Forum

Star Wars Antologia Fanów 2010-2011

Jak zapewne większość z was wie ( www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?14416,antologia-fanow-2010-2011-nadchodzi.html ), niedługo nastąpi premiera nowego fanowskiego projektu, będącego swego rodzaju podsumowaniem lat 2010-2011 w Gwiezdnych Wojnach.

Co właściwie w tej chwili wiadomo o Star Wars Antologii Fanów 2010-2011? Niewątpliwie najważniejszą informacją jest to, że w przeciwieństwie do edycji dotyczącej 2009 r. ta dostępna będzie nie tylko w darmowej wersji PDF, która zostanie opublikowana 5 IV, ale również w limitowanej edycji papierowej. Ukaże się ona 24 III - premiera odbędzie się na poznańskim Pyrkonie - i będzie można ją zdobyć w konkursach, m.in. na tym konwencie i profilu facebookowym projektu: www.facebook.com/AntologiaStarWars .

Antologia będzie liczyła ok. 100 stron i, cytując informacje z powyższej strony, będzie to "zbiór felietonów, zestawień, recenzji, galerii, prezentacji i rozmaitych innych przejawów gwiezdnowojennej fanowskiej twórczości". Zawartość będzie podzielona na siedem działów (m.in. filmy, książki, gry i fandom). Choć nowe wiadomości o antologii będą pojawiały się na stosownym profilu na Facebooku, dla ułatwienia życia zainteresowanym tym projektem Bastionowiczom zostaje założony ten temat na forum, na którym będzie można poznać najważniejsze newsy i dzielić się opiniami na temat tego projektu. Tak więc: stay tuned!

...

Oby była bardziej rzetelna niż "żetelny" SWM. Ale wróć, robią to m. in. Bastionowicze! Na pewno taka będzie! Czekam z niecierpliwością i na pewno z przyjemnością przeczytam.

Dla

mnie to wtórny produkt.

Re: Dla

JORUUS napisał(a):
mnie to wtórny produkt.
________
Będą też nowe teksty, nie tylko te już publikowane.

...

Dokładnie Mogę nawet w ramach spoilera (?) podać, że stosunek nowych tekstów do starych wynosi gdzieś tak 3 do 1 - tym razem postawiliśmy na artykuły pisane specjalnie do antologii, zakładając, że `starocie` mniej zainteresują fanów. A do tego są jeszcze galerie i ciekawostki, w obu wypadkach nowości, także w kontekście treści pojawiających się na polskich portalach SW. Ale to już sami się o tym przekonacie

Cóż

oby tak było

Konkurs

Jeden z papierowych egzemplarzy antologii można zdobyć w konkursie na Star Wars Extreme. Jest to konkurs typowo wiedzowy, podzielony na 5 etapów, z których w każdym zostanie wyłoniony zwycięzca. Pierwszy, najłatwiejszy etap trwa do jutra do godziny 10:00. Wszystkie informacje o konkursie można znaleźć tutaj:
http://sw-extreme.com/article,3817,konkurs-antologiczny-odslona-pierwsza.html

ktoś

pamięta w ogóle poprzedni temat?
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=439321

Furory nie zrobił mimo że wydanie było awesome!
Ciekawe jak będzie tutaj, ciekawe kto z B będzie pisał. Podpisywał się. I czym?

Bastion i konkursy

https://www.facebook.com/AntologiaStarWars/posts/320169131376437

Teraz już wiesz Pięciu Bastionowiczów dołożyło się do antologii, w sumie chyba w większości działów napisali przynajmniej jeden tekst lub tekścik.

A przy okazji, skoro już tu jestem, zapraszam na kolejne konkursy:
https://www.facebook.com/GwiezdneWojny
http://sw-extreme.com/article,3829,konkurs-antologiczny-ostatnia-odslona.html

Wciąż zostało nieco czasu na wzięcie udziału w tym pierwszym, a jeśli chodzi o drugi - pytania są łatwe dla kogoś obcykanego w tematyce sithyjskiej, a że to ostatnia szansa... Potem zostanie już tylko konkurs Brotherhood of the Sith

cóż

za skład... Bonku Shai, ogór, ST... czekam zwłaszcza na tekst Szedałka <3 :*

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.