Forum

Star Wars: Rise to Power

Pewnie nie zgadniecie, ale to... zgadza się, kolejna mobilna. Podobnie jak "Uprising" ma się toczyć po Endorze, tylko tym razem będzie to strategia. Gracze będą mogli wybrać stronę (resztki Imperium vs. Nowa Republika), no i podobno starcia graczy mają jakoś tam decydować o podziale sił w galaktyce. Pomysł mi się podoba, bo chciałabym się dowiedzieć więcej co się stało w tym okresie, jakie planety dołączyły tu, a jakie tam... Boję się tylko, że gra podzieli los "Uprising", dlatego mimo wszystko wolałabym RTS-a z prawdziwego zdarzenia...

Można się zapisać na testy alfy. W kwestionariuszu pytają między innymi czy wolicie budować bazę, czy atakować innych, więc pewnie sami jeszcze nie do końca wiedzą jak gra się ułoży.

http://www.starwars.com/news/the-galaxy-needs-you-announcing-star-wars-rise-to-power-mobile-game

https://www.ea.com/games/starwars/rise-to-power-closed-pre-alpha-test?isLocalized=true

...

Jeżeli to będzie kolejna "strategia" pokroju SW Commander, czy inne Clash of Clans to podejrzewam, że gra umrze wraz z datą premiery, bo mamy już Commandera. Nie mam pojęcia jak ma wyglądać RTS na telefonach, biorąc pod uwagę sterowanie, małe ekrany, moc tych urządzeń... Czuję, że to będzie porażka.

Re: Star Wars: Rise to Power

O, kolejna gra moblina xD Nie lubię za dużo narzekać, ale długo jeszcze będą wydawać takie sucharki? To się w ogóle opłaca?

Re: Star Wars: Rise to Power

Ech, znowu jakieś gów**.

Re: Star Wars: Rise to Power

Gry Mobilne od EA mi się nie podobają... Galaxy of Heroes to największa porażka... Kto wpadł na taki genialny pomysł? Arenowe bitewki z masą mikropłatności...
No ale ciekawe jak im ta gra wyjdzie

Re: Star Wars: Rise to Power

Pożyjemy, zobaczymy... ale także mam nadzieję, że "Rise to Power" nie podzieli losu "Uprising", który był bardzo dobrą grą.

POLSKI TYTYUŁ

Re: POLSKI TYTYUŁ

Ciekawe, czy ta gra będzie kanoniczna. Jak tak to wygląda na to, że Thrawn przetrwa co najmniej do 4 ABY, a potem zginie albo gdzieś się ulotni (bo w 5 ABY w bitwie na Jakku już nie było o nim mowy, a to było decydujące starcie).

Re: POLSKI TYTYUŁ

Hola, hola, tam mówią tylko o Thrawnie i Ackbardze jako o nawiązaniu do wielkich strategów, nie ma mowy o tym, że będą w grze .

IMO gra będzie kanoniczna i dlatego się martwię, że jak/jeśli zostanie skasowana, to nie zostanie po niej żaden ślad.

Re: POLSKI TYTYUŁ

Ale wyraźnie jest napisane: "[...] bądź prowadzić do boju resztki Imperium razem z admirałem Thrawnem." Razem z Thrawnem, a nie nawiązując do niego czy traktując jego historyczne osiągi jako natchnienie. Jak dla mnie jest to dowód na to, że Thrawn pojawi się w grze, a w każdym razie będzie żyć w czasie, w którym dzieje się akcja tejże gry.

Alfa

Zaproszenia do alfy już poszły. Bardzo ładne są awatary w grze (ręcznie rysowane), można grać człowiekiem, Miralianką, Kalamarianinem i Twi`lekanką (przynajmniej po stronie NR).

Z tego, co widzę, to trzeba tu walczyć o tereny, szkolić dowódców floty, wysyłać je po źródła i na planety... Jak się wygra event w sektorze, to dana frakcja przejmuje nad nim dowodzenie. Na razie mamy Abregado, Anoat, Rugosę, Cereę, Delphon, Stobar i Borleais.

No i gra w ogóle chyba zakłada, że samouczek jest niepotrzebny, a to dość rozbudowana strategia. Mało mi się podoba.

Re: Alfa

Gra jest bardziej single czy multiplayer?
Do jakiej innej gry można ją porównać?
Możesz wrzucić jakieś screeny z rozgrywki? (próbowałem googlować, ale nic nie znajduję)

Coś się ruszyło

http://www.starwars.com/news/the-galaxy-needs-you-announcing-star-wars-rise-to-power-mobile-game

Udało mi się dostać w październiku do testów Alpha i powiem Wam tylko, że gra jest tak diabolicznie nudna, że po 15 minutach po prostu jau odinstalowalem.

Ciekawe jest tylko to, że znów wspominają Thrawna, a gra ma miejsce po ROTJ.

Re: Coś się ruszyło

Yeeeeeee, znowu mobilna gra! Na to czekałem!


Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.