Forum

Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

https://twitter.com/ADaniels3PO
Postanowiłem zrobić osobny temat dotyczący ostatnich tweetów odtwórcy roli C3PO - Anthony`ego Danielsa. Wygląda na to, że cała akcja będzie jeszcze trochę trwała i skończy się na jeden z dwóch sposobów - albo to będzie masakryczne rozczarowanie albo jedna z ciekawszych akcji marketingowych w historii Disneyowych Star Warsów. Okej, najpierw szybkie podsumowanie tego co mamy:

Zaczęło się od tego tweeta:
"How strange. I am receiving images of something amazing coming towards us - travelling over decades through space and time - reaching out to all humans on this planet with its message. What could it be? Should I be afraid? Should you? Stay tuned."

Jak widać Daniels mówi o jakimś konkretnym czymś, coś co na bank ma jakiś związek ze Star Wars. "Something amazing coming towards us - travelling over decades through space and time". To zdanie moim zdaniem jednoznacznie świadczy o tym, że dotyczy to SW. I raczej nie jest to autiobiografia (jak niektórzy twierdzą) Danielsa, bo raczej nie nazywałby tego "something amazing". Chyba, że jest aż takim narcyzem.

"Everyone- except one - is looking the wrong way ... But it`s getting closer... Amazing... Doesn`t seem to be the right shape for a movie title or trailer... Can`t see an X or anything... Oh... The signal`s faded... I`m sure it`ll return... What can it be... Stay tuned... I will."

Raczej nie ma to nic wspólnego z tytułem ani teaserem, wygląda na to, że Daniels dementuje to tym tweetem. Daniels zwraca uwagę na to, że tylko jedna osoba patrzy w dobrą stronę. Ja już kiedyś zwróciłem uwagę, że jedyna odpowiedź do poprzedniego tweeta, która odstawała od reszty to sugestia, że może chodzi o ponowne wypuszczenie wszystkich poprzednich epizodów do kin. Co by pasowało do zdania "Can`t see X or anything" ponieważ epizody 1-8 nie mają w sobie X.

"I have to rest, before I fall apart... But wait... Wait... I`m receiving a message from... T...R...A...V............. Oh... signal fading....... Come back.... the One who got it?"

Tu zaczyna się jakieś dziwne kodowanie Danielsa. T R A V. Co to jest? Niektórzy twierdzą, że może to być związane z "Title Reveal" albo "Theatrical Release" ale to tylko luźne próby dekodowania tego co napisał Daniels. Potem robi się coraz dziwniej.

"... signal`s feint... but now more... bright stars... because PALEIO.. fading... N... fading... could be on the pa.... to the answ.... fading.... Have to update system. Will this never end.... ROBOT... ERROR... should read... REBOOT... PAL...is your only ho... fading ... kno...."

Tym razem mamy PALEIO. Niby znaczy to po hawajsku "balance" natomiast TRAV po hawajsku to "work". Ale to raczej zły trop.

No i wczoraj pojawił się ostatni tweet, najbardziej porąbany i zawierający chyba najwięcej informacji:
"INCOMING DECODING……..SOMEONE IS GETTING THE MESS……SIGNAL FAILI…… R…n…s…N…..A..O.A…TRDC…W….E….EnI….K…RD…..G…I…VEO…….N.. Ek…….. TRANSMISSION FAILED … SO FAR.... TRYING AGAIN.... PAL ............................................................................"

Nic z tego nie rozumiem. TRDC kojarzy mi się z Trading Cards, ale to bardzo luźne skojarzenie. Te wszystkie litery wyglądają jakby były pierwszymi literami zdań. Ja coraz bardziej przekonuję się, że to nie żadna wiadomość dotycząca czegoś co ma zostać pokazane w związku ze Star Wars tylko coś in-universe. Może te jego tweety to symulacja rzeczywistych prób C3PO w skontaktowaniu się z sojusznikami rozsianymi po całej galaktyce? Może np. R... n... s... to "Resistance need support" albo coś w ten deseń.

No. Także Daniels pewnie będzie wrzucał jeszcze sporo tego. Mam nadzieję, że:
a) ktoś to zdekoduje
b) w końcu Daniels zakończy tą serię i dowiemy się o co chodzi

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

No i chyba zaczyna się co nieco wyjaśniać:

SIGHTINGS BY DECODERS STEVE KONDRIACKI / NORWEGIAN NERD & PALEION... UFO APPROACHING GALAXY… CLOSER NOW... SMALL... PACKED WITH INFO FROM FAR AWAY..CLOSER…SHAPE-SHIFTING...OPENING ..AHHHH.. IT IS SO BEAUTIFUL... DRAWING ME INSIDE… I WISH YOU COULD SEE IT TOO... AT LAST... A BO

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

Anthony po prostu zaczął pisać jak przeciętny stary człowiek w internecie.

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

Z ostatniego tweeta wynika, że chodzi o książkę.

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

Wypraszam sobie!

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

Tam jest "przeciętny"

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

Dobra, ten temat dobitnie pokazuje, że muszę sobie zrobić detoks starwarsowy. Prawdopodobnie chodzi o jakąś książkę Danielsa i tyle. Ostatni tweet:

"I so enjoyed those who tried to unpick the clues I laid with all their distractions. One of you got it immediately. Another decided I must be talking about Ep IX. Really? That`s J.J.`s prerogative. So many followed that erroneous thread. What was it Obi-Wan said about following?"

Także tego. Jak jakiś mod ma ochotę to może wykasować ten temat - po co zajmować serwer ;D A ja idę do pokoju wstydu..

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

Ojtam ojtam, dałeś mu się strollować i tyle

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

I niech ma nauczkę ! 😀. Na dodatek wprowadził niepotrzebne zamieszanie wśród forumowiczów - nieładnie ! 😎

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

Jak to było? Przecież miałeś założyć 50 tematów. Nie ma, że boli, żadnego kasowania.

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

To zrobił w zeszłym roku, w tym musi napisać nam na Bastion Pazaaka żebyśmy mogli uprawiać hazard. Byleby szło mi lepiej niż w KotORze.

Re: Szalone tweety Anthony`ego Danielsa

No dokładnie. Muszę zrobić Pazaaka. Szukam motywacji, taki jest aktualny etap.

Dalej?

Daniels chyba podłapał, że niektóre nołlajfy fascynują się tego typu zagadkami i jedzie dalej:

IX SPOILER ... NOT...TITLE ...NOT ...TRAILER NOT..... IMPORTANT... IS... NOT QUITE SURE... LOOKS LIKE OLD CODE..... D EG HTTOIUNAI DM ENALILON ETCT T NTCW AL TDOEEIGBI LR BHCNHNOAG AI AICNIEE.... REMEMBER... YOU ARE YOUR ONLY HOPE TILL... COMS FAILING... WEAK SIGNAL... INCO

Tym razem może rzeczywiście coś o epizodzie IX? To wygląda jak zwykły szyfr z przesuwaniem liter o parę pozycji. jak będę miał chwilę to spróbuję to ogarnąć.

Re: Dalej?

Sądzę, że po akcji z książką ludzie mogą mieć wywalone.

Re: Dalej?

Ponoć to obwieszczenie, że będzie na Celebration....

Re: Dalej?

Tak, to tylko anagram. Coś tam że będzie na Celebration w Chicago i tyle.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.