapał i kilka cennych informacji nt. organizacji konwentu. Chyba nie będę jedynym, który choć raz pomyślał lub powiedział: you’re the best. Simply the best.
Tonks za bardzo, bardzo miłe zaskoczenie No i za zimną krew w kole fortuny
Urthona za fotoreporterstwo. Awesome job!
Wedge za zorganizowane wraz z Issu tego niesamowitego konwentu i pytanka na hardkorowy konkurs. To była jazda! Chylę czoła z najwyższym szacunkiem.
Yularen, Daniel, Smok, Herat (mam nadzieję, że nikogo nie pomiąłem...) za pomoc przy wymianie opony
501st i Rebel Legiony, tak kolektywnie, za uatrakcyjnienie konwentu i zapewnienie odpowiednio starwarsowego klimatu
Całej reszcie za to, że była, konwentowała i sprawiła, że ta impreza była tak świetna

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem... Aha, jeszcze jedna rzecz: sorry, wielkie sorry za mój nadentuzjazm/hurraentuzjazm na konkursach. Trochę mnie w niektórych momentach za bardzo poniosło...

Re: Tatooine II by Nadiru

Nadiru Radena napisał(a):
Mr. Hania za to, że udało nam się pogadać; teraz już chyba znam osobiście wszystkich redaktorów SWEx
________
Artura nie znasz, więc ja wygrywam!

...

No tak, no tak... Ale kiedyś i jego spotkam

;<

Wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyybacz!

Re: Tatooine II by Nadiru

Nadiru Radena napisał:
Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem...
________
To takie w białym, siedzące obok Tonks i walczące z Tobą w kole fortuny, zostało pominięte w podziękowaniach. No ale cóż... Czuję się przez to ważniejsza

...

Sorry, wielkie sorry, że nie wspomniałem Pamiętałem, że ktoś był przy Tonks, ale - ech, ta moja pamięć! - zapomniałem ksywki...

;)

Ok, odpłacę się na kolejnym konwencie. Następne koło fortuny też będzie moje i Tonks.

...

Są gdzieś dostępne zdjęcia Banity?

: D : D : D

ROTFL Banita do dzisiaj nie wrzucił nawet fotek z DF-ów

...

Pomijając fakt, że nawet nie wrzucił zdjęć ze StarForce`a 2009, które obiecał mi i Ravovi..

A to była taka piękna sesja zdjęciowa w Forcie IV z P-Działem.. : /

...

A to ja nie wiedziałem, że tak się sprawy mają...

P.S. Cieszę się, że Cię to rozbawiło

...

Pokój Banity pewnie wygląda, jak typowy pokój psychopaty: pełno zdjęć na ścianach, wycinki artykułów, plany itd.

.

Pomimo tego, że od zakończenia tego szacownego konwentu, jakim był Tatooine II, minęły już dwa tygodnie dopiero teraz zdołałem wygospodarować czas na drobne podziękowania. Drobne, bo nie będę w nich dziękował wszystkim - tylko tym, którzy naprawdę na nie zasłużyli.

Sev - wielkie dzięki za pomoc w ogarnięciu mojego konkursu i zniechęceniu części dzieciaków do niego. Inni nawet nie wiedzą, jak potrafi zdemotywować liczba 20+ uczestników, gdy ma się przygotowanych 45 pytań ;].
Akasha - za pomoc przy doklejaniu mojej makiety do końca i rozmowy prowadzone podczas tejże czynności. Za jednym zamachem zostałaś podwójnie wykorzystana (a później to i nawet potrójnie) :].
Shelob i Immo - za, chciałoby się rzec, spotkanie po latach w miejscu, w którym tak naprawdę wszystko się zaczęło.
Obi-Mace i Stele - za całe przygotowania do konwentu, a przede wszystkim za niezłomność podczas targania tej nieziemsko wielkiej i ciężkiej tablicy. Daliśmy radę! Swoją drogą, ona do dzisiaj tam wisi .
Girdun - za godne reprezentowanie, wymarłego już, częstochowskiego fanklubu.
Nadiru Radena - za godną rywalizację w kalamburach oraz pokazanie, że nawet Paint może być trudny w obsłudze .
Nerdy - Dobre Chłopaki - i choć przy was powinienem się skulić w kłębek i zaszyć gdzieś w dziurze ze wstydu, to dziękuję wam za pokazanie, jaką wiedzę gwiezdnowojenną można posiadać, co stanie się moją siłą napędową, aby kiedyś wam dorównać!
Legnica Team - za przypieczętowanie mojego mistrzostwa w drugiej edycji paintowych kalambur oraz za podwaliny do czwartej serii ilustrowanych podręczników ;].
Ri i {C, K}oova - za ukulturalnianie innych i pokazanie, że występy artystyczne powinny być nieodzowną częścią każdego konwentu.
WedgeIssu - chociaż ja was faworyzować nie będę. Ale czego by nie powiedzieć, i tak was kocham.
Luke i Estel - za minisy, bez których moja makieta wyglądałaby bardzo ubogo.

Na tym poprzestanę. A z wyżej wymienionymi i całą resztą mam nadzieję zobaczyć się na kolejnych konwentach! Do zobaczenia!

.

Niechaj spłynę hańbą, pragnę jeszcze podziękować Padme, która trzymała pieczę nad cyferkami podczas konkursu legowego.

Re: .

FoolECK napisał(a):
za podwaliny do czwartej serii ilustrowanych podręczników ;].
________
Jak pojawi się przewodnik po wybuchach, będę chciał tam autograf Wszelaka (zdaje się, że to on był pomysłodawcą ).

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.