Forum

PROBLEM

ściągnełem z bastionu program i pakiet do grania w tcg i nie wiem jak go uruchomić POMÓŻCIE!!

Brencz

Po rozpakowaniu należy zmienić nazwę pliku z setup.exe.dat na setup.exe. Czytaj uwaznie!

wiem

zmieniłem nazwę i nie wiem co zrobić wie ktoś

INSTRUKCJA

1. Sciagnij
2. Wejdz w folderze gdzie to masz w Narzedzia -> Opcje folderow -> Widok -> Odznacz Ukryj rozszerzenia plikow znanych typow.
3. Teraz zmien nazwe.

tak zrobiłem

i klikam cardlist żeby karty dodać i zamiast ty7ch opcji co są wymienione w instrukcji mam sazry ekram ponownie proszę o pomoc

Opisz dokładnie

jak wygląda ekran po uruchomieniu cardlista. Większą część ekranu zajmuje początkowo szara powierzchnia. Przyciski znajdują się w dolej części, a jeśli pracujesz w rozdzialczości poniżej 1024x768 w ogóle mogą być niewidoczne (trzeba wtedy przesunąć suwakiem z prawej obraz lub jeszcze lepiej zmienić rozdzielczość do 1024x768). Czekam na więcej konkretów, bo bez nich nie dam rady Ci pomóc.

WSZYSTKO jasne!!

Miałem rozdzielczość 800x600 zmieniłem i jest dobrze. Dzięki!

uzupełnienie

Mała poprawka. Program cardlist nie będzie działał poprawnie w rozdzielczościach poniżej 1024x768. Jeżeli używasz takiej rozdzielczości koniecznie ją zmień na czas korzystania z programu.

coś się skopało

było dobrze a raz jak włączam to pojawia się "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono vcl60.blp. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem". Zainstalowałem ten program parę razy i nie

ALARM ODWOŁANY!!!!

j/w

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.