Forum

Galaxy of Adventures

https://youtu.be/_wsHRyLWgWg?t=2

Tego się nie spodziewałem

Re: Galaxy of Adventures

Znacie mnie. Wiecie, że jestem raczej optymistką. Że bronię SW, kiedy tylko się da. A to wygląda bardzo ładnie.

Tylko, na litość Mocy, ile razy można odgrzewać ten sam kotlet?! Co to wnosi? Chcecie przedstawić SW dzieciakom? No to włączcie im SW, a nie animacje, które mają ich wprowadzić do filmu!

Re: Galaxy of Adventures

O, to, to ! - to jest fajne !. No i można fajnie i bez kombinowania ? - można

Nieco więcej w temacie : https://www.starwars.com/news/star-wars-galaxy-of-adventures

Re: Galaxy of Adventures

Fajnie i bez kombinowania, czyli nudno? Luke niszczy Gwiazdę Śmierci, wersja 1457671?

Re: Galaxy of Adventures

Nooo w sumie to masz jednak rację. Znaczy się masz całkowitą rację .
Prawdopodobnie zamysł był taki, by przedstawić dzieciom sagę, na której wychowali się ich rodzice - oczywiście przedstawić w formie najbardziej zrozumiałej i dopasowanej do wieku ... co nie zmienia faktu, że to już było i jest powszechnie znane - nawet jako filmy, chociaż tu różnie z tym bywa ...

Niee, no piszę już głupoty - przecież dzieciaki dzisiaj to już praktycznie wszystko obejrzały

Re: Galaxy of Adventures

Sorki, bo mnie znowu emocje ponoszą .

Ale po prostu... mam czasem dość. Słuchajcie, ile tak właściwie Disney wydał powieści? Kilka? A ile adaptacji OT w formie wszelakiej? No właśnie. Kocham SW, kocham OT, ale uniwersum, które nie jest rozwijane, umiera...

Re: Galaxy of Adventures

Kiedyś wszyscy narzekali, że "wielka trójka" wyłazi w legendach z każdej lodówki.

Przyszedł Disney i miało być lepiej.

Co robi Disney - od nowa eksploatuje "wielką trójkę" bez opamiętania i cienia refleksji...

Re: Galaxy of Adventures

-beginning of a year-long celebration of Star Wars storytelling, which will culminate with the final chapter in the Skywalker saga — Star Wars: Episode IX — in theaters December 2019
Ładnie wygląda, ale pewnie nawet nie obejrzę, bo właściwie nie interesuje mnie to, ale zdanie powyżej dało mi masę dodatkowej energii!

2019 ROKIEM STAR WARS (widziałem, ale i tak fajnie )

Re: Galaxy of Adventures

Wygląda to znacznie lepiej niż FoD. No i imho jest bardziej "anime-inspired" niż Resistance No ale co z tego, skoro będą to adaptacje najbardziej znanych scen z sagi - po co to komu Ja swoim 5-latkom wolę puścić Resistance albo niektóre odcinki Rebels/TCW, a za chwilę jak będą gotowe, to obejrzą filmy, których na pewno nie będę im ciężko spoilerował tym czymś.

Re: Galaxy of Adventures

Na pewno znacie wszyscy filmik "Star Wars according to 3-year old":

https://www.youtube.com/watch?v=EBM854BTGL0

Jasne, że taki dzieciak nie zrozumie o co chodzi, ale skoro trzylatka mogła obejrzeć film bez jakiejś większej szkody na umyśle, to po co robić filmiki do filmu? Naprawdę mam czasem wrażenie, że współczesny świat (szkoła też ma w tym swój udział, jak patrzę na działania mojej dyrekcji) stara się za wszelką cenę zrobić z dzieciaków debili, które trzeba prowadzić za rączkę, by broń Boże nie zraniły się w paluszek. A maluchy są naprawdę mądre i dużo ogarniają, jeśli da się im szansę.

Re: Galaxy of Adventures

Jeszcze jedno - będzie nowa oficjalna strona i kanał Star Wars Kids. Może skończy się wreszcie jęczenie, kiedy wreszcie coś dla dzieci, gdy oddzielą te dwie grupy wiekowe.

Re: Galaxy of Adventures

Disney fak ju.

Re: Galaxy of Adventures

0:15 - 0:25 to najlepsze 10 sekund w historii starwarsowej animacji imho. Wygląda jak fragmet jakiejś zajebistej czołówki serialu z lat 80/90tych, który łykałbym razem z Transformersami, Power Rangersami i innymi arcydziełami tamtej epoki po powrocie ze szkoły.

Gdyby tylko to było o przygodach Luke`a, Hana, Chewiego, Lei pomiędzy ANH i TESB... Ale nie, trzeba zanimować istniejące sceny z filmów.

Re: Galaxy of Adventures

lukaszzz napisał:
0:15 - 0:25 to najlepsze 10 sekund w historii starwarsowej animacji imho. Wygląda jak fragmet jakiejś zajebistej czołówki serialu z lat 80/90tych, który łykałbym razem z Transformersami, Power Rangersami i innymi arcydziełami tamtej epoki po powrocie ze szkoły.
-----------------------
W punkt ! , właśnie to samo miałem napisać

Re: Galaxy of Adventures

Bardzo fajna animacja, ale ile można wałkować tę samą, przeruchaną tematykę, chryste panie, rzygać już się chce xD

No spoko

Wszystko bardzo pięknie, ale nie puszczę przecież tego dziecku, bo mu zaspoiluje filmy. ;/ Tzn na razie padawan jeszcze nic nie ogarnia, ale jako świeżo upieczony ojciec muszę zacząć uważać na takie rzeczy!

Dołączam się do pytań o sens tego przedsięwzięcia.

Sens czy bezsens

To co na duży plus to sama animacja, widać, że jest dynamiczna, ciekawa. Możliwe, że też te same wydarzenia zostaną przedstawione w trochę innych graficznie sposób. No i montażowo.

Ale z perspektywy dziecka to trochę bez sensu. Jak będzie wystarczająco wiekowe to zobaczy oryginał bez spoilerowania, po co sobie spoilerować najważniejsze momenty z kilkuminutowych filmików na YT?

To już większy sens ma to z naszej perspektywy, jeśli ktoś chciałby zobaczyć OT/PT w innym graficznym wydaniu.

Podobnie

jak inni powyżej nie kupuję tego jako super sposób na wprowadzanie dziecka w SW. Raz, że spoilery, gdzie tu potem frajda z oglądania (ten sam problem mam z tymi książeczkami na dobranoc dla dzieci). Dwa niewykluczone, że okaże się za bardzo podrasowane i oryginały dzieciakowi wydadzą się potem mdłe. A trzy, to jeśli całość będzie wyglądała jak zwiastun - szybciej, mocniej, więcej błysków i wybuchów, to IMO wcale nie będzie się nadawała dla małych dzieci bardziej od filmów.

A pomijając już kwestię odbiorców to też wolałabym obejrzeć serial o przygodach pomiędzy ep. IV i V, jak już sięgają po taką tematykę, ale wygląda to fajnie, więc i tak się skuszę

Odcinki

Re: Odcinki

Albo wpisać "Proxy Youtube" w google i wybrać serwer US.

Ja zobaczyłem odcinek z Vaderem. Haha, dla dzieci? To jest bardziej drastyczne niż ta scena oryginalna z Rogue One

Ale wygląda to ładnie. Tylko nie bardzo czaję po co, bo jest to na tyle niepoukładane, że dzieciak nie ogarnie o co chodzi.

Re: Odcinki

Fakt, Power of the Dark Side jest drastyczne i swojemu padawanowi bym nie puścił. Ale już taki Might of the Empire już jest super, piękny film propagandowy ogólnie, dla młodszych dzieci FoD >>> GoA

nie wiem

co to, ale kreska fajna. Szkoda tylko, że... ten Luke, odbierający saber swojego ojca, jedzie potem jak z japońskiej kreskówki z supermocami.

Wolę chyba zaskoczony, spokojny i zafascynowany oryginał.

Wygląda

to ładnie, przyjemne dla oka, dynamiczne. Najbardziej podobał mi się chyba kawałek z Hanem i Chewbaccą.

Ale serio, dla dzieci, które nie nadają się jeszcze na film? IMO Wampa straszniejszy niż w filmie Vader też.

Ale ja będę oglądać z przyjemnością :]

a

to miało być dla dzieci? Kurczę, pomyślałem że w końcu coś dla dojrzalszych. Taki błąd

...

To tak, kreska jest naprawdę śliczna. Tak, momentami przerysowana, tak, momentami wygląda to jak żywcem wzięte z anime. Ale czy nie było tak przy CW? Powtórzę: naprawdę żałuję, że nie zdecydowali się na taki styl przy "Reistance", bo oryginalny i wnosi powiew świeżości.

Vader i wampa naprawdę straszni. Dawno nie było czegoś takiego w starwarsowej animacji... i mam nadzieję, że pójdzie to w takim kierunku.

Ale... czy naprawdę oni myślą, że to ma zastąpić dziecku obejrzenie filmu? Puścić mu minutę filmiku wyjaśniającą historię Luke`a zamiast trzech części OT? Ludzie...

Re: ...

Jak to pójdzie w kierunku Wampy i Wadera z RO, to dzieci będą potrzebować intensywnej terapii w przyszłości.

Ale przyjemnie się ogląda, droidy fajne, bo tego w filmi nie było (Vader odpalił lightsabra na Tantive IV?) i to powinno iść w tym kierunku, pokazywać dodatkowe obrazy i rozbudowywać. Np. coś z Cieną na "Devastatorze" na przykład. Lub Tarkina i Sloane.

Re: ...

No to by było fajne, bo faktycznie by coś rozbudowywało, a tak...

E, nie przesadzajmy, dzieci nie są już tak wrażliwe jak kiedyś.

Re: ...

No ale 4 latki chyba są jednak...

Re: ...

ShaakTi1138 napisał:
Vader i wampa naprawdę straszni. Dawno nie było czegoś takiego w starwarsowej animacji... i mam nadzieję, że pójdzie to w takim kierunku.

-----------------------

Wampa powinna mieć takie oczy już w filmie (w końcu co za problem wcisnąć dwie żaróweczki w kostium postaci Co się tyczy Vadera-kojarzy ktoś może jeszcze te gry-bijatyki w 2D? Powinni coś takiego na telefony z Vaderem wypuścić bo ta sekwencja wyszła bardzo dobrze

...

Wyszło lepiej niż się spodziewałem. Choć nadal jest temu bliżej do zapchajdziury między innymi bajkami na CN czy innym Disney XD niż prawdziwej kreskówki. Po prostu wzięli niektóre momenty OT i zrobili je w formie animowanej. Także wygląda fajnie, ale pomysł... No po prostu go nie ma, kopiuj-wklej. Podobała mi się reakcja droidów na widok Vadera (nas tu nie ma i pogwizdywanie ). Natomiast głupie było to, że rebelianci po ataku Vadera jeszcze się ruszali. Gdyby dali nieruchome trupy to dzieciaki i tak by na to nie zwróciły uwagi, a tak wygląda to sztucznie.

Re: Galaxy of Adventures

Kreska bardzo ładna, ale wolałbym jakąś inną tematykę!

Odcinek exklusiv

Jest dostępny odcinek ekskluzywny z walką Luke`a i Vadera na Bespinie:

https://jedi-bibliothek.de/2018/12/walmart-exklusive-galaxy-of-adventures-folge/

Oraz po polsku:

https://www.youtube.com/user/DisneyXDpl/videos

W piątek pewnie kolejna partia.

Leia w punkt!

https://www.youtube.com/watch?v=6xAcbqnaIsQ To jest przepiękne!!!
Sama esencja Lei! Piękne są te miny Galaktyka powinna przed nią drżeć.

Re: Leia w punkt!

Tak jak mówiłam. Leia to sama dzicz.

Re: Leia w punkt!

Dzicz jak dzicz, ale to pierwsze, znudzone spojrzenie w stylu "czego? nie widać że leżę?" przepiękne.

Dinsey potrafi 10/10

Re: Leia w punkt!

https://youtu.be/fMCDcKxMVGU

Automatyczne skojarzenie!

Re: Leia w punkt!

Disney jednak potrafi

Obrazek

Nie przypominam sobie tej grafiki, czyżby odcinki wracały? Bo szczerze mówiąc, mimo początkowej niechęci, bardzo polubiłam tę miniserię.

https://twitter.com/Zcure1/status/1177013157153230849

Filmik o Lei

Pokazał się właśnie filmik z Leią.

https://www.youtube.com/watch?v=UrzPbPnE3Vg

Kylo Ren

Re: Kylo Ren

Dobre !, więcej !

Fajnie

Fajnie przedstawiaja w `nowoczesny` sposob klasyczne sceny sagi. IMO niezly smaczek dla kazdego fana. W swoim montazu https://youtu.be/PaqiKCXMkK8 sam uzylem sporo ujec z GoA.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.