Forum

SWBF2 - Klan Ventum Rekrutacja

Witam. Z tej strony rada klanu Ventum. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich graczy do dołączenia do naszego kanu w grze Star Wars Battlefront 2. Gra wystartuje 17 listopada 2017 roku jednak już teraz możecie dołączyć do najlepszego Polskiego klanu. Klan został stworzony przez weteranów SWBF1,SWBF2,SWBF3 - foxa, hotha i blue. Wcześniej graliśmy pod tagiem PLM.

Pozdrawiamy rada ven

Kto chętny niech pisze na priv.

Re: SWBF2 - Klan Ventum Rekrutacja

He he, miejmy nadzieję, że gra będzie w ogóle oferować opcję grania w klanie . Chyba, że zrobicie to po prostu na zasadzie dopisku do nicku.

Nie polecam

Grałem w tym klanie i mogę powiedzieć tylko tyle - DNO. Wywalili mnie z klanu jak nie dałem im 30zł składki na serwer. Płaciłem im 4 miesiące tak jak wszyscy ale potem się okazało, że więcej biorą składek niż wydawali na serwer i forum.

Radze trzymać się jak najdalej od tego klanu...

...

PLM xD największe rakowisko w starym bf2

Nie dość, ze toksyczni gracze to klan i tak dostawał po dupie

Re: SWBF2 - Klan Ventum Rekrutacja

Dobrze pamiętam jak grałem bf2 i dobrze pamiętam ile ten klan zła wyrządził. Skłócał ze sobą Polaków na multi. Obrażał i wyzywał inne Polskie klany i okłamywali świeżych graczy.

Raz jednak przegięli wszelkie zasady. Byłem wówczas w małym, ale sympatycznym klanie PLP. Mieliśmy sojusze z innymi gildiami a z PLM prowadziliśmy wojnę. Jednak pewnego dnia szef klanu z powodów osobistych przestał grać. Co zrobiło PLM. Namówili świeżego gracza (Polaka), aby stworzył "nowy" rzekomo nieistniejący klan PLP, który miał być ich wasalem i miał wypowiadać wojny innym polskim klanom. Tylko dzięki temu że dalej grałem i tylko dzięki temu ze przypadkiem trafiłem na tego figuranta mogłem przeszkodzić im w tym planie.

Podsumowując: trzymajcie się od tego klanu z daleka. Psujcie im plany, trollujcie ich i zmieńcie ich życie w tej grze (bo tego w realnym życiu już nie mają) w piekło.

...

Przykro mi, że macie złe wspomnienia ze starym systemem, który panował w (PLM). Różnica jednak jest taka, że działo się to wiele lat temu, a dokładniej w latach 2008-2011. Od roku 2011, a szczególnie 2012-2015 klan się bardzo zmienił i zupełnie nie było później tak jak to opisywaliście, tym bardziej, że nastąpiła duża rotacja członków i doszło bardzo wielu nowych graczy, ale całkowicie został zmieniony zarząd, obecnie włącznie ze stanowiskiem Lidera.

Pozwolę sobie odnieść się do jednej z powyższych wypowiedzi, gdyż chcę pewną rzecz naprostować:

"Nie dość, ze toksyczni gracze to klan i tak dostawał po dupie"

Szkoda, że nie sprecyzowałeś dokładnie czasu, kiedy ``dostawał po dupie``, gdyż w latach 2011-2014 po wielu zmianach zaczęliśmy ściągać
najlepszych polskich graczy w grze, o których niekażdy mógł słyszeć, a oto przykłady ich gry:

Apocalypse: https://youtu.be/mjeJgtitAkM

rAD3K: https://youtu.be/fGhCXwO0WbE

bluE: https://youtu.be/_DSnR3xOnkI

!*Foxx*!: https://youtu.be/PeB_Xhz-Hvk

I wielu innych, także z zagranicy, w tym kilku bardzo starych graczy, którzy byli w najlepszych teamach na świecie, aktywnie uczestniczący wówczas w lidze ESL. Po roku 2011 nie przegraliśmy żadnego meczu, ani też CW z polskim klanem, naszym graczom udało się też wygrać ostatni, ważny Cup w tej grze w 2015 roku, grając na starych, jak i nowszych graczy, jednakże grających na wysokim poziomie.

Oczywiście mogło chodzić ci o czasy 2008-2009, gdzie pod koniec 2009 roku klan upadł i wskrzeszony został rok później, a gracze oraz Zarząd nie przywiązywali zbyt dużej wagi do tego, aby się dobrze prezentować, z resztą całą historię opartą na dowodach itp. spisujemy i wkrótce przedstawimy, gdyż posiadamy bogatą, 9 letnią historię (czarnych kart w niej dużo, ale nie wstydzimy się tego, bo jest to daleka przeszłość, która ukształtowała to, że mogliśmy wzbić się na lepszy poziom w wielu aspektach).

Jeśli chodzi o SWBF3 (Battlefront 2015) to sprawa wygląda podobnie, również w swoich szeregach mamy dużą większość najlepszych polskich graczy w grze, a średnia wieku to ok. 21 lat.

Rekapitulując, zachęcam do rozmowy na TS3, jeśli ktoś chciałby zobaczyć, że nie nie mamy nic wspólnego z tym, co opisywaliście. Chętnie porozmawiałbym na ten temat, możemy też dokonać dysputy.

" trzymajcie się od tego klanu z daleka. Psujcie im plany, trollujcie ich i zmieńcie ich życie w tej grze (bo tego w realnym życiu już nie mają) w piekło."

Nie rozumiem, dlaczego źle nam życzysz, uwierz mi, że każdy w naszej Organizacji ma swoje realne życie i własne obowiązki, w tym również żony, bywali tacy, co mieli i dzieci, a także pracę, studia, szkołę, treningi i inne.

PS. Autor tego tematu nie reprezentuje Ventum ani do niego nie należy.
PS.2. To tylko krótka odpowiedź z mojej strony, jeżeli pojawią się kolejne wpisy to z chęcią na nie odpowiem, niestety mało kto ze starych graczy śledził nasze dalsze losy i ma prawo myśleć, że w bieżącym okresie sprawa wygląda podobnie jak kiedyś.

Re: ...

Nie byłbym sobą, gdybym się nie poprawił.
Oczywiście miało być:

"tym bardziej, iż nie tylko nastąpiła duża rotacja członków i doszło bardzo wielu nowych graczy, ale całkowicie został zmieniony zarząd"

nie każdy*

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.