Forum

Muzeum Taneleera Tivana cz.1, nieostatnia

Tytułem wstępu, Taneleer Tivan występuje w uniwersum Marvela, pod pseudonimem Kolekcjoner i to jemu chciałem poświęcić ten topic.

W tym temacie chciałbym skupić się na artefaktach ze wszystkich Galaktyk i Uniwersów, które są do dostania, albo zastąpienia, ale ciężko jest sprecyzować o co nam chodzi. A oczywiście nie chce nam się przegrzebywać całego Internetu w poszukiwaniu zarówno źródeł takich przedmiotów, jak i sposobów uzyskania zamienników. Temat ma służyć zarówno dyskusjom na temat artefaktów z filmów, jak i uzyskiwaniu ich w prawdziwym życiu, czy to do Cosplayu czy szeroko pojętego bycia pi..., to znaczy inspirowania swoich ubiorów codziennych ubiorami filmowymi.

Muzeum Taneleera Tivana cz.1, nieostatnia

Rzuciła mi się dzisiaj w oczy Nowa Nadzieja w telewizji i to jak wygląda tam kamizelka Hana Solo, nie jestem pewien jak wyszukać podobne okrycie, a nie ukrywam chciałbym takie mieć, wygląda to trochę jak kurtka M65 z uciętymi rękawami, ktoś ma pomysł czym to zastąpić?

Wygląda to tak:
https://st.allani.pl/p/big/-81c46a7854c0438549fbffd7b1c02f1b86229535.png
na stronie, na której ją znalazłem kosztuje 200 złotych, chyba nawet spoko cena, produkt jest obecnie niedostępny. Szukam więc czegoś podobnego, fajniejszego zamiennika, w ostateczności jakiejś promocji.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.