Forum

Spider-Man 2: Far from home

Tom Holland "przypadkowo" ujawnił na swoim Instagramie tytuł drugiej części przygód Petera Parkera. Premiera w wakacje przyszłego roku.

https://www.comicbookmovie.com/spider-man/homecoming/tom-holland-reveals-that-his-homecoming-sequel-will-be-titled-spider-man-far-from-home-a161608

Re: Spider-Man 2: Far from home

Ja nie wiem jak on tak może od tak długiego czasu. :

Re: Spider-Man 2: Far from home

Przeca go zatłukli w A3

Nowy filmik z planu

A na nim m. in. Mysterio.

https://tinyurl.com/y8gva3lz

Re: Nowy filmik z planu

Oby miał klosz na głowie.

Re: Nowy filmik z planu

Wtedy będzie kloszardem

Zwiastun

Pojawił się zwiastun. Spiderman Hollanda zawsze spoko ale w sumie zwiastun taki średniawy. Tak czy inaczej czekam

Re: Zwiastun

Wyszły nawet dwa. Tzn nieco się różniące:

https://www.youtube.com/watch?v=V38cLTYYXNw

Mi się bardzo podobają oba. Dużo lepsze zwiastuny niż Avengers: Endgame (ale wiadomo, że ten trailer niewiele też miał pokazać. ).

Bardzo mi się podoba to, że pojawia się Nick Fury. Mysterio wygląda obłędnie. Fajnie, że pojawiają się też inni villani, chociaż można zakładać, że to iluzje Mysterio, który udaje bohatera. Mega mi się podobało to, że Flash zachowuje się jak w komiksach - jara się Spider-Manem przy Peterze. Widać też, że dostaniemy coś analogicznego do Homecoming - Peter nie ratuje świata, tylko jest właśnie friendly neighborhood Spider-Man. I to mi bardzo odpowiada.

Ciekaw jestem losów tej serii po tej części. O ile się nie mylę, kontrakt z Sony opiewał właśnie na dwa filmy plus występy w Avengers i Kapitanie Ameryce. Mam nadzieje, że studia się jakoś dogadają, bo obecnie Spider-Man to dla mnie najjaśniejszy punkt całego MCU. I mam nadzieję, że sukces Venoma nie sprawi, że Sony podziękuje za współpracę i wrzuci Pajączka do swoich `ujowych filmów. Chciałbym zobaczyć w MCU dorosłego Parkera, który przeżyje jakąś tragedię w stylu śmierci Gwen Stacy.

Re: Zwiastun

Niedawno została podana informacja, że Sony ma nadzieję, że Spider-man zostanie w MCU, a co do Marvela raczej nie będą go chcieli się znowu pozbyć.

Re: Zwiastun

Ło, nie wiedziałem, że to jest Flash. Ale to jest przyszły Flash czy już w tym momencie jest Flashem? Sorry, nie znam się na tym za bardzo.

Ciekawe jak rozwiążą tego Mysterio. Też nie bardzo go znam, trochę mi się obiło jego imię o uszy. Zastanawiam się czy będzie dobry czy zły. Strzelam, że coś po środku.

No. Jaram się każdym filmem ze Spidermanem. Muszę iść w końcu na to Spiderverse, nie wiem czemu mi się jeszcze nie udało wybrać. No ale i tak bardziej jaram się Far From Home, bo ta koncepcja na Spidermana w wykonaniu Hollanda jest dla mnie idealnie w punkt.

Tom Holland najlepszym ze Spidermanów!

Re: Zwiastun

Tak, to jest Flash, tylko w takiej odświeżonej wersji. Gdzieś czytałem, że chcieli pokazać tę postać bardziej współcześnie - nie jako osiłka, tylko takiego bogatego cwaniaczka z ery smartphonów. W komiksach właśnie Flash dosyć mocno gnębił Parkera i dziwił się Harry`emu Osbornowi, że ten go lubi i wspólnie z nim mieszka. Spider-Man z kolei uratował mi życie, w efekcie czego ten wstąpił do wojska, a później przyjaźnił się z Peterem; w końcu chyba został inwalidą dzięki uprzejmości Green Goblina.

Mysterio w sumie też średnio znam, głównie z animowanej kreskówki z Fox Kids i gry o pajaczku z 2002 lub 2003 roku. Dlatego też dosyć mocno się jaram, bo mam już dość oglądania enty raz historii z Goblinem.

Up, Holland najlepszy ze wszystkich. Oby ta rola trwała co najmniej tyle, co występy Iron Mana w MCU, bo chciałbym, żeby jego historia była porządnie opowiedziana.

A na Spider-Verse też się dalej nie wybrałem. Tez nie wiem czemu.

Re: Zwiastun

Holland za 2 lata będzie miał 25 lat. Jakaś siłka, charakteryzacja i spokojnie możnaby pokazać historię trochę starszego Spidermana. Taką już mniej szkolną, bardziej dojrzałą.

Ja wiem.. Infinity War, Endgame. Ale on i tak tu jest od bycia uczniem, takim trochę niepokornym bohaterem z dobrym sercem.

Re: Zwiastun

Mossar napisał:
Jakaś siłka, charakteryzacja i spokojnie możnaby pokazać historię trochę starszego Spidermana.
-----------------------

Kapitan go wyszkoli programem z VHSu (sam też był na początku cherlawy)

Re: Zwiastun

Mysterio wygląda świetnie!

tymczasem

wykryto zamach SJW na MCU !!!1!1!1111!
https://tiny.pl/txdzs

Re: tymczasem

I dlatego olewam ten film ciepłym moczem.

Re: tymczasem

...

Nie chcę znać tej części internetu, która wynyśla takie rzeczy, czemu ciągle gdzieś na nią wpadam...

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.