Forum

"Atak Klonów" i "Zemsta Sithów" w 3D

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy są już jakieś wzmianki o tym czy epizod II trafi w 3D do polskich kin? Jest szansa, że będzie to mniej więcej zbliżony lub nieco oddalony termin od premiery mrocznego widma w 3D? Czyli 10.02.2012r.__________
Premiera "Ataku Klonów 3D" będzie 20.09.2013r. a "Zemsty Sithów 3D" 11.10.2013r.
Kolejny UPDATE! Premiera ROTS 3D została przeniesiona na 04.10.2013r., jednakże ta data nie została jeszcze potwierdzona przez polskiego dystybutora.
Informacja dodana przez Moderację


_________
Tematy opinii/recenzji userów, dostępne w stosownym czasie.
Wiadomość dodana przez Moderację
AOTC 3D ---> http://gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=536631
ROTS 3D ---> http://gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=536632

Odpowiedziałbym Ci

gdyby odpowiedź na Twoje pytanie nie była tak banalnie łatwa do odnalezienia w sieci. Właściwie to odnalezienie jej byłoby krótsze niż pisanie tego posta. Google nie gryzie. Także nie myśl że jestem dla Ciebie chamski, ja Ci pomagam rozwinąć skrzydła w uzytkowaniu internetu

są tylko pogłoski

żadnych oficjalnych danych. Konwersja Mrocznego widma na 3D się zwróciła, podobno Prime Focus pracuje nad drugą częścią, któa podobno będzie w kinach w lutym 2013. Ale to tylko podobno, żadnych potwierdzeń nie ma. A jedyną zapowiedzią jest Yoda na opakowaniach produktów z 2013. Może na Celebration VI w sierpniu podadzą jakieś szczegóły.

...

Mam nadzieję, że luty 2013 się sprawdzi. Już się nastawiłem psychicznie na Gwiezdny wojny w kinie co roku

...

Raczej Hasbrowa linia związana z Atakiem Klonów (oni w końcu wiedzą wszystko z pierwszej ręki) oraz wcześniejsze zapowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu, że AotC wróci do kin w 3D.

cieszy fakt...

cieszy fakt, że na pierwszym epizodzie najpewniej nie skonczą, ale smuci i niepokoi fakt, że na trzecim nie poprzestaną...

...

Dramatyzujesz

...

Jak dla mnie OT w 3D jest czymś, czego każdy fan powinien pragnąć.
Zresztą każdy film powinien powstawać w 3D, a każdy "klasyk" powinien być przekonwertowany.
3D to coś wspaniałego, wynosi na szczyt ewolucji każdy film, czyni go przyjemniejszym i bardziej prawdziwym. Na chwilę obecną 3D to najlepsze co producenci filmów mogą zaoferować widzom i jest to naprawdę genialna propozycja.

.

Jak dla mnie OT w 3D jest czymś co tylko upuści z niezastąpionego klimatu tej trylogii, to właśnie dzięki któremu stare cześci biją prequele całkiem po łbie. Nowa technologia tam poprostu nie pasuje.
"3D to coś wspaniałego, wynosi na szczyt ewolucji każdy film"..? Eh, no dobra, nie będę besztać, każdy ma swoje gusta. Dla mnie 3D to porażka i jest kolejnym powodem wyplycania kinematografii jeszcze bardziej. Bardziej szczyt degradacji, niz ewolucji. Nie wiem, ja nie po efekty do kina sięgam, tylko po treść. A niestety w dzisiejszej kinematografii (puszczanej w normalnych kinach, nie festiwalach i kinach studyjnych) ciężko przebrnąć przez cały hollywoodzki chłam, by znaleźć coś z treścią.
Tak więc mam nadzieję, że jak najmniej filmów będzie powstawać w 3D (i wiem że na to liczyć niestety nie mogę), a już w ogóle, żeby nie ruszali klasyków. Poprawianie sztuki... cóż, dla mnie to nieodpowiednie.
Więc mamy trochę... nie, nie trochę... całkowicie odmienne i przeciwne zdania jak widać...

:D

Nikt nie każe iść na to do kina, u mnie w Olsztynie codziennie SW w Heliosie nie grają, więc nie omieszkam się wybrać, 3D czy nie.

.

Chyba nikt z nas się nie powstrzymałby przed pójściem. Tylko mówię, że osobiście wolałbym jakby starej trylogii nie ruszali. Tyle.

Ciekawe czy

będzie w IMAX ?

...

Z tego co kojarzę IMAX puszcza tylko filmy kręcone w 3D - żadnych konwersji, niestety...

imax

To puszczają 2D i kręcone w 3D, ale konwersji już nie? Dziwne.

:)

Pewnie wyjdzie w lutym.

Naprawdę

bardzo się cieszę z dwóch epizodów w jednym roku. Mam nadzieję, że Starą Trylogię dzięki temu ujrzymy wcześniej. Troszkę szkoda tylko, że AOTC nie będzie troszkę wcześniej, bo nastawiałam się na początek roku. No nic, zleci :]

Swoją drogą, ale fanów przetrzymali na Celebration nic nie mówiąc o tym czy Celbration Europe wcześniej

Ciekawe czemu

potrzebują aż tyle czasu na zrobienie AOTC, skoro TPM zrobili w rok.
No, ale cóż może to dla nas fanów lepiej, bo przynajmniej dłużej nad nią będą pracowali.
Co do ROTS, które będzie miało premierę miesiąc później bardzo mnie cieszy. Choć mam nadzieję, że ROTS nie zostanie zniesione na drugi plan i zostanie potraktowane po macoszemu.

to nie chodzi

nawet o zrobienie. AOTC powinno być już na ukończeniu, jeśli nie zostało skończone. Informacje, że pracują nad AOTC w 3D pojawiły się koło stycznia/lutego 2012... A zrobienie konwersji filmu w pełni cyfrowego - jak AOTC czy ROTS, jest łatwiejsze. Mało tego, robota jest pewnie na ukończeniu w obu przypadkach, a pieniądze Prime Focus trzeba zapłacić. Więc to raczej nie o 3D chodzi i nie o konwersję, a tylko i wyłącznie o przygotowanie marketingowe. Zdjęcia do E7 miały się zacząć wiosną, pewnie się nie zaczną, bo Abrams będzie trochę zwlekał. Rok 2016/2017 zdają się być całkiem prawdopodobne, więc stare filmy nie mogą za wcześnie trafić do kin. Zwłaszcza, że Disney się nie boi konwersji, ciągle jakieś wrzuca.

...

Popatrzcie na to: http://www.deadline.com/2013/01/exclusive-no-more-star-wars-3d-prequel-releases-lucasfilm-passes-to-focus-on-new-trilogy/

Zastanawiające. Czy możliwe? Chyba tak, chociaż czy opłacalne, jeśli prace nad konwersją pewnie już od dawna trwają?

...

"(...) to focus only on “rebooting the franchise” with three new Star Wars films. (...)"

I have a bad feeling about this.

rebooting

może też oznaczać przywróćenie świetności : P

...

...

W tej samej chwili napisaliśmy o tym samym ;P

...

Skoro mój post ma mniejsze ID to znaczy że nie w tej samej chwile, ale że byłem szybszy! ;d

Szkoda że z taką wieścią, troszkę mi to wrześniowe plany rozwala...

...

No i jest oficjalne info. Smutne, bardzo smutne. Bardzo szkoda, chciałem zobaczyć Zemstę Sithów i Oryginalną Trylogię znowu w kinie, szczególnie OT które widziałem mając zaledwie 7 lat... Perspektywa ujrzenia Imperialnego Niszczyciela wyłaniającego się w trzech wymiarach podczas pościgu za Tantive IV była... wow, naprawdę niesamowita.

Jestem zawiedziony cholernie, przy tych wszystkich pozytywnych newsach związanych z VII teraz tak jakoś... meh.

...

Szkoda że przesunęli premierę 2 i 3 na bliżej nieokreśloną przyszłość.
Ale widać że przygotowują się do produkcji Disney Trilogy.

Potwierdzenie

mam szczęście

że mój angielski nie jest perfekcyjny, bo mam niejasne wrażenie, że bym się niezdrowo zirytował wieczorową porą...

Nie będzie Ataku klonów i Zemsty Sithów w 3D

I dobrze, ale ...

... szczerze mówiąc to na 40lecie Sagi mogą jak dla mnie puścić wszystkie epizody w kinie. Ot tak, bez dodatków w stylu 3D i innych bzdet.
Poszedłbym na takie najnormalniejsze w świecie ESB do kina, z chęcią

Kur*aaaaaaa...

Nie no po prostu zatłuc tylko tych idiotów. Chce obejrzeć po raz pierwszy w kinie Gwiezdne Wojny, a tu takie coś.

Trudno mówić

o pewnym anulowaniu, skoro pewniejsze źródło używa na razie tylko słowa "przełożyć":

http://starwars.com/news/focusing-on-star-wars-episode-vii-lucasfilm-postpones-episodes-ii-and-iii-3d.html

Bardzo bym żałowała gdyby całkiem z tej idei zrezygnowali, bo Gwiezdne Wojny w kinach to zawsze fantastyczna sprawa. I umiliłyby oczekiwanie na VII epizod, ale jeśli ma to sprawić, że nowe części będą lepsze...

...

Takich warunkach "przełożenie" chyba oznacza albo przełożenie do czasów post-2020 albo do wydania na Blu Ray 3D na fali popularności sequeli :/

...

Albo oznacza że chcą inaczej zaplanować strategie marketingową : D

Jaro? bodajże pisał pod info że Abrams zastrzegł sobie możliwość przełożenia premiery EVII, wspomniał że 2017 jako 40 lecie ANH byłby dla LFL lubiącego rocznice fajną okazją. Może więc serio myslą o takim czymś i chcą inaczej rozplanować premiery 3D tak żeby lepiej nakręcać ludzi/markę?

Taka luźna myśl ; P

Niekoniecznie,

jak pisze LS gdzieś tam wyżej, może faktycznie skoro może przesunąć się premiera ep. VII, to 3D też przesuwają, żeby zachować "ciągłość" w kinach.

...

Na razie tylko wstrzymali. Zaś reszta to tylko domysły dziennikarza które nie muszą się sprawdzić.

no i macie

już wspaniały EVII nam pier****i fajne rzeczy xd

spora szkoda, czekałem na to.

NOOOOOOOO!!!!

Co to ma być??????????????!!!!!!!!!!
Nie będzie najlepszej części star wars epizod 3 to chyba ŻART
NOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!

Cóż...

Już byłam taka nastawiona na te jesienne przeżywanie powrotu SW do kin :/ Bardzo bym żałowała, gdyby zupełnie porzucili ten pomysł, choć nie wydaje mi się to prawdopodobne. Nieważne jakie są prequele, ale obejrzenie ich na wielkim ekranie zawsze polepsza odbiór. Zresztą zapewne trzeba patrzeć na sprawę tak: albo dokończą prequele i potem klasyczna trylogia, albo nic. A zobaczyć znów stare epizody na wielkim ekranie to jest coś! Dla wielu to w ogóle pierwsza okazja. I akurat w przypadku Star Wars chciałabym obejrzeć filmy nawet w 3D i tego 3D jestem ciekawa, w przeciwieństwie do praktycznie całej reszty filmów.

Miejmy nadzieję, że faktycznie po prostu coś tam im się zmienia w terminach/strategiach i ostatecznie wrzucą wszystkie epizody znów do kin.
W każdym razie nie stawiałabym jeszcze na tych seansach krzyżyka. Jestem dobrej myśli.

Cóż

Przyszłość SW w postaci masy nowych filmów to jest to czego chcę - pod warunkiem, że będą dobre.
Ale za odsunięcie w niebyt możliwości obejrzenia oryginalnej trylogii w kinie po raz pierwszy -mają minusa :/

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.