Forum

Cienie imperium

Witam, jestem tu nowy i bardzo interesuje sie książkami SW szczególnie jedną. Jej tytuł to "Cienie imperium". Czy jest ktoś kto wie gdzie mógłbym ją i inne książki Star Wars zakupić?
Chyba, że ktoś taką ma i chciałby ją sprzedać.
Pozdrawiam.

Chcę-postaram się pomóc

Witaj, mbyczyns.

Powiem ci, że możesz mieć duże problemy, jeśli chodzi o nabycie „Cieni Imperium”. To jedna z tych pozycji, o które starłorsowe nerdy często tłuką się na aukcjach, jeśli takowe się pojawią. Możesz próbować szczęścia w antykwariatach (mnie osobiście się udało jakiś rok temu zakupić za 12 zł, ale to pewnie dlatego, że pani sprzedająca nie doceniła determinacji fanów Star Wars) bądź koczować na jakimś Alledrogo czy czymś podobnym w oczekiwaniu na okazję. Nie wiem, jak często nadarzają się takie okazje, bo mój trud związany z polowaniem na tę księgę już jest skończon.

Zakładając, że pisząc inne książki Star Wars, masz na myśli wszystkie książki, to z tym bywa różnie. Kultowe dzieło, "Kryształowa Gwiazda" Vondy McIntyre jest dostępna za mniej niż 10 zł, a pierwsze wydanie "Dartha Maula. Łowcy z Mroku" potrafi osiągać astronomiczne ceny (ale jeśli pasuje ci książka z żółtym paskiem na górze to też możesz dostać stosunkowo niedrogo http://allegro.pl/darth-maul-lowca-z-mroku-reaves-nowa-tom-5-i7118905166.html).

Zawsze możesz też namierzyć jakiegoś fana, zaciukać, jego zjeść a książkę postawić na półce lub gdzie ci się spodoba. To częsta praktyka. Tylko pamiętaj – musisz to zrobić po cichu i nie możesz dać się złapać.*

A jako nowemu Bastionowiczowi polecam temat http://star-wars.pl/Forum/Temat/18162 i zapoznanie się z Przewodnikiem użytkownika, FAQ, spisem działów i tym podobnymi. Bo jeśli pragniesz tej księgi czy innej, to twój wpis powinien się znaleźć w Federacji Handlowej (jest taki fajny temat "Ogłoszenia drobne" http://star-wars.pl/Forum/Temat/18305). Zapraszam też do Kantyny, chociaż niełatwo tam kogoś spotkać, podobnie jak "Cienie Imperium" w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam i życzę miłego schodzenia na psy razem z Bastionem


* Nie, to nie było zabawne.

Re: Chcę-postaram się pomóc

bardzo dziękuje ci za pomoc, może sam jesteś zainteresowany sprzedażą?

Re: Chcę-postaram się pomóc

Drobiazg, mam nadzieję, że trochę pomogłem.

Osobiście bardzo nie lubię rozstawać się ze swoimi książkami. Inne rzeczy innymi rzeczami, ale do sprzedawania książek do tej pory jakoś nie udało mi się przekonać. Jak na razie nie sprzedałem niczego z posiadanych przeze mnie zbiorów i pewnie dlatego wszędzie wokół rosną stosy, na które jest coraz mniej miejsca.

Zatem, niestety, musisz kontynuować poszukiwania.

asdfg

Jeśli cię nie obchodzi stopień legalności, to mogę ci wysłać e-booka "Cieni Imperium" w pdf Tej książki - i wielu innych, które są równie wysoko cenione przez fanów starego kanonu - faktycznie prawie nie da się dostać w normalny sposób, co w sumie nie dziwi 20 lat po wydaniu bez jakichkolwiek wznowień.

Re: asdfg

Hmmm liczyłem na wersje papierową. Ksiązke w wersji PDF znalazłem w internecie bez żadnego problemu ale dzięki za chęci

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.