Forum

Pewnego razu w Hollywood

Dziś pokazał się trailer najnowszego filmu Quentina Tarantino, którego akcja rozgrywa się w roku 1969 r.

Fabuła:

Los Angeles, 1969 roku. Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) zagrał kiedyś w popularnym, westernowym serialu telewizyjnym. Cliff Booth (Brad Pitt) jest jego najlepszym przyjacielem oraz kaskaderem jednocześnie. Mężczyźni po latach nieobecności powracają do Hollywood. Obecny przemysł filmowy różni się jednak od Fabryki Snów, którą znali i opuścili przed laty. Pomimo to Rick zamieszkuje w luksusowej dzielnicy, gdzie jego sąsiadką zostaje między innymi słynna aktorka Sharon Tate (Margot Robbie).


Oprócz Pitta, Robbie i DiCaprio zagrają m. in. Zoe Bell, Michael Madsen czy Tim Roth.


I wspomniany trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=UvjeZt1fyIg

Re: Pewnego razu w Hollywood

Ło matko, do lipca, czyli sierpnia trzeba czekać. Tak, czy siak, bardziej niż na EIX. Dziwne.

Pewnego razu w Hollywood

Chyba za bardzo się nakręciłem i spodziewałem czegoś naprawdę wielkiego a wyszedł w sumie chyba najsłabszy film Tarantino. Co nie znaczy oczywiście, że jest kiepski, bo nawet najgorszy film Tarantino jest lepszy od 90 procent innych produkcji.

Pitt i DiCaprio wypadli świetnie (zwłaszcza ten pierwszy po zjaraniu trawki). Inni to właściwie epizody, jedna, dwie sceny i tyle. Nie wiem więc po co dawali w trailerach nazwiska Russella, Olyphanta czy Perry`ego. A tak promowana Margot Robbie. LOL. Ona w tym filmie nie odgrywa żadnej roli, do ostatniej sceny nie spotyka nawet głównego bohatera. Można by ją wyciąć i film nic by nie stracił. To samo z Polańskim, ale przynajmniej Zawierucha dostał fucka do powiedzenia. xD

Środek trochę przynudza, ale końcówka już to rekompensuje z nawiązka. Tarantino zrobił sobie bekę z jatki w domu Polańskiego i hipisów od Mansona i to wyszło rewelacyjnie, podobnie jak scena na rancho.

Pozostaje czekać na kolejny i podobno ostatni film Quentina.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.