Forum

Nudesy Emmy Watson.

Także tego. Wyciekły nagie zdjęcia Emmy Watson. Nie byłby to pierwszy raz, ale tym razem autentyczność potwierdzili zarówno autystyczni piwniczniaki nołlajfy, bo sprawdzili zdjęcie po zdjęciu czy ma pieprzyki w odpowiednich miejscach (!!!) a także ludzie zajmujący się nią, wydali oświadczenie i zgłosili na policję że skradziono jej prywatne dane z telefonu.

Nie będę hipokrytą - poszukałem i znalazłem.

I teraz można by gadać o tym, czy jako społeczeństwo upadliśmy tak nisko, że skoro SĄ I MOŻEMY to zajrzymy - bo tak, czy to z ciekawości bo to celebrytka, czy to z powodu napalenia, czy to z powodu chęci skrytykowania jej, czy z jeszcze jakiejś innej pobudki.

Może ktoś inny nie spojrzy ale skomentuje i - nie wiem - walcząc o prawa kobiet w chory sposób, powie "jej ciało, jej sprawa, powinna była je sama wrzucić i być z siebie dumna, girl power!", ktoś inny zacznie krytykę typu "głupie baby same sobie winne, w tych czasach wszystko sfotografowane smartfonem czy umieszczone w sieci jest na wyciągnięcie ręki i powinna sobie zdawać sprawę że stanie się częścią domeny publicznej"

Ktoś inny zacznie snuć teorie że jak większość największych celebrytów sprzedała godność i zapewne był to kontrolowany przeciek za który dostała niezłą forsę i ma narobić szumu wokół najnowszego filmu z nią w roli głównej.
O dziwo temat wycieku nagich zdjęć sławnej osoby może być punktem wyjścia do wielu ciekawych dyskusji.

Ale szczerze, po męsku i szybko? Emma jest ładną dziewczyną, ale idąc do spożywczego minę ze dwie o wiele ładniejsze na ulicy, a jedynym powodem dla którego ludzie się jarają nią TAK BARDZO było to, że gdy nasze pokolenie dorastało, filmy z serii Harry Potter towarzyszyły nam podczas przemiany z dziecka w nastolatka i Hermiona była jedną z pierwszych fantazji erotycznych i platonicznych miłostek dużej części obecnych młodych mężczyzn.

A i tak między nami, jeżeli mimo wszystko myślicie nad spędzeniem paru minut na odszukanie tych zdjęć - w sumie nie warto.

Re: Nudesy Emmy Watson.

Napalenia.

Re: Nudesy Emmy Watson.

Spoko, nie oceniam 😀

Re: Nudesy Emmy Watson.

Ja podałem powód dla którego IMO Ty ich szukałeś.

Re: Nudesy Emmy Watson.

Żeby odgrzać, przymarłą, a trwającą od części do części Pottera - karierę. I żeby więcej chłopów chętniej poszło ze swymi partnerkami na nową "Piękną i Bestię". One będą się jarać Bestią, oni już nie taką skromną Piękną.
Stary numer, jak zawsze sprzeda się.

Re: Nudesy Emmy Watson.

Niestety, ale to prawda. Wiele gwiazdeczek widząc, że już nie są tak popularne albo "idąc za ciosem" rosnącej popularności robi tego typu rzeczy; w dużej części przypadków podejrzewam, że wyciek nagich fotek ma charakter kontrolowany.

Nie wiem jednak jak jest naprawdę i jak było w przypadku Emmy Watson, która nie potrzebowała według mnie tego typu zagrań, żeby być popularną. W środowisku szołbiznesu jest wszak szanowana za to, że jako młoda kobieta potrafi odnaleźć się w wielu profesjach (aktorstwo, moda) i robi to dobrze, zachowując przy tym swoją skromność czy będąc po prostu sobą.

Myślę, że w przypadku Emmy ten wyciek zdjęć to raczej przypadek. Dziewczyna sobie zrobiła kilka fotek czy zdjęć, następnie (wedle tego co napisał Matek) nośnik tych materiałów został skradziony no i jakiś nieprzychylny człowiek umieścił zawartość w Internecie.

Swoją drogą, nie spodziewałem się takiego tematu na Bastionie. Myślałem, że rewelacje z wyciekami nagich fotek gwiazd to bardziej domena forów obrazkowych (typu głośna w Internecie i poza nim akcja The Fappening), a tutaj widać, że nie tylko.

Re: Nudesy Emmy Watson.

Wg oficjalnego oświadczenia to nie były typowe nude selfie, tylko zdjęcia zrobione podczas przymierzania ciuchów do sesji.

Re: Nudesy Emmy Watson.

Fotografie podczas przymierzania ciuchów to swoją drogą. Ja pisałem o tych filmikach, które stanowiły podstawę do różnych akcji porównywawczych wspomnianych przez Matka w pierwszym poście (np. że tu i tu jest pieprzyk i tak dalej). Na nich rzekomo była naga Emma Watson.

Re: Nudesy Emmy Watson.

Przymierzała ciuchy w wannie, i jeszcze zapomniała założyć te ciuchy którym miała zrobić zdjęcie? ;p

Re: Nudesy Emmy Watson.

-Photos from a clothes fitting Emma had with a stylist a couple of years ago have been stolen. They are not nude photographs

Cytuję oficjalne oświadczenie, zdjęć nie oglądałem.

Re: Nudesy Emmy Watson.

A my tutaj mówimy o tych filmikach, na których jest rzekomo Emma Watson i które niektórzy analizowali pod kątem tego, czy mogłaby być to ona. I wedle tych analiz (wspomnianych, powtarzam, przez Matka w pierwszym poście w tym temacie) stwierdzili, że to bardzo prawdopodobne. Chodzi tutaj, tak jak było wcześniej wspomniane, o położenie pieprzyków na ciele czy jakieś znaki charakterystyczne, które można porównać ze zdjęciami prawdziwej aktorki.

Czy prasa się odniosła jakoś do tych filmików czy rewelacji, jakoby kobieta z filmików była Emmą?

Re: Nudesy Emmy Watson.

Żal mi jej. Nie sądzę, żeby zrobiła to specjalnie, mimo, że większość "gwiazdeczek" dzisiaj tak robi. Jednak jest sama sobie winna, wszyscy jesteśmy. Nawet na własnym telefonie nie powinniśmy przechowywać takich zdjęć. Nie wnikam w to z jakiego powodu robiła te zdjęcia, jednak powinna była się lepiej zabezpieczyć przed ich utratą, bo jest naprawdę baardzo popularna w ostatnim czasie, szczególnie dla napalonych małolatów. Myślę, że tak czy siak jakoś z tego wyjdzie, ale czy nie lepiej było po prostu takich zdjęć nie przechowywać na telefonie?

Re: Nudesy Emmy Watson.

Nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy nagie zdjęcia celebry tek/aktorem wyciekają do Internetu. Jaki jest powód – zapotrzebowanie na takie fotki, głód widzów/internautów odnośnie wiedzy o swoim/swojej idolce/idolu. Nie wiem dokładnie czy to było zamierzone – w ramach promocji swojej osoby (wrzuca się takie zdjęcia wystylizowane w sesji by podtrzymać swoją popularność – bo to się teraz najlepiej sprzedaje) albo i nie zamierzone ( tu akurat pokiwałabym głową nad głupotą osoby której zdjęcia wykradziono – tyle się o tym trąbiło w Internecie, tyle pisało i co nie można wyciągnąć z tego wniosków ). Tak czy inaczej dla mnie to jest sprzedaż własnej osoby i to na często żenująco niskim poziomie – ale każdy robi to na co ma ochotę. Szkoda ze za kilkanaście lat trzeba będzie tłumaczyć się np. przed własnymi dziećmi że tak się postąpiło. Ale jak się mówi „jej cyrk – jej małpy”. Oglądać nie zamierzałam, nie zamierzam.

Re: Nudesy Emmy Watson.

Aż się przypomniała podobna (głośna zresztą) akcja z Jennifer Lawrence.

noł noł noł

Emma jest śliczna jak obrazek od szyi w górę (idealna Piękna), od szyi w dół jest zwyczajna (młoda, szczupła), więc nie ma się czym szczególnie jarać (ale rozumiem młodziaków, którzy...)

...

Ale w czym problem?

Re: Nudesy Emmy Watson.

"towarzyszyły nam podczas przemiany z dziecka w nastolatka i Hermiona była jedną z pierwszych fantazji erotycznych i platonicznych miłostek dużej części obecnych młodych mężczyzn."

Dla niektórych jest nadal. Zgredzik wie, że o nim mówię.

nieodpowiedzialność

Jak to raczej odbieram jako nieodpowiedzialność, czy niedojrzałość że strony Emmy Watson. Albo też zwykła ignorancja, nieświadomość ryzyka, jakie niesie za sobą nagrywanie "pewnych" materiałów w wersji cyfrowej.

asdfg

Ale... w sumie to co z tego? Tego typu wycieki się zdarzają, czy to kontrolowane czy nie, jedni się oburzają, że albo to nieodpowiedzialne, albo gorszące i dla zwrócenia na siebie uwagi, a inni fapią z radością. W tym przypadku chyba faktycznie to nie był centralnie planowany wyciek.

A poza tym nie wiem, co właściwie chciałeś przekazać w tym poście? Czyta się jak post Lorda Barta, tylko że u niego zwykle wiadomo, na co konkretnie narzeka w danym poście (to czy słusznie to inna sprawa).

Re: asdfg

1 - nie narzekam
2 - napisałem o czym tu można dysputować ;p

Szczerze mówiąc to takie rzeczy się zdarzają często, ale Emma to ktoś po kim chyba się nikt nie spodziewał + widzę że w sieci stało się to "big thing", i nie mówię tu o piwniczych koniobijcach, duże portale o tym piszą. Tematu tego typu nie było na B, niby nie jaram się celebrytami, ale ciężko tu nie dostrzec fenomenu społecznego. Była gruba afera w przypadku "the fappening", gdy wyciekły zdjęcia i nagrania dziesiątek celebrytów jednocześnie, ale wydaje mi się że SAMA Emma głośnością już to przebiła, również mnie ciekawi dlaczego akurat ona (choć swą teorię przedstawiłem).

Linka ma kto ?

jw

Re: Linka ma kto ?

Re: Linka ma kto ?

Nikt nie ma nawet pojedyńczego jednego zdjęcia ?

Przecierz na tym co zalinkowałeś to jest ubrana jak zakonnica...

Re: Linka ma kto ?

Akuku!

Re: Linka ma kto ?

Zapraszam na stronkę ancensored.com

Ale że,

co?

Serio, o całym dymie dowiedziałem się z tego wątku

Teraz się zastanawiam jak to o mnie świadczy :/

Re: Ale że,

Nie jesteś jedyny

Teraz się zastanawiam jak to o mnie świadczy :/ [2] - dobre pytanie

....

Wiedziałem, widziałem.... No i zdjęcia jak zdjęcia, kobieta jak kobieta.

W szczęśliwych latach mojej nastoletniości bardziej mi się podobała, ale później ja podrosłem, ona ścięła włosy i jeszcze została feministką. Także teraz jakoś nie mogę się przemóc

Re: Nudesy Emmy Watson.

-sprawdzili zdjęcie po zdjęciu czy ma pieprzyki w odpowiednich miejscach (!!!)

Czy Emma Watson to Snoke?

Re: Nudesy Emmy Watson.

Matek ma rację. Rozmawiajmy poważnie.

Czarny jednoczęściowy kostium to zły pomysł
Po pierwsze czarny wyszczupla, a Emma dodatkowego wyszczuplania nie potrzebuje.
Po drugie w jednoczęściowych wygląda dziecinnie, więc może liczyć na zainteresowanie osób o skłonnościach pedofilskich, a Emma takiego zainteresowania (chyba) nie potrzebuje.

Możemy jej doradzić, żeby koncentrowała swoje poszukiwania na kostiumach dwuczęściowych, ale niech odpuści sobie biały kolor, bo wprawdzie pogrubia ale jest ryzyko, że będzie prześwitywał, więc nie warto robić "taniej sensacji". Falbanki to zły kierunek, ale lekko za mały dół w stylu siatkarek plażowych może się sprawdzić, tylko trzeba jakąś sensowną górę dopasować.

PS
Emma, radzę zmienić sklepy i projektantów. Jak coś to pisz (PW). W wolnej chwili chętnie coś doradzę

Re: Nudesy Emmy Watson.

czekamy na pojawienie się bastionowej Emmy W

Re: Nudesy Emmy Watson.

Karaś musi się oszpecić i osiągnie jej poziom.

...

Same foty mnie nie obchodzą, ale znowu wraca temat urody Emmy. Ja tego nie czaję. Innym się podoba, innym nie, gusta, ja pierdziele.

Zauważyłem, że Watson od lat ludzie się czepiają, jakby to była jej wina, że jest sławną aktorką

"Znajdę na ulicy 10 lepszych od niej", może dla Ciebie, a dla mnie nie. Już nie przeżywajcie tego, że niektórzy się nią jarają, inni nie. Kobieta jak kobieta, zależy od upodobania.

Matku

czy ona na tych zdjęciach wygląda inaczej niż reszta kobiet?

Re: Matku

Myślę że moje słowa "idąc do spozywczaka spotkam po drodze dwie ładniejsze", odpowiada na Twe pytanie.

Mnie bardziej interesuje dlaczego AKURAT ONA była (w takiej sytuacji) tak wielkim, choć krotkotrwałym fenomenem, mimo ze w przeszłości wyciekały gorsze rzeczy- i to nie tylko lasek typu Hiltonówna, a innych celebrytek z półki "po niej bym się nie spodziewał"

ja idąc

do sklepu spotykam (niestety) ubrane kobiety

Chodziło mi o to czy ma może trzeci sutek, trzecią pierś, zawiniętą fantazyjnie wargę sromową, takie bajery, które... w jakiś sposób uzasadniłyby jaranie się takimi fotkami.

Jak nie to heh nigdy nie rozumiałem tego fenomenu, bez względu na to czy fotki były "kradzione" pod PR, czy faktycznie kradzione przez fanów-fanatyków masturbacji pod idola.

Re: ja idąc

Już nie udawaj że nie widziałaeś

A tak serio to nothing unusual.

no

nie wiedziałem jej fotek, w ogóle nie wiedziałem o tym, póki nie założyłeś tematu. Może dlatego, że nie "przeżyłem" tej fascynacji magikiem-okularnikiem...

Serio.

Re: no

Albo dlatego że nie masz fejsa, z tego co mówiłeś.

Fanpage stron typu Vanity Fair nawet o tym pisały, wyskakiwało mi 2 dni na wallu non stop że ktoś znajomy skomentował lub zareagował.

kolejny

dowód na radość z braku twarzoksiążki

Re: no

No no, mamy co najmniej dwa punkty wspólne: też nie mam konta na Facebooku; również nie byłem zafascynowany Harrym Potterem jak był najbardziej popularny (i nadal nie jestem, lol).

Swoją drogą, ja o tych fotach się dowiedziałem przy okazji czytania wiadomości kilka dni temu i to nie z twarzoksiążki. ;p

Re: ja idąc

Nie jarasz się fotkami nagich kobiet?

https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.