Forum

Prośba o grafiki broni

Witam,
Chcę zrobić tatuaż i potrzebuję wiarygodnej grafiki broni klona z 501ki - DC15A i DC15S , byłbym też zainteresowany jakąś snajperką ,ale moja wiedza jest zbyt mała i nie jestem pewny czy wogole w serii sw była kiedykolwiek snajperka?.

Pytam tutaj ponieważ wierzę że tutaj dostanę odpowiedź pewną ,a nie chcę szukać czegoś w necie niesprawdzonego. Najbardziej chodzi mi o szczegóły broni więc każda pomoc mile widziana
Google ma wiele grafik tylko które prawdziwe ?

Pozdrawiam i Dziękuję
Paweł

Re: Prośba o grafiki broni

Nie mam osobiście żadnych grafik w dużej rozdzielczości, ale jeśli chodzi o wiarygodność, to wystarczy, że porównasz sobie dostępne materiały z ilustracjami na Wookieepedii, czyli Starwarsowej wiki. Poniżej linki do broni których szukasz:
http://starwars.wikia.com/wiki/DC-15S
http://starwars.wikia.com/wiki/DC-15A_blaster_rifle

Jeśli chodzi o snajperki, to zależy, czy wciąż interesuje Cię tylko wyposażenie klonów z 501. Klony korzystały z karabinów snajperskich prawie wyłącznie w grach komputerowych:
DC-15x z Battlefronta:
http://starwars.wikia.com/wiki/DC-15x_sniper_rifle
DC-17m z Republic Commando:
http://starwars.wikia.com/wiki/DC-17m_Interchangeable_Weapon_System
(standardowo to nie jest karabin snajperski, ale ma kilka "nakładek"):
http://vignette1.wikia.nocookie.net/starwars/images/2/2f/DC17m_sniper2.jpg/revision/latest?cb=20060308180740
W każdym razie jedyne nie-fanowskie grafiki tych broni to rozpikselowane materiały z gier, więc raczej Ci się nie przydadzą. Poza tym pojawiają się tylko w starym kanonie, jeśli ma to dla Ciebie jakieś znaczenie.

Jeśli mogą być nie-klonowe, to karabiny snajperskie występowały w filmach i w serialu, chociaż zwykle jako slugthrowery (nie-laserowe):
http://starwars.wikia.com/wiki/KiSteer_1284_projectile_rifle
http://starwars.wikia.com/wiki/Adventurer_slugthrower_rifle/Legends
http://starwars.wikia.com/wiki/6-2Aug2_hunting_rifle
Chyba nic ciekawego.

Re: Prośba o grafiki broni

Wiesz dużo grafik znajdziesz na Star Warsowej wiki czy na polskim osusie albo wklepując w grafikach gogle broń SW i jaki model chcesz.
Ale z tym swoim tatuażem to bardzo dobrze przemyśl, bo tatuaż raczej zostanie ci do końca twojego życia chyba, że masz pieniądze na usuwanie ponoć się jakoś da.

A po za tym nie musisz robić tatuaży czy czegoś tam jakoś bardzo widocznego na sobie żeby pokazać jaki z ciebie wielki fan SW według mnie Wielkim fanem SW nie koniecznie się jest jak masz tatuaże ze świata SW i tak dalej bardzoiej się liczy to jak się tym światem interesujesz i czy przeżywasz wydarzenia z nim związane.

Ale jakby co nie pisze tego żeby cię jakoś tam zniechęcać do tego tylko wiesz tatuaż z tego rzędu jaki ty zamierzasz zrobić to nie tatuaż pod tytułem przyklej, zmocz, przyciśnij, oderwij bo taki to paru dniach sam się zmyje, a ten jaki ty chcesz zrobić ci na całe życie zostaje, a usunąć no to podejrzewam, że bardzo trudno (barwnik wewnątrz skóry w końcu).

Więc wiesz przemyśl to bardzo dobrze, bo później możesz tego długo żałować (po prosu ci się może zwyczajnie znudzić).

Re: Prośba o grafiki broni

Fanem SW to jestem całe życie, już mam swoje lata i planowałem tatuaż od długiego czasu, nie chce żadnych tribali czy innych ślaczków, poza tym nie mam jakiegoś specjalnego powodu aby robić tatuaż.
będę dopiero coś projektował - może mi się odmieni lub odwidzi >? kto wie. Dzięki za wrzutkę grafik, zrewanżuję się ewentualną wstawką tatuaża o ile go zrobię oczywiście
Dzięki i Pozdrawiam , a rczej niech Moc będzie z Wami
Paweł

Re: Prośba o grafiki broni

niepokorny napisał: "Fanem SW to jestem całe życie"

racja raz wdepniesz w to bagno i się już nie wiwiniesz.

Re: Prośba o grafiki broni

Witam, i słowo stało się tatuażem.
teraz się goi i jak dokończe końcowe detale to może się pochwalę
Dzięki za Wasz czas , w łotr 1 jest scena gdy z mgły nad plażą wynurza się at-at , ma może ktoś zdjęcie w b.dobrej rozdzielczości ?

pozdr

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.