Forum

Diablo IV

Właśnie oficjalnie zapowiedzieli. Będzie mrocznie, powrót do korzeni, symbole okultystyczne itp. Pogramy druidem, czarodziejką i barbarzyńcą.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=aJqEJL-JVkc

i gameplay trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=7RdDpqCmjb4


Re: Diablo IV

Zaorało mnie !

Re: Diablo IV

O ja pierdo............co za cinematic!!!
Wgniotło mnie w fotel na końcu

Re: Diablo IV

A ja nigdy nie grałem w Diablo. Pewnie mam czego żałować, nie?

Re: Diablo IV

Hmmm, to zależy. Jeśli jesteś fanem takiego rodzaju gier, to nie ogranie takich klasyków gatunku jest niczym ... noo, nie wiem nawet czym . Diablo to wręcz filar, tak jak Baldury, Neverwintery, Ice Wind Dajly, i jeszcze pewnie kilka tytułów by się znalazło, więc ... tak, masz czego żałować

Re: Diablo IV

Jestem fanem i maniakiem RPG ale Diablo dla mnie zawsze było niestrawne i nudne. Hack`n`slashowanie i rąbanki to dla mnie było zawsze bardzo odległe od RPG, które lubię.

...

Trailer zacny, ale postaci to jest tu zdecydowanie za mało. Gdzie jest nekromanta ja się pytam, bo jego mi tu najbardziej brakuje, choć nie tylko. Ciekawe czy zrobią jeszcze ten remaster dwójeczki.

Re: ...

Podobno ma być 5 klas.

Re: ...

W menu wyboru postaci jest zostawione miejsce na inne, na stronie jest napisane, że to póki co są trzej bohaterowie. Ten remaster D2 to jest zagadka, bo wszelkie leaki dot. Blizzconu się potwierdziły poza tym właśnie.

Re: Diablo IV

Jaram się. To się może skończyć nowym kompem. Tj. w zasadzie to przydałby mi się nowy, bo się zainteresowałam grafiką 3d, ale nie cierpię wymieniać kompów, dużo roboty z tym jest.

Hm

Uczucia mieszane, ale jednak chyba w tę stronę, że będzie dobrze. To, czego nie zrobił trailer IX z nawiązką dały przecieki grafik z artbooka D4 no i sam trailer (odliczanie do otwarcia Blizzconu, gdy od 10 w dół wszystko się zaczerwieniło i zastopowali na 4 ). Cóż, trailery zawsze robili wyborne, ale już po tym było widać drastyczną zmianę stylistyki w stosunku do trailera D3. Choć trochę był za długi jednak, ale swoje zrobił.

Z kolei gameplay trochę ostudził hype. Trochę odniosłam wrażenie, że zrobili to na ostatnią chwilę, żeby coś dać, bo jeśli nie to publika znów im urządzi przedstawienie jak poprzednio (w ogóle lead designer D4 i inni prowadzący otwarcie byli wystraszeni trochę rolą, w której się znaleźli). Znaczy, nie widzę tam nic ponad D3 z innymi skórkami. Co w sumie dla mnie wadą nie jest, po prostu tak powinna wyglądać trójka. To takie Diablo 3,5 prędzej. Boss to inaczej pomalowany Azmodan z tymi samymi atakami, są nawet te same rozbłyski przy uderzaniu potworów co w D3. Mam nadzieję, że to wina bardzo wczesnego stadium gry i tego efektu już potem nie będzie. Cieszy mnie, że starcia będą tak samo dynamiczne jak w D3, sami mówili, że to jest element trójki, który im się podobał i zaimplementują w D4. Runy żywcem wzięte z D2? Ok, bo ludzie chcieli, może być. Szkoda, że ci sami ludzie zapomnieli, że słowa runiczne stały się tak potężne, że w zasadzie eliminowały przydatność legend, setów i rzadkich jako elementów endgejmowego ekwipunku. I zostały wprowadzone dopiero w dodatku, a nie były od początku. Chyba, że nie będzie słów runicznych, wtedy jestem bardzo na tak, choć wątpię. Na plus jeszcze otwarty świat. Skoro chcą wprowadzić wierzchowce to chyba będzie co odwiedzać. No i areny PvP zapowiedziane od początku. Grafika jest brzydka, więc może nie trzeba będzie wymieniać komputera, co też na plus. Na minus brak trybu offline, ale można się było domyślić, że tak będzie.

Nie ten sam hajp co przy D3, w tym momencie nawet nie wiem, po tym, co zobaczyłam, czy to będzie warte zakupu, ale będę śledzić temat.

Re: Hm

Jeśli to jest brzydka grafika, to nie wiem, co miałoby być ładne.

Re: Hm

Na razie wygląda to jak wypociny z diablo 3, muszą zrobić jeszcze wiele poprawek więc zaczekajmy do premiery

Re: Hm

Dalej nie rozumiem. To, że coś nie jest ultra-realistyczne nie znaczy, że jest brzydkie.

Grafika w Diablo 3 i w World of Warcraft jest całkiem ładna.

Zupełnie nie mam poczucia, że jej czegoś brakuje.

No i nie wiem czemu Diablo 4 miałoby się jakoś ostro różnić od Diablo 3 w stylistyce czy rozgrywce, raczej oczekuję, że będzie się w to grało podobnie.

Jakby mi ktoś tam wsadził np. widok zza pleców to bym tego nie kupiła.

Re: Hm

Masz rację. To w ogóle jest bardzo early version gameplaya, także próby oceny gry na podstawie pokazanego gameplaya mijają się z celem. O grze będzie można coś więcej powiedzieć, gdzieś za rok, zapewne na kolejnym Blizzconie.

Re: Hm

Może złego słowa użyłam. Chodzi o to, że taka grafika mogłaby spokojnie być w grze sprzed trzech lat, nie widać tam większych wodotrysków, co dla mnie na plus.

Re: Hm

I to jest własnie piękne !, nie trzeba apgrejdować kompa, a kaskę można przepuścić na przyjemności, jeee

Re: Hm

Dokładnie

Re: Hm

Co do run to widzę, że mają na tyle rozumu, żeby nie implementować słów runicznych w takiej formie, jak były w D2. Kombinacje run będą dawały tylko jakieś pomniejsze efekty, a nie tworzyły monstra w postaci Enigm. Mam nadzieję, że pójdą tą drogą i nie złamią się pod wpływem jęków fanów (bo coś czuję, że będzie o to spory dym). Niestety, na tę chwilę handel będzie, ale mocno ograniczony, a właśnie wolny handel powoduje, że D2 jest tak bardzo żywotne.

Re: Diablo IV

Nie żebym planowała grać (moja przygoda z tą serią zakończyła się na jedynce ), ale zwiastun klimatyczny. Podobał mi się.

Re: Diablo IV

To chociaż Diabolo 2 spróbuj

Re: Diablo IV

A wiesz, że spróbowałam wieki temu. Trwało to chyba 5 minut. "Cooo nie ma lochów? Obóz jakiś. Meh. Nie gram"

Teraz granie to ostatnia rzecz na jaką chciałbaym znaleźć czas (bo znając siebie jakbym jednak złapała bakcyla to popłynę, a nie mogę sobie na to teraz pozwolić).

Może na emeryturze?

Re: Diablo IV

Na emeryturze to wyjdzie no nie wiem, Diablo 10 ?

:D

Ja po przygodzie z Path of Exile gardze fandomem Diablo. To jest gra solo, do max kilkukrotnego przejścia, nic poza tym. Tutaj mają szansę się odkupić i zaorać multi h&s, bo konkurencja niewielkia. Ale znając Blizzarda to pójdą w stronę sprzedanych sztuk i poza szansą na fajną fabułę nic ciekawego nie dostaniemy. Ale niech mi pokażą, że nie mam racji, chętnie to zobaczę!

D2 4 ever, kto nie zarwał nocki na Baal runach ten życia nie zna.

Gameplaye

:D

Wygląda jak podrasowane graficznie Path of Exile.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.