Forum

Rebels SEZON 3 PL

Witam

Czy orientuje się ktoś z jakim opóźnieniem będą emitowane odcinki Rebelsów w Polsce vs świat i jeśli w ogóle opóźnienie istnieje to czy znacie stronę gdzie będzie można szybko ściągnąć dany odcinek z polskimi napisami?

Re: Rebels SEZON 3 PL

1. Gdybyśmy wiedzieli, byłby o tym news.
2. Na Bastionie nie udostępniamy linków do pirackich wersji serialu.

Re: Rebels SEZON 3 PL

Napisy robią niektórzy ludzie. Ale linku do ich strony podać ci nie mogę. ShaakTi1138 napisała dlaczego.

Re: Rebels SEZON 3 PL

Nie chodzi o oszukiwanie ja bym nawet zapłacił za obejrzenie go w dniu premiery tyle, że tak się nie da. Boje się spoilerów na necie zanim to wyjdzie w Polsce i tyle.

Polska premiera trzeciego sezonu SWR już niedługo?

Tak z ciekawosci ostatnio przeglądałam różne informacje na temat serialu "Star Wars Rebelianci". I natknęłam się na informację która "wskazuje" na to, że trzeci sezon z dubbingiem PL ma się pojawić już 12 października. Ma ktos moze jakis dowód który wskazuje na to, że to prawda?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Star_Wars:_Rebelianci

link do strony z której to wyłapałam

Re: Polska premiera trzeciego sezonu SWR już niedługo?

I kolejny błąd, nie październik tylko listopad.

Re: Polska premiera trzeciego sezonu SWR już niedługo?

Dowodu nie ma, ale faktycznie są takie pogłoski.

Wieści z bloga Disney

Według oficjalnego bloga Disney premierowe odcinki mają być emitowane w okresie listopad - styczeń

http://swiatdisneyapl.blogspot.com/p/ramowka.html#_=_

Re: Wieści z bloga Disney

To nie jest oficjalny blog, spójrz do działu redakcja ile ekipa ma lat . Ale nie ma powodu, by im nie wierzyć.

Re: Wieści z bloga Disney

Oficjalny nie, ale współpracuje z Disney i dostaje od nich oficjalne wieści

Napisy pl

A wiemy coś na temat polskich napisów? Bo narazie grupa hatak sie troche opierdziela :/

Re: Napisy pl

Odezwij się na priv

Re: Napisy pl

Są już do 4 odcinka, tylko nie na ich stronie

Re: Napisy pl

Nawet do 5 odcinka

Sorry

Ale kot mi Enter klika łapą i nawysyłał możesz na priva szymon3258 ? do colakgol378@gmail.com

Re: Sorry

Pamiętaj, że Twój kot zna więcej skrótów klawiszowych niż Ty

Re: Sorry

Masz w zupełności racje Finster Vatet niedługo chyba mój własny kot napisze coś na bastionie mądrego. Czyli coś niemożliwego dla mnie do osiągnięcia. To może jeszcze morze odrobi za mnie zadanie z matmy to nie będe musieć pisać po kiblach w budzie.

Hm

Nie zapowiada się na polskie wydanie, dostaliśmy za to pięć filmików zza kulis...

https://starwarsencyklopediamocy.blogspot.com/2017/08/jak-powstawa-trzeci-sezon-rebeliantow.html

Re: Hm

Nie ma polskiego wydania, tak więc żegnaj Galapagos. A tak chciałam wspierać polskich wydawców i dystrybutorów. Maja nas jednak w głębokim poważaniu. Co do Galapagos się nie dziwię skoro nie został wyemitowany cały sezon. Disney XD w wydaniu polskim też nas ma gdzieś. Co mi pozostaje, idę wydać kasę na ebay`u. Jak tak dalej pójdzie to będę czytać i oglądać tylko w oryginale.

Re: Hm

-Disney XD w wydaniu polskim też nas ma gdzieś.

To marna pociecha, ale ma "gdzieś" zdaje się całą Europę, ponoć w niektórych krajach reszta ma zacząć być emitowana w październiku. Czy w PL to nie wiem.

Re: Hm

A póki co używa Rebeliantów jako zapchajdziury w porannym programie - dzieci mówią, że czasem rano jest jakiś odcinek z I serii.

R S3 - tak na gorąco

Pierwsze wydanie R, które zawiera dodatki (nie nazywajmy tego, co było w poprzednich dodatkami). Dodatki (pomijam dostępny wszędzie Rebel Recon) dzielą się na dwa rodzaje - osobne filmiki tematyczne i komentarze audio.

Te pierwsze nawiązują to tego co było (w tym do TCW) jak i sezonu 4. I mamy pokazane sporo spoza trailera. Chyba "sypnęli" groszem bo Yavin 4 wygląda fajnie. Podobnie jak Saw (i ładna dyskusja o metodach na linii Saw- Mon) czy Pryce w pancerzyku i z hełmem. I dużo Mandalorian. I Hera z Chopperem w X-wingu (i teraz zachciało mi się przerobić pilota na Twi’lekankę)

Poza tym nawiązania do RO - scenki z "Duchem" w trakcie walki czy Chopper na Y4 (trochę wycięli), Hemmerheady and Stuff.

Sporo materiałów "z kuchni" świetny proces tworzenie Thrawna i zaangażowanie Zahna już od momentu konceptów, pierwszych modeli 3D i screningów. I krótki wywiad z designerką, prywatnie Thrawnowym nerdem (przy okazji widzimy jak Zahn podpisał jej „Dziedzica”). Nie można tak było w poprzednich sezonach? Albo proces tworzenia konfrontacji Maul - Obi. Kilkustronicowy "komiks" omawiający poszczególne klatki, ruchy oczu itp. detale.

Drugi rodzaj dodatków to komentarze Audio - puszczamy odcinek i zamiast dialogów postaci lecą dialogi (często - monologi) Filoniego i spółki - na temat kreacji, tworzenia świata, czy detali na ile ma się stopa zapaść w śniegu. I jest to nawet fajne.

Sam materiał główny jak w sezonie 2 – mam wrażenie że jakość lepsza niż w TV, ładniejsze kolory itd. No ale to "Rebels" - tutaj jakieś kolory nieba dali dopiero w sezonie 3, w odcinku z matką Sabine, więc to dalej odstaje od TCW. I Filoni zresztą przyznaje, że nie miał kasy na takie szklane mandalore jak w TCW (i mamy obrazki dla porównania).

Osobna sprawa to Menu - jak wybierzemy opcję „odcinki” to bombarduje nas po każdym multijęzykowymi ostrzeżeniami w językach menu. A że mamy na płycie dodatkowo wersję niemiecką, to jest tego trochę i lekko denerwuje. I muzyka w menu... Niejest zła, ale mi nie podchodzi.

W sumie jestem zadowolony, a w piątek "Leia"

Sezon 3 pl

Uwaga, uwaga, trzeci sezon wraca 28. września. Na razie nie wiadomo czy poleci reszta odcinków, ale byłoby głupio, gdyby nie .

Re: Sezon 3 pl

Czwartek, czyli znów nie wiedzę. Komu przeszkadzała sobota 9:30? ~

Re: Sezon 3 pl

Ehh... a wiadomo przynajmniej czemu była tak długa przerwa w emisji nowych odcinków?

Co do nowej pory, to wolałem sobotnią. Co prawda o 9:30 w soboty zwykle śpię, ale zawsze można obejrzeć powtórkę kilka godzin później...

Re: Sezon 3 pl

Jakieś informacje o wydaniu tego w Polsce na dvd - o blu-ray nie pytam nawet...

Re: Sezon 3 pl

Nope, na razie Galapagos nie ma w planach. Podejrzewam, że stanie się to realne dopiero po emisji na XD.

Czemu była taka przerwa, nie mam zielonego pojęcia.

Re: Sezon 3 pl

Kilka innych seriali też miało takie dziwne przerwy

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.