Forum

Wybranka serca Kazudy.

Zakładam taki luźny temat, w którym pobawimy się w randkę w ciemno. Mianowicie zastanawia mnie czy w dalszej przyszłości serialu będziemy mieć wątek romansu Kazudy Xiona, a jeśli tak, to która będzie jego drugą połówką. Obecnie dostrzegam trzy kandydatki:
1. Tam Ryvora - ona jak dotąd ciągle go ochrzania i się na niego wścieka, więc mamy już niezły patent na zabawną parkę.
2. Torra Doza - kiedy Kaz przypadkiem wkradł się do jej pokoju, to ta od razu pomyślała, że chciał się jej oświadczać, a zapewne w najbliższym odcinku domyśli się, iż nasz niezdarny młodzieniec jest szpiegiem Ruchu Oporu.
3. Synara San - Kaz ją uratował i wszystko wskazuje na to, że z biegiem czasu opuści piratów i wesprze protagonistów. A motorem jej wewnętrznych zmian mógłby być tylko Kazuda (prywatnie dodam, iż osobiście najbardziej podoba mi się opcja właśnie z Synarą).

Możliwe też, że wraz z rozwojem akcji pojawią się nowe dziewczyny, które będą wspierać Xiona. A wy macie jakieś propozycje.

Re: Wybranka serca Kazudy.

Nie interesują mnie shipingi, łagodnie mówiąc (pozdrawienia dla fanów Volrtrona), ale gdzieś widziałem teorie, że Neeku bo Kaza niby nie interesują dziewczyny

Ech

Bez obrazy dla Ciebie, chodzi o twóców tych teorii, ale mówienie, że Kaza nie interesują dziewczyny po tym, jak się zachowywał przy Synarze, to już naprawdę przegięcie.

Re: Wybranka serca Kazudy.

No ja właśnie też sobie myślę, że każdy stereotypowy gej musi otaczać się grupką dobrych koleżanek.

Neeku - też mi to w pierwszej chwili przeleciało przez myśl, ale jakoś tego nie widzę. Kazuda patrzy na niego raczej z góry. Poza tym, osobiście nie jestem zwolennikiem mieszania gatunków obcych w SW. Jednak każda rasa ma tam swoją fizjologię.

Re: Wybranka serca Kazudy.

Pfff, fizjologia, a komu ona przeszkadza?

Neeku IMO odpada ze względu na... uff, on chyba po prostu nie wiedziałby o co w tych całych romansach chodzi . W chwili obecnej serce chciałoby Synarę,. ale rozum mówi, że raczej skończy się na shipie Kazam (KazxTam). Spędzają ze sobą najwięcej czasu, no i strasznie się nie lubią, to musi do czegoś doprowadzić.

Re: Wybranka serca Kazudy.

Hype. Na stówę będzie romans.

Zajawka

Po zobaczeniu tej krótkiej zapowiedzi drugiej połowy 1 sezonu odnoszę wrażenie, że Synara zachowuje się tak jakby zaczynała czuć miętę do Kazudy.

Re: Zajawka

Mi to wygląda, jakby to bardziej on był jej wybrankiem niż ona jego

Ale jak coś to mi to nie przeszkadza.

Re: Zajawka

Czytaj uważnie! Pisałem, że to SYNARA się zaleca DO KAZUDY.

Re: Zajawka

Wyczaiła że tatuś-senator przy kasie?

Re: Zajawka

Wiem, ale temat nazywa się "wybranka serca Kazudy".

Bibo

W ostatnim odcinku Kaz i Synara spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Można by nawet rzec, że relacje między nimi były głównym tematem ostatniego epizodu (obok oczywiście przywiązania Neeku do Bibo). Teraz to już zaczynam się zastanawiać w którym to odcinku Xiono i San pójdą na randkę. Ciekawe jakby nazwać tę opcję miłosną. Według mnie mogłoby to być: KazuSyna!!!

Zresztą jeśli planowane jest nawrócenie Synary to najlogiczniej by było jakby motorem jej zmian było rodzące się uczucie do Kazudy, którego osobowość mogłaby ją inspirować do wewnętrznej przemiany. Ale nie chciałbym, żeby początek ich uczucia był jakiś strasznie cukierkowy, dlatego niech będzie wyglądać to tak: Kaz dowie się, że Synara pracowała cały czas dla piratów i wygarnie jej wprost, iż się na niej zawiódł (zapewne podczas aresztowania przez Najwyższy Porządek). San zacznie dręczyć sumienie i w końcu zrozumie, że o wiele lepiej jej było z drużyną Fireball niż z piratami, więc postanawia uwolnić przyjaciół ryzykując życiem. Omal nie zginie podczas ratowania Xiona, który początkowo nie będzie wierzył w jej przemianę, ale zmieni zdanie, gdy ta poświęci się dla niego. Wtedy Kazuda jej wybaczy klęcząc nad ciężko ranną Synarą, a ta mu wyzna uczucie i w ten sposób oficjalnie staną się parą.

Re: Bibo

Po ostatnim odcinku ("FO Occupation") zaczynam odnosić wrażenie, że Synara zaczyna się domyślać, że podoba się Kazudzie. Ciekawe, może odejdzie od piratów dla niego.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.