Forum

TV spot dla "The Rise of Skywalker". Nowe zagadkowe ujęcia w klipie!


Jedno z najważniejszych, a może i przełomowych, kto wie, wydarzeń w historii popkultury, odbędzie się za niecały miesiąc. 19/20 grudnia 2019 roku zadebiutuje zwieńczenie 42 lat historii głównego Kanonu gwiezdnowojennej Sagi - filmowych Epizodów. "The Rise of Skywalker" jest na ustach geekowskiego świata, bo już niedługo film pojawi się w kinach. To będzie naprawdę wyjątkowe wydarzenie, które, aby opisać jego wagę dla kina rozrywkowego i, w ogóle, dla tematycznych, fantastycznych Uniwersów w całej kulturze popularnej, musiałbym szukać nowych kombinacji słów i określeń.

https://youtu.be/1qphC39PJf4

Nowy (link powyżej) "TV spot" dla filmu "The Rise of Skywalker", wyjątkowego, kinowego "Epizodu IX" Star Wars - długo wyczekiwanego zwieńczenia Sagi Skywalkerów. Mamy Rycerzy Ren w dość niewiadomej sytuacji; w 9 sekundzie montażu: latających na jetpackach Szturmowców, wystrzeliwanych uprzednio z dziwnej platformy, no i równie ważny oddział Szturmowców Sithów. Wszystko wygląda intrygująco; nie sądzę jednak, aby "The Rise of Skywalker" miał na tyle dużo problemów z post-produkcją całego materiału filmowego, aby jeszcze pracować na planie zdjęciowym, czy montować kilka wersji całego obrazu, i nie móc się zdecydować, który właśnie "Disney/Lucasfilm" pokażą światu.

Jaka według Was będzie misja - to główne zadanie oddziału ,,Szkarłatnych Szturmowców" i Rycerzy Ren w filmie "The Rise of Skywalker"? Również mówi się, nie uwzględniając w jakiej byłoby to formie", że powrót Imperatora Palpatine`a w eter Mocy Galaktyki w Epizodzie IX będzie niezwykle tajemniczy. Sęk w tym, że słowa Sidiousa, które słyszymy w zwiastunie do filmu i w nowym spocie tv, są zgoła bardziej enigmatyczne niż samo jego odrodzenie się. Ciężko jest rozwiać wątpliwości, co miał on na myśli, mówiąc, że ,,podróż zbliża się do końca". Na pewno chodzi o Rey i samą pierwotną naturę Mocy i jej przeznaczenie - jeśli się nie mylę, coś, czego żaden Sith, Jedi, czy inny adept Mocy nie miał pojęcia, jakby ten jeden jej tajnik lub aspekt zdołał zgłębić tylko Darth Sidious.

tylko

dlaczego wątek o nowych scenach pokazanych w spocie umieszczasz w dziale "bez spoilerów"?

Re: tylko

Bo to żaden spoiler skoro go pokazują w spocie. Ludzie od paru lat są na tym punkcie strasznie przewrażliwieni.

Prowse zdradził, że Vader to ojciec Luke`a rok przed premierą TESB. I co? Jajco.

Re: TV spot dla "The Rise of Skywalker". Nowe zagadkowe ujęcia w klipie!

Następny... teraz do każdego spotu będziecie zakładać oddzielny wątek? Serio?

Re: TV spot dla "The Rise of Skywalker". Nowe zagadkowe ujęcia w klipie!

Założenie nowego wątku do wąskiego tematycznie materiału - w tym przypadku krótkiego spotu TV z nowymi scenami do "The Rise of Skywalker", jak dla mnie miało uzasadnienie. Chciałem skupić się - i Was również zachęcić do rozmowy - w związku z tym konkretnym spotem, na niczym więcej. W 30-sekundowym materiale pojawiło się naprawdę wiele interesujących treści, i to bardzo krótkich, dynamicznych. Rycerze Ren, Sithtrooperzy, tajemniczy jak zwykle Darth Sidious; to były migawki, które miały zasiać w serduchach oczekujących na "Epizod IX", fanów, odczucie jeszcze większego hype`u na ów film, niż to jest obecnie. A w związku z samym "Epizodem IX" najdziwniejsza jest jego kampania promocyjna, która na niecały miesiąc przed premierą rusza z dość solidną intensywnością.: reklama na Actimelach, chusteczkach higienicznych, szklanych i plastikowych butelkach napojów itp. "Gwiezdne Wojny" są teraz wszędzie.

Co chwila jakiś nowy spot

Podłączam się pod wątek:

https://www.youtube.com/watch?v=BCPiBWrIaSI&feature=youtu.be

Tym razem jest to jedna sekwencja, prezentująca nowe trio uciekające na ścigaczach przed szturmowcami, w pustynnych okolicznościach przyrody.

Generalnie, oficjalna reklama nie może być uważana za spoiler, nie przesadzajmy.

Re: Co chwila jakiś nowy spot

O, jak wypuszczają takie sekwencje, to znaczy, że o wiele lepsze będą w filmie ! . Optymistyczne to w sumie

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.