Forum

Leszczyński Fanklub Star Wars

Jeszcze Wielkopolska nie zginęłą póki my żyjemy! Co prawda SWFSW w Poznaniu podupadły ale fani w Wielkpolsce nadal są. Przykładem jest Konin, który regualrnie się spotyka, a teraz do tego grona dołącza Leszno. Fanów jest sporo, chęci też jest sporo, jeżeli się wszystko uda co sobie założylismy to najpóźniej od marca spotkanai przybiorą zupełnie inną formułę niż jest to teraz. Ale póki co cieszymy się lekką formą spotkań i kameralnym charakterem.

Czy na Bastionie są jacyś fani z Leszna i okolic, którzy nie dotarli jeszcze na spotkanie?

Nasz FB: https://www.facebook.com/starwarsleszno

A jednak iskra spotkań...

A jednak iskra spotkań fanów gdzieś się jeszcze w Wielkopolsce tli Gratuluję inicjatywy i życzę powodzenia No i trzeba by wpaść do was z wizytą

Re: A jednak iskra spotkań...

Zapraszamy i dziękujemy Na pewno się nie zawiedziesz

Re:

Cieszymy się, że nasz fanklub w Koninie zainspirował was do stworzenia własnego

Re:

Chyba źle nas zrozumiałeś. Wasz fanklub nie był dla nas inspiracją przy zakładaniu L.F.S.W. Aczkolwiek mamy do Was ogromny szacunek, za to, że Wasz fanklub ciągle sprawne funkcjonuje

Re:

aha, sorry

Re:

Co myślicie o zawiązaniu współpracy? W końcu jesteśmy jedynymi fanklubami w Wkp

Re:

Myślę, że to bardzo dobry pomysł . Pogadam jeszcze o tym z resztą zarządu fanklubu. Macie jakieś pomysły, na czym miałaby polegać ta współpraca?

Re:

To moje gg: 10475238

Re:

Nie mam gg :-/ Będzie Ci odpowiadał kontakt przez e-maila, albo facebooka? Możesz pisać na priv naszego fanpage-u. Jak wolisz e-mailem, to możesz pisać na starwarsleszno@interia.pl

Re:

Może być. Nasz mail: krsw_konin@wp.pl

Fanklub

Z Piły jest do Leszna chyba niedaleko. Jakieś 100 kilometrów. Może kiedyś przyjadę. A tak w ogóle, to zdawało mi się, że w Wielkopolsce już żadnych fanklubów nie ma, a przynajmniej są mało popularne i dużo osób tam nie chodzi. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Fanklub

Zapraszamy O spotkaniach będziemy informować na Bastionie i naszym facebooku. Najbliższe spotkanie odbędzie się w ferie zimowe.

Re: Fanklub

W którym tygodniu? W pierwszym czy drugim? Bo w drugim będę w domu, także mógłbym przyjechać. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Fanklub

Dopiero będziemy wszystko ustalać, ale myśleliśmy nad pierwszym (chyba sobota - 1 luty), ale jeśli byś mógł przyjechać tylko w drugim, to weźmiemy to pod uwagę przy wybieraniu terminu.

Re: Fanklub

Znaczy, nie patrzcie tylko i wyłącznie na jedną osobę, bo to nie ma żadnego sensu. Jeśli większości pasuje bardziej na pierwszy, to niech będzie w pierwszym. Zresztą nie wiem nawet jeszcze na sto procent, czy pojadę gdzieś w ten pierwszy tydzień. Wtedy kiedy indziej bym przyjechał i tyle, jeżeli faktycznie wyjechałbym w pierwszym tygodniu. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Fanklub

Nie mieliśmy zamiaru wybierać terminu pod jedną osobę. Chodziło mi o to, że jeśli wszystkim odpowiadałby pierwszy i drugi tydzień, a Ty chciałbyś przyjechać, to wzięlibyśmy pod uwagę bardziej drugi tydzień.

Re: Fanklub

Jeśli tak jest, to możecie faktycznie bardziej wziąć pod uwagę drugi tydzień. Tylko, że mogłoby być tak, że nie przyjechałbym. Tak mam często, że praktycznie w ostatnim momencie postanawiam nie przyjeżdżać. Niech Moc będzie z Wami.

Re: Fanklub

Z doświadczenia powiem wam, że lepiej ustalić jeden, stały konkretny termin np. druga sobota miesiąca czy coś w ten deseń. Inaczej bardzo szybko się wam to zacznie komplikować. Na początku Spotkań Wielkopolskich Fanów Star Wars mieliśmy takie problemy. Gdy jest jeden stały termin to ludzie zaczynają sobie układać plany uwzględniając ten termin a w innym wypadku zacznie się kombinowanie i przekładanie spotkań w tę i z powrotem.

Re: Fanklub

Mamy zamiar tak robic, ale dopiero rozkrecamy prace fanklubu i mamy jeszcze male problemy zwiazane z lokalem. Gdy wszystko sie unormuje, to mysle, ze bedziemy mieli zawsze ustalony konkretny termin.

Fanklub

Jestem nowy w świecie SW. Ale mysle ze na kolejne spotkanie przyjade jak czas pozwoli. Przyjmujecie "żółtodziobów" ?

Re: Fanklub

Oczywiście Serdecznie zapraszamy. Nastepne spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej 1 lutego. O wszystkim poinformujemy na Bastionie i na naszym facebooku. Jak będziesz potrzebował jakiś informacji to pisz tutaj lub na face albo na nasz e-mail. starwarsleszno@interia.pl

Re: Fanklub

1 Luty to może być ciężko ,ale zobacze jak to wyjdzie

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.