Forum

Jaka to seria Kenner

Witam, to mój pierwszy post. Czytałem to forum od jakiegoś czasu.

Mam problem z odnalezieniem w internecie galerii, figurek kenner z serii do której należy moja figurka. Znajdywałem różne w internecie ale Kennerowski Impierial Gunner i boba wyglądali zupełnie inaczej w późniejszych wersjach niż figurki o które pytam.

Na nogach figurki od spodu są oznaczenia:
"KENNER CHINA"
"1996 LTL"
Figurka ma 10cm "wzrostu". Kupiona przy okazji premiery ataku klonów (tak mi się zdaje, byłem wtedy dzieckiem - samego filmu w kinie nie widziałem) - był wtedy boom na gadżety związane z filmem. Figurki wysokiej jakości, były sprzedawane po cenie poniżej 20zł.

http://oi49.tinypic.com/vopg1d.jpg

Sorka za jakość, ale nie miałem lepszego aparatu pod ręką. Znalazłem w necie Impierial Gunnera - ale miał tylko mały pistolet w zestawie, zaburzoną skale, czerwoną krechę na hełmie (zbyt szeroką). I gorsze detale kombinezonu.

Ta figurka ma błyszczący napierśnik, hełm, buty i rękawice + matowy kombinezon, srebrne godła imperium na ramionach, hełmie. Dołączono do niej - broń stormtroopera i jakiś cięższy sprzęt. Mój brat miał jeszcze Fetta z tej serii - i też był inny niż to co na stronce z figurkami kennera (lepsza skala, mniej infantylne kolor).

Wiem że zdjęcie jest marne, ale jeżeli ktoś dokładnie kojarzy nazwę serii albo edycji czy czegoś w tym rodzaju - to fajnie by było jakbym się dowiedział (figurkę wygrzebałem z szafki dla jaj bo ostatnio mam motyw na SW - opakowanie wywaliłem jako dzieciak i nie wiem).

mam

http://www.starwarstoybox.com/721-star-wars-power-of-the-force-2-action-figure-death-star-gunner-red-card.html

To chyba to. Temat można zamknąć - czy tam usunąć. Bo tam jakoś tam.

err

Nie, nie można, bo komuś może się przydać . Nie nie można, bo po co?

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.