Forum

TCW 6x00 - rozmowy (spoilerowe) o sezonie szóstym

Nadszedł czas, byśmy zaczęli plotki, spekulacje i życzenia odnośnie sezonu szóstego. Pomysłodawcą tematu jest Bart(tm), choć chyba ostatnio przekazał je mnie.

No właśnie - sezon szósty na chwilę obecną nie ma ani kanału, ani przewidywalnej daty premiery, dlatego ciężko rzec kiedy zacznie się coś dziać. Tym niemniej trochę plotek już o nim mamy - oto one:

*Sprawa pierwsza to oczywiście akt z Clovisem. Co dokładnie o nim wiemy? Niewiele - Padme ma znowu spotykać się z Rushem, co wzbudzi zazdrość Anakina, a ta z kolei spowoduje, że Kenobi zacznie wypytywać się o ich związek. Będzie Embo i Scipio, gdzie mieści się siedziba Klanu Bankowego (mam nadzieję, że oddział), więcej Muunów, a także jakaś śnieżna planeta.
*Podobno mieliśmy dostać dokładną odpowiedź na to, jak dokładnie Maul utrzymał się przy życiu. No i musimy jeszcze dowiedzieć się co takiego Sidious z nim zrobił - od Sama Witwera wiemy na pewno, że jeszcze o nim usłyszymy.
*Z niepublikowanego jeszcze newsa (będzie jutro prawdopodobnie, na razie zbieram materiały) wiadomo, że Ahsoki początek spoilera przez nieokreślony czas nie będzie w serialu, z powodu tego, co stało się w końcówce 5 sezonu. koniec spoilera
*Dostaniemy odcinek z Yodą w roli głównej.
*Podobno mamy poznać "część motywów, które skłoniły Obi-Wana do samotnego zamieszkania na pustyni".
*Ponoć ma być więcej komandosów, choć nie będą to Delty i też nie Gregor (choć ten mógł przeżyć).
*Boba ma wrócić w towarzystwie Bane`a. Być może będzie miał już mandaloriańską zbroję.
*Rozważany jest udział Marka Hamila w jednej z ról.
*Zadebiutuje prywatna kwatera Anakina (w akcie o Clovisie) oraz pokoje innych postaci.
*Postaci, które mają jeszcze zadebiutować: Snaggletooth (w zasadzie nie wiadomo, czy nie chodziło przypadkiem o Snivvianina z "Revival"), Salacious B. Crumb, Oppo Rancisis oraz "słynny bohater ze Starej Trylogii", którego gra przyjaciel Sama Witwera.

Ze starszych informacji, które wypłynęły podczas poprzednich sezonów i które bezczelnie kopiuję z tematu o sezonie 5.:
*Mogą być jakieś nawiązania do przeszłości Grievousa i wyjaśnienie czemu został dowódcą armii [węszę retcon ]; obiecali również nowy model generała.
*Być może pokażą starożytnych Sithów i ich planety - "Korriban is cool".
*Istnieje szansa na rozkaz 66 i Bacarę.


Źródła:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?14770,plotki-o-the-clone-wars-31.html

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?14880,wywiady-z-tworcami-the-clone-wars.html

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?14861,sdcc-2012-wiesci-o-the-clone-wars-update-2.html

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?14994,celebration-vi-informacje-o-the-clone-wars-update.html

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?15258,nowy-klip-z-revival.html

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?15520,tcw-93-w-usa-update.html

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?16329,tcw-104-w-usa.html

:O

Tego , że Ahsoka nie zadebiutuje w sezonie 6 jescze zniosę ( raczej się uciesze ) , ale rozkaz 66? - Nieeee

...

Rozkaz 66 to raczej odległe plany i też nie wiadomo na sto procent czy będzie. Filoni wspomniał kiedyś, że jeśli tak, to w "innej formie niż w filmach".

...

Dzisiaj zastanawiałem się nad tym, czy czasami nie robią nas w balona i The Clone Wars nie zostanie zamknięte na dzisiejszym odcinku. Zakończenie bardzo dobre, bliskie RotS, a sezon zamknął praktycznie wszystkie wątki serialu, no i nie ma oficjalnej zapowiedzi kontynuacji TCW, na Cartoon Network serialu nie będzie, a twórcy nie mówią o sezonie 6 ale wymijająco o tym, że "jest wiele historii do opowiedzenia".

Czyli oczekiwałbym, żeby w kwietniu zapowiedzieli serial "Star Wars: The Dark Times" który by nas przeniósł w pierwszym sezonie przez Rozkaz 66, a później skupił na Vaderze i transformacji Republiki w Imperium, Czystce, Ahsoce (Ahsoka konfrontująca się z Vaderem - to może być wspaniałe), Asajj czy łowcach nagród. Potencjał jest gigantyczny, mogliby użyć scenariuszy z anulowanego serialu aktorskiego, a poziom animacji, muzyki i ogólnego wykonania TCW jest teraz na takim poziomie, że nic tylko zachęcać ich do dalszej pracy. Jak dalekiej? Jeśli nie Mroczne Czasy, to epicki konflikt Jedi i Sithów, najlepiej ten zakończony Banem i utworzeniem Zasady Dwóch - potencjał jest wielki, kanon stoi otworem.

Jeśli jednak coś takiego nie powstanie, to mogłoby powstać po tym 6 sezonie, który moim zdaniem będzie ściśle krążył już wokół Rozkazu 66 - może zamiast takich wielkich wątków dostaniemy wreszcie wojenne historie z frontu? To byłoby ciekawe.

###

A i numer do Rozkazu 66 pasuje
A podtytuł sezonu: Purge. Czemu nie? Mogłoby być OK, pod warunkiem, że Jedi by ginęli. Co z Filonim u sterów może być ciężkie.

...

Obawiam się , że sezon 6 w ogóle może nie powstać. 1.Brak kanału. 2.Co byśmy mogli ujrzeć oprócz niedociągniętym wątku o Clovisie? 3.Coraz bliżej ROTS , Wojny Klonów się kończą.. A więc co nas czeka? Myślę , że TCW powinno właśnie zakończyć się na scenie zachodzącego słońca w ostanim odcinku 5 sezonu

a

co z Maulem??? przyszłością ahsoki Rexem itp według ciebie?

###

Toż wątek Ahsoki jest już zakończony. A jeśli chodzi o Rexa, to przed ep. III coś mu się stanie i Legionowi 501 zacznie przewodzić Appo

-

Na pewno coś jeszcze zrobią z ahsoką.

-

Na pewno coś jeszcze zrobią z ahsoką.

Re: ###

smajlush napisał(a):
Toż wątek Ahsoki jest już zakończony. A jeśli chodzi o Rexa, to przed ep. III coś mu się stanie i Legionowi 501 zacznie przewodzić Appo


________

No bynajmniej jej udział w uniwersum SW nie może być ot tak urwany. Z prostej przyczyny że Czystka Jedi nie sprowadzi się tylko do wyplenienia głównych wszy jakimi dla przyszłego bezpieczeństwa Imperium będą członkowie Zakonu Jedi. Za wrogów Nowego Ładu będą uznane m.in osoby zaliczające się do powiązanych z Jedi sekt jak np. organizacja do której należała Callista i inni odszczepieńcy. Także ci co opuścili Zakon jak np. Jusik i tym podobni nie byli skreśleni z listy poszukiwanych. A mówimy tu o dużo groźniejszej Jedi, jaką była uczennica Skywalkera. Nawet wątpliwe by jaz zwerbowano jako poencjalną Rękę Imperatora, członkinie Inkwizycji i td. Pomijając młodzieńczy idealizm to jednak sam Palpatine nie bardzo akceptowałby obecność byłej uczennicy swojego najważniejszego podwładnego.

Tak więc niezależnie czy to będzie kontynuowane w serialu, spin-ofowym filmie kinowym czy innym źródle jak np. książka to nie ważne. Ahsoka po prostu będzie musiała zginąć bo inny los po Rozkazie 66 będzie raczej niemożliwy.

Re: Re: ###

Piett napisał(a):
Nawet wątpliwe by jaz zwerbowano jako poencjalną Rękę Imperatora, członkinie Inkwizycji i td.
________
Zostanie zwerbowana przez Imperialnych i będzie szkoliła młodą Marę

....

O dziwo właśnie coś w tym stylu też przyszło mi do głowy W każdym razie Ahsoka ma teraz czystą kartę, może się zająć np. sprzedawaniem kwiatów, zostać pilotem lokalnego, publicznego środka transportu, nająć się jako bounty hunter lub wybrać karierę Mrocznej Jedi itd. Od wyboru do koloru

Re: Re: Re: ###

smajlush napisał(a):
Zostanie zwerbowana przez Imperialnych i będzie szkoliła młodą Marę
________

Eeee tam - powinna zostać szefową całej Inkwizycji - wywalić ciula Tremayne`a i podobnych i miejsce się znajdzie.

Żarty żartami ale bądźmy szczerzy - nie widzę wątku w którym Vader nawet na krótko ściągnąłby by ją na "Darksajda". Palpi po prostu by tego nie tolerował i jakby się tylko dowiedział to albo sam by ją ukatrupił bądź też rozkazał by to dokonać własnoręcznie Mrocznemu Lordowi jako dobry przykład ukarania niesubordynacji.

Szczerze

Ahsoka przeżyje bo... to Ahsoka. Palpi musiał by na nią samego napuścic a ten by jej nie zabił. To więc kogo? Naprawdę biorąc pod uwagę jej wyszkoleni eto by przeżyła spokojnie. Ewentualnie Lux by jej jako senator załatwił lewe Olderońskie papiery,. Może też się ukrywac a zniknac w kosmosie jest łatwo. W ostateczności zamrozi się w karbonicie żeby jej w mocy nie wyczuł Palpi i "przezimuje" do Epizodu7.

.

Skywalker wymordował całą świątynię i chciał ukatrupić Obi-Wana. Wątpię by ją oszczędził.

To

zostają jeszcze 3 opcje Ale najlepiej wyjdzie karbonit na pół wieku do Epizodu 7. To nawet niezłe na scenariusz!

Re: To

kobango napisał(a):
zostają jeszcze 3 opcje Ale najlepiej wyjdzie karbonit na pół wieku do Epizodu 7. To nawet niezłe na scenariusz!
________

To byłoby przerażające gdyby ta gówniara pojawiła się w nowym filmie. Akurat Filoni i Lucas nie mają na szczęście decydującego głosu przy tym projekcie więc wątpliwe by w "Disney Trilogy" odstawiono aż takiego babola.

Śmierć w pojedynku z Vaderem byłaby dość klimatyczna.

Ahsoka

Czemu? Czemu niby miałaby ginąć? Z pewnością jeszcze się gdzieś pojawi, w TCW na sto procent, być może również i w komiksach, książkach i tym podobnych. Ale czy musi ginąć? No nie, ręką Sidiousa na pewno nie będzie, lecz kapelusznik sam mówił, że nie chce jej zabijać. Chociaż wiadomo, że z nim nigdy nic nie wiadomo . Fakt, on może tego nie zrobić, ale w innych źródłach może zrobić to ktoś inny. Nigdy nic nie wiadomo, lecz jak już mówiłem, ona nie musi ginąć. Być może zobaczymy ją nawet w Najnowszej Trylogii . Niech Moc będzie z Wami.

...

Przyszło mi do głowy, że być może Maul zajmie się Ahsoką. Jak wiadomo Sidious za byłą uczennicą Anakina niezbyt przepada, a Maulowi obiecał jakąś robotę, także ten...

:O

Całkiem niezłe rozwiązanie. Coś w stylu : Maul zabija Ahsokę, a Anakin w akcie zemsty zabija z nienawiścią Maula, co jest kolejnym krokiem na Dark Sajda.

Re: Ahsoka

Mistrz Mateusz napisał(a):
Czemu? Czemu niby miałaby ginąć? Z pewnością jeszcze się gdzieś pojawi, w TCW na sto procent
________

Kłania się czytanie ze zrozumieniem ponieważ wyżej była mowa dlaczego nie pożyje raczej długo po R66 więc nie było mowy o tym co będzie robić w ostatnich miesiącach przed wydarzeniami E3.

Poza tym Czystka potrwa przeszło dwie dekady i z tej jatki naprawdę mało Jedi wyszło cało - szanse że smarkula jakoś z tego wyjdzie cało choćby matematycznie są małe.

Być może zobaczymy ją nawet w Najnowszej Trylogii

Taaaa - 80 letnia babcia robiąca chyba za Yodę - a pomyśleć że inni ludzie czepiają się np. wieku Forda w dzisiejszych filmach akcji.

Re: Re: Ahsoka

Piett napisał(a):
Mistrz Mateusz napisał(a):
Czemu? Czemu niby miałaby ginąć? Z pewnością jeszcze się gdzieś pojawi, w TCW na sto procent
________

Kłania się czytanie ze zrozumieniem ponieważ wyżej była mowa dlaczego nie pożyje raczej długo po R66 więc nie było mowy o tym co będzie robić w ostatnich miesiącach przed wydarzeniami E3.

Poza tym Czystka potrwa przeszło dwie dekady i z tej jatki naprawdę mało Jedi wyszło cało - szanse że smarkula jakoś z tego wyjdzie cało choćby matematycznie są małe.

Być może zobaczymy ją nawet w Najnowszej Trylogii

Taaaa - 80 letnia babcia robiąca chyba za Yodę - a pomyśleć że inni ludzie czepiają się np. wieku Forda w dzisiejszych filmach akcji.

________
Ja akurat umiem czytać ze zrozumieniem. Tu akurat się pomyliłem, przyznaję. Ale tak w ogóle wiesz, że to o tej Najnowszej Trylogii to był żart, tak ? Niech Moc będzie z Wami.

Re: Re: Re: Ahsoka

Mistrz Mateusz napisał(a):
Ale tak w ogóle wiesz, że to o tej Najnowszej Trylogii to był żart, tak ?
________

"To jest Bastion, i tu się pije" więc nigdy nie wiadomo co tu jest poważne a co nie.

Ahsoka

Wg mnie wielce prawdopodobne że Ahsoka przeżyje rozkaz 66 -> proponuję wrócić do odcinka TCW 3x15 gdzie Ahsoka ma wizję swojej możliwej przyszłości jeśli opuści Anakina i Jedi

...

Przyszłość w ciągłym ruchu jest kolego. Akurat ta wizja może być jedną z przesłanek którą możemy rozpatrywać kiedy zastanawiamy się jaka przyszłość czeka Ahsoke. Co do opuszczenia zakonu to można także rozpatrywać przeciwną tezę o tym że jeśli nie opuści zakonu czeka ją taki właśnie los,jak przekonał się Anakin wizje przeszłości są zwodnicze, niewłaściwa zaś ich interpretacja może doprowadzić do ich wypełnienia wtedy gdy chcemy zapobiec ich urzeczywistnieniu.

.

Poza tym w Imperium poziom ksenofobii był zbyt wysoki. Mała szansa na Togrutankę w ich szeregach.

A Rex może równie dobrze zginąć dopiero w czasie ataku na Coruscant, tak sądzę...

...

Mam dziwne przeczucia,że sezonu 6 już nie będzie.

....

Będzie,będzie prawdopodobnie pojawią się jakieś nowe informacje,
z wywiadów z twórcami,myśle że będzie fenomenalny,pod różnymi względami.

...

Kilka informacji natomiast już mamy tylko brak traileru.

.....

Star wars the clone wars season 6,jest w procesie powstawania,nie
wiadomo jeszcze na jakim etapie,ale jesienią będzie emitowany...

Sezon 6

Już się nie mogę doczekać szóstego sezonu. Sezon piąty się zakończył (wszyscy wiedzą jak) i mam nadzieję, że jutro dadzą trailer. Fajnie by było. Ciekawe co teraz będzie z Ahsoką. Mam nadzieję, że powróci do Zakonu. I na jakim kanale będzie to leciało? Na Cartoon Network czy może na Disney XD? Czekam z niecierpliwością na sezon szósty. Niech Moc będzie z Wami.

...

Co jak co,ale masz racje...

...

Jeszcze do tej pory nie pojawił się ten komandor o nicku Thorn.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m41u50xt4y1qjw1rjo1_500.jpg

http://starwars.wikia.com/wiki/Thorn_(clone_trooper)

Thorn

Tak, rzeczywiście. Sądziłem, że pojawi się właśnie w tetralogii Ahsoki, ale jednak tak się nie stało. Czyli jeszcze jeden wątek będzie przełożony na szósty sezon, chyba, że pojawi się w trylogii o Clovisie. Niech Moc będzie z Wami.

...

Spokojnie, sezon 6. jest od dawna potwierdzony - Ahsley powiedziała na fejsie, że ekipa w tej chwili przygotowuje oficjalne oświadczenie w sprawie kanału i kontynuacji, choć ona sama wiele nie wie. Jutro newsa zrobię ze wszystkimi wywiadami, co się do tej pory ukazały (czekam jeszcze, może Filoni wyda jakieś oświadczenie, bo w sumie nadal oficjalnie nie wiadomo czemu skrócili sezon).

Sezon

No właśnie. To oczywiste, że będzie szósty sezon. Jeszcze zastanawiam się, czy powstanie siódmy sezon. Tylko zastanawia mnie, dlaczego właśnie ten sezon ma 20 odcinków, a nie 22, jak to było z poprzednimi sezonami. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Sezon

Mistrz Mateusz napisał(a):
No właśnie. To oczywiste, że będzie szósty sezon. Jeszcze zastanawiam się, czy powstanie siódmy sezon. Tylko zastanawia mnie, dlaczego właśnie ten sezon ma 20 odcinków, a nie 22, jak to było z poprzednimi sezonami. Niech Moc będzie z Wami.
________

22 nie dzieli się przez 4 bez reszty.

Re: Re: Sezon

Majster of the For$ napisał(a):
Mistrz Mateusz napisał(a):
No właśnie. To oczywiste, że będzie szósty sezon. Jeszcze zastanawiam się, czy powstanie siódmy sezon. Tylko zastanawia mnie, dlaczego właśnie ten sezon ma 20 odcinków, a nie 22, jak to było z poprzednimi sezonami. Niech Moc będzie z Wami.
________

22 nie dzieli się przez 4 bez reszty.

________
A tak w ogóle to co to ma do rzeczy? Niech Moc będzie z Wami.

...

To, że w tym sezonie mieliśmy praktycznie pięć tetralogii: 4 odc na Onderonie, 4 o młodzikach, 4 o droidach, 3 o Maulu pod rząd plus 1 z początku sezonu, 4 odcinki o Ahsoce. No i widać chcieli, żeby zakończenie aktu o Ahsoce było końcem sezonu, a nie mieli pomysłu na wciśnięcie dwóch odcinków lub dylogii między te tetralogie i wyszło 20, a nie zwyczajowe 22.

Re: ...

Darth Spirit napisał(a):
To, że w tym sezonie mieliśmy praktycznie pięć tetralogii: 4 odc na Onderonie, 4 o młodzikach, 4 o droidach, 3 o Maulu pod rząd plus 1 z początku sezonu, 4 odcinki o Ahsoce. No i widać chcieli, żeby zakończenie aktu o Ahsoce było końcem sezonu, a nie mieli pomysłu na wciśnięcie dwóch odcinków lub dylogii między te tetralogie i wyszło 20, a nie zwyczajowe 22.
________
No tak, ale już naprawdę mogli wcisnąć gdzieś dwa odcinki. Nie wiem, gdziekolwiek, tylko nie po tetralogii Ahsoki, bo ona jest genialna na finał, ale już naprawdę, czy to jest taki problem by włożyć gdzieś te dwa odcinki? Przecież początkowo na sezon piąty zaplanowana była również trylogia o Clovisie i akt z komandorem Thornem. Niech Moc będzie z Wami.

...

W pełni się z Tobą zgadzam, bo też chciałbym taką ilość odcinków do jakiej przyzwyczaili nas twórcy (chyba że to ostatni sezon w TV, w co wątpię, w tedy mogliby dorzucić nawet ponad te 22). Ja tylko tłumaczę czemu 22 nie dzieli się przez 4 A tak na poważnie to myślę, że początkowo w sezonie miało być wszystko co widzimy na trailerze, a jakaś z tetralogii miała być trylogią (może ta z robotami? kto wie...), ale coś nie wyszło przy montażu, nie mogli się zmieścić w trzech odcinkach i zrobili tetralogie. Na końcu zostały tylko dwa wolne miejsca i tak to wyszło niestety.

Sezon

Tak, rozumiem. Nie wiem, może faktycznie nie był planowany ten ostatni odcinek tetralogii o droidach, bo był taki trochę nie potrzebny, ale tak się zastanawiam, czy to może początkowo nie miałobyć tetralogii Ahsoki w tym sezonie? Bo mi się wydaję, że jej na trailerze nie było. Chociaż scen z odcinków finałowych w pierwszych trailerach przeważnie nie ma. To już sam nie wiem. Niech Moc będzie z Wami.

...

Sceny z tetralogii Ahsoki były na trailerze np. wizualizacja eksplozji, scena, w której skacze w tym pociągu w podmieście albo jak Ventress na nią naskakuje albo jak Ventress przecina klonom blastery. To troszkę za dużo wymagać żeby wrzucali wycinki z finałowego odcinka zresztą może jeszcze wtedy nad nim pracowali i jak widać, sami nie byli pewni co wyemitują. Za to na trailerze pojawiły się sceny np. rozwalanego statku dyplomatycznego republiki z klonami na pokładzie, klona otoczonego przez droidy strzelającego do nich z blaster-miniguna strzelaniny z udziałem Padme, śmigającego myśliwca niszczącego sępa, wkurzonego Anakina w apartamencie Padme, lecące kanonierki prawdopodobnie na Aldeeranie. To tyle co wyłapałem z tego co nie pojawiło się w serialu.

...

Może dlatego że,kontrakt podpisano na 22,a trylogia o Clobisie,
równała by się 23,i złamali by kontrakt.

...

I niby nie mają dwóch one shotów w zapasie, by wcisnąć między dwa ostatnie akty?

Ciekawi mnie, jak to wygląda od strony CN. Tak bardzo ich nie chcieli, czy 20 odcinków planowali już przy podpisywaniu kontraktu na emisję 5 sezonu?

Ilość odcinków

No dokładnie. Na pewno mają tam jakieś dwa odcinki, jakąś dylogię albo dwa pojedyncze odcinki. Dziwne, że ich nie wykorzystali, by sezon miał te 22 odcinki. Jeżeli już naprawdę nic tam nie mają, to by już coś wymyślili lub dali po prostu wcześniej tą trylogię o Clovisie, na przykład przed trylogią Maula i tetralogią Ahsoki. Mam nadzieję, że sezon 6 będzie miał 25 odcinków. Niech Moc będzie z Wami.

Zależy mi na...

Pojedynku Anakina z Grievousem. No i więcej wątków romantycznych z A i P.

Re: Zależy mi na...

LordRycerzyk napisał(a):
Pojedynku Anakina z Grievousem. No i więcej wątków romantycznych z A i P.
________
Pojedynku Anakina z Grievous`em nie pokażą, bo w RotS jest powiedziane, że właśnie tam spotkali się po raz pierwszy. Chociaż... z Filonim nigdy nic nie wiadomo . W końcu nie takie rzeczy robił . A jeśli chodzi o wątki romantyczne, to stanowczo mówię im nie! Ale chyba taki będzie, bo przecież w szóstym sezonie wyemitują trylogię Clovisa. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Re: Zależy mi na...

Mistrz Mateusz napisał(a):
LordRycerzyk napisał(a):
Pojedynku Anakina z Grievousem. No i więcej wątków romantycznych z A i P.
________
Pojedynku Anakina z Grievous`em nie pokażą, bo w RotS jest powiedziane, że właśnie tam spotkali się po raz pierwszy. Chociaż... z Filonim nigdy nic nie wiadomo . W końcu nie takie rzeczy robił .

________
Tego raczej nie schrzani, bo jak dotąd pilnował, by Ani i Zgrywus nie pogadali i nie powalczyli. W ogóle jak dotąd Filoni chyba nie wszedł w konflikt z żadnym filmem prawda (oczywiście pomijam fakt istnienia Ahsoki )? Prawda?...

Re: Re: Re: Zależy mi na...

Darth Spirit napisał(a):
Mistrz Mateusz napisał(a):
LordRycerzyk napisał(a):
Pojedynku Anakina z Grievousem. No i więcej wątków romantycznych z A i P.
________
Pojedynku Anakina z Grievous`em nie pokażą, bo w RotS jest powiedziane, że właśnie tam spotkali się po raz pierwszy. Chociaż... z Filonim nigdy nic nie wiadomo . W końcu nie takie rzeczy robił .

________
Tego raczej nie schrzani, bo jak dotąd pilnował, by Ani i Zgrywus nie pogadali i nie powalczyli. W ogóle jak dotąd Filoni chyba nie wszedł w konflikt z żadnym filmem prawda (oczywiście pomijam fakt istnienia Ahsoki )? Prawda?...

________
No ja nie wiem. W czwartym odcinku czwartego sezonu "Shadow Warrior", kiedy Anakin jest porwany przez Dooku, a Grievous przez Gungan dochodzi do wymiany więźniów. Anakin ocknął się dopiero gdy Grievous wszedł na statek Separatystów, więc on faktycznie go nie widział, lecz Grievous już tak. A poza tym Ani widział Grievous`a niejednokrotnie na hologramach. Niech Moc będzie z Wami.

...

Tak jak mówisz- widzieć się wiedzieli na pewno, ale nie bezpośrednio- twarzą w ... mechaniczną twarz albo oko w oko jeśli ktoś woli , nie rozmawiali ze sobą i nie walczyli bezpośrednio (przy użyciu mieczy). O to mi chodziło. Właśnie nawet w tym odcinku, o którym wspominasz było to o dziwo upilnowane.

Grievous

Masz rację, twarzą w twarz się nie widzieli. Mam nadzieję, że kapelusznik nie zmieni zdania, bo faktycznie coś przez te pięć sezonów pilnował tego, by się nie spotkali twarzą w twarz, odnośnie pilnowania, by się nie spotkali. Niech Moc będzie z Wami.

Rozkaz 66

A tak w ogóle, odnośnie rozkazu 66, bo całkowicie o tym zapomniałem - czy będzie on pokazany w szóstym sezonie? Bo mi się nie wydaję. Wtedy to by musieli przenieść się w przyszłość . A to raczej jest niemożliwe. A tak właściwie to już widzieliśmy rozkaz 66 w TCW. Przecież ten rozkaz był po to, by klony zabiły każdego Jedi, który zdradzi Republikę. Tak było w sezonie czwartym, kiedy to Rex i Legion 501 zabili Krella. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Rozkaz 66

Mistrz Mateusz napisał(a):
A tak w ogóle, odnośnie rozkazu 66, bo całkowicie o tym zapomniałem - czy będzie on pokazany w szóstym sezonie? Bo mi się nie wydaję. Wtedy to by musieli przenieść się w przyszłość .
________

Seriale mają zwykle to do siebie że ich akcja dzieje się czasowo do przodu a nie na odwrót. Ale i tak dziękujemy kapitanie Hindsight za trwanie na posterunku.

Re: Re: Rozkaz 66

Piett napisał(a):
Mistrz Mateusz napisał(a):
A tak w ogóle, odnośnie rozkazu 66, bo całkowicie o tym zapomniałem - czy będzie on pokazany w szóstym sezonie? Bo mi się nie wydaję. Wtedy to by musieli przenieść się w przyszłość .
________

Seriale mają zwykle to do siebie że ich akcja dzieje się czasowo do przodu a nie na odwrót. Ale i tak dziękujemy kapitanie Hindsight za trwanie na posterunku.

________
Z tym, że akcja seriali toczy się do przodu to normalnie Amerykę odkryłeś . Tylko chyba raczej akcja szóstego sezonu nie będzie się toczyła po RotS, nie? Niech Moc będzie z Wami.

...

Jesteś chyba specjalistą od psucia pojęcia sarkazmu.

chronologia

Właśnie w TCW niestety jest inaczej z tą chronologią. Przecież już mieliśmy parę przypadków, w którym odcinek np. wyemitowany w 3 sezonie, jest prologiem odcinka z 1 sezonu ( w tym przypadku Evil Plans i Hostage Crisis ). Oczywiście jak jest ogólnie dobrze wiemy, ale ten brak ścisłości czasowej w poprzednich sezonach TCW ( w 4 i 5 już bodajże nie było takich sytuacji ) był bardzo denerwujący ( Onaconda Farr ginie w 2 sezonie, a w 3 nadal jest...).

...

Obawiam sie , ze traileru tak szybko nie zobaczymy.. Ciekawia mnie dwie rzeczy : Co z Maulem? I co z nasza togrutanka...

Trailer

Ja też sądzę, że traileru prędko nie zobaczymy. Ale byłoby fajnie. Pamiętam, że dzień po finale trzeciego sezonu od razu w sieci znalazł się trailer. To było fajnie. A na trailer sezonu piątego musieliśmy już długo czekać. Mam nadzieję, że ten pojawi się szybko. Niech Moc będzie z Wami.

Re: TCW 6x00 - rozmowy (spoilerowe) o sezonie szóstym

ShaakTi1138 napisał(a):
Pomysłodawcą tematu jest Bart(tm), choć chyba ostatnio przekazał je mnie.
________

To jest właśnie przykład na to jaki człowiek potrafi być głupi i jak się potem musi wstydzić.

To oni nadal to będę produkować?
:/

...

Oj nie przejmuj się . I ano, będą. Ale obejrzyj sobie ostatnie odcinki, naprawdę warto.

ale

naprawdę, nie mieli już przestać z nadejściem Disneya?

...

Co Ty, TCW=$$$ dla Disneya.

dobra

ale ile można narobić głupot z 5-letniego konfliktu (4-letniego, ja nigdy nie umiem liczyć przedziałów)?

Z poważnych spraw, tak że pół sezonu to jeden problem/jedne zmagania w obrębie planety/systemu, zmieniło się to w... biorąc za przykład IIWŚ, serial o małej potyczce partyzantów polskich z Niemcami w Kampinosie czy coś takiego... w pewnym sensie i z pewnej perspektywy to można to ciągnąć latami, rozdrabniając się do "emocjonujących" godzin tego konfliktu...

Słabo.

.

Zauważyłem, że nie wszystkie sceny z finałowego trailera zostały pokazane, na przykład Anakin w płaszczu, z dwoma mieczami (swoim i Ahsoki). I tekst (może nie słowo w słowo) "She would not be a Jedi who disappoint us." (Ona nie będzie Jedi, który nas zawiedzie.), którego jakoś nie wyłapałem w ostatnich odcinkach...

...

Ta tylko mam nadzieję, że plotki się potwierdzą i szósty sezon rozpocznie się w lipcu

TCW

To niemożliwe. Chociaż byłoby fajnie. Ale raczej wątpię. Wszystkie seriale są emitowane w roku szkolnym. To tylko plotki, a plotki przeważnie się nie sprawdzają. Niech Moc będzie z Wami.

...

Nie wszystkie, np. Breaking Bad emitowany jest w okresie wakacyjnym.

Seriale

No racja, nie wszystkie, ale przyznaj, większość serialów jest emitowanych w czasie roku szkolnego. Ludzie w czasie wakacji podróżują, wyjeżdżają, a w niektórych miejscach nie ma dostępu do komputera czy telewizora (choć telewizora to rzadko). Jeżeli nawet jest dostęp do choć jednej z tych rzeczy, to i tak ludzią nie chce się oglądać serialów (przeważnie) jak są w przykładowo takiej Hiszpanii. Raczej wątpię. Prędzej sezon szósty zacznie się we Wrześniu, lecz nie ukrywam, że byłoby fajnie oglądać TCW, gdy mam wolne. Niech Moc będzie z Wami.

...

Oczywiście, że tak jest, ja tylko doczepiłem się do określenia "wszystkie"

...

Źródło - jakiś kawałek kartonu stworzony przez podrzędną firmę zabawkarską - wskazywało też na premierę II i III w 3D, co okazało się tydzień później nieaktualne ze względu na cofnięcie planów tych premier, więc nie brałbym pod uwagę tego nawet jako "plotki".

...

Co jeżeli następny sezon też skrócą? Tak samo jak sezon 5?

.

Wątpię. Ten został skrócony przez przenosiny na inną stację.

Sezon 6

Nie, raczej nie. Ten skrócili, ale to nie znaczy, że następne sezony będą miały 20 odcinków. Tak wypadło po prostu. Liczę na to, że następne sezony będą miały nawet ponad te 22 odcinki, na przykład, żeby szósty miał 25, a siódmy (jeżeli będzie) przykładowo 32. Niech Moc będzie z Wami.

...

Oto będziemy się martwić kiedy zapowiedzą sezon szósty. Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji, ale chyba już kręcenie sezonu zakończyli więc pozostaje czekać na oficjalne informacje o stacji która będzie emitowała serial(Disney XD?) oraz o terminie emisji oby tylko potwierdziły się informacje o wcześniejszej dacie startu nowego sezonu.
Jestem ciekawy czy zdubbingowany po polsku sezon piąty będzie emitowany na polskiej wersji kanału Cartoon Network czy też przejdzie do Disney XD? Ale prawdopodobnie wyemitują go w CN.

Przyszłość serialu

Wczoraj wieczorem obejrzałem ostatni odcinek piątej serii TCW.
Uważam, że początkowo Filoni i spółka zamierzali puścić 22 odcinki ( w tym akt o Clovisie), ale w listopadzie 2012 wybuchła bomba podłożona przez wytwórnię Disneya. W związku z tym, zdecydowano puścić tylko 20 odcinków. Zastanawiam się też, czy przypadkiem specjalnie zakończyli wątek z Ahsoką Tano (przy okazji Mandalore), bo obawiali się że Disney nie zaakceptuje ją i postanowi wtrącać się w serial animowany. Niby ma powstać 6 sezon (dużo pytań jednak pozostało) ale Filoni będzie teraz ograniczony w działaniach - jego pracodawcą już nie jest pan Lucas tylko Alan F. Horn z Disneya.

Teraz

będzie albo bardzo żle, albo bardzo dobrze!

Tu

są wypisane nazywy odcinków ale raczej to nie prawda bo to nie jest zbyt dobre żródło
http://www.supershadow.com/star-wars/the-clone-wars-season-6-spoilers-episode-guide-episodes/clone-war-season-6-six-vi.html

...

SuperShadow. <facepalm>

...

Mnie rozwaliło `Ways of Neutron` albo `Chariots of Tech Sing`

Sorry

dopiero teraz zauważyłem jaką wstawiłem głupote.

...

Lista zapewnia chwilę śmiechu podczas czytania. I jest to jedyne dobre określenie na jakie sobie zasłużyła. Resztę można pominąć milczeniem zwłaszcza zaś osobę której nicka powinno się nie wymawiać w towarzystwie fanów gwiezdnych wojen. Prawdziwość listy podobnie jak wcześniejszych list jest stuprocentowo wątpliwa.

Wiem

do jakiej głupoty wstawiłem link nie przeczytałem co jest dokładnie napisane.

Mam

nadzieje że nie chodzi o mojego nicka.

...

Nie. Raczej o <imię którego nie można wypowiadać> autora podlinkowanej strony.

...

Seriously, bro?

Lista odcinków

No, jasne. Takie nazwy to się nadają jak nie wiem co. A poza tym gdzie jest w takim razie trylogia Clovisa? Takie śmieszne nazwy, że to niemożliwe. Niech Moc będzie z Wami.

...

Mamy 2013. Nie sądziłem, że przyjdzie mi się jeszcze śmiać z tak starych motywów.

...

Te nazwy odcinków to totalna ściema.. Zastanawia mnie jedno : skoro zakończyli kręcenie następnego sezonu , to dlaczego jeszcze trailera nie dostaliśmy? Ehh

...

Na trailer piątego sezonu także musieliśmy dość długo czekać. Oby tylko nie powtórzyła się ta sytuacja.

.

Hm. Trailery ostatnich dwóch sezonów pojawiły się przed majem. Spoko. Jeszcze max dwa miesiące.

Chyba...

biorąc

pod uwagę fakt, że CN już nie ma licencji na emisję odcinków, raczej nie ma co liczyć na trailer na tej stacji... Jedynym wyjściem na chwilę obecną mogłoby być pokazanie go na Oficjalnej - i byłby to dobry ruch ze strony Lucasfilmu, bo to "uspokoiłoby nastroje" ludzi. Na razie jedynie oficjalny blog napisał, że za tydzień na OS ma być coś związanego ze świętowaniem zakończenia 5. sezonu. Może wtedy coś się pokaże?

http://starwarsblog.starwars.com/index.php/2013/03/01/starwars-com-weekly-roundup-march-1-2013/

Hurry up!

Jakiś event z okazji zakończenia finału 5? Oby pokazali nam jakieś screeny z sezonu 6 , albo co lepsze : trailer..

...

Mówiąc szczerze to możemy się spodziewać w 100%, że Filoni będzie znowu zrzynał pomysły z innych filmów.

...

Raczej na odwrót - czy to przypadkiem nie on stwierdził kiedy zarzucono mu kradzież pomysłów z bitwy o Jabiim w jednym z odcinków że jest "przenikliwym umysłem który wpadł na to niezależnie".

preview

Niedawno w internecie znalazłem film który jest (podobno) previev`em
sezonu 6.

http://www.youtube.com/watch?v=0ASzxk1Rq2o

Może ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć? Sam się za bardzo na tym nie znam, ale na pewno w żadnym odcinku nie było tego fragmentu, a sceneria jakoś nie pasuje do żadnego innego by można było powiedziec że jest to po prostu wycięta scena z jakiegoś innego odcinka.

Klip

Nie, to jest klip. Jest on z trylogii Clovisa. Pokazywali go przed sezonem piątym, bo ten akt był jeszcze zaplanowany na poprzedni sezon. Niech Moc będzie z Wami.

...

Ten akt zapowiada się ciekawie choćby dlatego , że będziemy mogli znowu zobaczyć postać Rusha Clovisa , który był nieobecny przez jakieś trzy sezony..

wywiad

Filoniego dla IGN-u - długi, warto go poczytać. Oto, co tam pada:

http://uk.ign.com/articles/2013/03/07/star-wars-the-clone-wars-supervising-director-dave-filonis-season-5-wrap-up-discussion?page=1

*Słowa Ahsoki w ostatniej scenie - "I know" - mogą odnosić się do tego, że domyśla się ona o związku Anakina z Padme, choć nie wie, że są małżeństwem.
*Lucas chciał początkowo zabić Ahsokę, ale Filoni był w obozie "nie". (Patrzcie, choć raz postawił na swoim).
*Cóż, potwierdzenie - faktycznie miał być Clovis zamiast młodzików (moim zdaniem tak jest lepiej, bo znowu mielibyśmy gigantyczne skoki w czasie - wchodzi tu kwestia Ahsoki).
*Filoni chciałby, aby młody Han Solo i Hondo kiedyś się spotkali, ale w TCW tego nie uświadczymy.
*Rozmówca dał mu do zrozumienia, że akt o droidach był do ****.
*Teraz nagle stwierdza, że aktu z komandosami nie będzie.
*Sezon szósty jest i oczywiście F. jest bardzo szczęśliwy oraz nie może się doczekać kiedy podzieli się z nami wieściami. Może w weekend faktycznie będzie coś na Ofcjalnej?

Re: wywiad

ShaakTi1138 napisał(a):
*Lucas chciał początkowo zabić Ahsokę, ale Filoni był w obozie "nie". (Patrzcie, choć raz postawił na swoim).
________
Lucas ma u mnie plusa.
I ciekawe co na to osoby, które twierdzą, że Filoni nie ma nic do gadania, a wszystko co złe jest winą Lucasa.

...

Widzę, że ten koleś nie bardzo rozumie o co chodzi.

Problemem nie była "Pustka" czy astromechy, ale prymitywny dowcip i idiotyczna fabuła...

Re

WOW zgadłem z tymi słowami "I know" Huraaaaaa

Pytanie

Mam pytanie. Nie śledzę bardzo szczegółowo wszystkich newsów o TCW, więc proszę o wyrozumiałość ;P Sezon 6. będzie, wiadomo. I tutaj się pojawia moje pytanie. Są jakieś potwierdzone informacje określające to, że będzie 7. sezon/6. będzie ostatnim?

:)

Jeszcze nie wiadomo. Napewno w trakcie emisji sezonu 6 dowiemy się czegoś więcejczy sezon 6/7 będzie ostatnim

...

Właściwie to nie wiadomo, czy będzie sezon 6, nikt go nie zapowiedział oficjalnie. Tak, jakiś sezon jest gotowy, ale czy będzie to TCW, czy serial pod nową nazwą - nie wiadomo (nadal liczę na te Mroczne Czasy)

Teoretycznie powinni już być na etapie pre-produkcji kolejnego sezonu (czyli teoretycznie 7), ale nie wiadomo, czy on się zaczął czy nie, Disney trochę zamieszał w Lucasarts, to pewnie i zamieszał w Lucasfilm Animation...

...

Przecież Filoni zapowiedział , że sezon 6 jest już gotowy (nagrany).

...

Gdzie?

..

Popieram. Nie wiadomo czy sezon 6 ujrzy światło dzienne. Obawiam się że to mało prawdopodobne.

...

Mówił już o nim setki razy - w wywiadach, Insiderze... zresztą, nie tylko on - choćby Witwer gadał o przyszłości Maula, a Friedman potwierdził, że Clovis jest w sezonie szóstym.

http://starwars.wikia.com/wiki/The_Clone_Wars:_Season_Six

...

No nie wiem, za każdym razem kiedy się mówiło o kolejnym sezonie, Filoni i inni mówili jedynie o tym, że jest "więcej historii do opowiedzenia". To dość wymijające, szczególnie, że powtarza się to zdanie w praktycznie każdym wywiadzie.
Przyszłość Maula - można to równie dobrze rozwiązać w innym serialu.
Nie chcę tworzyć teorii spiskowych, ale twierdzenie, że sezon 6 BĘDZIE to domysł i nadinterpretacja tego co mówią twórcy

...

Zajrzyj do newsów, tam jest czarno na białym, sezon 6 będzie na 1000%

...

Tylko że zostają pytania kiedy rozpocznie się emisja oraz która stacja telewizyjna będzie puszczać serial. Oraz czy 6 sezon będzie sezonem ostatnim. Może w ciągu paru tygodni jakieś oficjalne ogłoszenie będzie i rozwieją wątpliwości które mam po zakończeniu piątego sezonu.

TCW

Oczywiście, że będzie sezon szósty. A tak w ogóle apeluję do wszystkich pesymistów, którzy uważają, iż nie będzie sezonu szóstego, żeby z tym przestali, ponieważ jest to potwierdzone, a powinniśmy się zastanawiać na siódmym sezonem. Niech Moc będzie z Wami.

...

Może nadinterpretacja ale i tak bardziej prawdopodobna niż jakiś hipoteczny serial który ma zastąpić The Clone Wars. Nawet jakiś plotek o takim rozwiązaniu niema więc najbezpieczniej jest założyć że serial będzie kontynuowany.

..

Skończcie już to że 6 sezonu nie będzie, bo oprócz sezonu 6 jeszcze kto wie może sezon 7 będzie !


Było jakieś potwierdzenie, że 6 to ostatni sezon ?

...

Na razie nie i moim zdaniem nie wyrobią się w jednym z pozmaykaniem wątków.

Sezon 7

Jeszcze nie, ale mam nadzieję, że sezon siódmy będzie, bo jednak jeden sezon im nie starczy, by zakończyć wszystkie wątki serialu, chyba, że sezon szósty będzie dłuższy, a na to liczę. Niech Moc będzie z Wami.

...

Moim zdaniem będzie 6,7,8 sezon-serialu{Star wars the Clone Wars...}

...

Na fejsbuku "Save TCW" (strona jest powiązana między innymi z Rebel Force Radio) jest wpis, którego autorzy twierdzą, że w poniedziałek czegoś się dowiemy - powołują się na twórców serialu. Na ile jest to wiarygodne, to nie wiem...

https://www.facebook.com/savetheclonewars/posts/251829141620395

...

Oby tylko ten termin się potwierdził.

Informacje

Mam nadzieję, że się to potwierdzi, i że w poniedziałek podadzą datę premiery i kanał, na którym będzie to emitowane. Liczę też na trailer, lecz jest to mało prawdopodobne. Niech Moc będzie z Wami.

....

Stosownie by uczynili gdyby ukazali trailer...

...

No właśnie.. Ale dajmy im czas Im dłużej będziemy czekać tym lepszy trailer dostaniemy

Barrissa Offee

Wiem co się z nią stało! Znaczy jak to wytłumaczyc logicznie. To te robaki z Geonosis. Proste szybkie wygodne wytłumaczenie i kanon cały!

...

Też o tym myślałam - i jeśli w serialu jej wątek nie zostanie pociągnięty dalej, to faktycznie można będzie tak to wytłumaczyć w EU.

...

Jak na naćpaną robakami świruskę wypowiadała się nad wyraz sprawnie więc takie postawienie sprawy byłoby nad wyraz kpina w stosunku do widza - niezależnie czy tzw. kanon mu zwisa czy też w imię jego ratowania gotowego "wprowadzić 767 w Ranczo Skywalkera" jak to powiedział pewien specjalista w sprawach terroryzmu. Już jedna kpina w SW jaką było uniewinnienie czołowego rebelianckiego terrorysty Kypa Durrona za wymordowanie miliardów istnień ludzkich pod pretekstem "zaćmienia umysłu" wystarczy.

Mleko się w tej akurat kwestii wylało i się nie odstanie i tak naprawdę nie ma takiej tragedii. Jedynym źródłem w którym się chyba po akcji na Drongalu pojawiała jest sama jej śmierć na Felucii więc dużo nie ma do wycinania.

Ale jakoś jej wątek wypadałoby zakończyć. Jak wyrok śmierci to teoretycznie proste a jak dożywocie = cóż po powstanie Imperium nie taka "idealistka" średnio byłaby przydatna więc nie będzie potrzebna ani Jedi ani Palpatine`owi. Oczywiście różnie mogą potoczyć jej wątek ale kontynuowanie jej wątku tak by zginęła na Felucii jako Jedi nie ma tej sytuacji choćby zerowego sensu.

Barriss Offee

Ja również myślałem o tym, o czym mówisz, lecz później zdałem sobie sprawę, że byłoby to niemożliwe. Piett tu ma rację - jak na świruskę naćpaną robakami, jak to on napisał, wypowiadała się sprawnie i nie było widać, że ma coś z łbem. Myślę, że tego tak nie wytłumaczą, jednak sądzę, że w sezonie szóstym zobaczymy jakiś akt o niej. Niech Moc będzie z Wami.

Racja

Piett ma chyba faktycznie rację, a takie robaki jeszcze bardziej zniszczą kanon. Tak jak pisał Piett wielkiego zwrotu nie ma.

...

Ktoś, kto jednocześnie obwinia zakon o schodzenie na ciemną stronę, dusi świadków i wyraża sympatię do sithańskich symboli jednak ma coś z głową.

Barrissa

No, co racja to racja . Niech Moc będzie z Wami.

Barriss

Może to zgubny wpływ "boty" ?

...

Plotka głosi, że TCW ma cancela: http://clubjade.net/?p=47843

Trzeba czekać do 12 marca na jakieś oficjalne informacje.

...

Tylko jeden dzień czekania. We wtorek przekonamy się czy podadzą jakieś oficjalne potwierdzenie czy serial będzie kontynuowany. Mam nadzieję że tak ponieważ stanowi dla mnie powód do tego aby nie porzucać universum do czasu premiery nowej trylogii.

????????

K...a oby, to była plotka, bo skoczę z mostu

Re: ????????

Darth GROM napisał(a):
K...a oby, to była plotka, bo skoczę z mostu
________
Nigga u 4 real ?

GROM

Wiesz Mistrzu, znając naszego drogiego Dartha GROMa i jego zamiłowanie do TCW, jest to bardzo prawdopodobne . Niech Moc będzie z Wami.

Musimy

go uratować.

GROM

Tak, wedle Twego życzenia, Mistrzu. Niech Moc będzie z Wami.

...

Dla mnie nie ma już ratunku (

słodko-gorzko

Ale może nowy serial animowany poprawi ci humor.

Only kwas

Nie, ja chcę k#&*a moje Klonłorsy!!! Kwinktyliuszu Warusie oddaj mi moje legiony

Re: ...

Apophis_ napisał(a):
Plotka głosi, że TCW ma cancela: http://clubjade.net/?p=47843

Trzeba czekać do 12 marca na jakieś oficjalne informacje.

________
Nie, nie, nie!!! Oby to była plotka! To niemożliwe !!! Czekam na oficjalne wieści. Niech Moc będzie z Wami.

.

Płakał nie będę, ale 2 lata bez GW fajnie nie brzmi :/

###

Płakać po tym serialu nie będę, choć szkoda, że nie zdążyli wykreować epickiego duetu Ani + Obi.

...

W internecie panuje obecnie straszna panika - oficjalne wieści są takie, że jutro Disney ma podać plan emisji swoich kanałów. Nie mam pojęcia skąd Jedi News mają te wieści. Jest opcja, że jeśli już, to serial będzie wydawany przez iTunes lub na DVD. Ale to plotki, więc poczekam z newsem do jutra.

Osobiście nie wierzę w to, choć zły nastrój mi również się udzielił (nie chcę stracić pracy!). Zgadzam się z opinią tego gościa:

http://www.starwarsunderworld.com/2013/02/opinion-clone-wars-series-is-not-going.html

A ten gość twierdzi, że będziemy mieć jeszcze 10-12 odcinków na XD, choć nie mam pojęcia skąd to wie:

https://www.facebook.com/groups/swc6thebritlist/permalink/518746861509336/

Ale jeśli to prawda... To podsumujmy, od Disneya dostaliśmy na razie przesunięcie premier 3D i najwidoczniej skasowanie "1313" oraz "Detours", o którym od paru miesięcy nic nie słychać. F*** Disney.

...

Lucasfilm powiedział, że "1313" nie jest skasowane! Może wstrzymane i z przesuniętą premierą, ale nie skasowane!

Faktem jest, że TCW ma już na pewno sporo odcinków gotowych - dystrybucja cyfrowa nie jest złym pomysłem, to przyszłość seriali, może Star Wars będzie próbowało przykryć problemy z przejęciem właśnie takim "krokiem naprzód" (zaraz po serialu House of Cards którego pierwszy sezon został w jeden dzień wrzucony do Sieci). "Detours" też jest gotowe, za dużo pieniędzy w to włożyli żeby tego nie wykorzystać, a i nie ma problemu takiego jak z TCW, że serial jest związany ściśle z jakąś stacją telewizyjną.

cóż..

Twitterowa plotka głosi, że Lucasfilm poda oficjalne jakieś oświadczenie już dzisiaj.

Inny plotkarz z CJ twierdzi, że jeden odcinek TCW kosztował 2 mln $, a takie wydatki Disneya nie interesują. W taką wysoką kwotę nie wierzę, śmiem twierdzić, że skąpy Lucas trzymał się budżetów na skalę teleiwzyjną, ale jednak animacja komputerowa jednak kosztuje, a Disney się na niej nie zna (vide Tron).

PS. A o pracę się nie martw, coś Ci znajdziemy.

Re: cóż..

Burzol napisał(a):

PS. A o pracę się nie martw, coś Ci znajdziemy.

________
Karmienie Sellera : D

:o

To raczej plotki. Przecież gdy Disney zaoferował kupno LucasFilm Dżordżowi, to przecież by go wcześniej poinformował że, nie będą TCW emitować czy też fundować. A skoro sezon 6 jest już gotowy... to nic jak tylko z niego skorzystać, bo jestem pewien że będzie go oglądać więcej osób niż innych gówien na tym Disney XD.

A jeżeli te plotki to prawda, to Disney powoli zacznie zniechęcać do siebie fanów : Wpierw przesunięcie 3D, zatrzymanie prac 1313... teraz TCW. Chociaż z TCW to i może dobrze, bo przynajmniej już niczego w kanonie nie popsują

Przyszłość TCW

Już się boję !!! Co to będzie?! Co to będzie?! Mam nadzieję, że to tylko plotki. I to wszystko przez ten walnięty Disney !!! Mam nadzieję, że to nieprawda, a zwykłe plotki. Niech Moc będzie z Wami.

Czyli chcą

zlikwidować ten żałosny serial? Jupiiieee, a jednak jest jakiś pożytek z tych nowych epizodów

....

Ty piszesz żałosne teksty...

.

-początek spoilera I kto to mówi koniec spoilera
Couldn`t resist folks

:/

Szkoda , naprawdę polubiłam ten serial Ale co jeżeli to nie plotki? TCW wyłącznie na DVD to by była jakaś masakra... ale cóż mam nadzieję , że to nieprawda ...

Filoni o "zakończeniu" The Clone Wars

:/

Urwało mi :/

Będzie rozkaz 66! Jestem taki PODEKSCYTOWANY! Wygląda to bardzo dobrze.

...

-początek spoilera TRENCH?!?!?!? koniec spoilera
WTF?

Cóż

w TCW wszystko możliwe, jakimś cudem widać przeżył, chyba że to inny z jego rasy

.

Głos chyba ten sam. Przeżył eksplozję na mostku swojego statku? To dosyć dziwne jak na standardy TCW

Trench

Dziwne? Nie wydaję mi się . A Maul? Niech Moc będzie z Wami.

.

Maul nie został wysadzony w powietrze (próżnię )

Maul

Tak, ale za to został przepołowiony na pół i spadł jakieś 20 metrów w dół do szybu wentylacyjnego. Niech Moc będzie z Wami.

...

Nie robili by z niego cyborga, gdyby to miał być ktoś inny tej rasy

Trench

Apophis ma rację - gdyby nie miałby być to Trench, to nie robiliby z niego cyborga . Niech Moc będzie z Wami.

...

W sumie sytuacja podobna do GA Teshika. Nie wiem, czy nawiązanie umyślne, ale miło będzie zobaczyć pajączka ponownie. Chciałbym jednak przypomnieć, że fani domagali się też powrotu tego Neimoidianina z nad (źle obracającej się) Ryloth.

...

Pozdrawiam wszystkich którzy próbowali wmówić mi, sobie i innym, że sezon 6 był zapowiedziany

"We are exploring a whole new Star Wars series set in a time period previously untouched in Star Wars films or television programming." - czyli wyjdzie na moje, oby jakieś wojny Jedi z Sithami (najlepiej wojna sprzed Ruusan), a może ekranizacja Dziedzictwa Mocy i FotJ? Mroczne Czasy chyba nie wpisują się w kategorię "untouched", skoro "Detours" i Droidy były związane z erą między III i IV.

Klip

Ale jaja ! Dostaniemy kolejną dozę Rozkazu 66 w TCW. Fajnie, że ten klip został pokazany. Cieszę się z powrotu Fives`a . Fajne były te rycerki Jedi. I fajnie, że Jedi będą znowu ginąć. A przynajmniej na to wygląda. Lecz najbardziej zdziwiło mnie to, że początek spoilera Trench żyje. Moim zdaniem nie powinni go wskrzeszać. Nie lubiłem go, a on teraz powraca. Jak już to mogli go ożywić w trzecim, bądź ostatecznie czwartym sezonie. Niby w tym sezonie będą kończyli wszystkie wątki, a tu ten nagle żyje jako cyborg! koniec spoilera. Niech Moc będzie z Wami.

...

No dla mnie też to jest dziwne. Zwłaszcza, że zginał w fajny sposób, przyjął porażkę i pogodził się ze swoim losem, a tu z cyborgiem wyskakują.

Re: ...

Lubsok napisał(a):
No dla mnie też to jest dziwne. Zwłaszcza, że zginał w fajny sposób, przyjął porażkę i pogodził się ze swoim losem, a tu z cyborgiem wyskakują.
________
No właśnie. Masz rację. Zginął w fajny sposób, a tu teraz jest cyborgiem. Kapelusznik i reszta nie mają innych separatystów czy co!? A jak już naprawdę nie mają nikogo, kogo mogą wykorzystać, to już chociaż mogli kogoś wymyślić. Niech Moc będzie z Wami.

...

Pewnie go ożywili,ponieważ kończą wszystkie wątki serialu i jego wątek też chcą zakończyć.

Trench

Wiesz, jak dla mnie to jego wątek został zakończony w drugim sezonie, kiedy zginął na mostku swojego statku. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Trench

Mistrz Mateusz napisał(a):
Wiesz, jak dla mnie to jego wątek został zakończony w drugim sezonie, kiedy zginął na mostku swojego statku. Niech Moc będzie z Wami.
________

Bodajże już w "Essential Guide to Warfare" wspominali że przeżył eksplozję na statku więc to nic nowego.

Re: Re: Trench

Piett napisał(a):
Mistrz Mateusz napisał(a):
Wiesz, jak dla mnie to jego wątek został zakończony w drugim sezonie, kiedy zginął na mostku swojego statku. Niech Moc będzie z Wami.
________

Bodajże już w "Essential Guide to Warfare" wspominali że przeżył eksplozję na statku więc to nic nowego.

________
Naprawdę? Nie miałem pojęcia. Ale i tak uważam, że to bezsensowny pomysł. Niech Moc będzie z Wami.

...

Też tak uważam = tamta scena wyglądała tak że faktycznie powinien zginąć - wyglądało to gorzej niż w smutnej scenie jaką był akat rebelianckiego pilota kamikaze na mostek "Executora".

Sprawdziłem ponownie - podczas tzw. kryzysu na Malaster z czasów Kanclerza Valoruma Trench przeżył katastrofę własnego okrętu dzięki m.in swojemu ubraniu które było chyba tym samym widocznym w serialu. Pewnie pomogły też właściwości rasy chociaż nie jest to jasno napisane. Pisali że chyba zginął acz nie jest to pewne ponieważ katastrofa okrętu miała być podobna do tej pierwszej gdzie przeżył. Widocznie twórcy przewodnika dostali instrukcję pouczającą że gość może wrócić do serialu i zostawili otwartą furtkę.

Trench

Rozumiem. Czyli to dzięki swoim ciuszkom przeżył tą pierwszą katastrofę? Trochę dziwne. Wydaję mi się, że to raczej dzięki tym właściwościom jego rasy. Bo naprawdę - gościu ma przeżyć dwie katastrofy swoich okrętów, których normalny człowiek by nie przeżył, dzięki ubraniu? Raczej dzięki właściwościom jego rasy. Lecz tym razem coś te właściowości mu nie pomogły, bo jest teraz w połowie cyborgiem . Niech Moc będzie z Wami.

...

Świetny klip,nie spodziewałem się że go dadzą.Mam nadzieję,że to nie Trench tylko ktoś z jego rasy bo przecież jak można przeżyć wybuch na krążowniku stojąc tylko na mostku,nie ruszając się z miejsca i mając tylko 2 sekundy na ucieczkę do kapsuły przed wybuchem która była z 50 metrów od mostku i w dodatku widać,że cały statek wybucha od przodu po tyły.

...

Oficjalne informacje,raczej potwierdzą się dzisiaj...

,...

Wolf pack powraca!!

;;;

To raczej nie jest rozkaz 66.. Czyżby kolejna mistyczna zagadka? Klon omamiony przez mistyczne moce ? Ojj będzie się działo hoho

...

Ta idea nie jest całkiem niedorzeczna.{przypuszczalnie jeżeli tak
to związek z tym może mieć Matka Talzin lub też,Orphne?hmmm...

Re: ...

Dark lord Sidious napisał(a):
Ta idea nie jest całkiem niedorzeczna.{przypuszczalnie jeżeli tak
to związek z tym może mieć Matka Talzin lub też,Orphne?hmmm...

________

Może wydawano któryś z innych rozkazów i przez zakłócenia w walce coś źle przesłano z dowództwa - możliwości nieograniczone w spekulowaniu co to było.

...

Gorzej, jeśli zamienią rozkaz 66 z rozkazu awaryjnego w pewnego rodzaju sztuczkę Mocy czy zakodowaną w podświadomości klonów informację, a ten klon z klipu z powodu jakiegoś urazu miał wrażenie, że musi go wykonać.

W ten sposób zmieniliby całkowicie wszystko co wiemy o podstawach rozkazu 66 i historii Wojen Klonów...

...

Moim zdaniem nie jest to rozkaz 66 (no, mam nadzieję).

A sezon szósty będzie, może będzie krótszy, może inaczej wydawany, ale będzie. Kurde, nie jestem dzieckiem, wiedziałam, że o się kiedyś skończy, ale niesamowicie mi smutno. Najbardziej martwi mnie fakt, że być może podjęli decyzję o niewyświetlaniu niektórych skończonych odcinków. A ja od 5 lat marzę, by pokazali Kalee.

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
Moim zdaniem nie jest to rozkaz 66 (no, mam nadzieję).
________
Nie jest to czasem klon, który został zrobakowany na Geonosis? Może się okazać, że robaczki złożyły jajka albo zostawiły część swojej świadomości, dlatego Bariss i ten klon mieli takie odloty.

Re: Re: ...

Twój Stary napisał(a):
ShaakTi1138 napisał(a):
Moim zdaniem nie jest to rozkaz 66 (no, mam nadzieję).
________
Nie jest to czasem klon, który został zrobakowany na Geonosis? Może się okazać, że robaczki złożyły jajka albo zostawiły część swojej świadomości, dlatego Bariss i ten klon mieli takie odloty.

________
No właśnie dla mnie też jest taki jakiś podobny. Sądziłem, że mi się tylko wydaję, ala jak Ty też na to zwróciłeś uwagę to może tak być. To miałoby sens. Dlatego wtedy Barrissa to zrobiła. Lecz trochę wyżej trwała dyskusja o Barrissie i robakach i Piett słusznie zauważył, że, jak to on powiedział: "jak na naćpaną robakami świruskę wypowiadała się normalnie", czy coś w tym stylu . Niech Moc będzie z Wami.

.

Niezła teoria spiskowa Ale Barissa miała raczej powódki ideologiczne, a nie że ją omamiły robaki... A z Tupem, którego widzieliśmy na Umbarze, dzieje się coś złego, co widać, ale czy to wam przypomina coś takiego : http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20091205165414/starwars/images/3/3a/Barriss_infected.jpg ?! Bo mi nie za bardzo. ;D

tzn

że kończą? Jakiś jasny przekaz? Promyk nadziei?

...

Ano tak, choć nie wiadomo kiedy. Nie chcę Cię dołować, ale powstaje nowy serial... .

to

mi nie przeszkadza. Uważam, że zrobić poziom TCW ew. zejść niżej... to nie jest w stanie zrobić nikt. Nawet w SW.

Jeśli Disney zamknie TCW to to będzie słuszna droga jaką kroczyć ma uniwersum. Nie wybaczę im tego co zrobili z Puchatkiem, ale SW przyklasnę

cóż..

Nie czytaj, i tak Ci się nie spodoba.

tcw

Nie wiadomo czy kończy na 100%, ale sezon max, nie więcej

...

Nie sądze,...
Prawdopodobnie będzie 7 lub 8 sezonów.

...

Umiesz Ty czytać ze zrozumieniem? Dostaniemy kilka odcinków i tyle, koniec, null, zero.

;d

Nie no myślę że to będzie cały sezon może krótszy (12-13 odcinków) ale jednak sezon zakończą wątek Maula,Smarka i może ta trylogia z Clovisem ale jakoś nie nastawiam się na 22 odcinkowy sezon

...

Raczej jeszcze wyemitują 6 sezon tylko nie wiadomo gdzie, może w Disney XD czy też w formie elektronicznej w internecie a może wydadzą na DVD czy Bluray. Nie wiemy też ile odcinków będzie liczył ten sezon. Pozostaje tylko czekać na nowe informacje jakie podadzą za pewien czas.

trololo

-After five highly successful and critically acclaimed seasons of Star Wars: The Clone Wars,

he he żartownisie, tyle kłamstw w jednym zdaniu

we feel the time has come to wind down the series.

W KOŃCU!!! Giń ty pierdolony raku toczący Star Wars, giń i popadnij w zapomnnienie!!!!

<tyle radości>

hmmm

taaa
(...) we`re continuing production on new Clone Wars story arcs that promise to be some of the most thrilling adventures ever seen

Gumisie skaczą tam i siam ;P

cieszmy się

tym co mamy (tzn co ogłosili), nie wątpię że na miejsce TCW wymyślą coś równie syfiastego, ale póki nie ma żadnych konkretów... światełko w tunelu? Tak mało ich mamy

nie

no właśnie gumisie to odniesienie do tego most thrilling. Zawsze jak są takie zapowiedzi i to niezależnie czy dotyczące SW czy czego innego... efekt jest raczej średni.

Po co bawić się w hiper-uber-co-to-nie-będzie jak można zrobić coś naprawdę dobrego?
I potem powiedzieć, że udało się nam stworzyć coś "most"...

#@!877&& mać

Już od bardzo dawna nie byłem tak w k....ony, jak dziś, je#@&ny k5783a Dysnay!!! Życie nie ma już sensu

...

Ale czego tu się denerwować. Skończy się TCW, ale będziesz miał nowy serial, który pewnie nie będzie tak niszczył kanonu jak ten.

Re: ...

Lubsok napisał(a):
ale będziesz miał nowy serial, który pewnie nie będzie tak niszczył kanonu jak ten.
________

Przecież to było jedyne "piękno" tego serialu dzięki któremu coś będzie w ogóle tej baji pamiętanie za parę lat.


...

Albo rujnował go sposób tak niewyobrażalny, że wszyscy będą tęsknić za TCW.

....

Wkurza mnie to , że Disney niszczy wszystko po przejęciu Lucasa .
TCW - dobiega końca.. Ale jednak pocieszeniem dla mnie jest to , że jakiś nowy serial ma powstać

-

Disney

będzie nowe the clone wars a w zasadzie już rots

http://starwars.com/news/a-new-direction-for-lucasfilm-animation.html
Niestety chyba nie dowiemy się co dalej z Ahsoką
Jestem jednak pełen nadziei

..

Też sądze , że jej dalsze losy będą nam nieznane..

Ahsoka

Nie, myślę, że Ahsoka pojawi się w szóstym sezonie. Jeżeli nie (w co wątpię), to są książki, komiksy, gry, a teraz powstanie nowy serial animowany, więc jeśli ona nie pojawi się w następnym sezonie, to w stu procentach w czymś innym. Niech Moc będzie z Wami.

...

No właśnie.Też myślę,że pojawi się w książkach,komiksach,grach oraz w tym nowym serialu bo w 6 sezonie raczej jej nie zobaczymy chociaż kto wie co Filoni tam dla nas przyszykował.

Oooo

Hej, no zaraz, czegoś nie kapuje. Skończy się TCW? I`m so happy ;D
Tylko czy sezon szósty jeszcze będzie? Chodzi mi tutaj głównie o trylogię z Clovisem, która jako JEDYNA mnie interesowała :/

cdn

No i jeszcze jedno ... Czy w tym szóstym sezonie planują zakończyć wszystkie wątki? Bo tak myślę, że to niewykonalne ...

...

Planować - pewnie planowali dużo, problem w tym, że dostali cancela, jasne to?

acha

O wywaleniu z Cartoon Network to dawno słyszałam. O tym, że Disney uważa TCW za bajkę nie na swoim poziomie, też. W zasadzie interesuje mnie tylko czy będzie ten sezon szósty.

petycja

w sprawie nieprzerywania emisji - jeśli chcecie, możecie ją podpisać (potrzebny jest fejsbuk). Zawsze jest cień nadziei:

http://www.causes.com/actions/1733395-allow-star-wars-the-clone-wars-to-remain-on-the-air-till-the-end?utm_campaign=sharebar&utm_medium=tweet&utm_source=twitter

KONIEC

Dajcie spokój... Jeżeli TCW zostało oficjalnie usunięte to nic nie możemy zrobić! Jest mi przykro z tego powodu , ale żadna petycja w tym nie pomoże , trudno

!!!!!!!!!!!!!!

Niech wypuszczą jakieś oczywiste informacje i,oczywiście ten TRAILER
tych [STORY ARCS}...,pokazali by wreszcie trailer i wydali oświadczenie
w sprawie/Star Wars the Clone Wars,season 6...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najstosowniej było by dla nich,by przesłali nowe informacje i spektakularny trailer,ponieważ obiecywali,a potem przemienili
swoje koncepty...

...

By dać pewność,że tworzą spektakularne odcinki powinni,dzisiaj
ukazać trailer,Star Wars the Clone Wars season 6.

-

Moi drodzy!
Kilka lat temu, krzyczeliście, że TCW niszczy kanon i musi zostać zdjęte.
Teraz, kiedy Ahsoka jest poza Zakonem, krzyczycie : jeszcze, jeszcze!
To się zdecydujcie! Wiele osób dostało to, co chciało.
Po drugie (skoro było już pierwsze), serial miał mieć właśnie ok. 100 odcinków. Jest 108.
Po trzecie - mówią o jakiś bonusowych story arcach. Zostanie on ( 6 sezon) wyemitowany.
Z tego co zrozumiałem, jest to nic innego, jak dokończenie emisji serialu na starwars.com tudzież innym portalu.
Skoro serial miał i tak zostać zakończony, to i tak jest dobrze.
----------------------------------------------------------------------
Wszystko musi mieć swój koniec. Pamiętajmy o tym.

Indeed

Zgadzam się z Tobą. Nie rozumiem osób , które hejtowały TCW po czym same ten serial z zainteresowaniem oglądały.Czas na zakończenie The Clone Wars (Wojny klonów nie trwały wiecznie). Spokojnie będą jeszcze inne serialu aktorskie , bądź animowane. Don`t Worry

TCW

Nie no, ja myślę, że wyemitują sezon szósty. Dlaczego mieliby tego nie robić? Jeszcze jeden sezon by się przydał, po to, by zakończyć wszystkie wątki. Jeśli chodzi o tą petycję, to się zgadzam, to jest bez sensu, bo to nic nie da, my nie mamy nic do gadania. Ale pewnie sezon szósty będzie, i mam taką nadzieję. Niech Moc będzie z Wami.

...

Ale ja nie bardzo rozumiem postawy niektórych ludzi - chyba tylko krowa nie zmienia poglądów, czyż nie? A fakt, że The Clone Wars jakościowo było coraz lepsze jest faktem niezaprzeczalnym, z którym spierać się mogą jedynie HEJTERZY, czyli ci co nie widzieli, albo oglądali jedynie z zamiarem wyszukiwania kolejnych "nieścisłości" w kanonie.

Nie lubiłem serialu i nienawidziłem Ahsoki, teraz uwielbiam serial i kocham Ahsokę - to naturalne, że człowiek myślący potrafi zmienić swój pogląd na pewne sprawy jeśli są ku temu dobre powody, a większość odcinków 3, 4 i 5 sezonu to wystarczający powód.

I ja natomiast nie rozumiem osób które nadal hejtują TCW i obnoszą się tym dookoła - jak nie oglądają to niech idą sobie dalej z życiem i czytają głupie komiksy Legacy czy inne dziwa, kogo obchodzi ich nadęta wizja Star Wars?

TCW

W stu procentach się z Tobą zgadzam . Nic dodać nic ująć . Jak powiedziałeś - inteligentny człowiek może zmienić zdanie jeżeli ma ku temu powody. Niech Moc będzie z Wami.

Nie czytuję

ostatnio newsów o TCW, więc o co chodzi?

Będzie ten szósty sezon, czy nie? Zrobią w nim R66 i wywalą z kanonu filmy? Nie będą nadawać w TV?

...

Właśnie w tym sęk, że nie do końca wiadomo. Sezon szósty będzie, ale prawdopodobnie niekompletny, chcą jedynie "podomykać wątki".

Ale zaczęłam sobie o tym myśleć - ile to nieskończonych wątków ma TCW? Chciałam je tutaj wszystkie wypisać, ale zrezygnowałam, gdy zdałam sobie sprawę ile tego będzie. Maul i Ahsoka przede wszystkim.

@Apophis - święta racja!

...

Nic nie wiadomo. Myślę , że sezon 6 będą emitować na starwars.com

..

...

Naprawdę można było dać ostrzeżenie co jest w tym filmiku - uniknąłbym nagłego upływu krwi przez uszy. Ludzi którzy montują ten podkład gdziekolwiek by to było zasługują na pobyt w obozach w Korei Północnej.

A już na spokojnie - to jakiś fragent z tych odcinków których nie ukazano w serialu czy też to traktować tylko w formie luźnego "żartu"?

;/

Taki ``żart``..

...

Niech będzie że obozy to lekka przesada - po prostu mam wybitną alergię na ten utwór co jest silniejsze ode mnie

...

Taylor uspokaja - tak mi się zdaje, bo mamy drobny problem ze zrozumieniem jego wypowiedzi:

Obviously, everyone was assuming we’d see a Season 6 in the traditional sense, right?

Taylor: Yeah, we recorded Season 6, basically, the whole season. So yeah, your assumption is, “Okay, it’s going to run as a season.” But now knowing all of the things that we did, I just really want to make sure that all those get out there. I think my biggest -- I don`t even know the right word -- but maybe "issue", was calling it “bonus content.” I think that could really make people feel like, you know, bonus content we think of as extras on a DVD or little snippets on the web. But we don’t think of it as maybe a full episode or as a DVD release on its own or a season anywhere. So I think perhaps if they consider changing the wording of it to just “more Clone Wars” and “finishing the saga of The Clone Wars,” that will appease fans maybe a little bit more than just the name that they came up with immediately.

..

Nie rozumiem. To Sezon 6 będzie wyłącznie na DVD czy w internecie. Już mi się odechciało oglądać tcw : o

...

Na razie nic nie ma pewnego w sprawie jak będzie wyglądała kwestia dystrybucji tego sezonu wśród widzów. Trzeba będzie poczekać aż podadzą jakieś informacje może na Celebration Europe.

ratujmy the clone wars

We’re hearing, along with our friends at RebelForce Radio, that The Clone Wars team at Lucasfilm will be disbanded imminently and this is our VERY last chance so save The Clone Wars. We were one of the first to break the news that The Clone Wars had ended and we want to be part of the group of fans that helps save it – even if it’s only a direct to Blu-ray/DVD release.

The remaining episodes that are finished or in part-production do NOT in any way wrap up the fates of the Ahsoka Tano, Captain Rex, Darth Maul, Asajj Ventress and many others. If you want these stories to be told that we must act NOW as a community before it’s too late – time is NOT on our side.

Send letters NOW to Bob Iger, Kathleen Kenedy and George Lucas asking for a conclusion, leading into the events of Revenge of the Sith, at the addresses below.

Bob Iger – Disney Studios, 500 S Buena Vista St, Burbank, CA 91521
Kathleen Kennedy – Lucasfilm, P.O. Box 29901, San Francisco, CA 94129-0901
George Lucas – P.O. Box 2009, San Rafael, CA 94912
The next few days really are our LAST CHANCE to save The Clone Wars and to ensure our voices as a community are heard – the time is NOW – get writing, comment on Facebook, Tweet about it – let’s ensure, as a community, we see a fitting ending to The Clone Wars (please keep your letters polite and respectful!)

dobre

dobre. Trochę o tym co ostatnio pisałem.

Tzn. nie żebym to ratował, ale ciekawy jestem reakcji. Jeśli w ogóle ktoś to wyśle... swoją drogą brak linku do fejsowej akcji kciukowania? Zaskakujące.

...

No ale Oficjalna chyba wyraźnie powiedziała, że nie robią już nowych odcinków dla Cartoon Network, a skoro nie robią, to logiczne, że ekpia się rozpada. Nie ma w tym nic niezwykłego. Tym niemniej, wolałabym zobaczyć jak kończy Ahsoka na ekranie, a nie przeczytać w jakimś komiksie.

Fejsbuki? Proszę:

https://www.facebook.com/StarWarsTheCloneWars?ref=ts&fref=ts#!/savetheclonewars?fref=ts

Disney...

...

No i proszę: TCW miało mieć osiem sezonów. Nie ma szans na "skończenie wątków".

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?16536,fani-w-obronie-the-clone-wars.html

TCW

Mam nadzieję, że jednak dalsze sezony TCW powstaną. Do czasu nakręcenia 7 epizodu TCW jest jedynym film z serii SW. Domknięte powinny być losy Dartha Maula (bo nie przedstawienie dalszych losów Asajj Ventress czy Cade Bane, lub Mandalore nie przeszkadza mi.

!!!

Idea ta jest rozsądna...

Re: TCW

Stark napisał(a):
(bo nie przedstawienie dalszych losów Mandalore nie przeszkadza mi.
________

A co tu dokańczać? Wystarczy dopisać ewentualnie jak powstaną kiedyś "Komandosi Imperium 2" taką scenę:

Skirata, Ordo i cała reszta zalewają się w barze, kiedy to wpada jeden z Omeg i mówi "panowie wiedzieliście że parę kilometrów dalej jest takie wielgachne miasto z 1000 razy większe od Keldabe". "Tak ale wszyscy mają je w głębokim poważaniu" odpowiada Skirata po czym wracają do trunków.

Lepszego zakończenia wątku nie da się zrobić.

...

No, to by było genialne Dla mnie i tak Mando już na zawsze będą prawdziwymi Mando, a nie mando-pacyfistami. Nie ogarniam jak można było wpaść na tak poroniony pomysł...

poroniony pomysł....

Poronionym pomysłem jest społeczeństwo, które nie zmienia się przez setki lat. Mano-pacyfiści są logicznym dopełnieniem losów Mando. Włosi, Grecy, czy Tybetańczycy nie są społeczeństwami wojowników a ich przodkowie tacy byli...

....

Problem w tym, że jeśli uznajemy książki za kanoniczne to wyłania się z nich zgoła inny obraz Mandalore i Mandalorian A to, że obecne ziemskie społeczeństwa nie są wojownicze wynika z rozwoju cywilizacyjnego (zresztą to tylko kwestia chwili, bo w ludziach często budzą się `niskie` instynkty). Gdyby Mando zlecieli się do kupy na swoją planetę, zaczęli zagospodarowywać ziemie, rozwijać infrastrukturę i rozwijać się jako społeczeństwo może przestaliby `wojować`. Jednak jako nomadowie nie mieli swojej ziemi a to co ich łączyło to właśnie wojownicza kultura, kultura Mando. Gdyby jej nie mieli i nie trzymali się jej, zostaliby zasymilowani przez inne społeczeństwa.

!!!!

Powinni jutro,nareszcie wyprowadzić trailer Star wars the Clone Wars season 6!
{Filoni napewno zaskoczy,niezwykłym dziełem...}.

...

Byłoby fajnie, ale skąd to wiesz?

W każdym razie, dziś jest wielka akcja spamowania (grzecznego, nie w stylu F*CK YOU DISNEY) na twitterze. Ja sama nie posiadam, ale jeśli ktoś chce, niech dołączy:

https://twitter.com/Disney

A tu jest fajny artykuł o tym, jakie odpowiedzi powinniśmy uzyskać z ostatnich odcinków (choć osobiście nie zgadzam się z kolejnością priorytetów).

http://m.uk.ign.com/articles/2013/03/23/star-wars-the-clone-wars-the-questions-we-need-answered-and-those-we-dont

.

PO przeczytaniu artykułu stwierdzam , że twórcy dość kiepsko poprowadzili historię Capitana Rex`a.. Bo przecież mogliby by , w którymś sezonie zrobić oddzielny wątek o Rexie i jakoś poprowadzić jego historię , wyjaśniając , czy stał się on potem żołnierzem Imperium czy też nie. :/

Re: .

Vintress napisał(a):
Bo przecież mogliby by , w którymś sezonie zrobić oddzielny wątek o Rexie i jakoś poprowadzić jego historię , wyjaśniając , czy stał się on potem żołnierzem Imperium czy też nie. :/
________

A niby z jakiego to powodu w razie przeżycia miałby nie kontynuować służby w armii która w tym czasie zmieniła jedynie nazwę?

.

A choćby dlatego, że niektórzy mogli pozostać wierni jedi?
"znany jest tylko jeden przypadek, kiedy klony nie wykonały rozkazu 66: na Murkhanie grupa komandosów Republiki oszczędziła trójkę rycerzy Jedi, ale za swoją niesubordynację została wkrótce ukarana śmiercią z ręki Vadera."
Mogło być ich więcej, tylko nikt o tym nie mówił.

...

No właśnie - pojedyńcze przypadki na setki wykonanych rozkazów w tamtym wydarzeniu. Pomijając oczywiście kwestię że takowy komandor klonów nie musiał akurat wtedy wykonywać rozkazu bo akurat nie miał przy sobie Jedi - zresztą z myślą o tym Palpatine zabezpieczył się tworząc drugą falę klonów które w razie oporów swoich kolegów z Kamino wykonali by rozkaz.

Po prostu chodziło o to że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest na tyle niskie że najpewniej nie dotyczyłoby go - tym bardziej że głównie służył pod trojgiem Jedi a ci nie byli wtedy w jego zasięgu jako potancjalne ofiary - z innymi Jedi nie miałby takiej zażyłości by olać dyscyplinę.

:P

Znalazłem coś takiego w sieci:
captain rex doesn`t die you need to read the books during order 66 captain rex couldn`t find it in him to kill a jedi so he fleas with 3 clones and ashoka tano to the planet naboo to live the rest of his life protectiong ashoka with three clones
[PL]
Kapitan rex nie zginął, przeczytaj książki których historia dzieje się podczas rozkazu 66, kapitan Rex nie mógł wzmóc się w sobie by zabić jedi, więc on [nie znam tego słowa, przypuszczam że miało być tam uciekł czy co w tym rodzaju] z trzema klonami i Ashoką na Naboo, gdzie spędził resztę życia chroniąc ją z trzema klonami.

Jeszcze nie przeczytałem książek o rozkazie 66 więc pewności nie mam czy to prawda. Ale jeżeli tak to masz swoje zakończenie historio.

...

Bzdury.

...

Bardzo inteligentna i wiele wnosząca wypowiedź...

..

Skoro Ahsoka opuściła zakon to dlaczego uciekła z Rexem na Naboo? Myślę , że ta informacja jest nieprawdziwa.

..

Opuściła ona zakon w TCW, które samo w sobie jest niewłaściwe i niszczy już utworzony kanon.

..

Tak wiem. Ale nie zawsze tcw niszczy kanon , aczkolwiek w większości przypadkach niszczy..

;;

Najgorsze jest to, że TCW jest kanoniczne. Nie miał bym nic przeciwko gdyby był niekanoniczne, fajny serial ale po co mieszać? Część tej historii została opowiedziana, dlaczego teraz to skreślać?

...

Powtarzacie jak mantra tę bzdurę - co tak naprawdę niszczy? Więcej elementów EU się w serialu pojawia (postaci, planety, organizacje, pojazdy), niż pojedynczych historii wywala z kanonu. A historie te to zwykle jakieś pojedyncze komiksy które tak naprawdę są niczym wobec "ruszającego się" Star Wars które prezentuje nam The Clone Wars.

..

Jeżeli ktoś pozwala komuś tworzyć historie sw zatwierdza to co zrobił, ludzie to poznali a następnie ktoś tworzy coś nowego i anuluje się to co już było jest po prostu głupie. Czyli co? Przeczytałem coś, wiem że to się stało a następnie po obejrzeniu jakiegoś odcinka TCW mam sobie powiedzieć, a nie jednak to się nie wydarzyło idę spalić komiks/książkę. A to, że pojawiły się nowe planety itp.(a tak w ogóle to jakie?) można było równie dobrze zrobić to samo nie niszcząc tego co już jest. Serial rysunkowy CW dzięki TCW też jest już niekanoniczny.

-

Obejrzałem CW i nie widze żeby coś w TCW czyiło go nie knonicznym.

...

Czy go dekanonizuje?- ciężko mi powiedzieć, za to są jawne rozbieżności w bitwie o Mon Kalamari (o ile pamięć mnie nie zawodzi). Z mniejszych różnic wymieniłbym eeee.... zdolności bojowe Grievousa

...

A o zdolnościach Grievousa w TCW się nie wypowiem, bo to przecież ból, męka i udręka ;-;

//

Scena z Asajj, która jest kontynuowana w komiksie "Obsesja". W TCW jej historia potoczyła się zupełnie inaczej.

kanoniczność

Artem - żródła nie muszą być ze sobą koherentne. Często różnią się w opisie faktów. Np. nie jest jasne kto zabił synów Edwarda IV - czy ich stryj Ryszard III czy Henryk VII. Część źródeł datuje koronacje Bolesława Chrobrego na zjazd gnieźnieński, inne na 1025 r. (prawdziwa data jest druga, ale jej nie zna wiele źródeł). Kiedy przedstawia się założenia testamentu Krzywoustego to nasze źródła nie są zgodne na ile dzielnic podzielił on kraj (3, 4 lub 5), ani jaką stworzył zasadę władzy zwierzchniej. Różne wersje wydarzeń swobodnie można wytłumaczyć rozbieżnością ich "źródeł" przy czym TCW jest bardziej "kanoniczny" niż CW czy komiksy (które często przedstawiają bardzo nieortodoksyjnie Jedi)

kanon

Ja mimo wszystko uważam, że gdy się tworzy uniwersum to nie można zmienić opowiedzianej już historii. Większości fanów to nie przeszkadza. Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, że nie poznali oni części tej zmienionej historii. Gdyby w TCW zabili Kenobiego i naruszyli kanon sagi to wszyscy mieli by pretensje. Ale gdy naruszają historię przedstawioną w mało znanym komiksie mało ludzi się tym przejmuje.

kanon

Spójrz na NT - tam opowieści o narodzinach Jezusa w Mat. i Lc. różnią się praktycznie we wszystkich szczegółach. W ewangelii według Mateusza jest mowa o magacg, którzy przybyli na dwór Heroda Wiekiego (czyli przed 4 r. p.n.e.), jest ucieczka do Egiptu, rzeź niewiniątek. Żadnego z tych elementów nie ma w Ewangeliii według łukasza, gdzie masz spis ludności za Quiriniusa (6-7 r. n.e., procedura opisana przez ewangelistę jest kompletnie absurdalna). Różnica w datowaniu narodzin Jezusa pomiędzy dwoma ewangeliami różni się o 10 lat. A to raptem jedna z wielu różnic. Naprawdę to jak zginał Even Piell czy Adi Galia nie jest dużą różnicą

...

O ile to prawda, to sezon szósty może być wyjątkowo krótki:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?16548,sezon-szosty-tcw-to-dwa-akty.html

TCW

O nie . Tylko nie to . Mam nadzieję, że to tylko plotka. Ale czemu mieliby to robić? Przecież mogliby wymyślić jakieś wątki, jeżeli naprawdę nic nie mają, choć w to nie wierzę. A przecież mamy już akt o Clovisie, akt o Trenchu, Cad Bane ma współpracować z Fettem i ma być kontynuowana historia Maula, no i być może będzie wątek z Ahsoką. To policzmy, to już cztery wątki i być może wątek o Ahsoce, więc... nie chce mi się wierzyć. Niech Moc będzie z Wami.

.

Ja najbardziej bym chciał zobaczyć co się stało z tym komandosem który pomógł uciec grupie droidów. Sezon 5 odcinek 12.

Gregor

Dokładnie. Ja też chciałbym dowiedzieć się co tak naprawdę stało się z Gregorem. Nie wiemy tego w stu procentach, czy zginął czy też nie, sam Filoni mówił, że nie pokazali sceny jego śmierci, bo może w przyszłości powróci. Niech Moc będzie z Wami.

NOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie co to ma być!!!! Był już podobno gotowy cały sezon a nie 2 akty. Ja przyłączam się do wszystkich kampani mających na celu ocalenie TCW. Pewnie będzie to o Clovisie i Trenchu. I nie dowiemy się nic o Maulu i Ahsoce, może że zrobili by o tym jedne z tych spin offów ale w to wątpie.

Przyszłość TCW

Hej, ludzie, nie panikujcie! To tylko plotki! I nie mówię tu tylko i wyłącznie do Ciebie, a do wszystkich pesymistów, którzy uważają, że już po TCW. Naprawdę, to tylko plotki. Pożyjemy, zobaczymy . Na razie nie panikujmy. Niech Moc będzie z Wami.

I hate Disney

Mam nadzieję że te informacje nie okażą się prawdziwe tylko że stanowią kłamliwą plotkę. Ale jeśli się potwierdzą to zaryzykuję stwierdzenie że przejęcie Lucasfilmu przez Disneya nie okazało się na razie szczęśliwym rozwiązaniem, anulowanie serialu, zaprzestanie prac nad 1313, przesunięcie premiery epizodów w 3D. Na razie same straty zaś obiecanych nowych projektów gwiezdnowojennych na razie brak.

-

Zgadzam się tylko że ja jż uznaje że to nieszczęśliwe rozwiązanie. Dla mnie jest to poprostu olewanie fanów czyli w ciągu 5 miesięcy usunąc 5 zapowiedzianych na jeden rok rzeczy i branie na durne wytłumaczenie epizod 7.
tak nie może żyć bardzo się cieszyłem z 1313 i kolejnego serialu Sw w troche innym klimacie a jak wyczekiwałem epuzodu 2 i 3 w 3d to juz nie powiem. To jest jawne nieliczenie się z fanami.

to koniec!

Szkoda... a więc sezon szósty naprawdę będzie ostatnim sezonem TCW ;(

Sezony

No nie koniecznie, przecież to nie jest potwierdzone, to prawdopodobnie tylko plotka i tyle. Mnie się nie chcę wierzyć i nie uwierzę dopóki nie zobaczę tego na własne oczy. Niech Moc będzie z Wami.

TCW 6

Hejtowało się TCW, nie powiem. To serial tylko czasami przyzwoity, w większości głupiutki. Ale oglądałem, m.in. dlatego, że jak coś zaczynam to kończę. I nie lubię, jak ktoś mi zakończenie niszczy.

Z drugiej strony, trudno tu nawet powiedzieć o niszczeniu zakończenia, bo w sumie to jego po prostu nie będzie. Wielka szkoda, że nie dokończą wszystkich wątków. Ahsoka - od biedy można uznać, że to koniec, chociaż coś się jeszcze powinno pojawić. Ale reszta? Cad Bane, Aurra Sing, Maul, Asajj. Można by tak wymieniać.
Nie chciałbym już nawet więcej sezonów, tylko ten jeden ostatni, żeby wszystko dokończyć, zrobić wprowadzenie do RotS-a i już. Wszyscy byliby zadowoleni.

Ale nie. Trzeba było to roz*ebać. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i się to jakoś wyprostuje.

Koniec

Uważam, że sytuacja, w której serial nie będzie kontynuowany jest bardzo pożądana. Generalnie serial jako całość jest mocno przeciętny. Było kilka odcinków na wysokim poziomie, ale pojawiła się też duża ilość na poziomie makabrycznie niskim a reszta była bardzo średnia. No i pamiętajmy o kaleczeniu kanonu, zmienianiu charakteru-wydźwięku niektórych postaci, pojawianiu się zupełnie nowych (których późniejszy brak ciężko wytłumaczyć), `przywracaniu` innych do życia i całkowite zmienianie przyjętych wcześniej i dobrze ugruntowanych koncepcji (Mandalora). Ostatni akt o Ahsoce jest dobrym zakończeniem i chyba muszą się z tym zgodzić nawet ci, którzy za serialem nie przepadają.

Nie zamknięte wątki mi nie przeszkadzają, bo wyobrażam sobie, że w przypadku sezonu szóstego znów doszłoby do mieszania w kanonie. Wątpię w to, że nagle twórcy poszli inną ścieżką i postanowili spoić serial z kanonem. Dokończyć wątki zawsze można w jakieś książce lub komiksie. Dalej, nawet gdyby twórcy zrobili połowę odcinków 6 sezonu na bardzo wysokim poziomie i tak byłby to przeciętny serial z kilkoma mocnymi aktami i nic tego nie zmieni. Zakończenie powinno nadejść dawno temu a że pojawiło się teraz i jest porządne to po co zmieniać ten stan rzeczy? Nie daj Mocy pod koniec pojawiłaby się kolejna wersja ataku na Coruscant albo ingerowanie w rozkaz 66 i znów podniosłoby się larum.

Zamiast obstawać przy tym co stare i niesprawdzone, a na obecną chwilę godnie zakończone, wolę czekać na nowy serial, powiew świeżości gdzie twórcy wystartują od zera i proporce między tym co dobre a tym co słabe będą całkowicie przeciwne niż w wypadku TCW.

PS. I żeby nie było, że są same minusy- TCW miało w sobie pewną filmowość, filmowy `realizm`, to czego brakowało mi w kreskówkowym CW. Z drugiej strony CW oglądało mi się o jako jedną całość o wiele przyjemniej niż np. większość try/tetralogii w TCW. Mimo, że nie było tam fabuły łączącej wszystko w jedną całość to przejście akcji z jednego miejsca do drugiego odbywało się bardzo naturalnie i to było świetne.

koniec

Serial jest dla dzieci, a nie jest przeznaczony dla dorosłych. Jego funkcją było zainteresowanie nowego pokolenia światem SW. I z tej roli się wywiązywał. Bez dopływu nowych fanów świat Star Wars będzie marniał i rozwijał się słabiej

re:koniec

Tylko czy wszystko musi wiecznie trwać?

....

Zgadzam się, że jako serial dla dzieciaków na pewno świetnie spełniał swoją rolę. Z drugiej strony nie musiał przy tym gwałcić kanonu, no i między pierwszym a ostatnim sezonem wg mnie istnieje różnica w wieku osób, do których serial jest adresowany (chodzi mi o postępującą brutalizacje, dojrzalsze dialogi, głębszą i mroczniejszą fabułę), tak więc można się zastanawiać, kto pod koniec był grupą docelową.

...

W ciągu tych 5 sezonów ci co rozpoczęli oglądanie tego sezonu jako dzieci(a to oni byli główną grupą docelową tego serialu animowanego) dorośli więc i nic dziwnego że z biegiem czasu wprowadzono elementy mniej dziecinne w tym większą brutalność dojrzalsze dialogi czy też mroczniejszą atmosferę.

Co do "gwałcenia" kanonu na całe szczęście nie jestem fanatycznym zwolennikiem zachowania spójności w universum dopuszczam zmianę kanonu jeśli historia mi się spodoba.

wiek

Pamiętajmy jednak, że np. w czasie 5 sezonu serial zaczynały oglądać dzieciaki w wieku, w którym inne były gdy zaczynały od pierwszego sezonu I żeby nie było- nie mam nic przeciwko brutalizacji serialu, bo to dodało mu głębi i bardzo poprawiło jego odbiór.

Co do kanonu także nie jestem fanatykiem i np. przypadek Piella, Gallii, czy Offee w ogóle mnie nie rusza, może dlatego, że nigdy nie zagłębiałem się w komiksy i nie przywiązywałem do nich dużej wagi. To co mnie ruszyło to wspomniane `przeżycie` Maula (chyba do końca życia będę to postrzegał jako naciąganą akcje, mającą na celu wyciąganie kasy z zabawek itp.), a druga sprawa to zmiana wizerunku wszystkiego co jest związane ze słowem Mando (wg mnie zmiana na gorsze, dlatego nie mogę się z tym pogodzić)

parę refleksji

Podzielam zdanie co do "wskrzeszenia" który był jednym z pomysłów Lucasa zrealizowanym w serialu.
Co do Mandalorian są mi obojętni zaś samą frakcję pacyficznych mando uważam za dość ciekawy pomysł żeby pokazać że nawet takie militarystyczne społeczeństwo po krwawej wojnie ulega nastrojom pacyfistycznym. Samo ukazanie rozbicia spójności społeczeństwa związanej z tym też jest ciekawe zwłaszcza zaś straż śmierci PreVisli która chce zachować dawne tradycje Mandalory.
Wspomnę też o jeszcze jednej dość poważnej niezgodności z EU jaką jest rozbicie federacji handlowej na część republikańską oraz separatystyczną i dwulicowa polityka z tym związana. Dla mnie jest to najbardziej niestrawna rzecz w całym serialu.

serial

Co do Mandalory: mi bardziej odpowiadali Mando jako nomadowie-wojownicy, a ich rodzima planeta ze stolicą Keldabe jako dużą wioską.
Jeśli chodzi o Federacje to była dłuższa dyskusja o tym w temacie odcinka, sam optowałem za tym, że to głupie i bezsensu, jednak chyba wyszło na to, że wszystko tam styka (co nie zmienia faktu, że nawet jeśli Cato oficjalnie nie wspierała Federacji to głupim działaniem jest atak na rodzimą planetę, ale to w końcu baja jest )
A wracając do Maula to Lucas zapytany o jego przyszły los ponoć powiedział coś w tym stylu "Już raz zabiliśmy Maula. Drugi raz nie popełnimy tego błędu". To mówi samo za siebie. Zastanawiam się kiedy podadzą do wiadomości, że Imperator przeżył? A tak serio, to oglądanie odcinków o Maulu sprawia mi na prawdę sporo przyjemności, jego walkę z Vizslą i Sidiousem widziałem kilkanaście(dziesiąt?) razy i nadal mnie nie nudzi, dostarczając mnóstwo funu, ale dalej w głowie kołacze mi się myśl, że `cofanie się`, `przywracanie` Maula do życia jest średnim pomysłem i tyle. Kiedy ktoś umiera to umiera, a późniejsze tłumaczenie się, że jednak przeżył, uważam za nieodpowiedzialne (niezależnie, czy dzieje się tak w celu zarobienia kasy, czy stworzenia świetniej historii).

raport

Z frontu fanowskiego - 7 tys. tweetów w 24 godziny podczas sobotniej akcji.

http://www.starwarsunderworld.com/2013/03/savetheclonewars-campaign-draws-over.html

Po drugie, FB "Save SW:TCW" ma dziś podobno zamieścić dawno obiecany wywiad z Tomem Kane`em. Zdradzili już, że zapowiadany akt o Yodzie miał zdradzać coś niecoś z jego przeszłości, a także tłumaczyć jego zachowania w akcie o Ahsoce.

https://www.facebook.com/savetheclonewars/posts/107227846137364

Yoda

No, no to jeszcze ten akt dojdzie do tych, które wymieniłem w jakimś innym poście wyżej. Czyli mamy tak: akt o Yodzie, akt o Trenchu, akt o Clovisie, akt o Maulu i prawdopodobnie akt o Ahsoce. Więc to tylko plotki. Nie mogą być tylko dwa wątki w sezonie szóstym jak mamy już ich tyle. A poza tym ten akt o Yodzie zapowiada się interesująco . Niech Moc będzie z Wami.

ale

no właśnie nie wiadomo czy zostanie on w ogóle wyemitowany. Co prawda znalazłam starszy wywiad z Newsramy, w którym twierdzą, że aktów będzie co najmniej dwa... mam nadzieję.

Wspomniany przeze mnie wywiad z Kane`em - jest ktoś w stanie to odsłuchać? U mnie wczytuje najwyżej 2 min., potem wyskakuje "error opening file"

http://thegungancouncil.podbean.com/2013/03/24/episode-76-tom-kane-on-clone-wars-season-6-voice-acting-and-more/

Ja

moge ale nie znam na tyle dobrze angielskiego.

..

Szkoda, to zapewne wina mojego beznadziejnego internetu . Jak wrócę do domu na święta, to dokładnie odsłucham. Osoby, które już słyszały, mówią, że początek spoilera prócz przeszłości Yody podobno ma być tam coś związanego z duchami Mocy... koniec spoilera

...

Ten fanpage o ratowaniu Clone Wars ma trochę ponad 300 like ? Myślalem że kilka tysięcy osób się w okół niego skupiło

Widocznie CW nie ma aż tylu prawdziwych fanów jakby się mogło wydawać

Szwec bastionu

Weszłeś pod złą stronę ta prawdziwa ma 2173 lajków w półtora tygodnia.

...

Co przy prawie 10 mln polubień oficjalnej strony Star Wars na Fb, czy nawet 340 tys strony TCW nadal wygląda trochę marnie...
Jak na razie akcja obrony TCW jest niezbyt silna i raczej nie przekona Disneya do zmiany decyzji.

Re: raport

ShaakTi1138 napisał(a):
Po drugie, FB "Save SW:TCW" ma dziś podobno zamieścić dawno obiecany wywiad z Tomem Kane`em. Zdradzili już, że zapowiadany akt o Yodzie miał zdradzać coś niecoś z jego przeszłości [/url]


Im więcej dowiaduję się o kasacji TCW, tym bardziej się cieszę

...

Mi obiło się o uszy coś o duchach Mocy, także podpisuje się pod tym co powiedziałeś rękami i nogami Uważam, że im bardziej `interesujący` pomysł na odcinek tym większe ryzyko, że wyjdzie z tego coś gorszego, niż wielka klapa. Wolę nie ryzykować Poza tym Yoda już był na samym początku, a duch Mocy pojawił się w trylogii Mortis, więc IMO wystarczy.

duchy mocy

ciekawe... tym bardziej, że pojawia się do nich nawiązanie na kartach Dartha Plagueisa

...

Kiedy przeczytałem Twój post (mimo, że jestem świeżo po lekturze "Plagueisa") przez chwilę się zastanawiałem gdzie jest to nawiązanie w książce Faktycznie, jest, ale takie bardzo delikatne. Już przez chwilę w siebie zwątpiłem i myślałem, że nie uważałem czytając Tak nawiasem ostatnio ktoś mi powiedział, że w książce jest coś na temat jak to początek spoilera Sidious sprawił, że Maul przeżył koniec spoilera , ale niczego takiego się nie doczytałem. Czyżbym coś przegapił??????

...

Mam nadzieje,że te dwa ostatnie akty będą ciekawe, bo jak inaczej to rzucam tcw..

...

Yyy.. chyba po tych dwóch aktach na obecną chwilę planowany jest koniec TCW, więc co chcesz rzucić?

...

Wiesz zawsze jakieś marne powtórki serialu się będzie czasami oglądać ;//

lol

Nowy serial The Droids Wars, przedstawiający wojny klonów z perspektywy drugiej strony :]

Re:lol

Dlaczego Ja?

Z Pamiętnika Droida?
Dzień 1
Właśnie rozpoczynałem dzień służby wartowniczej w bazie. Niestety baza została zaatakowana przez oddziały klonów dowodzone przez Jedi. Podczas bohaterskiej próby obrony bazy zostałem pocięty mieczem świetlnym. To nie był zbyt dobry dzień dla droida bojowego.

...

Teraz przyszło mi do głowy, że Kobango byłby w niebo wzięty, bo to jego klimaty

Re: ...

Darth Spirit napisał(a):
Teraz przyszło mi do głowy, że Kobango byłby w niebo wzięty, bo to jego klimaty
________
Tak, rzeczywiście, w końcu on uwielbiał droidy . Niech Moc będzie z Wami.

TCW

Ta, jasne. Już to widzę. Świetny z tego by był serial. Jasne. Niech Moc będzie z Wami.

,..

Codziennie nowy odcinek z perspektywy innego droida i tak dalej i tak dalej itd.. itd.. o.o

.....

Co wy wypisujecie,ogarnijcie się...

.....

Jeżeli chodzi wam o serial,to jestem prawie pewny że pokażą 6 sezon,
a jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem,więcej sezonów...

ta

Na więcej sezonów nie licz mój drogi ;___;

!!!!!

Don"t be so setend

:{

Będzie więcej! Zrobili już przecież cały 6 sezon(chyba) Więc nawet gdy w TV nie puszczą to na ich stronie pewnie umieszczą. Zresztą TCW jest popularne więc nie widzę problemu by przerwać trwającą historię.

....

W istocie...

...

Nowe władze Lucasfilm widzą problem.

ehh

Pamiętaj że teraz Disney rządzi, a to oznacza że mogą zrobić z tym serialem co chcą. Zresztą znając Disney`a lepiej zrobić głupią komedię zamiast czegoś dobrego.

!!!

Według pewnych źródeł,pierwotnie zatwierdzono około 8 sezonów...
-jednak pojawiły się plotki,nie potwierdzające to w pełni...

...

Podobno oficjalna zrobiła sondę (wyskakującą przy wejściu na stronę) na temat oglądalności TCW. Mi, rzecz jasna, nic się nie wyświetla, ktoś jest w stanie to potwierdzić?

...

Pewnie pytają tylko hejterów serialu Mi po wyłączeniu wszelkich adblocków i kilkunastu wejść na stronę nic nie wyskoczyło.

...

Ech, szkoda .

Właśnie mi się przypomniało, że Filoni zapowiedział swój udział w audycji RF Radio, może wtedy dostaniemy więcej konkretów. Bo im dłużej nad tym myślę, tym mniej mi się chce wierzyć, że to tylko dwa akty - "dokończenie" historii w tak krótkim czasie jest niemożliwe. Chyba, że zrobili nas w konia.

...

Napewno mają,już nagrany czły sezon więc,racja...

może

Trzeba mieć konto na oficjalnej

...

Próbowałam, też nic to nie daje .

Save TCW ma teraz kanał na YT:

http://www.youtube.com/savetheclonewars

Re: ...

Bo pewnie trzeba w Ameryce mieszkać

Też

o tym myślałem.

...

Pewnie to bardziej news do innego działu, ale czyżby Maul miał ostatecznie nie zginąć w TCW? Poza tym, fabuła tegoż podejrzanie przypomina mi pewien komiks...

http://movies.cosmicbooknews.com/content/exclusive-star-wars-darth-maul-spin-movie-being-considered-ewan-mcgregor-and-luke-skywalker

Właśnie

napisałem to w dziale ze spin-offami

Maul

Maul na 100% nie miał zginąć w TCW. Przecież Luca$ powiedział: "Już raz zabiliśmy Maula. Drugi raz nie popełnimy tego błędu.".

Re: Maul

Darth Spirit napisał(a):
Przecież Luca$ powiedział: "Już raz zabiliśmy Maula. Drugi raz nie popełnimy tego błędu.".
________
Hahaha. Ten Lucas już naprawdę nie ogarnia. Nic a nic. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, żeby lepiej mieć swój własny kanon, nawet jeśli sprzeczny z interpretacjami Lucasa odnośnie samych filmów. I przestaje mi przeszkadzać, że jest "nieoficjalny".

Luca$

A propos nieogarniania Lucasa to przypomniał mi się wywiad, w którym coś nie mógł sobie przypomnieć ile trwały Wojny Klonów I bynajmniej nie chodziło tam o podanie długości co do dnia, czy miesiąca

oj tam

czepiasz się, przynajmniej nie powiedział, że to były Wojny Konów

_

No właśnie dart maul z tcw jest wzorowany na tym z tego komiksu.

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
Pewnie to bardziej news do innego działu, ale czyżby Maul miał ostatecznie nie zginąć w TCW? Poza tym, fabuła tegoż podejrzanie przypomina mi pewien komiks...

http://movies.cosmicbooknews.com/content/exclusive-star-wars-darth-maul-spin-movie-being-considered-ewan-mcgregor-and-luke-skywalker

________

No to widać że serial nie jest już potrzebny - wyjaśnia się że po prostu będzie pewien komiks bardziej uznawany niż wcześniej.

Ten

komiks nie mógł być uznany bo z wypowiedzi Maula jasno wynika że nie widział Obiego od momentu walki na Naboo.

...

Czy chociaż na tym forum kto ma swój własny kanon sw i olewa Lucasa?

...

Rozumiem, że Nowa Nadzieja nie jest zaliczana do Twojego prywatnego kanonu?..

!!!

Zamiast tamtych informacji,powinni ujwnić więcej konkretów...

...

Cierpliwości ;_;

w

końcu coś się ruszyło, choć nadal niewiele: Witwer powiedział dla MTV, że zobaczymy wszystkie skończone odcinki (choć i tak nie wiadomo ile to będzie), ale DM w nich nie będzie, bo kwestie z trylogii na Mandalorze były ostatnimi, które nagrywał w tej roli. Plany pokazania jego przyszłości były zaplanowane na dalsze odcinki.

Ech .

Witwer

Nie . To niemożliwe . Jak to? Przecież tak strasznie się zarzekał, że na pewno, że na sto procent zobaczymy Maula w szóstym sezonie. A teraz mówi, że niby nie? Nie chcę mi się wierzyć. Wolę poczekać na oficjalne wieści, no bo nie wiadomo przecież w stu procentach czy to plotka czy prawdziwe wieści. Niech Moc będzie z Wami.

;p

Eee tam Ja tam się nawet ciesze, że Maul`a nie będzie( nawet go nie lubię. Ciekawi mnie czy ujrzymy odcinki o senatorze Clovisie, Ahsoce i co najważniejsze Yodzie!

....

Miejmy nadzieje że przyszły sezon,będzie {kontraktowo liczył około 30 odcinków,które ukażą wątki...}.

...

Dobre wieści - TCW będzie na SMGO, ale za pewien czas, bo przedstawiciele platformy chcą najpierw spotkać się z Disneyem. Oto wiadomość z ich fejsbuka:

"We just wanted to check back in and send a message to our friends at #SaveTheCloneWars. First, thank you very much for continuing to show your support for such an awesome animated series – we absolutely hear you and agree that your show deserves a spot on smgo.tv – and because you`ve been sending us hundreds of requests, we were planning to put it up to the voting phase.

But before we do, we have to point out that we already have two Disney shows, and we have reached out to Disney to present our platform. We want to give them a chance to meet with us before we add more shows. In the future, our goal is to move a show based solely on fan demand, but right now, we’ve found its better to take things a little slow.

We understand this isn’t an ideal solution, and we really want to #SaveTheCloneWars too – so just bear with us for a few more days and keep excited, we’re working on it. "

A czym

właściwie jest te SMGO?

...

Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie

TCW

Jest . Cieszę się . I to bardzo, bardzo, bardzo. Tylko wolałbym dowiedzieć się czegoś więcej, na przykład kiedy serial będzie emitowany i ile będzie miał odcinków. Ale na takie wiadomości zapewne poczekamy trochę dłużej. Niech Moc będzie z Wami.

...

Eeee, z tego wynika, że oni tylko by chcieli, żeby to było na SMGO, a nie, że będzie.

...

Powinno być, bo to właśnie goście ze SMGO napisali . Teraz chcą tylko dogadać się z Disneyem zanim wprowadzą na stronę nowe seriale, bo jeden już jest (TRON).

Dla wszystkich, co pytają:

http://www.smgo.tv/

Tu

mam filmik animowany na yt który jest na podstawie tego komisu.
http://www.youtube.com/watch?v=OetQGDKZjcM
jak widać on nie może zostać uznany za kanoniczny bo maul mówi że nie widział Maula od walki na Naboo.

Maul

Bo Maul nie widział Maula od walki na Naboo? O czym Ty mówisz? O co Ci chodzi? Niech Moc będzie z Wami.

...

Po prostu się pomylił. Pewnie chodziło mu o Obi-Wana.

-

No, pomyliłem się.

...

Przecież Old Wounds od zawsze jest niekanoniczny.

tzn

To znaczy, że Sezon 6 będzie emitowany na smgo.tv?

...

Nie wiadomo - teoretycznie, jeśli wszystko się uda, to tak. Wyczytałam w regulaminie, że wówczas serial mogą oglądać tam wszyscy, a jeśli się było jednym z fundatorów, to jest bez reklam.

Na marginesie - będzie powstawać wideo zrobione ze zdjęć fanów:

https://www.facebook.com/groups/638006129547838/

I to wideo jest ciekawe - spójrzcie kto skomentował .

http://www.youtube.com/watch?v=SDnHnodRrHU

A o kogo

chodzi?

!!!

Niech wreszcie ustanowią termin,na smgo.tv
Podsumowując było by to rozsądne posunięcie.

...

Wątpię. Produkcja TCW jest zbyt droga, a poza tym nie w interesie Disneya który woli się skupić na nowym serialu i nowych filmach. Zwolnienia w Lucasfilm Animation były - nie liczcie na nic więcej poza kilkoma odcinkami, ochłapami które w nas rzucą po wakacjach.

TCW

Niestety, boję się, że masz rację . Niestety . Tak prawdopodobnie będzie. Zwolnienia jak mówisz były, będą nowe seriale i filmy, więc możemy nawet nie doczekać się sezonu szóstego. W końcu zakończenie piątego sezonu było genialne, w sam raz na finał. Niech Moc będzie z Wami.

...

Ech, masz rację, ale ja bym nie pogardziła choć ochłapem informacji na temat nowego TCW. Mówię to tysięczny raz, ale ja dalej nie ogarniam czemu Disney zabił kurę znoszącą złote jajka, jaką jest TCW.

...

Bo biznes jest bezlitosny, Disney nie chce by jego marka była kojarzona z konkurencyjną stacją CN lub inną firmą, dlatego wolą od nowa hodować kurę znoszącą złote jajka, a z marką SW mają to gwarantowane, dla fanów przykre, bo znów trzeba czekać kilka lat na nowe, niestety prawdziwe. Dla korporacji czas nie ma znaczenia liczy się tylko zysk. Qu..a mać, jak ja nie lubię czekać.

Narzekanie i strach

miast wiedzieć że im dłużej coś dojrzewa tym solidniejszy będzie ten produkt ?

Ech to Twoje przywiązanie do TCW, i strach do nowego przemieszany z niechęcią ... ile można żyć przeszłością,TCW w koszu i siema

Matku

Jak za długo będzie dojrzewał, to niechybnie może się stać przejrzały i niestrawny.

Nie chodzi mi o TCW, tylko o to długie, monotonne, wieloletnie, nużące, dołujące, daleko jeszcze, czterdziestoletnie czekanieeeeeee, aż mózg się zlasuje z braku bodźców, ziew.


Strach do nowego??? Ja nie jestem Bastionową płaczką, na drugie imię mam, Otwarty na Nowe. Otwartość mego umysłu sięga daleko po za horyzont zdarzeń.

Czekanie

Będziemy czekać i nakręcać się "co to nie będzie" a na końcu będziemy zawiedzeni. Będzie jak z TCW akcja, też wiele fanów nie będzie lubić, też będzie złe i beeee bo "niszczy" kanon. Czego wy chcecie? Olejcie kanony i cieszcie się tym co jest puki jest. Nie lubicie wszystkiego co zmienia kanon a prawda taka że przeciętny widz ma to w d#pie, no chyba nie liczycie że nowa trylogia będzie robiona dla fanów, będzie robiona dla zysku, zrozumcie dla przemysłu g#### znaczycie- jesteście przeszkodą!
Jeśli kogoś uraziłem przepraszam, pozdro

Re: Czekanie

Zamilcz waćpan, wstydu oszczędź.

;d

Po 1 popracuj trochę ze słownikiem niektóre błędy rażą po oczach.Po 2 jeżeli łapiesz każdy ochłap jaki daje ci wspaniały Lucas (a od niedalekiej przyszłości Disney) to gratuluje.

Re

Nie wszystko ale też nie zachowujcie się jak rozkapryszone dzieci, macie zbyt wielkie nadzieje. Po prostu załóżcie najgorszy możliwy scenariusz a nie najlepszy, tak myślicie że będą cuda, nie wiadomo co, super zgodność z kanonem, mając takie nastawianie co by nie zrobili, będzie dla was do kitu. A co do błędów to jakie (poza interpunkcyjnymi i językowymi)?

Re: Re

kobango napisał(a):
Po prostu załóżcie najgorszy możliwy scenariusz a nie najlepszy, tak myślicie że będą cuda, nie wiadomo co, super zgodność z kanonem, mając takie nastawianie co by nie zrobili, będzie dla was do kitu.
________
Kiepska filozofia. W ten sposób można łykać największe g**no wmawiając sobie, że przecież mogło być gorzej. Jeśli coś jest naprawdę dobre to jest po prostu dobre i wtedy nikt nie ma niepotrzebnych pretensji. Nie przypominam sobie żebym narzekał na np. V epizod z czego wniosek, że da się zrobić film/produkt na najwyższym poziomie.
P.S. Rozumiem, że gusta są różne, ale zakładanie Z GÓRY, że "coś jest super bo jest" jest IMO głupie. Nie nazywa się szamba perfumerią.

Re

Największe g#wno to i tak g#wno z tym się nie spieram ale zazwyczaj po prostu się tak jaracie na to co to nie będzie że co by nie zrobili wam nie spasuje. Nie przeczę są, były i będą rzeczy denne należy je krytykować ale nie spekulujcie wyobrażając sobie niebo bo w dniu premiery spadniecie na ziemie z hukiem. Lepiej już myśleć że coś będzie jako takie a potem nie być zaskoczonym albo być mile zaskoczonym.

...

Trochę wieści od fana, który brał udział w konwencie C2E2:

http://boards.theforce.net/threads/official-the-clone-wars-series-discussion-thread-spoilers-allowed.20757653/page-1058

*Będzie sezon piąty na DVD/Blu-ray w tym roku, o to nie należy się martwić.
*Ahsoki nie ma w "materiałach bonusowych", to już wiemy. Nie wiadomo kiedy zostaną one pokazane (normalnie już niedługo powinniśmy mieć trailer).
*Podobno Logan wygadał się w ostatnim RFRadio, że nagrali akt z łowcami nagród, nie wiadomo tylko jak z animacją.

.

Nowy Clip : http://www.starwarsunderworld.com/2013/04/new-clone-wars-preview-clip.html

Clip Clipem, ale bardziej zastanawia mnie to czy w ogóle odcinek z nim związany ujrzymy xd

Fajne!

Ja to chcę!
Mam nadzieję, że zobaczymy ten odcinek, bo gdyby miało na serio nie być kolejnych sezonów, to by chyba nie publikowano kolejnych klipów.
Chyba, że to ma być przekaz w stylu: zobaczcie jak ciekawie może być, tylko musicie się sprężyć i uratować TCW!
Ale o jest bardzo mało prawdopodobne. Raczej po prostu jakoś te odcinki zobaczymy.

Hmm

Masz przecież napisane (i wiadomo to już od 1 wywiadu z Filonim po informacji o kasacji serialu), że parę odcinków zostanie jeszcze upublicznionych, ale na razie nie chcą poinformować w jaki sposób.

...

Całkiem klimatyczne.

Klip

Fantastyczny klip! Naprawdę! Bardzo klimatyczny. Podoba mi się . Cieszę się, że w ogóle chociaż coś jeszcze zobaczyliśmy . Nie liczyłem na to. A tak poza tym, to gdzie jest Plo z klonami? Może to Korriban? I co ma znaczyć ten miecz? Ciekawe. Niech Moc będzie z Wami.

...

Klip jest przepiękny, klimatyczny, światło dopracowane, ujęcia zaskakują (jak na TCW).

Ale czytaliście artykuł?

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?16765,klip-z-materialow-bonusowych-the-clone-wars.html

początek spoilera Boże, a jeśli wymyślili, że Dyas przeżył?! Wtedy historię jego, Dooku i Grievousa trafi mały, lecz irytujący szlag. A i mam też durnowate przeczucie, że może to być jakoś powiązane z rozkazem 66. W takich przypadkach bardzo lubię się mylić. koniec spoilera

Odcinek

zapowiada się super i klimatycznie.

Artykuł

Cóż, jestem zszokowany. początek spoilera Zaczynam powoli się bać, tak samo jak Ty, że faktycznie Dyas przeżył. Oby nie. Mam nadzieję, że nie. A co do rozkazu 66, to się nie martwię, tylko, jak już mówiłem, boję się, że Dyas przeżył, według kapelusznika i jego bandy koniec spoilera. Niech Moc będzie z Wami.

akty

Dobrze zatem, to podsumujmy co w tej chwili mamy:

Potwierdzone:
*Akt z Clovisem - 3 odcinki.
*Akt o rozkazie 66 (?) - co najmniej 1.
*Akt o Plo Koonie (może się łączyć z powyższym) - co najmniej 1.

Nie wiadomo czy wyświetlą:
*Akt o Yodzie - nie wiadomo czy to prawdziwy akt, czy tylko 1 odcinek.
*Akt o łowcach nagród - co najmniej 1.

Czyli mamy w najgorszym przypadku jeszcze pięć odcinków, a to i tak jest wersja pesymistyczna. Wygląda na to, że plota o dwóch aktach była nie do końca prawdziwa...

..

Podobno mieliśmy czegoś się dowiedzieć o przeszłości Greviousa.
Jakoś nie raduje się na wieś o 5 odcinkach w tym sezonie. Niech lepiej go nam nie emitują,iż to co by mogli nam pokazać mogłoby się okazać porażką.

.....

Czy ty cierpisz na rozdwojenie jaźni?

Re:akty

To fajnie, że chociaż mamy potwierdzone akty z Clovisem, rozkazem 66 i Plo Koonem. Mam nadzieję, że potwierdzą łowców nagród (zwłaszcza ten odcinek, gdzie Embo na jakiejś śnieżnej planecie ścigał Skywalkera). A w kwestii Sifo-Dyasa, to mam nadzieję, że chociaż jego zostawią w spokoju. A co w takim razie z Darthem Maulem? Dobrze by było, gdyby jego wątek skończył się w TCW i najlepiej zginął.

Maul

Też chciałabym ujrzeć wątek Maula. Żeby chociaż wyjaśnili nam co zrobił z nim Darth Sidous :/

......

Z tego co słyszałem Lucas zapytany o przyszły los Maula ponoć powiedział coś w tym stylu "Już raz zabiliśmy Maula. Drugi raz nie popełnimy tego błędu" także ten...

Też

chce zobaczyć maula!

...

Ja mam wspaniały pomysł jak chcesz zobaczyć Maula Jak masz DVD to włóż do niego płytę z napisem "Star Wars Episode 1 The Phantom Menace". Nie masz DVD, a może filmu? Żaden problem, służę pomocą http://www.youtube.com/watch?v=5QKQz7CMbYs

Nie musze

na DVD ma na Blu-Ray

.

Embo ściągający Skywalkera to część Trylogii Clovisa

Re...

O, to dobrze wiedzieć. Nie przypuszczałem, że w sprawy sercowe Padme zamieszani będą łowcy nagród. Czy też może Clovis wynajął jakiegoś łowcę nagród. To w takim razie jakie inne odcinki o łowcach nagród mogą się jeszcze pojawić? Jeśli już o tym było, to wybaczcie, ale nie chce mi się ogarniać tylu postów.

Re: akty

ShaakTi1138 napisał(a):
Wygląda na to, że plota o dwóch aktach była nie do końca prawdziwa...
________
Dlatego była to tylko plota, co nie? Myślę i tak, że zobaczymy wszystkie te akty, które tutaj wymieniłaś. Tylko zapomniałaś o akcie o tym pajęczym gościu, z Anakinem i tymi rycerkami Jedi. Niech Moc będzie z Wami.

...

Powtórzę sobie wszystkie odcinki z Savag`em i Maulem

.....

Nie jest źle. Żeby szósty sezon miał chociaż z 10 odcinków, to już nie będę się czepiał. Tylko żeby Ahsoka i Maul dostali jakieś zakonczenie. A przynajmniej ten drugi.

...

Na zakończenie losu Ahsoki nie licz, już dość namieszała.. w kanonie

Dalsze losy Ahsoki?

Niestety muszę się z kolegą zgodzić. Niestety są niewielkie szanse na to aby pokazali dalsze losy Ahsoki w tym skróconym sezonie szóstym. Ale może tak się zastanawiam czy nie lepiej jest uznać zakończenia piątego sezonu kiedy Ahsoka opuściła zakon Jedi za wystarczające ukazanie jej losów i pozostawienie jej dalszych losów w niepewności co do ich przebiegu. Do tego sam moment opuszczenia zakonu był bardzo "klimatyczny" więc może lepiej jest nie ryzykować jego zatracenia.

Racja

Dlatego tez napisałem, że na Maulu zależy mi bardziej, bo losy Ahsoki rzeczywiście można uznać w ostateczności za kompletne.

Tak naprawdę ważniejsze w tej chwili stają się historie drugo i trzecioplanowych postaci - poza Maulem, również Ventress, Aurry, Bane`a i pozostałych, o których akurat nie pamiętam. Bo te wątki są całkowicie rozkopane i powodują bałagan.

Ale jak znam życie, żaden z tych odcinków-niedobitków nic nie wyjaśni, bo pewnie planowali to na następne sezony. W efekcie dostaniemy parę zwyczajnych epizodów, które z prawdziwym, serialowym zakończeniem nie będą miały nic wspólnego.

Niestety

najwyrażniej masz racje.

...

Uważam że z przedstawianiem dalszych losów Aurry Sing jest bezcelowe, jakoś wydarzenia z serialu współgrają z wydarzeniami z Nocy Coruscant i Nawałnicy. Ja żadnych większych niespójności w kanonie nie widzę więc potrzeba retconowania nie zachodzi.
Assaj Ventress obecnie jest łowczynią nagród. chętnie pooglądałbym jej dalsze przygody zwłaszcza te związane z żywioną przez dathomiriankę chęcią odwetu wobec Dooku.
Bane zaś przebywa w republikańskim więzieniu więc można uznać jego historie za zakończoną. Zawsze istnieje możliwość jego wykorzystania w jakimkolwiek innym projekcie związanym z gwiezdnymi wojnami.
Czyli tylko wątek Maula z wątkiem Mandalory i wątek Ventress wymagają przedstawienia ich dalszych losów.

Co do końcowej konkluzji na temat zawartości dodatkowych odcinków niestety muszę się zgodzić.

?

Jak Ahsoka namieszała w kanonie?

...

Padawanka Skywalker`a xd

Re

I co rycerze mogą mieć padawanów ...

err

Ale to jedyne źródło, w którym Anakin ma padawana.

?

A czemu nie powinien go mieć? To nawet trochę pasuje. Anakin nie dostaje tytułu mistrza z różnych powodów. Jest za blisko kanclerza, rada mu nie ufa. Frustruje to Anakina. Co jednak by bardziej nie frustrowało jak to, że uważają odejście Ahsoki za porażkę Anakina, a nie ich? Jak dla mnie to jeszcze bardziej pokazuje jak w pewien sposób Anakin dobrze postąpił.

ehh

Po 1. Skywalkera. Tego gówinka używamy, gdy słowo kończy się na samogłoskę np. "Luke`a".

Po 2. Rycerze Jedi mogą mieć uczniów - Obi-Wan i Anakin

Po 3. Ahsoka nic nie zmienia. Nie ma jej w Zemście Sithów więc nic nie psuje.

Po 4. Jeśli chodzi ci o książki i komiksy, to retcon goni retcon i wszystko w końcu zacznie do siebie pasować. Tak jak Assaj, której wątek w Obsesji został wycięty. Reszta pozostaje bez zmian.

...

Co do obsesji dodałbym jeszcze śmierć Adi Galli. Tylko że wycięcie z obsesji tych dwóch wydarzeń sprawia że lepiej byłoby całą obsesję nie zaliczać do kanonu.

a

Bitwa o Boz Pity? Śmierć Durge`a? Jest jeszcze wiele ważnych elementów. Poza tym sprawy Asajj nie wyjaśniono. Tak więc wciąż można zrobić retcon.

...

Maul - mogliby nam pokazać co się z nim stało.
Aurra Sing - ciekawa postać wymaga dalszego rozwoju historii
Cad Bane - również ciekawa postać wymaga uzupełnienia historii
Tano - książke o jej dalszym losie, najlepszym rozwiązaniem

...

Jak ci mało Aurry to masz http://starwars.wikia.com/wiki/Aurra_Sing

...

Pani Kennedy odpowiada ws. akcji o ratowaniu TCW: http://clubjade.net/?p=50090

Raczej jako ciekawostka, konkretów żadnych.

...

W końcu raczyła odpisać... No i fakt, żadnych newsów poza tym, że jednak większość ekipy została do nowego serialu - to dobrze.

....

Czyli jednak usłyszymy znajomego głosy w nowym serialu

...

Ostatnio tak mało się działo na FB serialu, że nie zauważyłam, że wstawili nowy obrazek

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=538493329523299&set=a.346507515388549.75113.328988200473814&type=1

lol

Ten obrazek to z Sezonu 6?

....

Mi to bardziej wygląda na odcinek o zamachu w świątyni.

-

Mi to też to wygląda na odcinek o zamachu.

To

jest odcinek z zamachem scena ataku na Cato Neimoidie na 90%

...

Sama nie wiem. Myślałam, że jak dodali niedawno, to może to coś nowego.

Re

Wiesz pewności nie mam jakaś szansa - czyżby duet Anakin, Obi-van

poprawnie

Obi-Wan* Jak śmiesz źle pisać imię moje ulubionego Jedi -.-

....

Nom faktycznie kobango, tym vanem to żeś pojechał po bandzie

xd

A niby taki znawca SW xd

Echhhh

to specjalnie wan mi się skojarzyło z van Helsing Obi van Helsing

...

Jak popełnisz następny błąd, to też będzie, że specjalnie?

chodzi

Nie

wtedy będzie błąd bo teraz nie było błędu

Zdjęcie

Mnie się wydaję, że to jest nowe zdjęcie. Tak przynajmniej myślę. Może się mylę. A może nie. Bo to chyba nie jest z tetralogii Ahsoki. Cóż, trzeba będzie zobaczyć. Niech Moc będzie z Wami.

SW Weekends

Na fejsie Save TCW ktoś napisał godzinę temu, że pokazali klip z Yodą, może więc jest szansa na wspomnianą przez Kane`a historię. Niepotwierdzony opis:

początek spoilera From reading what a couple of people have said about it, apparently Yoda needs to escape from the temple (I think) for some reason and he uses Anakin to do it. koniec spoilera

...

Dokładniejszy opis, z fejsa RF Radio:

początek spoilera Yoda is being tended to by a doctor in the Temple Medical Center. She tells him he needs strict bed rest. Anakin walks in, and Yoda asks him to help him escape. Anakin says the council won`t like it, and Yoda replies that Anakin`s disregard of the council is why he asked for Anakin specifically. Anakin gets Yoda past the Temple guard to a hangar bay, and R2 takes Yoda to a small ship (presumably Yoda`s fighter) that looks like a cross between a TIE and a Jedi fighter. Yoda blasts off with R2 on a mission that as of now is unknown.

Nieszczególnie podoba mi się idea Yody sprzeciwiającego się Radzie i jeszcze aprobowanie sprzeciwu Anakina. To brak konsekwencji.
koniec spoilera

klip

...

Wygląda to tak jak, by Yoda uciekał z domu starców

...

I natychmiastowe skojarzenie z "Atlasem chmur" .

Tak sobie myślę, że skoro akt o Yodzie i ten o Dyasie to jedno, to może wcale nie dostaniemy aż tak dużo...

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
I natychmiastowe skojarzenie z "Atlasem chmur" .

________
Dokładnie o tym też pomyślałem na samym początku

...

Intrygujący jest statek Yody. Jest dziwny... ale mi się podoba

Klip

Klip jest... ciekawy, ale... nie jest aż na takim poziomie jak dwa poprzednie. Szkoda tylko, że jest w takiej jakości. Mam nadzieję, że za niedługo, będzie to w wersji normalnej. Ale co mu się tak w ogóle stało? I jeszcze ci dwaj go pilnują? Ale ten statek fajny jest . Niech Moc będzie z Wami.

..

Tylko ciekawe dlaczego Yoda jest pod strażą? Czyżby Filoni wymyślił jakiś konflikt z Windu tuż przed akcją w RotS?

..

Ciekawy klip. Musze go wstawić na mój kanał xD
Ale wątek Yody naprawdę mnie nie interesuje. Zamiast Wymyślić wątek wojenny zbliżający Wojne Klonów do końca to oni wymyślają niepotrzebne odcinki. Hmm.. :/

Klip z Yodą

Zastanawiam się właśnie co Yoda robi w szpitalu i dlaczego jest pod strażą. Nie władam biegle angielskim, więc nie do końca jestem w stanie wyłapać o czym Anakin z Yodą rozmawiają. Jednak trochę dziwnie to wygląda. Może to jakaś tajemnica między Yodą a Anakinem. Klip fajny i liczę na to, że fajnie przedstawią wątek z Yodą. O czymkolwiek miałby on być.

...

Mówisz i masz, oto co mówią i tłumaczenie .

Jedi: bla, bla, bla, master Yoda. I`ll leave you two alone. - Zostawię was samych. (no dobra, tu też nie jestem w stanie jej zrozumieć).
Anakin: You asked for me, Master? - Prosiłeś, bym się zjawił, mistrzu?
Yoda: Yes. Friends we are, hmm? - Tak. Przyjaciółmi jesteśmy, hmm?
Anakin: Of course - Oczywiście.
Yoda: A choice you must make. Worry for you, I am. - Wyboru dokonać musisz. O ciebie martwię się.
Anakin: Why is that? - Czemu?
Yoda: Do something for me you must. Blame you will be. - Zrobić dla mnie musisz coś. Oskrażony [za to] zostaniesz.
Anakin: What? What must I do? - Co? Co muszę zrobić?
Yoda: Help me to escape, yes... - Pomóc mi uciec, tak...
Anakin: But you`re not in prison - Ale nie jesteś w więzieniu.
Yoda: No? Perhaps. But perhaps I am. (Dalej nie rozumiem, coś ze słowem "cage") A journey I must make. Alone. - Nie? Może. A może jestem. (...) Podróż odbyć muszę. Sam.
Anakin: The Council will not want you to travel at all. Alone, nevertheless. - Rada [wcale] nie chciałaby, abyś podróżował. Do tego samotnie.
Yoda: Disobeying the Council your expertise is. That`s why I ask for your help. This is this path (?) you find so easily, which others do not. That`s what sets you apart. Now, a walk, you will take (...). Come, come. - W niesłuchaniu się Rady ekspertem jesteś. Dlatego właśnie o pomoc cię proszę. To tę ścieżkę (?) znajdujesz tak łatwo, a inni nie. To właśnie cię wyróżnia. Teraz, na spacer pójdziesz [pewnie "ze mną"]. Chodź, chodź.
Anakin: Where you`re going? - Dokąd idziesz?
Yoda: Some fresh air I require. - Nieco świeżego powietrza potrzebuję.
Anakin: It`s ok. He`s with me. I`ll watch him.... I hope I won`t regret this.... Hey, R2, I have a mission for yor. Doctor Nemo (?) is going to notice that Yoda is missing any minute now. Get him to his ship as fast as possible and get out of here. - Jest ok. Jest ze mną. Będę miał na niego oko.... Mam nadzieję, że nie będę tego żałował.... Hej, R2, mam dla ciebie misję. Doktor Nemo niedługo zorientuje się, że Yoda zniknął. Zabierz go do jego statku tak szybko, jak to możliwe i uciekajcie stąd.
Windu: Where`s Master Yoda?! What have you done?! - Gdzie mistrz Yoda?! Coś ty zrobił?!
Anakin: Hey, for once it wasn`t my idea. - Hej, choć raz to nie był mój pomysł.

Sory, że nie wszystko, przepraszam też za ewentualne pomyłki, ale dźwięk HD to nie jest . Najbardziej zastanawiają mnie dwie rzeczy. Po pierwsze, czemu niby Anakin tak ochoczo przyznaje się do przyjaźni z Yodą? Chyba skleroza go dopadła, bo o Ahsoce całkiem zapomniał? Po drugie, czemu Yoda tak bardzo odcina się od działań Rady? Czemu jest w szpitalu? No i co jest celem jego podróży? (Jak znam ekipę TCW, może to być pewna planeta na D).

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
Jak znam ekipę TCW, może to być pewna planeta na D.
________
Poleciał sobie domek szykować za wczasu Może w tym odcinku pokażą tą niechęć jaka się wytworzyła między Windu, a Skywalkerem.

TCW

No a co miał niby Anakin mówić? Że nie? Że nie są przyjaciółmi? Trochę głupio by to zabrzmiało.

Yoda: Przyjaciółmi jesteśmy my, hmm?
Anakin: Oczywiście, że tak nie.

Niech Moc będzie z Wami.

Re...

Nie musiałaś się dla mnie poświęcać i mi tłumaczyć całości. A raczej tego wszystkiego, co Ci się udało zrozumieć. Naprawdę - nie prosiłem o to. Mimo wszystko - dzięki.

Co do przyjaźni Anakina i Yody - tu także miałem niemałe wątpliwości. W sumie Anakin nie był najlepiej traktowany przez radę (chociażby jak w 4 sezonie okłamano go, że Obi-Wan zginął, a ten dalej żył). Co do Ahsoki - to wydaje mi się, że Anakin po prostu pogodził się z jej odejściem i musiał pozostać skupiony na bieżących sprawach Republiki. No i Yoda w szpitalu i jego odseparowanie się od Rady też mnie zastanawia. Yoda coś knuje i chce tylko Wybrańcowi o tym powiedzieć.

^^

Wszyscy Jedi w świątyni byli jako tako ``przyjaciółmi``
UWAGA. Na sa smgo.tv można głosować na sezon 6 TCW, każdy oddany głos się liczy http://www.smgo.tv/shows/?mode=

...

Dzięki za cynk .

Mam prośbę: jeśli naprawdę Wam na tym zależy, to kopiujcie link do SMGO wszędzie, gdzie się tylko da: Oficjalną, Yoububa, Fejsbuka... Jest mnóstwo ludzi, którzy nawet nie wiedzą, że serial został skasowany.

,,

Noł. Nie zamienie się w 10-latka i nie zaspamuje YT... wole cicho zagłosować i poczekać

...

Nie chodzi mi o spamowanie, absolutnie nie. Raczej o uświadamianie ludzie. Jak pisałam, 10-latki są nadal przekonane, że serial będzie. Poczytaj sobie komentarze na różnych stronach.

..

Żyją w złudzeniu...

...

Zagłosowałem i mam nadzieję,że się uda i reszta odcinków zostanie wyemitowana.

...

Skoro już przy "Rebelsach" jesteśmy, to na filmiku z Filonim owszem, jest koncept z Ahsoką (na drzwiach, na samym początku). Ale jeśli przypatrzycie się uważnie, to dostrzeżecie masę innych z TCW - między innymi Fetta w zbroi. Czyżby faktycznie miał się pojawić?

http://www.youtube.com/watch?v=0bdfFos3PYQ

...

Wątpie,żeby miał się pojawić.Pewnie to jakiś stary koncept albo inna postać w zbroi mandaloriańskiej.

Fett

Nie to jest prawda. Prawdopodobnie Boba miał się pojawić w TCW w mandaloriańskiej zbroi, nawet miałbyć wątek o nim.

...

Źródło tych rewelacji? Ja pamiętam tylko plotki wywołane modelem Boby, który okazał się być związany ze Star Tours, a nie TCW.

...

Tutaj . Aczkolwiek nie jest to potwierdzone na 100%

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=16548

kilka

nowych informacji, acz drobnych.

https://twitter.com/sjaccorso/status/339621956783587328

https://twitter.com/Warmustbeend123/status/339488082069958656

*Nie wiadomo czy akt z łowcami nagród ostatecznie trafi na ekrany. Prócz Boby i Bane`a są tam zupełnie nowi.
*Akt z Yodą/Sifo-Dyasem miał cztery odcinki w scenariuszu, ale Friedman nie widział ich skończonych, więc mogło wyjść inaczej.

...

Niech wreszcie,wrzucą trailer Star wars the Clone wars season 6...

...

Parę klipów już było - poza tym, nie będzie sezonu szóstego, tylko co najmniej 7 odcinków. Jeśli już zrobią z tego trailer, to raczej pokażą na Celebration.

...

PO co robić trailer, który ma trwać minute?

...

Nowy wywiad z Kinerem:

http://fullofsith.com/archives/769

*Trochę go nie rozumiem co mówi ok. 20:28 - "We`ve been working on 10 shows that are part of the bonus content" - czyżby 10 odcinków?
*W "materiałach bonusowych" ma szansę znaleźć się soundtrack - negocjacje trwają. (Może iTunes?).
*W odcinku o klonach przyjrzymy się bardziej ich psychice.

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
Nowy wywiad z Kinerem:

http://fullofsith.com/archives/769

*Trochę go nie rozumiem co mówi ok. 20:28 - "We`ve been working on 10 shows that are part of the bonus content" - czyżby 10 odcinków?
*W "materiałach bonusowych" ma szansę znaleźć się soundtrack - negocjacje trwają. (Może iTunes?).
*W odcinku o klonach przyjrzymy się bardziej ich psychice.

________
A więc trochę wyjaśnił ten wywiad. Chyba, że znowu to plotki . No, jeżeli to prawda, to szkoda, że będzie tylko dziesięć odcinków . Lepsze to, od zera, ale zanim ten cały "sezon" się zacznie, to po chwili już się skończy. Niech Moc będzie z Wami.

w

sumie to i tak lepiej niż zapowiadali, bo miało być 7 (Clovis - 3 i Yoda/Sifo-Dyas - 4). Zatem zostały co najmniej trzy - ciekawe jakie to będą odcinki... Pewnie łowcy nagród.

Odcinki

Być może. A może to będą odcinki o Maulu??? Albo też i Ahsoce??? Chciałbym bardzo zobaczyć choć jeden akt, z krtórymś z nich. A co ja tam zresztą gadam . Chciałbym co najmniej jeden akt z Maulem i jeden akt z Ahsoką . Niech Moc będzie z Wami.

niestety

koniec TCW i początek REBELS
a tak czekałam na 6 sezon

...

Nie zauważyłam tego wcześniej, ale Filoni wstawił to na swoje urodziny... Bardzo ciekawe:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151619314880053&set=a.241263300052.139240.87355540052&type=1

początek spoilera Najpierw skojarzyło mi się z Siostrami Nocy, a potem dostrzegłam tego Yodę na dole... koniec spoilera

...

Gdyby nie fakt, że obrazek powstał podczas rozmowy z Lucasem (Największym Ignorancie Jeśli Chodzi o EU) to bym się jarał, że Yoda za młodu studiował na Voss i że pokażą to w TCW. Ależ epickie nawiązanie do SWTOR to by było!

...

Ten rysunek skojarzył mi się z posągami Jedi, które były w Dolinie Jedi (Valley Of The Jedi) na Ruusan. Może Yoda wyruszy na tę planetę, odkryje Dolinę czy coś w tym stylu. No zobaczymy. Wiele tajemnic ukrywa przed nami Filoni.

...

Już lepiej byłoby, gdyby Yoda wybrał się na Ruusan, niż na Dagobah. W sumie ta planeta jest całkiem możliwa, bo przecież w pierwszym zrobili stację Skytop koło księżyca Ruusan.

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
Nie zauważyłam tego wcześniej, ale Filoni wstawił to na swoje urodziny... Bardzo ciekawe:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151619314880053&set=a.241263300052.139240.87355540052&type=1

początek spoilera Najpierw skojarzyło mi się z Siostrami Nocy, a potem dostrzegłam tego Yodę na dole... koniec spoilera

________
Hmm, ciekawe. Ciekawe co to może oznaczać??? Niech Moc będzie z Wami.

..

Tajemniczy rysunek...

oppo

Okej, przyznaję, że trochę nie ogarnęłam, ale w tym poście jest rzeźba Oppa (wzięłam go za Wookieego w turbanie).

http://starwarsblog.starwars.com/index.php/2013/06/13/sculpting-the-clone-wars-and-star-wars-rebels-with-darren-marshall/

...

Zaczyna się, można śledzić tweety. Najciekawszą informacją do tej pory wydaje mi się akt z Wookieemi, który został skasowany.

https://twitter.com/TheSWU

...

Oto tweety zebrane - na bardziej szczegółowe wieści poczekamy od naszych wysłanników . Wydaje się jednak, że nadal nie wiadomo kiedy premiera.

początek spoilera Filoni is discussing original idea for Clone Wars!

Filoni just described a rejected story concept for how TCW would tie into ROTS! Was ultimately rejected by GL

Filoni tried multiple times to have Ahsoka riding a wolf during TCW

There was going to be a Yoda/Wookiees arc...

Ventress story was going to get "very dramatic"

Hidalgo says elements from live action series have been hinted at since season 2 of Clone Wars

Hidalgo stresses that even though we may not see stories as Clone Wars episodes, they may show up in another film

Looking at concept art of a Sith temple from Bonus Content!

Filoni hints that Sith temple is from Yoda arc!

Looking at concept art of Jedi sisters from order 66 bonus content trailer!

Plo Koon is getting a character model update!

Former Chancellor Valorum to appear in Bonus Content!

Cad Bane`s ship to appear in Bonus Content!

Going to Tatooine, Tusken Raiders involved

Hidalgo says they are still working on how to distribute Bonus Content, may be outside the box, could include unfinished animation

Watching Yoda/Anakin clip from SWW

Filoni: Yoda and Anakin have a more personal connection

Filoni: There is a scene that deals with repercussion of end of season 5. Unsure of if it will be seen..

Filoni says he didn`t put many EU characters in the series, because he didn`t want to change them too much

Filoni suggested wrapping the series up during timeline of ROTS, audience would see what other characters were doing during the film

Filoni says he`s surprised at how much fans love Zillo Beast. However, no plot was ever finalized for cloned Zillo...

Filoni: Lots of clone action coming up, probably not Republic Commandos, though..

Season 5 blu ray coming on October 15, features Obi-Wan on the cover. Includes some directors cuts
Season 1-5 box set also coming!

That`s a wrap on Secrets of TCW
koniec spoilera

.

Ciekawi mnie fabuła jaką Filoni próbował przeforsować u Lucasa, żeby ładnie spiąć TCW z RotS.

...

Mam nadzieję, że nigdy nie ujrzymy jak TCW spaja się z ROTS-em. Już i tak dość jest bałaganu.

Z drugiej strony, bardzo chciałabym dowiedzieć się więcej o ich pomysłach na serial... Liczę na to, że kiedyś wydadzą coś w rodzaju książki mówiącej o niewykorzystanych pomysłach .

TCW

Ja również nie chcę, by TCW połączyło się z RotS. Jak mówisz - za dużo jest już tego bałaganu. I nie tylko z TCW i z niewyjaśnionymi wątkami bądź jakimiś niespujnościami z EU. Nie liczę na żadną książkę z tymi niewykorzystanymi pomysłami. Chociaż... Z nimi to tam nic nie wiadomo . Niech Moc będzie z Wami.

chyba

Filoniemu udało się namówić Hamila do współpracy. Interesujące.

https://twitter.com/TheSWU/statuses/361477092606623744

TCW

Ale... czy w ogóle możemy na coś jeszcze liczyć? Mam na myśli, czy możemy jeszcze liczyć na TCW? Na sezon szósty? Bo mi się wydaję, że tak szybkie potwierdzenie Rebels przez Filoni`ego i spółkę, oznacza, że o TCW możemy już zapomnieć. Niech Moc będzie z Wami.

...

Z tego co wiem to Filoni ma wypuszczać do internetu ``Bonus Contents`` z sezonu 6 (?). Aha i gdzieś wyczytałam, że na Celebration Europe Filoni ogłosił, że była scena, która pokazuje skutki końca sezonu 5.

...

@Mistrz Matuesz - Nie martw się, TCW jeszcze będzie . Jak napisał Sidious w raporcie, oni jeszcze nad tym pracują, ustalają jakie odcinki zrobić, etc.

@Vintress - A skąd wiesz, że będzie w necie? No i myślę, że na pewno pokażą skutki końca sezonu.

Z innej beczki: jakieś teorie kogo miałby grać Hamil? Podobno ten Darth jest "ważny". Moim zdaniem albo Revan lub Bane (skoro już kiedyś był ten pomysł), albo Plagueis.

...

Skoro pokazali nam trzy Bonus Contents (Plo,Klony,Yoda) to mogą pojawić się też inne (oby).

Nie mam zielonego pojęcia.

TCW

Nie mam pojęcia. Może masz rację, ale jestem dosyć pesymistycznie nastawiony do tego. Ale szczerze powiedziawszy, to mogłoby już nie być niczego. Chociaż wcześniej byłem zmartwiony nawet tą liczbą odcinków, to teraz myślę, że sezon piąty genialnie się zakończył. I byłoby to genialne zakończenie nie tylko sezonu, a całego serialu.

Hmm, ciekawe. Nie mam pojęcia. Może... Grałby tak jak mówisz Revan`a albo Bane`a. Myślę, że to najszybciej. Niech Moc będzie z Wami.

....

Ja to widzę tak: Sidious zostawił sobie Maula na wszelki wypadek jakby anakin nie przeszedł na ciemną stronę i nic się nie udało. Więc wywiózł go na jakąś bardzo odległą planete o surowym klimacie i kazał mu czekać albo ćwiczyć( mógłby go też po prostu zamknąć lub uśpić i zamknąć) - i tyle moglibyśmy go widzieć. Oczywiście taki odcinek byłby nudny więc Maul mógłby zwiać, a później po zabawię w kotka i myszkę uświadomiłby sobie że żeby mu ucieć musi go zabić. Więc spróbował by go zabić po czym stracił by (jeszcze) rękę albo życie. Całość działa by się na jakiejś odległej planecie we wiosce( na planecie po drodze do tej bardziej odległej). Jakby go zabił to koniec odcinka a jak nie to by go wywiózł i koniec. To byłyby jakieś dwa odcinki oczywiście byłyby jakieś nowe postacie i Maul zabłby jeszcze jakiegoś Jedi....

Ahsoka: odeszła to niech jej nie będzie przez ten sezon.

Mark Hamill: Super by było!

Oppo Rancisis: Mogli by pokazać jego śmierć podczas bitwy o Saleucami, chociaż to trochę za daleko.... więc lepiej NIE.

"słynny bohater ze Starej Trylogii": kto? Chewbacca? Ok. ale on już debiutował. nikt inny mi nie przychodzi do głowy

Nawiązania do przeszłości Grievousa: Po co?

Nowy model Grievousa: mogli by zrobić taki bardziej podobny do filmowego.

Starożytni sithowię: Co do Sithów to nie nie wiem kogo jeszcze mogli by wskżeszyć.

Rozkaz 66: Absolutnie nie, już nie wiem jakby mogli nachrzanić tym wkręceniem serialu do ROTSa.

UUfff... ale się rozpisałem, szkoda mi tego sezonu, ten cholerny disney bógłby wydać tylko en 6 sezon i byłoby świetnie.

...

Będzie starożytna świątynia Sithów, to na pewno. I coś z rozkazem 66 też zostało potwierdzone.

Wydaje się, że Hamil ma grać Sitha "powiązanego z Epizodem I". A nikt inny niż Plagueis nie przychodzi mi do głowy.

https://www.facebook.com/followingthenerd/posts/660773647281001

Nie

Nie chce Plagueisa w TCW, żeczywiście mógł by przeżyć ale to zbyt potężny Sith żeby pokazać go na dwa odcinki musieli by zrobić cały sezon o nim, nie, proszę

...

Ale nie musi przeżywać, niech pozostanie martwy. Skoro ma się pojawić świątynia Sithów to dobrym rozwiązaniem byłoby znalezienie tam holokronu Plagueisa.

...

Bane, Revan? Nie wiem kogo mogli by ożywić w TCW. Mark Hamill ma świetny głos (znam go z Jokera), ale niech lepiej nie pokazują potężnych sithów w takim serialu jak TCW. Tylko by namieszali.

fotki

Nowe zdjęcia z panelu. Na TFN-ie próbują odczytać numery produkcyjne odcinków z nich, choć nie wiem w jaki sposób im się to udaje. Może też spróbuję.

Małpa Wookieech:
http://rebellradion.se/2013/07/26/star-wars-celebration-europe-ii-fredag/p1020971/

Speeder Padme (coś podobnego miała Satine)
http://rebellradion.se/2013/07/26/star-wars-celebration-europe-ii-fredag/p1020966/

Wczesna wersja Satine:
http://rebellradion.se/2013/07/26/star-wars-celebration-europe-ii-fredag/p1020963/

Valorum (chyba)
http://rebellradion.se/2013/07/26/star-wars-celebration-europe-ii-fredag/p1020983/

Statek Bane`a, prawdopodobnie nazwany "Justifer"
http://rebellradion.se/#jp-carousel-4636

Podobno też na panelu z Filonim padła informacja, że Yoda pójdzie do świątyni Sithów [spoiler]i tam będzie walczył z dwoma Darthami[/url].Re: fotki

ShaakTi1138 napisał(a):

Podobno też na panelu z Filonim padła informacja, że Yoda pójdzie do świątyni Sithów [spoiler]i tam będzie walczył z dwoma Darthami[/url].
________
Że co takiego?! Oo
Pewnie Sidious wyśle Maula z jakąś misją do owej świątyni, pytanie tylko kogo on `wskrzesi` tudzież obudzi ze `snu`...

...

Podobno mieliśmy się dowiedzieć czegoś o przeszłości Yody, więc mógłby być to flashback. Ale jak dla mnie to bzdura. "Podobno", taa.

...

Valorum w TCW? Mam nadzieję, że to nie on. O ile mi wiadomo kanclerz Valorum zginął jakoś pomiędzy I a II epizodem, zabity przez kogoś, nie pamiętam w tej chwili przez kogo. No ale cóż - TCW już w sumie od jakiegoś czasu trochę igra z kanonem.

Co do Yody - bardzo podoba mi się pomysł z tym, żeby Yoda wyruszył do świątyni Sithów. Może znalazłby Holokron jakiegoś Sitha albo pod wpływem Mocy zobaczyłby jakiś Sithów jako duchy (bo jakoś nie wyobrażam sobie 900-letniego Yody walczącego przeciwko dwóm Sithom, skoro Yoda z Sidiosusem w ROTS przegrał). Nie mniej jednak na pewno lepsza by to była opcja, niż gdyby Yoda miał wyruszyć na Dagobah.

...

W pierwszym odcinku występował Yoda, fajnie by było jak w ostatnim odcinku (niech 6 sezon będzie ostatni, Wojny Klonów nie trwają wiecznie) również Yoda by się pojawił. Moim zdaniem TCW nie musi się zakańczać na porwaniu Kanclerza, ostatni odcinek mógłby się opierać głównie na Yodzie tak samo jak było w pierwszym odc.

...

A w ostatniej scenie ostatniego odcinka, okazało by się, że to wszystko był tylko sen Yody

....

Albo (co by bardziej kleiło się kupy) jedna z niespełnionych wizji przyszłości

...

Plotka z materiałami bonusowymi na Toonami (nie sądzę, by się im udało, ale wolę to niż Disney XD):

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?17159,piaty-sezon-tcw-na-dvd-i-blu-ray-w-przedsprzedazy.html

I właśnie się skapowałam, że wyżej źle wstawiłam spoiler - przepraszam. Na TFN-ie zwrócili uwagę na to, że owa świątynia Sithów może być na Korribanie:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/grafika/2013/lip/img_0186_ed8c35876418bbb51f5d89598839f9e2.jpg

http://images.wikia.com/starwars/images/9/97/Korriban_Valley_TOR.jpg

d23

Wypowiedź użytkownika TFN-u, który był na panelu Hidalga na D23:

http://boards.theforce.net/threads/the-bonus-material-episode-thread-discussion-major-spoilers.50010467/page-75

"Okay guys well I was at Pablo`s panel at D23 today and the first question was about the CW Bonus Content. He said they are working on it "as we speak" so I don`t think they are done with whatever they doing to the eps. The other thing said was "you are going to get more than you think" which makes me think we may get almost everything they have left. He restated some parts may contain unfinished animation, so maybe they will have like storyboards with the recorded actors for some of the later episodes, who knows. He also restated they are looking for innovative ways to present the new episodes, so maybe via VOD or even some kind of app? He just stressed we would not be getting these the usual way they are trying to come up with something different. I am too exhausted to post in the Rebels thread but a question came up about Jedi on Rebels and he said during the era of the show there were hardly any left but the ones that were left cast a "long shadow" so they will likely be appearing at some point but won`t be the focus."

Co więcej z Twittera - podobno zbliżają się do końca:

https://twitter.com/amy_geek/statuses/366362467879759875

Zastanawiają mnie te "nowe metody dystrybucji". Jak by nie patrzeć, dystrybucja cyfrowa wcale nowa dla TCW nie jest... Właściwie, zupełnie nowym sposobem byłoby wydanie bezpośrednio na płytach.

HAHA

Korriban w TCW?! Hahahahahaha...... prosze.. Nie..

Korriban

Spokojnie, spokojnie. Pewnie na końcu okaże się, że Korribanu w szóstym sezonie nie zobaczymy, jeżeli w ogóle zobaczymy TCW, bo nie jestem taki pewien co do tego, że jeszcze to będzie. Tak samo było z Revan`em i Bane`em. Już niby mieli w trzecim sezonie być. W końcu wtedy ich nie było, to w Filoni zapowiedział, że mogą być w czwartym. W czwartym nie było, to niby na sto procent mieli być w piątej serii. I do tej pory jak ich nie było, tak ich nie ma. Niech Moc będzie z Wami.

...

Revana i Bane`a nie miało być w trzecim sezonie - ten pomysł był na wczesnym etapie produkcji, powstała nawet scena (niedługo dostanę sezon 3 na blu-ray, to opiszę ją na forum ), ale wypadła. A zapowiedzi w czwartym to chyba był jedynie mój kretyński żart na Prima Aprilis .

Korriban raczej na 100% będzie w tym sezonie, zapowiedzieli go jako część aktu z Yodą. Nie przejmowałabym się aż tak, nawiązywali już parę razy do "The Old Republic", więc mam nadzieję, że zrobią tak i tym razem (może i KOTOR?). Jedyne, co mnie martwi w tej historii, to możliwe zmiany losu Sifo-Dyasa. Filoni cały czas uparcie twierdzi, że "Visionaries" są niekanoniczne, a wchodzące w ich skład "Oczy rewolucji" wyjaśniają tę kwestię.

http://www.gwiezdne-wojny.pl/grafika/2013/lip/img_0186_ed8c35876418bbb51f5d89598839f9e2.jpg

Ewolucja TCW.

Jestem zaskoczona jak ten serial ``ewoluował``. Pamiętacie pierwszy sezon? Był on tak dziecinny, że nawet nie obejrzałam go do końca (do dziś), drugi sezon całkiem całkiem, sezon trzeci (od odcinka 10) był bardziej mroczniejszy (akt z Opressem, akt Mortis),sezon czwarty cóż.... (akt z Umbarą, Maul... ) a zaś sezon piąty to całkiem co innego. Tak jakby to był całkiem inny serial.

!!!

Prawdą jest że ewouluje,jednak oryginalność i spójność to u niego
podstawa...

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
Filoni cały czas uparcie twierdzi, że "Visionaries" są niekanoniczne, a wchodzące w ich skład "Oczy rewolucji" wyjaśniają tę kwestię.
________

Nagle Filoni wie co jest kanoniczne a co nie. Ciekawie na jakiej podstawie uwaza, ze tak jest. Lucas mu powiedzial? xD

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
Revana i Bane`a nie miało być w trzecim sezonie - ten pomysł był na wczesnym etapie produkcji, powstała nawet scena (niedługo dostanę sezon 3 na blu-ray, to opiszę ją na forum ), ale wypadła. A zapowiedzi w czwartym to chyba był jedynie mój kretyński żart na Prima Aprilis .

Korriban raczej na 100% będzie w tym sezonie, zapowiedzieli go jako część aktu z Yodą. Nie przejmowałabym się aż tak, nawiązywali już parę razy do "The Old Republic", więc mam nadzieję, że zrobią tak i tym razem (może i KOTOR?). Jedyne, co mnie martwi w tej historii, to możliwe zmiany losu Sifo-Dyasa. Filoni cały czas uparcie twierdzi, że "Visionaries" są niekanoniczne, a wchodzące w ich skład "Oczy rewolucji" wyjaśniają tę kwestię.

http://www.gwiezdne-wojny.pl/grafika/2013/lip/img_0186_ed8c35876418bbb51f5d89598839f9e2.jpg

_______
Tak? To był żart? Sądziłem, że to tak na serio . A co do Korribanu, to się nie przejmuję. Ale jestem ciekaw co niby Yoda ma z tym wszystkim wspólnego? A o Sifo-Dyasa się aż tak bardzo nie martwię, jeżeli w ogóle będzie TCW . Serio nie jestem pewien. Niech Moc będzie z Wami.

...

Dowiedziałem się,że może być arcs story z dłuższymi odcinkami,
prawdopodobnie finałowy {bonus contents}

...

Interesujące jest,czy pojawi się w{bonus contents},Matka Talzin
i czy jest ona potężniejsza niż Darth Sidious,na pewno
jest dla niego bardzo godnym przeciwnikiem...
Jej wiedza o mocy jest niekwestionowana,a poziom mocy
wyjątkowo potężny...{m.in./generuje zielone błyskaice mocy,przy-}
{-zachowaniu zielonej bańki mocy,lewitując-co świadczy o jej
niesamowitej potendze mocy,{podobno-Luk Skylwalker jako Wielki Mistrz Jedaj,generował je na owy poziom,i wówczas jest najmocniejszym użytkownikem mocy ze wszelkich w tantym okresie...

...

Mówcie co chcecie, ale ja nigdy nie ogarnę tego gościa

Re

Może tak burza mocy ze strony Palpka. Ciekawie jak by wyglądało starcie. Napewno było by wyczuwalne w mocy w całej galaktyce co je trochę skreśla.

...

Gratuluję umiejętności rozszyfrowania posta powyżej, ja oprócz "Darth Sidious" i "Matka Talzin" nie zrozumiałem nic;p
Co do wyczuwalności starcia między ww. postaciami podejrzewam że wcale nie byłoby to tak wyczuwalne. Sidious był mistrzem ukrywania się przed Jedi, przecież paradował im przed nosem przez ładnych kilkanaście lat;p Zauważ że Jedi wyczuwają że "something sinister is coming" gdy Savage łączy siły z Maulem, nie mamy jednak tego w momencie kiedy Palpatine robi sobie małą wycieczkę na Mandalorę żeby ich sprzątnąć.

Re

Wiesz jak kiedyś ja pisałem rozczytam wiele rzeczy. Może z Sidiousem masz rację. A propo Talzin to ona taka mocna nie jest skoro uciekła przed zgrywkiem(ja bym też uciekł).

epic post

Chwała Ci i cześć, o wielki Dark lord Sidiousie. "Epickość" Twoich postów przekracza wszelkie dozwolone normy. Twa wiedza o Mocy, jej technikach i dyscyplinach przekracza wszelkie pojęcie. Twe słowa mądrości o pojedynkach władców Mocy nie znajdą godnego odbiorcy. Jako, że jesteś Ty mym mistrzem to właśnie Twe słowa widnieją w mojej sygnaturce jako znak Twego geniuszu. Do dziś żywię cichy żal do moderacji za usunięcie tych pamiętnych, wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju i niepowtarzalnych postów o implozji-bezprecedensowej. You made my life.

Wybacz mi te proste niegodne słowa, ale co by nie było, że to offtop: wg mnie oczywiście Sidious jest największym badassem. Co do TCW to mam nadzieję, że niczego nie popsują i na pożegnanie zostawią po sobie jak najbardziej pozytywne wrażenia. Powierzchnia Korriban pierwszy raz zostanie ukazana na "filmie" więc serduszko na pewno zabije szybciej.

Re: ...

Dark lord Sidious napisał(a):
Interesujące jest,czy pojawi się w{bonus contents},Matka Talzin
i czy jest ona potężniejsza niż Darth Sidious,na pewno
jest dla niego bardzo godnym przeciwnikiem...
Jej wiedza o mocy jest niekwestionowana,a poziom mocy
wyjątkowo potężny...{m.in./generuje zielone błyskaice mocy,przy-}
{-zachowaniu zielonej bańki mocy,lewitując-co świadczy o jej
niesamowitej potendze mocy,{podobno-Luk Skylwalker jako Wielki Mistrz Jedaj,generował je na owy poziom,i wówczas jest najmocniejszym użytkownikem mocy ze wszelkich w tantym okresie...

________
WTF? Nic nie zrozumiałem z tego Twojego posta . Kupa śmiechu tylko przy nim. A tak w ogóle, jeżeli chodzi o Matkę Talzin, to jestem ciekaw czy pojawi się w szóstym sezonie, jeżeli ten szósty sezon będzie . Niby miała być w sezonie piątym. Tak zapowiadał "Kapelusznik". Ostatecznie jej tam nie zobaczyliśmy. Fajnie by było jakby w jakiś fajny sposób zakończyli tą całą historię z nią i Maulem. Niech Moc będzie z Wami.

...

Niektórzy sądzą że,Matka Talzin jest Dyspozytorem mocy...
W założeniu Matką,Syna z Mortis uosobienia ciemnej strony mocy i
Córki z Mortis uosobienia jasnej strony mocy...

ok

ale nie spamuj.

matka Talzin

Niektórzy się mylą. "Matką" była zupełnie inna osoba nie mająca nic wspólnego z matką Talzin. Kim był ten byt mocy to można sobie przeczytać w serii Przeznaczenie Jedi.

Apple

I co myślicie? Jest tu w ogóle ktoś, kto to ma? Ja chyba zostanę przy naszym *kahem* starym sposobie. Tym niemniej, cieszyłabym się z takiego prezentu na święta.

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?17224,dystrybucja-seriali-na-apple-tv.html

dla mnie

to zły pomysł bo tego nie posiadam
Dziwię się dlaczego nie ustalą dat premiery odcinków i nie po wystawiają ich tego dnia na główną.

no

Byłoby przyzwoicie . Ale w końcu coś się rusza, bo poza Celebration zastój jest okropny.

...

Podobno w tym tygodniu mamy dostać wieści o nowym oprogramowaniu do Apple TV (miał być zupełnie nowy sprzęt, ale zrezygnowali). Może w końcu będą jakieś wieści? Bo już szlag mnie trafia.

http://allthingsd.com/20130906/apple-wont-introduce-new-apple-tv-box-next-week-will-upgrade-software/

...

Tak, przy okazji... Wiadomo już kiedy puszczą ten ostatni, okrojony sezon?

...

Wieść gminna głosi, że ponoć ma być to w święta, ale jest to niepotwierdzona plotka, którą puściło w świat Jedi News jakiś tydzień temu. Swoją drogą, jeśli rzeczywiście serial ma być na Apple TV, to ciekawe czy puszczą od razu całość, czy będą premiery co tydzień. Jutro wieczorem powinno być coś na konferencji Apple`a, mam nadzieję, że choć to potwierdzą lub zdementują.

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?17224,dystrybucja-seriali-na-apple-tv.html

Re: ...

ShaakTi1138 napisał(a):
Podobno w tym tygodniu mamy dostać wieści o nowym oprogramowaniu do Apple TV (miał być zupełnie nowy sprzęt, ale zrezygnowali). Może w końcu będą jakieś wieści? Bo już szlag mnie trafia.

http://allthingsd.com/20130906/apple-wont-introduce-new-apple-tv-box-next-week-will-upgrade-software/

________
To kiedy możemy się spodziewać początku szóstego sezonu? Bo zawsze jakoś tak pod koniec września się to zaczynało. Niech Moc będzie z Wami.

...

Sama chciałabym to wiedzieć . Jeśli wierzyć Jedi News, miałyby być to święta. I z jednej strony chciałabym w to wierzyć, bo to dobra okazja, ale dużo ludzi wówczas wyjeżdża lub zajmuje się przygotowaniami, a nie siedzi przed telewizorem . Pamiętacie, przecież co roku CN robił przerwę na święta.

Z drugiej strony, coraz bardziej zastanawia mnie kwestia "Yoda Chronicles", które przecież wciąż lecą na CN. Może Disney czeka aż skończy się kontrakt z tą stacją?

TCW

Myślę, że rozpoczęcie szóstego sezonu nie będzie w święta. Tak jak mówisz - większość ludzi nie siedzi przed telewizorem w tym czasie. W tym czasie większość ludzi spędza czas z rodziną, więc nie jest to zbyt dobry pomysł. Mam nadzieję, że nowy sezon zacznie się jak najszybciej. Niech Moc będzie z Wami.

...

Nowy odcinek Rebel Froce Radio (jest też trochę o Rebels, ale to już w odpowiednim temacie):

http://rebelforceradio.libsyn.com/rebel-force-radio-september-13-2013

*31:22 - Daniel Logan nagrał dialogi Boby na potrzeby sezonu 6 - "We recorded a lot couple of things". Dodał też, że nigdy nic nie wiadomo, jeśli chodzi o akt z nim, więc może trafi do materiałów bonusowych. Kane mówi z kolei, że nagrali 22 odcinki i większość z nich była skończona do pewnego stopnia (jeśli chodzi o animację) w chwili przejęcia firmy przez Disneya. Akt z Yodą ma mieć 4 odcinki, a potem następuje kolejny 4-odcinkowy i podobno mieli mu powiedzieć, że właśnie te odcinki kończą (mam nadzieję, że nie tylko). Dodał też, że nadal trwają rozmowy czy wydać to od razu na blu-ray, na Apple TV czy Disney Channel.

Najbardziej denerwuje mnie jedna rzecz: wiem, że tworzenie animacji to długi proces. I jeśli odcinki nadal są nieskończone i gdyby powiedzieli, że właśnie to zajmuje im tak dużo, to bym zrozumiała i poczekała. Ale oni od marca deklarują, że szukają sposobu dystrybucji... i po prostu zachodzę w głowę czemu. Jasne, to jest sprawa przyciągnięcia jak największej liczby widzów, ale chyba mają speców od marketingu, którzy są w stanie to ustalić.

No nic - w połowie października jest NYCC i nie ma tam panelu o TCW. Więc albo dostaniemy coś do tego czasu, albo Hidalgo powie coś na "Rebelach".

-

Co??? Oni SKOŃCZYLI PRAWIE WSZYSTKIE odcinki a my dostaniemy może z 12 z 22??????

...

Prawda jest taka, że proces produkcyjny wygląda mniej więcej tak: oczywiście najpierw jest scenariusz, prace koncepcyjne, a potem robią odcinek prostą animacją z kwestiami czytanymi przez ekipę (ciekawostka: Filoni zawsze gra Anakina ), aby sprawdzić jak to wszystko wygląda, czy ujęcia są ok, itd. Potem nagrywa się kwestie prawdziwych aktorów i dodaje do tej prostej animacji. Następnie całość przechodzi w ręce animatorów, którzy zastępują prostą animację złożoną i dodają efekty. Ta część brzmi prosto, ale to naprawdę czasochłonny proces - na blu-rayu z 3. sezonu pokazali np. jak robili rozpływające się kwiaty na Mortis. Niby ujęcie trwa może z 1,5 sekundy, ale po zobaczeniu z ilu warstw efektów się składa, człowiek nabiera szacunku. Joel Aron (animator) mówił, że szczególnie trudne zajmują kilka miesięcy. No i nie zapominajmy o efektach dźwiękowych i muzyce, choć Kiner mówił, że szybko mu idzie komponowanie.

A więc owszem, dialogi mogą mieć nagrane, ale animacja jest w większości nieukończona... Dlatego tak nie chcę Apple TV. Nie dlatego, że go nie mam, ale wolałabym po prostu wydanie płytowe, gdzie mogliby choć zamieścić nieukończone odcinki przynajmniej z prostą animacją, a jeśli nawet tego nie mają, to ze storyboardami. Dla mnie w tej chwili jest najważniejsze dowiedzenie się w ogóle co miało znaleźć się w kolejnych sezonach. Mam jednak nadzieję, że nadal nad tym pracują.

...

Dla mnie animacja nie ma znaczenia, liczy się dla mnie fabuła, bo aż umieram z ciekawości co do tych nowych odcinków.

dla

mnie też . W sumie Kane cały czas mówił, że to wszystko "mu powiedziano", a Eckstein kiedyś, kiedyś powiedziała, że mijają miesiące, zanim usłyszy nagrane przez siebie kwestie w telewizji. Dlatego może być tak, że aktorzy niewiele wiedzą.

W sumie, to można podsumować ile odcinków naprawdę dostaniemy (robię to któryś już raz, ale co tam):
*3 z Clovisem - na pewno.
*4 z Yodą/Sifo-Dyasem - na pewno.
*4 (?) z rozkazem 66 - na pewno.
*Co najmniej 2 z łowcami nagród (skoro to akt) - na 60%. Nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale wspominał o nim Logan w podcaście, no i na Celebration pokazali nowy statek Bane`a.

= W wersji pesymistycznej 11 odcinków, w najbardziej optymistycznej co najmniej 13, jeśli akt z łowcami miałby tylko 2. Więc w sumie nie jest tak źle... Ciekawy temat jest tu na TFN-ie, gdzie zbierają wszystkie potwierdzone informacje. Z kodów produkcyjnych wynika na przykład, że Valorum może pokazać się w akcie z rozkazem 66, a historia z Yodą będzie potem (choć kolejność zawsze mogą zmienić):

http://boards.theforce.net/threads/official-tcw-bonus-material-confirmed-content.50014704/

...

Nadmieniłbym jeszcze odcinek albo kilka odcinków, z niejakim komandorem Thornem, czyli klonie wzorowanym na Thorze z Marvela jeżeli dobrze pamiętam. Były z nim sceny na trailerach więc uważam, że też się pojawi.

Sezon 6

Hmm, to faktycznie nie jest tak źle. W wersji bardzo optymistycznej wyjdzie co najmniej 15 odcinków, biorąc pod uwagę, że akt z łowcami nagród miałby aż cztery odcinki. Kto wie, może wtedy nam coś jeszcze dadzą . Chciałbym bardzo zobaczyć Maula. Raczej go nie będzie, ale nadal na to liczę. Fajnie by też było, gdyby serial zakończyli jakimś takim fajnym filmem. Może wtedy z Maulem. A co do Valoruma, to jestem na ten pomysł pesymistycznie nastawiony. Jeszcze kapelusznik go tam zabije . I będzie kolejny do kolekcji . Niech Moc będzie z Wami.

......

Wygląda to całkiem nieźle, ponad 50% normalnego sezonu dostaniemy. Szkoda mi tylko, że pewnie pozostaną niedokończone wątki i zamiast zamkniętej serialowej historii, znowu zostanie pełno dziur, łatanych później nudnymi książkami i marnymi komiksami.

...

ShaakTi1138 napisał(a):
choć Kiner mówił, że szybko mu idzie komponowanie.

Nie dziwię się. Z całym szacunkiem dla niektórych (niewielu) jego kompozycji, ale większość brzmi jak by skomponowana na kolanie podczas jazdy autobusem na niezbyt dobrze wyrównanej drodze.

...

No ale końcówka 5. sezonu była niezła .

@Darth Vader - Thorn chyba ma być w akcie z Yodą... takie chodzą słuchy. Albo z Clovisem, bo on chyba pokazał się dość wcześnie, prawda?

A tak w ogóle, to przeglądam stare newsy i przypomniałam sobie, że Kyle Newman miał grać z Jaimie King - a więc pewnie w akcie o łowcach...

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?14826,sezon-czwarty-the-clone-wars-na-dvd-i-blu-ray-update.html

Kiner

Dokładnie tak, zgadzam się w stu procentach. Barszo cieszyłbym się jakby w Rebels był już ktoś inny. Ktokolwiek, ale nie on. Fajnie by było jakby to był Williams. Niech Moc będzie z Wami.

-

To czemu ich nie skończą????

...

Bo Disney wywalił jakąś nieznaną część ekipy. A Filoni&Spółka (np. Aron i Kilian) są przecież zajęci również "Rebels", więc terminarz mają napięty (zauważcie, Filoni nie pojawi się na NYCC, tylko Hidalgo).

Moim zdaniem na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jeśli do panelu "Rebels" lub na nim nie będzie informacji... no, to wtedy przyjdzie czas na prawdziwe martwienie się.

...

Ano właśnie, przypomniał mi się ten news - CN prawdopodobnie ma licencję do końca roku. Więc możliwe jest też, że CN "blokuje" wyświetlanie gdziekolwiek TCW, bo wciąż ma do nich prawa... Dlatego moim zdaniem z serialem trzeba będzie poczekać co najmniej do końca grudnia.

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=15602

-

Nasuwa się prosta bolesna odpowiedź:
jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. $$$$$$$$$$$$$$$$$$

...

Oczywiście jak publikuję newsa, to pół godziny potem są nowe wieści... Kane dodał kilka słów w tym podcaście, ale jakość jest dość kiepska, więc nie ręczę za to:

http://www.youtube.com/watch?v=xWI0coZhybk&feature=c4-overview&list=UUz_DpwfxJrOJXwjXxOaZ6tw

*12:50 - w akcie o Yodzie poznamy uczucia mistrza (co się rzadko zdarzało). Akt ma też "eksplorować źródło ciemnej strony"; mamy dowiedzieć się "co, gdzie i jak" z nią.
*15:12 - Yoda popadnie w pewien konflikt z Radą (co widać po części na klipie z SW Weekends)
*17:00 - Nie wie nic o akcie z Yodą na Kashyyku (więc zapewne miał być w dalszych sezonach i go nie nagrali).

Yoda

Hmm, jestem ciekaw tego całego domniemanego konfliktu z Radą Jedi. Ciekaw jestem o co będzie chodziło. Co do jego uczuć, to też będzie zapewne interesujące. Piszesz o dalszych sezonach. Czyli możemy się spodziewać jeszcze czegoś po szóstym? Czy tylko tak początkowo chcieli? Niech Moc będzie z Wami.

-

Chcieli "materiały bonusowe" to ostatni sezon :-[

TCW

Materiały bonusowe. Rozumiem. Ostatnio nie śledzę tak tych wszystkich plotek, więc nie wiedziałem o tym. A tak w ogóle to napisałeś: ":-[". Jesteś z tego powodu niezadowolony? Bo jak dla mnie to już nawet tego szóstego sezonu mogłoby nie być, skoro raczej Maula nie będzie. Bo piąty genialnie się zakończył. A poza tym będzie Rebels, to w końcu tym bardziej nie jest tak źle. Niech Moc będzie z Wami.

....

Cóż, w planach było osiem sezonów... A trochę o niewykorzystanych pomysłach można poczytać w newsie o Celebration:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?17141,celebration-europe-ii-panel-8222-the-clone-wars-8221.html

Pozostałe sezony

Skończyć jak skończyć, ale nadal pozostaje parę wątków do wyjaśnienia, a przerwanie serialu tylko dlatego, że uwidziało im się coś nowego nie jest zbyt dobrym pomysłem. Pomijam już fakt, że skoro chcieli nagrać 8 sezonów to mieli na nie jakiś pomysł a tak to albo go skrócą i przytną, albo polecą po najmniejszej linii oporu. Osobiście nie miałbym nic do tego jakby kontynuowali te sezony. Byle by trzymali się kanonu...Co im tak różnie wychodzi.

-

Ten akt o Yodzie zapowiada się ciekawie.
Mam nadzieje też na Maula w sezonie 6.

...

Niby dodali kolejny disneyowy kanał do Apple... Mam taką nieśmiałą teorię, że przedstawiciele LF mogli celowo przekazać tę plotę JediNews, aby zobaczyć reakcję fanów. Jeśli tak było, to mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski.

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=13699

-

Mam nadzieje że wybiją sobie ten pomysł z TCW na Apple TV.

TCW 6

Nie śledzę za często newsów związanych z TCW, a tak na szybko nic nie znalazłem.
Niech mi ktoś powie, jest już jakaś data premiery pierwszego odcinka?

Re: TCW 6

Elendil napisał(a):
Nie śledzę za często newsów związanych z TCW, a tak na szybko nic nie znalazłem.
Niech mi ktoś powie, jest już jakaś data premiery pierwszego odcinka?

________
Jeszcze nic nie ma. Tak naprawdę nic nie wiemy. Niech Moc będzie z Wami.

...

Prawdę mówiąc, sezonu szóstego nie będzie, tylko dziwny twór zwany "materiałami bonusowymi", który będzie się składał z (zapewne) kilkunastu odcinków. Bardzo nieoficjalnie mówi się, że premiera miałaby nastąpić w grudniu lub styczniu.

Moim zdaniem trzeba poczekać na październik - wtedy będzie panel "Rebels" i podobno oficjalne ogłoszenie obsady EVII, więc może wówczas powiedzą coś jeszcze.

...

Filoni zapowiada ostatnie odcinki TCW na początek 2014 roku. Z jednej strony źle, że tak długo jeszcze trzeba czekać, z drugiej dobrze, że jest potwierdzenie, że się one pojawią. No i chyba (na szczęście) podważa to wszelkie plotki o pojawieniu się tych odcinków jedynie w shicie od Apple.

"Star Wars fans - I have some exciting news! We have wrapped production on all of the remaining Star Wars: The Clone Wars episodes, and while that might be sad news in one way, it`s good news in another. It means you will finally get to see them. When, exactly, is a detail I cannot yet share. I can confirm that in early 2014 you will be watching the final episodes of The Clone Wars, including one of Master Yoda`s most challenging missions. So, get ready. We`ve got Clone Wars and Rebels coming at you in 2014. Animated Star Wars is alive and well. Trust in the Force my friends.
- Dave"

...

No w końcu!

mam

mieszane uczucia co do tych nowych odcinków w 2014...

nowa scena

No, może nie taka nowa, bo z Celebration VI, ale ja jej nigdy nie widziałam. Ludzie z TFN-u znaleźli ten filmik, jest na nim (ok. 36 minuty) zrobione prostą animacją ujęcie z Anakinem i Obi-Wanem przy ognisku. Miało ono znaleźć się w sezonie szóstym, ale czy będzie, tego nie wiadomo. No i Ani ma chyba dłuższe włosy, prawda?

http://vimeo.com/54629896#

łowcy nagród

Czyżby odcinki z nimi miały się jednak pojawić? Gwendoline Yeo (grała Cato Parasiti) wstawiła zdjęcie z Bakerem (Bossk) i Loganem (Boba) na swojego Twittera:

https://twitter.com/GwendolineYeo/status/389337291979620353

SWAT

SWAT pisze na facebooku o premierze jakiejś nie publikowanej w internecie zapowiedzi sezonu 6.

Uważam że to będzie montaż tych scen ujawnionych z sezonu 6 bo raczej nie mają czegoś nowego.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151854260809585&set=a.10150216119159585.321322.380737604584&type=1&theater

Re: SWAT

Łał. Zdecydowanie pojadę i zdam Wam raport .

trochę plotek

z kilku najnowszych źródeł:

*Hidalgo - Highsinger ma wielu fanów (zresztą, tak nazywała się jedna z postaci w pierwszym zarysie SW) i twórcy "jeszcze nie skończyli z tym droidem".

*Niektóre wątki z TCW nigdy nie miały zakończyć się w serialu.

https://twitter.com/infinata/status/403768123695710208

https://twitter.com/infinata/status/403686159781359616

Podcast z Friedmanem:
13:03 - pracował nad 4 sezonami, choć tylko 2 zostały wyświetlone.

17:55 - Michnovetz miał być głównym pisarzem sezonów 6 i 7.

19:35 - scenarzyści bardzo długo i namiętnie rozmawiali o końcówce serialu w sezonie 7.

25:34 - na 99% jest pewny, że żaden z jego odcinków nie będzie w bonusie. Napisał akt do 6 sezonu, który potem stał się się premierą 7. Zawsze pisali po 24 odcinki na sezon, więc część przechodziła do kolejnych, a więc się nazbierało na 8 sezon.

27:26 - Akt o Clovisie był częścią aktu 4-odcinkowego, razem z "A Friend in Need", ale został podzielony. CN nie chciał wyświetlać więcej niż 22 odcinków na sezon.

53:43 - chciałby zobaczyć Bane`a w "Rebels", choć nad serialem nie pracuje. Napisano o nim odcinki dla TCW, które miały być "interesujące i niespodziewane".

55:24 - Rex mógłby też być w "Rebels", według niego. W sezonie 8 (tzn. w jego czwartym roku pracy) miał się pojawić zabawny, lecz mroczny akt z Reksem i R2 na wspólnej przygodzie - zostali bardzo skontrastowani; klon jako podążający za kodeksem, droid jako bardziej niezależny.

57:48 - jednym z argumentów Disneya za kasacją serialu było "zwrócenie uwagi" fanów w inną stronę - dlatego też teraz przez długi czas nie usłyszymy o erze wojen klonów (:/). Sezon 5 był dobry, ale kolejne miały być jeszcze lepsze.

http://lightsaberrattling.com/rebels-report-2-behind-the-scenes-with-brent-friedman/

...

Jak mówi mój ukochany profesor: "Proszę państwa, otwieram dyskusję" .

http://www.star-wars.pl/News/17527

10 odcinków? Mało! (Choć powiem Wam, że na trailerze duuużo się działo, jak na tak mało epizodów).

Najbardziej uderzyła mnie tam kwestia początek spoilera Sidiousa mówiącego Su o rozkazie. Specjaliści od klonów - kłóci się to z kanonem? A jeśli tak - da się wytłumaczyć?

Jeśli chodzi o Yodę - będziemy mieć drugie Mortis, coś czuję. Co jest bardzo fajne . Ciekawi mnie bardzo ten "Balrog"...
koniec spoilera

Re: ...

Odcinik będą super szczególnie ten związany z rozkazem 66 i yodą . Nie wierze nadal że w Polsce opublikowli po raz pierwszy trailer. I jeszcze to za miesiąc o Rebels. Skąd S.W.A.T. ma takie kontakty z Disneyem? I mało tych odcinków.

Re: Re: ...

Cóż, tak się składa, że przez przypadek przewodniczący fundacji, z którą właśnie podjęłam współpracę, był kiedyś członkiem SWATu i powiedział mi, że mają niezłe kontakty - może dlatego, że firmy chętnie współpracują z organizacjami non-profit. No i to była impreza, jakieś wydarzenie, promocja, a nie zwyczajne opublikowanie w necie. Choć moim zdaniem LF może jeszcze dzisiaj wypuścić zwiastun, tylko strefa czasowa inna, dlatego później .

Re: Re: Re: ...

Strony na fejsie na razie nie reagują. Naszła mnie myśl żeby napisać o tym na stronie Filoniego na fejsie.

Re: Re: ...

Oskarżyli mnie na fejsie o spam i nie wierzą że to prawda.
Podsuwam im pod nos takiego newsa a oni tak się odwdzięczają. :-[ :-[ :-[

Re: ...

Miło, z ich strony, że puścili to na polskiej imprezie

Re: Re: ...

Bardzo miło . Tylko właśnie otrzymałam mejla od organizatora i musiałam nieco zmodyfikować newsa - nie są na sto procent pewni czy na kolejnym spotkaniu będzie coś o "Rebels". Trzeba czekać na wieści od nich .

@Darth Marcin - sami nie wiedzą, co tracą! Ja napisałam o tym łamaną angielszczyzną na TFN-ie i mi uwierzyli .

Re: Re: Re: ...

Ja im o tym jeszcze przypomne, kiedy ogłoszą to oficjalnie.
I dobrze że chociaż tobie ktoś uwierzył.

5 sezon

Przy okazji, jakie odcinki są warte obejrzenia 5 sezonu? Zaciąłem się na nim, a nie chce oglądać bezsensownych przygód R2-D2 i Ashoki. Chodzi mi o odcinki rozwijające fabułe, żebym wiedział czego się spodziewać po 6 sezonie.

Re: 5 sezon

Na pewno odpuść sobie odc. od 10 do 13, bo zostały one jednogłośnie ogłoszone najgorszymi w całym serialu. Nawet przez Amerykanów.

Odcinki o Onderonie (2-5) są według mnie nudne, ale nawiązanie do nich mogą pojawić się w "Rebels".

Całą resztę (1 oraz 14-20) trzeba zobaczyć koniecznie - pierwsza część opowiada o Maulu, druga o Ahsoce - ale spodziewaj się całkowitej zmiany klimatu, to nie są Wesołe Przygody Małej Padawanki.

Re: Re: 5 sezon

W tym serialu (oprócz wielu kontrowersyjnych wskrzeszeń, a w zasadzie jednego wskrzenia) wkurza mnie czasami fabuła robiona tylko po to by popatrzeć jak Ashoka świetnie walczy. Trzymam Cię za słowo i mam nadzieję, że to nie będzie jedna wielka rzeźń niewinnych droidów

....

pierwszy raz Polacy wyprzedzili Amerykanów Aż nie mogę się doczekać kiedy ten trailer pojawi się w sieci.

Re: ....

Ee tam. Jaki pierwszy raz?
Jak poszperasz to znajdziesz opowieści Lorda Sidiousa o pewnym „skandalu” z promocyjnymi zdjęciami SW. A taki „Atak klonów” i „Zemsta Sithów” miały premiery o północy tego samego dnia na całym świecie, dzięki czemu oglądaliśmy je przed m.in. amerykańskimi fanami
A jeśli chodzi o TCW, to pierwszy trailer do filmu wyciekł właśnie z Polski.

Re: Re: ....

Bo Polacy nie Gunganie . Pamiętam ten wyciek zwiastuna z TCW.

...

A właśnie coś na TFN-ie jeden gość zauważył - skoro ma być 10 odcinków, to powstaje problem. Bo mamy 3 o Clovisie + 4 o Yodzie + 4 o rozkazie 66 = 11. No to albo będzie to 10 + Clovis, albo któryś z aktów będzie krótszy niż zapowiadano...

...

@Darth Marcin

Wszyscy podchodzą trochę sceptycznie do tego (w sumie im się nie dziwię, gdy patrzę na tłumaczenie z Google`a), ale nawet Cię wymielili w newsie na Underworld .

http://www.starwarsunderworld.com/2013/11/rumor-clone-wars-bonus-content-details.html

Re: ...

Wiem i jestem im za to bardzo wdzięczny.

...

Hidalgo potwierdził na Twitterze, że "rozpoznaje" wątki z nowych odcinków, ale powiedział, że 10 odcinków "to zbyt mało". I tu mam nadzieję, że na spotkaniu podali nam błędną informację .

https://twitter.com/infinata/status/404366872570638336

Yoda

chyba trochę dłuższy kawałek z Yodą:

http://jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=14446

Re: Yoda

Ech, było niestety, chyba przy okazji SW Weekends...

...

Brent Friedman znowu się odzywa - w całej rozmowie na Twitterze możecie przeczytać, że napisał akt o eksperymentalnych klonach-komandosach, ale nie trafi on do bonusa. Ciekawe...

https://twitter.com/BFree63/status/405486044109213696

yoda

Wg Friedmana w ten weekend w San Francisco odbędzie się pokaz aktu z Yodą... niestety, prawdopodobnie tylko dla pracowników / aktorów (zobaczcie jego dalszą odpowiedź niżej). Ale coś się dzieje .

https://twitter.com/BFree63/statuses/411397503666245632

Re: yoda

Może dostaniemy zwiastun na święta?

Ty miałaś tyle szczęścia i już go widziałaś.

Re: yoda

Ale chętnie zobaczyłabym go jeszcze raz, bo multum się na nim działo .

Nawiasem mówiąc, plotka goni plotkę - niejaki Martin Fisher twierdzi, że TCW będzie kontynuowane w formie komiksowej (ale wspomina Wielką Brytanię... dziwne, by było wyłącznie tam):

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=14699

Re: yoda

Ciekawe. Ale wolałbym zobaczyć to na ekranie.

Swoją drogą jak szłaś do kantyny S.W.A.T. to wiedziałaś że będzie pokaz zwiastuna?

Re: yoda

Tak, SWAT ogłosił to na swoim fejsie - zresztą, chyba nawet Ty podesłałeś mi linka .

Re: yoda

Tak podałem tobie linka, ale nie myślałem że pokaz czegoś takiego może być w Polsce. Myślałem że to będzie jakiś montaż tych scen które już mamy.

...

Kolejne newsy od Friedmana:

https://twitter.com/BFree63/status/412800982242713600

*Nie może podać nam żadnych informacji o swoim akcie otwierającym sezon siódmy, bo "otworzyłoby to puszkę, z której wylazłoby wiele robaków historii (story), których nie dałoby się zamknąć z powrotem" (wow, metafora taka, wow ). Mam jednak nadzieję, że kiedyś, w jakiś sposób dowiemy się o co tam chodziło...

*Shaak Ti nie była w jego historii, ale będzie w bonusie (no raczej ). Za to w jego odcinkach pojawiała się Aayla w małej roli.

Re: ...

ShaakTi1138 napisał:
..."otworzyłoby to puszkę, z której wylazłoby wiele robaków historii (story), których nie dałoby się zamknąć z powrotem" (wow, metafora taka, wow ).
-----------------------
Żeby być uczciwym, puszka z robalami to taki ichni idiom jest . Nasza "puszka Pandora": http://www.thefreedictionary.com/can+of+worms

Re: ...

Człowiek uczy się czegoś nowego każdego dnia . Nawet nie wiedziałam.

Re: ...

będzie sezon siódmy? Eh.........

Re: ...

Nie, był jedynie w planach i Friedman pisał akt otwierający.

wywiad

z Filonim, część kolejna, już jest. Przepraszam, ale wrzucę go trochę później, bo wracam dziś do domu . Spróbuję po drodze, dopóki mi komputer nie padnie . Pobieżnie przejrzałam i jest tam o wiele więcej ciekawych rzeczy niż w poprzednich częściach, choć jest zdecydowanie krótszy.

http://starwarsblog.starwars.com/2013/12/19/interview-dave-filoni-on-star-wars-the-clone-wars-season-five-part-3/

...

Nasz ulubiony gaduła znowu sypnął informacjami - tym razem o tym, że wspomniany przez Filoniego w wywiadzie krótki akt będzie miał 2 odcinki.

https://twitter.com/BFree63/status/416320977010581504

Czyli w chwili obecnej mamy:

*Clovis = 3 odcinki.
*Yoda = 4 odcinki.
*Rozkaz 66 = 4 odcinki (?)
*Ów nieznany akt = 2 odcinki

W sumie 13, jakby jeszcze dołożyli te o łowcach nagród, to byłoby nieźle .

data premiery?

Choroba, zawsze jak muszę wyjść na uczelnię, to jest news . Niemiecka strona twierdzi, że premiera w tymże kraju miałaby się odbyć 15 lutego, do tego mamy rzekome tytuły odcinków z aktu o rozkazie 66. Mógłby ktoś znający lepiej ode mnie niemiecki rzucić okiem? A kto wie, może jak będę usilnie starać się skoncentrować na konwersatorium, to oficjalna coś powie?

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=15096

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=15098

Re: data premiery?

Tu są opisy tych odcinków

http://clubjade.net/?p=56952

Re: data premiery?

Te odcinki o rozkazie 66 zapowiadają się świetnie. Prawdobnie według mnie Fives może zapłacić dużą cene za swoją ciekawość. Odcinik o Clovisie wydają, się średnie ale romans Ankina i Padme może być ciekawy na tym tle. I ciesze się z powrotu Jar Jara. Te odciniki o Yodzie też zapowiadają się bardzo ciekawie, a najbardziej ten przeciwnik z przeszłości. Domyślam się nawet kim może być.
I trzeba by sprawdzić z jakim opóźnieniem pojawiały się odcinki w Niemczech w stosunku do USA żeby zobaczyć kiedy może być amerykańska premiera bo do niemieckiej miesiąc i już powinien być trailer.

Re: data premiery?

Z powrotu Jar Jara cieszysz się serio, czy to ironia?

Yep, też myślę, że Fives może zapłacić, natomiast sama konstrukcja odcinków nieco za bardzo przypomina mi akt z Ahsoką - choćby wątek oskarżenia o coś. Ale, jak napisałam w newsie, od razu przypomniały mi się sceny z trailera . Zdecydowanie ta z początek spoilera Tupem przywiązanym do łóżka lub Sidiousem (choć teraz sama nie jestem pewna czy to był Sidious czy Tyranus) rozmawiającym z Kaminoanami o tym, że "prawda o r. 66 nie może wyjść na jaw. koniec spoilera

Za Jar Jara jestem zła. Naprawdę można było wybrać lepszą postać na pożegnanie z serialem.

Tym niemniej, jedyną podejrzaną rzeczą w tym newsie wydają mi się nazwy odcinków z członami "część 1/2" - tak zwykł nazywać je Smai-Wiecie-Kto w swoich "rewelacjach". Na TFN-ie napisali, że skontaktowali się z Lucasfilmem - i teraz chyba muszą w końcu to potwierdzić . Co do opóźnienia w Niemczech - jak tak pokrótce patrzę na Jedipedii, to było spore, chyba jeszcze większe niż u nas, np. wrzesień w Stanach, maj u nich.

www.jedipedia.net/wiki/Liste_der_The-Clone-Wars-Episoden

Re: data premiery?

Z Jar Jarem na serio. Lubie tą postać. I nie rozumiem teraz tego hejtu że pojawi się w sezonie 6. Przecież nie ma tam głównej roli a ten act miał być w sezonie 5.

Jar Jar był jedną z pierwszych postaci którą polubiłem przez TCW jak byłem jeszcze w podstawówce.

...

Cóż, mamy w tej rozpisce po raz kolejny uwypuklony problem który uniemożliwił temu serialowi na bycie perfekcyjnym:
- odcinki-zapychacze, którym jest zapewne ten story arc z Jar-Jarem
- George Lucas i jego wizja Gwiezdnych Wojen, którą widzimy w absurdalnym pomyśle na to, jakoby Order 66 był jakoś zakodowany w głowach klonów

Rebels może być naprawdę świetne, bo nie ma Lucasa, a historia ma być ciągła. Oby!

Tak czy inaczej, najbardziej czekam na odcinki z Yodą - ma być Korriban i Moc, czyli to co lubię najbardziej. Reszta jest mi obojętna, ale i tak jest mi przykro, że serial został tak brutalnie skasowany, a dostajemy tylko ochłapy...

No i szkoda, że nie ma tutaj story arc z Łowcami Nagród na który fani liczyli, podobnie historii skupionej na Anakinie i Obi-Wanie która miała otwierać sezon 6.

Re: ...

Apophis_ napisał:
George Lucas i jego wizja Gwiezdnych Wojen, którą widzimy w absurdalnym pomyśle na to, jakoby Order 66 był jakoś zakodowany w głowach klonów
-----------------------

A dlaczego absurdalnym? Z tego co pamiętam to tylko równie absurdalna (tylko w drugą stronę) Karen Traviss wymyśliła, że zdecydowanie i jednoznacznie, rozkazy w armii klonów to były standardowe procedury, a żołnierze je wykonywali, bo byli dobrymi żołnierzami. I tak rozkaz 66 miał być o zdradzie Jedi, 67 o zdradzie Senatu... Tylko na podstawie tego, co widzieliśmy w Epizodzie 3 (natychmiastowe wykonanie, bez względu na to, co dzieje się wokół), to taki ukryty zakodowany rozkaz 66 ma znacznie więcej sensu.

...

Masz rację, więc może najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie standardowych procedur z zakodowanymi, ukrytymi, przekazami intensyfikującymi rozkaz - mam nadzieję, że ekipa od TCW na to wpadła.

###

I te Rozkazy Kryzysowe trzymały się kupy i brzmiały jak coś, co rzeczywiście miało rację bytu i było, jakby to określić, normalne.
Tajny, zakodowany w umysłach Klonów Rozkaz 66 może i mógłby przejść, ale jednak w porównaniu z Rozkazami Kryzysowymi to absurd rodem z bajeczek dla dzieci, kolejna "tajna broń", a nie (nie)standardowa procedura, która istniała od początku, a Jedi byli zbyt aroganccy, żeby przejąć się jej istnieniem.

Re: data premiery?

A więc lada moment może być jakiś trailer. Hmm... Jestem ciekaw co nam na zakończenie serialu zaserwują. Jeżeli ten Jar Jar jest prawdą... Znaczy nie, lubię typa, dzięki niemu jest trochę śmiesznie i SW bez niego też byłoby nudne, ale na zakończenie serialu to on nie pasuje. Teraz powinny być mroczne wątki, z Maulem, ze Starożytnymi Sithami, jak było to zapowiadane, z Jedi, Sidiousem i w ogóle. Jakieś mroczne odcinki, kończące najważniejsze wątki, a nie Jar Jar! A swoją drogą, to byłbym bardzo zadowolony, gdyby dali nam cały, 22-odcinkowy sezon o czymś jednym. Czyli na przykład o jakiejś wielkiej wojnie, największej w Wojnach Klonów z takimi bohaterami jak właśnie Maul, Ventress, Sidious, Dooku, Starożytni Sithowie, Mandalorianie, Yoda, Obi, Anakin, Ahsoka itp. itd. Gdzie byłyby te wszystkie wątki zakończone, tych wszystkich najważniejszych bohaterów. Wtedy byłbym bardzo zadowolony. Niech Moc będzie z Wami.

....

Na jednym z filmików nie pamiętam jakich widziałam Rexa walczącego ze swoimi towarzyszami na jakiejś dziwnej planecie. Wydaje mi się, że MOGŁA to być scena z odcinka o rozkazie 66.

Re: ....

To był ten z Filonim, gdy ogłoszono zakończenie serialu?

@Apophis: Masz rację, Jar Jar pewnie będzie zapychaczem i po prostu żal mi, że wykorzystali te ostatnie odcinki na coś takiego. Odnośnie klonów - a czy w EII Lama Su nie daje do zrozumienia, że były one programowane? ("Wykonują każdy rozkaz bez pytania" - tak, TCW trochę zaprzeczyło tym słowom).

W każdym razie, 50% udziałów w tej stacji ma Disney, więc chyba news jest wiarygodny - ciekawe zatem gdzie (jeśli w ogóle) wyemitują to w Polsce i Stanach.

http://www.superrtl.de/Unternehmen/Unternehmensdaten/tabid/56/Default.aspx

A tak już drogą zupełnego nawiasu, denerwują mnie Amerykanie. "Czy to oznacza, że Niemcy zobaczą odcinki przed nami?!", "Jak oni mogli puścić zwiastun w Polsce?!", "Czy materiały wideo w sieci pojawią się najpierw po niemiecku?!" Oni chyba naprawdę uważają, że ich kraj jest pępkiem wszechświata.

Re: ....

ShaakTi1138 napisał:
A tak już drogą zupełnego nawiasu, denerwują mnie Amerykanie. "Czy to oznacza, że Niemcy zobaczą odcinki przed nami?!", "Jak oni mogli puścić zwiastun w Polsce?!", "Czy materiały wideo w sieci pojawią się najpierw po niemiecku?!" Oni chyba naprawdę uważają, że ich kraj jest pępkiem wszechświata.
-----------------------
No, ale żeby być uczciwym, nowe przełomowe informacje, które nie wychodzą z oficjlanych źródeł, albo z anglojęzycznych materiałow prasowych, to naprawdę wielka rzadkość. No chyba, że to niusy z Polski . Poza tym, dla nich coś przetłumaczyć na język angielski do duże wyzwanie .

Re: ....

Wiem, ale ludzie, ciasnota ich horyzontów mnie przeraża. W którymś tłumaczeniu na jednej z fanowskich stron nie pofatygowali się nawet, by poprawić błędy po translatorze .

Ach, no nic - mam nadzieję, że Lucasfilm w końcu się ogarnie w weekend. Hidalgo podobno nie odpowiada na Twitterze.

Re: ....

A mnie tam cieszy taki prztyczek w nos amerykanom, niech się trochę podenerwują.
To w końcu od oglądalności u nich dużo seriali zostaje skasowanych

Re: ....

ShaakTi1138 napisał:
W którymś tłumaczeniu na jednej z fanowskich stron nie po