Forum

The New Mutants

Fox odżył i ostro inwestuje w swoich mutantów Ta iteracja superbohaterskich przygód ma być horrorem:

https://www.youtube.com/watch?v=bu9e410C__I

Nowi Mutanci to druga ekipa której patronował Xavier. Postacie przewijają się w różnych story arcach Marvela (Wolfsbane, Magik, Cannonball; Sunspot pojawił się nawet na chwilę w filmach). Co z tego wyniknie? Zobaczymy; mnie cieszy że Fox zamiast naśladować MCU albo kontrować je w tak nieudolny sposób jak DC robi pojedyncze filmy po swojemu.

hoho

Anya Taylor-Joy <3 <3 <3

Serial zapowiada się ciekawie, oryginalne podejście do tematu, no ale kogo ja tu oszukuję, pójśćie w horror automatycznie u mnie daje +2 do oceny xD

Re: hoho

tfu, film oczywiście, nie serial

Re: hoho

Shedao Shai napisał:
Anya Taylor-Joy <3 <3 <3

-----------------------

Ona jest tak brzydka, że aż ładna... ten odwieczny paradoks

Re: hoho

Umówmy się, z tego będzie taki horror jak trąba z wiadomo czego. xD

Re: hoho

Wiadomo, niemniej podoba mi się obranie tego kierunku.

Re: The New Mutants

Dobrze, ze próbują inaczej niż MCU i DC.
To się może udać.

"Jeżeli ten befsztyk śmierdzi, to ja jeszcze dzisiaj otwieram kwiaciarnię!"
https://youtu.be/vviU84f_6vU

Re: The New Mutants

Może być ciekawie. IMO Fox najwięcej eksperymentuje ze wszystkich wytwórni robiących telenowele super-hero. Deadpool i Logan to było coś świeżego. Wierzę, że ten film będzie autentycznie w jakiejś części horrorem, a nie jak to ma miejsce w MCU, że mamy otoczkę space-opery, heist-movie etc. a każdy film w "bebechach" jest i tak taki sam- śmieszki, podobna tonacja, unikanie przemocy.

Re: The New Mutants

To gdzie Ci Nowi Mutanci? Ja tu widzę jakiś generic pseudo horror dla nastolatków.

Trailer

Parę dni temu pokazał się trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=W_vJhUAOFpI


Hm

Przyzwoity film, wg mnie trochę za mocno zjechany przez krytyków i niektórych widzów Aktorzy grają dobrze, większość chwali Anyę Taylor-Joy jako Ilianę ale wg mnie lepiej wypadł Charlie Heaton. Efekty specjalne całkiem dobre, muzyka nie przeszkadza Pobać się można, pośmiać niespecjalnie Dawało radę.

Re: Hm

Czy ty oceniłeś kiedyś coś negatywnie, bo nie przypominam sobie. xD

Idę jutro, zobaczymy czy będzie kupa duża, czy niewielka.

The New Mutants

Ujdzie w sumie ten film, spodziewałem się czegoś gorszego. Nie ma jakiejś większej żenady (chociaż romans lesbijek trochę z dupy), Demon Bear był spoko, podobnie jak smok i ciuchy Anyi Taylor-Joy (huehue).

Aczkolwiek śmiesznie wygląda, że w tym filmie, podobnie jak w Apocalypse, Loganie i Deadpoolu 2 teasowali Mr. Sinistera, a ostatecznie się nie pojawił. xDDD Pewnie jak X-Meni będą w MCU, to go dadzą jako głównego złego, no bo ile można cisnąć Magneto.

Nowi Mutanci

Ostatni X-Men.

Ostatni film o X-Menach, gdzie teraz pozostaje jedynie czekać, aż Di$ney zrobi totalną demolkę i reboot. A szkoda, bo była to zdecydowanie najlepsza seria filmów o superbohaterach, przebijająca MCU.

A same Nowe Mutki były całkiem niezłe - miałem sporo obaw do tego filmu, ale bawiłem się przyzwoicie, choć znajomi z którymi byłem twierdzili, że film jest generyczny. Trochę jest w tym prawdy - zaskoczeń fabularnych to tutaj nie ma. Ale ja uważam, że tym lepiej, bo nie chciałem czegoś w stylu Thora 3, gdzie mieliśmy wieczne śmieszkowanie i dziwne pomysły fabularne, przez co Ragnarok okazał się filmem beznadziejnym (choć wiele osób go zachwala, czego kompletnie nie rozumiem).
Do rewelacji to tutaj jednak daaaaaaleko.

Anya Taylor-Joy zdecydowanie najlepsza. No i plus za nawiązania do Sinistera, które mieliśmy już w Deadpoolu 2, Loganie i Apocalypsie. Szkoda, że przez Di$ney nie ma już co liczyć na pojawienie się Nathaniela Essexa.
Tak skrótowo, bo dłużej recki nie chce mi się pisać, a chciałem jednak poświęcić chwilę na ostatnie tchnięcie X-owego uniwersum filmowego.


No i chyba można skompletować ranking X-owych filmów, od najlepszego do najsłabszego:
1. X-Men: Pierwsza Klasa
2. X-Men 2
3. Wolverine
4. X-Men: Przeszłość, która nadejdzie lub X-Men: Apocalypse
5. jw.
6. X-Men
7. Deadpool 2
8. X-Men 3: Ostatni Bastion lub Deadpool
9. jw.
10. Nowi Mutanci
11. Logan
12. X-Men Geneza: Wolverine

X-Men: Mrocznej Phoenix nie oglądałem, zbojkotowałem za idiotyczny pomysł remake`u Ostatniego Bastionu, który zawsze oceniałem pozytywnie.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.