Forum

Kolbuszowski Fanklub Fantastyki

Kolbuszowski Fanklub Star Wars działa od 12 czerwca 2010 roku. Nasza miejscowość jest małą, dziesięciotysięczną mieściną, więc nie mamy zbyt wielu członków, ale 7-8 osób to taka standardowa ilość na naszych spotkaniach (choć raz dzięki rzeszowskiemu wsparciu było szesnastu uczestników ). Niestety, od niedawna spotkania są coraz rzadsze i nie odbywają się już co miesiąc, a jest to związane z tym, że trudno ustalić termin który pasowałby kilku osobom naraz. Poza tym, nieubłaganie zbliża się moment gdy duża część członków fanklubu pójdzie na studia i nie będzie mogła regularnie uczestniczyć w spotkaniach.

Biorąc pod uwagę powyższe powody, chcąc przyciągnąć większą ilość osób aby fanowska inicjatywa w naszym małym miasteczku nie upadła, postanowiliśmy przemianować się na Kolbuszowski Fanklub Fantastyki. Jest szansa, że przyciągnie to kilka nowych osób, które pociągną fanklub dalej, cały czas z Gwiezdnymi Wojnami jako jego znaczącym elementem. Nie wiem na ile to wypali, ale miejmy nadzieję, że się uda

Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 28 stycznia. Będzie to pierwsze spotkanie Kolbuszowskiego Fanklubu Fantastyki i czternaste Kolbuszowskiego Fanklubu Star Wars. Program i szczegóły są jeszcze w fazie ustalenia, więc konkretną informację na temat spotkania wrzucę za kilka dni.

14 spotkanie

W sobotę 28 stycznia, o godzinie 15, rozpocznie się czternaste spotkanie Kolbuszowskiego Fanklubu Fantastyki. Spotykamy się na kolbuszowskim rynku, skąd udamy się do pizzerii Soprano na dalszą część spotkania.

W programie:
-oczekiwania przed premierą Mrocznego Widma w 3D i plany wspólnego wyjazdu na premierę,
-nadchodzące Gwiezdnowojenne książki i komiksy,
a także:
-spekulacje na temat finału Chucka (surowy zakaz oglądania przed spotkaniem! ),
-polska fantastyka - czyli którzy autorzy i książki są według nas najlepsze,
-kalambury
i z pewnością wiele innych tematów. Serdecznie zapraszamy

15 spotkanie

W piątek 9 lutego, odbędzie się kolejne spotkanie Kolbuszowskiego Fanklubu Fantastyki, połączone z wyjazdem na premierę Mrocznego Widma w 3D. Zbieram się około 16:00 na dworcu autobusowym w Kolbuszowej, o 16:15 wsiadamy w autobus do Rzeszowa. Tam może wybierzemy się do Empiku, spotkamy się przed seansem z fanami z Rzeszowa, by w końcu o 18:15 zasiąść na sali i zająć się oglądaniem filmu

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.