Forum

Pierwszy polski Alliance w SWGOH

-PIERWSZY POLSKI ALLIANCE W STAR WARS GALAXY OF HEROES

"Dawno, dawno temu w odległej galaktyce..." chyba każdy z nas słyszał już te słowa. Dotyczą one jednej z najsławniejszych serii nie tylko filmów, ale też książek czy już coraz częściej gier - Gwiezdnych Wojen. My skupimy się jednak na Star Wars Galaxy of Heroes. To turowa strategia RPG, która w ostatnim czasie jest obiektem coraz większych zainteresowań nie tylko w Ameryce ale też w naszym kraju. Coraz częstsze aktualizacje sprawiają, że po ten tytuł sięga coraz więcej osób i to nie tylko zagorzałych fanów Gwiezdnych Wojen. Gra pozwala nam na zbudowanie wymarzonej ekipy z pośród ponad stu postaci, które potem możemy wykorzystać do walki w różnych trybach rozgrywki czy też zmierzyć się na arenie z innymi graczami z całego świata. Ważnym elementem gry są tez gildie, które pozwalają na zebranie 50 osób, które walczą o jeden cel. W Polsce jest niewiele świetnych gildii, które mogłyby dorównać najlepszym na świecie i są one coraz częściej dostępne tylko dla najlepszych graczy. Jednak sojusz Alliance PL chce odciąć się od tych zasad i wprowadzić coś, co może zrewolucjonizować polską scenę Star Wars Galaxy of Heroes.

O NAS

"Udowodnimy Ci, że Polacy potrafią się jednoczyć i współpracować między gildiami"

Tak brzmi motto przewodnie naszego sojuszu, który już mógł od dawna istnieć na polskiej scenie SWGOH jednak na drodze zawsze stawało jakieś "ale". Właściwie czego oczekiwaliśmy tworząc ten sojusz? Może to niektórych zdziwi, ale nie oczekiwaliśmy profitów czy wiecznej sławy. Dla nas najważniejsze było nawiązanie współpracy z innymi, pomoc w ciągłym rozwijaniu się zarówno słabszych graczy jak i tych bardziej doświadczonych. Przecież zdecydowanie lepiej wygląda, kiedy na szczyt idzie 200 osób, a nie 50. Niektórzy powiedzią: a co to za różnica, liczy się żebym ja był na szczycie? Wybacz, ale nasz sojusz ma inne założenia. Dla nas każdy członek z osobna jest tak samo ważny. Nie dzielimy się na lepszych i gorszych. Bardziej wyznajemy podział na tych, którzy mogą pomóc i Ci, którzy potrzebują tej pomocy. Dzielimy wspólną wizję, integrujemy graczy między gildiami i szkolimy nowych graczy, którzy będą stanowić w przyszłości pomoc dla nowych graczy. Nie zapominamy jednak o doświadczonych graczach, którzy także znajdą miejsce w naszym sojuszu. To co nas cechuje to między innymi:

* jedność w różnorodoności - nie narzucamy niczego na siłę - każda gildia ma własną tożsamość,
* wspólna rekrutacja - każdy z potencjalnych nowych członków gildii zostaje przydzielony do odpowiedniej gildii adekwatnej do jego poziomu. Jest to etap wspólnej pracy, który pozwala nam na stały rozwój, zarówno wśród graczy jak i gildii,
* nie usuwamy graczy - zawsze chcemy pomóc, dlatego jeżeli ktoś nie spełnia wymagań danej gildii, staramy się znaleźć mu miejsce w innej,
* prowadzimy Akademię - doświadczona i wykwalifikowana kadra czuwa nad rozwojem nowych graczy,
* pomagamy w HAAT - dla wielu zdobycie Generała Kenobiego jest tylko marzeniem, my pomagamy to marzenie zrealizować,
* prowadzimy wspólny discord - to tutaj znajdziesz największą bazę informacji, a także zostanie Ci udzielona fachowa pomoc.

Jest to tylko kilka z cech, moglibyśmy wymieniać je w nieskonczoność. Jak łatwo zauważyć, nie myślimy tylko o sobie. Myślimy o każdym z osobna, mamy do każdego indywidualne podejście i chcemy nadal dążyć w tym kierunku.

"Nigdy nie patrz na nikogo z góry, chyba że właśnie pomagasz mu wstać"

JAK TO WYGLĄDA

Alliance składa się z gildii HAAT, które wspierają słabsze gildie oraz Akademię właśnie w tym rajdzie. W ten właśnie sposób, gracze jeszcze nie gotowi na HAAT uzyskują dostęp do Generała Kenobiego, a silniejsi gracze mają szansę uzyskać topowe nagrody. Tutaj wszyscy wygrywają, a to wszystko dzięki wzajemnej współpracy. W planach mamy 2-3 dniowe wycieczki mocniejszych graczy do słabszych gildii. Właśnie to oraz wzajemna kooperacja pozwala nam pomagać sobie nawzajem i piąć się na szczyt.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Proces rekrutacji nie jest zbyt skomplikowany. Należy się zgłosić na discordzie Alliance PL (zaproszenie podamy niżej). Tam kierujemy się na kanał "rekrutacja-alliance" gdzie przywita nas bardzo miły BOT Mee6, który w krótkiej wiadomości wytłumaczy nam co należy zrobić. Niewiele czasu minie kiedy na kanale pojawi się jeden z Liderów lub Oficerów, który przeprowadzi Cię przez dalsza część procesu rekrutacji.

Wymagania:

* DRT 600/600,
* stosowanie się do zasad i poleceń Liderów oraz Oficerów,
* konto na swgoh.gg (jeżeli masz problem z założeniem, my go rozwiążemy),
* posiadanie oraz używanie komunikatora Discord,
* chęć współpracy.

Są to jednak ogólne wymagania, gdyż każda gildia w Alliance ma własne zasady, a gracz musi przestrzegać zasad tej gildii, do której zostanie przydzielony.

Więc nie zwlekaj, wchodź na naszego Discorda i dołącz z nami! U nasz wszyscy wygrywają!

PODSUMOWANIE

Podsumowanie

Pewnie wielu z was zadaje sobie pytanie: czy warto do nich dołączyć?

Odpowiedź jest krótka - warto. Jesteśmy pierwszym polskim Alliance, który zdecydował się na tak bliską współpracę. Wspólnie dążymy do wyznaczonych celów. Staramy się wspierać nowych graczy, słabsze gildie czy też szkolić przyszłych weteranów w naszych Akademiach. Wydaje nam się, że to czego wymagamy przy tym co oferujemy sprawia, że nasze wymagania są bardzo małe. U nas nigdy nie będziesz sam, u nas nigdy nie będziesz przegranym bo tutaj wygrywa każdy. Już dziś wejdź na nasz Discord i porozmawiaj z członkami Alliance. Każdy z chęcią udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytanie czy też pokieruje dalej.

Strona sojuszu: https://sites.google.com/view/swgoh-pl

Discord: https://discord.gg/4BXrtfy

Nie zwlekaj, już dziś zostań zwycięzcą.


Re: Pierwszy polski Alliance w SWGOH

Stale poprawiamy kondycję gildii należących go Alliance.

Oficerowie ściśle współpracują ze sobą, wymieniają
doświadczenia,
taktyki,
narzędzia wspomagające zarządzanie gildią...

Działamy jak członkowie jednej gildii, chociaż każda rządzi się własnymi prawami.

Jeżeli zależy ci na szybkim rozwoju nie czekaj, dołącz do nas już teraz
https://sites.google.com/view/swgoh-pl

Re: Pierwszy polski Alliance w SWGOH

Łączymy siły z najsilniejszym polskimi gildiami. Jesteśmy jednością z Galactic Empire - sojuszem najsilniejszych polskich gildii.

Galactic Empire i najsilniejsza polska gildia czekają na ciebie

Re: Pierwszy polski Alliance w SWGOH

Re: Pierwszy polski Alliance w SWGOH

Widzę, że ładnie się gildie rozkręciły

Pamiętam, że jak twórcy zapowiedzieli wprowadzenie gildii to zaczęło się od skrzyknięcia kilka osób na forum EA i temat tak załapał, że musieliśmy stworzyć aż 2 gildie (mocniejszą i słabszą), bo nie wystarczyło dla wszystkich miejsca. A teraz GEoP #4 w rannkingu, gratulacje!

Aż żałuję, że po wprowadzeniu modów rzuciłem grę w cholerę, chociaż z drugiej strony byłem tak uzależniony, że w domu to groził mi już powoli pozew rozwodowy.

Widzę, że radzik nadal przewodzi - fajnie, bo po mojej rezygnacji świetnie wszystko ogarnął. Pozdrawiam i powodzenia! (`jagram` - to ja, jeśli mnie ktoś kojarzy )

Dlaczego ludzie grają w GoH?

Cały czas zastanawia mnie fenomen tej gry? Jest mocno powtarzalna, turowa i męcząca, a przy tym jej twórcy co krok wyciągają z ludzi tony $$$$.

Co jakiś czas gram, ale od zainstalowania do odinstalowania zawsze mija nie więcej niż dwa tygodnie.

Re: Dlaczego ludzie grają w GoH?

Heh, bawiłem się w to na tablecie przez jakiś czas, żeby sprawdzić w czym siedzi fenomen tej gierki, bo jak widzę ile osób w to pyka, no to musiałem sprawdzić A gdzie jest ?, a no w tym, że to SW, sprawnie opakowane w model rozgrywki z innymi graczami, rozgrywania bitew znanymi bohaterami z uniwersum, zbierania kard postaci, lootów, i odblokowywania innych trybów rozgrywki. Oczywiście, gra jest przede wszystkim nastawiona na wyciąganie kasy z naszych kieszeni, ale to zrozumiałe - wszak musi zarabiać na siebie. Doceniam jednak, jak sprytnie jest to zrobione.
Popykałem sobie do chyba 30lvl singlowo, i wywaliłem. Domyślam się, najlepsza zabawa jest razem z innymi graczami, dla mnie jednak szkoda na to czasu, który trzeba inwestować w tą grę, a poza tym to nie ma tam nic, co by na dłużej przyciągnęło mnie do ekranu ...

Re: Dlaczego ludzie grają w GoH?

1. Pierwszy od paru lat jakakolwiek grywalny tytuł. Pomijając Commandera... to od wielu.
2. Zbieranie postaci. Co kto lubi.
3. Strategia turowa, prosta, ale niegłupia - zwłaszcza na kolejnych poziomach, gdzie by wygrywać trzeb awięcej niż dobrych postaci.
4. System modów, który znacząco urozmaica rozgrywkę.
5. Postaci z Legend (Nihilus 111oneoneone).
6. Pieniądze pomagają, ale nie ma p2w i można być topowym graczem nie wydając zlotówki.
7. Twórcy dbają o grę, starają się rozwijać i współpracować z graczami.
8. Można poznać mnóstwo fajnych ludzi.
9. Ładna oprawa graficzna, choć sami bohaterowie pod tym względem leżą. Na szczęście chodzą ploty o reworku w tej kwestii, patrz punkt 7.

Hej

Proszę was o pomoc i wskazówki... Mamy gildie w której średnio jest 15 aktywnych osób... Różne lvl tych graczy i zróżnicowany rozwój... Chcieli byśmy dołączyć... Coś zmienić żeby czerpać z gry Jeszce więcej... Proszę o kontakt na tym forum... Jakby co gildia to SW fans PL31

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.