Forum

The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Choć ciężko w to uwierzyć, czas zleciał jak z bicza i minął nam sezon pierwszy, czas więc porozmawiać o drugim. Za dużo szczegółów nie znamy, premiera pewnie jakoś za rok.

Jak potoczy się dalsza historia? Ja stawiam, że głównym wątkiem drugiego sezonu będzie szukanie rasy Bombleka, bo też nie sądzę, by opcja "Zrobię z niego Mando"* wchodziła w grę. Na pewno też zostanie pociągnięty wątek mrocznego miecza i Wielkiej Czystki. Nadal jestem przekonana, że pojawi się Bo-Katan.

*Aż mi się śpiewać chce .

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Po tym co zobaczyliśmy na końcu obawiam się, że Bo-Katan nie żyje. Wątpię by w jakikolwiek inny sposób oddała miecz. I szkoda, że Mando znowu będzie sam. Myślałem że drużyna zostanie razem.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Nawet jeśli nie żyje, możliwe, że będzie miała swój live action debiut i zobaczymy ją w jakiejś formie (ala TCW retrospekcje młodości Dina Djarina). Polecam ogarnąć sobie tego tweeta: https://twitter.com/kateesackhoff/status/1195510746718715905?s=20 Obstawiam, że może jest więźniem Gideona?

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Mam nadzieję, że się mylę i zobaczymy Bo-Katan żywą. Katee Sackhoff coś wiedziała już od dawna https://www.youtube.com/watch?time_continue=3690&v=JRE0K8o9MvQ

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Indeed, nawet widziałem ten podcast Collidera.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Ja mam nadzieję, że Gideon brutalnie ją zabił a potem wyrżnął jej ziomków.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Ja od zawsze byłem jej wielkim fanem. Twarda babka, jak mało kto. Poza tym, ten jej image, bardzo podoba mi się, co zrobiono z tą postacią w Rebels. Chodzi mi zarówno o model postaci, jak i karierę w kanonie.

Stare rasy

Re: Stare rasy

Koleś zaczyna mieć w Internetach ksywkę "sexy Gamorrean" .

Sądząc po jego... kusym stroju i sandałach można sądzić, że jest gladiatorem. Co byłoby po prostu super (wyobraźcie sobie arenę na Rattataku albo Geonosis).

Egzotyczna lub starożytna

Wolałbym jakąś egzotyczną planetę na której toczą się pojedynki niewolniczych gladiatorów. Byłoby miło, gdyby powrócili Zygerrianie. Tym bardziej w czasach post-ROTJ. Domyślam się, że czasy Imperium im służyły i chciałbym zobaczyć, jak odbudowują się po nastaniu Nowej Republiki, wychodzą z cienia, jednak wciąż są na muszce Rządu. Gdzieś między jednych, a drugich można by wrzucić naszego Mandusia, ale także wątek moffa, darksabera i dziedzictwa Bo-Katan.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Wg informatorów Deadline:

Insiders have hinted that several established characters from the Skywalker saga’s feature films mythology will make appearances during the show’s sophomore season.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

@MattMay -> Oo, Zygerrianie też byliby fajni! Znaczy się, cokolwiek, co nawiązuje do kanonu.

@disclaimer-> Hmm, jakieś pomysły? Boba? Han? Maz?

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

O kurde, Han to byłby miód, bo to, co zrobili w TROS z moim serduchem podczas sceny walki młodego Luke`a z młodą Leią, to kosmos. Zastanawia mnie jedno, dlaczego fani potrafią za grosze wykorzystać technologię Deep Fake, gdy profesjonalne korporacje, jak Disney, nie potrafią tego samego z budżetem sięgającym często ponad ćwierć miliarda dolarów.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Deep Fake to wciąż zbyt słaba jakość, rozłazi się, rozmazuje. Dziś w blockbusterach mamy 4K, a nawet więcej, zbliżenia, powinno widać każdy szczegół tekstury twarzy, i to jeszcze w 3D. W samplach z YT nic z tego nie ma. Z definicji jest to technologia wykorzystująca zbitkę z obrazów, i tu pewnie dochodził by też problem dotyczący praw autorskich.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Zgodzę się, że ta technologia nie jest jeszcze gotowa na 4K, czy 3D, ale rozmazywanie i rozłażenie to kwestia staranności, co do klatki.


https://m.youtube.com/watch?v=A91P2qtPT54&t=0s

Tutaj widać potencjał, ale też, że robiono to dosyć niestarannie. Mimo wszystko, szanuję za inicjatywę.

Niespodzianka

Ahsoka pojawi się w drugim sezonie i jest już nawet wybrana aktorka.

https://www.slashfilm.com/rosario-dawson-ahsoka-mandalorian/

Re: Niespodzianka

Hę ?, nie wiem czy się cieszyć

Re: Niespodzianka

Powaliło już ich tam do reszty. Zamiast dać Luke`a co miałoby więcej sensu oni wciskają postać, ktorą wszyscy mają gdzieś. I pewnie Mando odda jej małego Yodę. Fuck you Filoni.

Re: Niespodzianka

Ale wiesz, że Ty to nie "wszyscy".

Re: Niespodzianka

Unexpected, indeed, but not unwelcome.

Ciekawe, co zrobią z głosem, bo Eckstein jest charaterystyczna bardzo.

to

przykre. Jeśli prawdziwe. Nie wiem czy istnieje w całej historii SW bardziej irytująca i pretensjonalna postać. Nawet bachory Solo z NEJ czy miks Aniego z EI-EIII mogę przełknąć.

Przykre, ale i zabawne będzie jak im drugi sezon tego sitcomu wyjdzie tak, że bohaterem na koszulkach i tapetach kompów nadal nie będzie koleś w mando-heumie, a jakaś przaśna Jedi. Wzorem tego zielonego dzieciaka.

Z drugiej strony jest to pewien geniusz budowania postaci drugiego planu, kiedy zaczynam się zastanawiać czy to rzeczywiście jest drugi plan, a nie taktyka tzw. barcelońska, czyli granie z sukcesami bez klasycznego środkowego napastnika...

Tak

na 80% nie obejrzałeś całości i piszesz na podst. I sezonu, gdzie faktycznie była irytująca strasznie i wkurzała bardzo.* Potem było dużo lepiej.

I raczej pojawi się jako cameo na jeden odcinek, nie na serial.

I, zielony dzieciak chyba też jest już Mando, więc pasuje. I do tradycji Mando z "Legend" też.

* -też byłem w teamie "co to w ogóle jest i po co"

tak

na 100% to zakładaj kto i ile czego oglądał. To ułatwia życie.

Lepsze to niż "żałuj, że przerwałeś oglądanie po 1872 odcinku, bo JUŻ w 1873 było mega".
No, żałuję że tyle przetrwałem i AKURAT mam pecha, że zrezygnowałem przed geniuszem.

Typowe

że zamiast merytorycznej odpowiedzi przypisane sobie słowa, ktorych nie wypowiedziałem

Re: Niespodzianka

Patrząc na reakcje w sieci, ale też na Bastionie, zastanawiam się, czy przypadkiem nie przespałem po lodem ostatnich 5-8 lat?

Ahsoka z najbardziej znienawidzonej postaci nagle stała się ulubienicą tłumów i wszyscy się cieszą, jakby wygrali w totka. A przecież, jeżeli głupawa postać z bajki pojawi się w tym serialu - który odznaczył się jednak troszkę doroślejszym podejściem do tematu - to przecież to będzie jakiś dramat.

Ja wiem, że Ahsoka to w tym czasie będzie już stara dvpa a nie irytujący dzieciak, ale... to nadal postać z bajki. I dla mnie jednak wciąż niezbyt strawna, choć - trzeba przyznać - nie tak bardzo jak na początku. Ale jednak.

Re: Niespodzianka

Ale zdajesz sobie sprawę, że ta irytująca Ahsoka zmienila się na przestrzeni wszystkich sezonów i zaliczyła fajny występ w Rebels? Tzn. wiem, że nie dla każdego, ale wiele osób ma do niej podobny stosunek jak ja. Czyli mega mnie wkurzała na etapie pierwszej połowy TCW, żeby potem ją polubić w drugiej połowie i uznać za naprawdę ciekawą postać po Rebels.

Filoni przesadza. Ale nie mam mu tego za złe, bo od około 3-4 sezonu zupełnie mi już nie przeszkadzała, niezależnie gdzie się pojawiała.

Re: Niespodzianka

Pieprzenie. Nie zmieniła się. Nadal jest irytująca, w Rebels też. To najgorsza postać w historii SW. Zrozumcie to w końcu.

Re: Niespodzianka

Irytujące to były postacie ostatniej trylogii SW a nie Ahsoka

Re: Niespodzianka

Które konkretnie i w jakich sytuacjach?

Re: Niespodzianka

Irytujące to były zarówno postacie ostatniej trylogii SW jak i Ahsoka.

Re: Niespodzianka

Ale co mamy zrozumieć? Tobie się nie podoba, okej. Inni mają prawo uważać inaczej.

Re: Niespodzianka

Mossar napisał:
mega mnie wkurzała na etapie pierwszej połowy TCW, żeby potem ją polubić w drugiej połowie i uznać za naprawdę ciekawą postać po Rebels.
-----------------------

Dokładnie to. Ahsoka jest perfekcyjnie wykonaną postacią dynamiczną - jak, nie przymierzając, Kmicic.
Samo ogłoszenie istnienia padawanki Anakina spotkało się z oburzeniem i wrogością, a zamiast z tym walczyć, twórcy serialu specjalnie zrobili z niej wkurzającego dzieciaka. Tylko po to, żeby stopniowo, od zera, zbudować jej pozytywną renomę.

To nie jest Luke czy Rey, którzy pojawiają się na ekranie i od razu są bohaterami. To nie jest Han, który bohaterem się dopiero staje, ale od samego początku jest "cool". To nawet nie jest Lando (albo Zuko z Avatara, albo Dinobot, no kurde popularny motyw) którego się na początku nie lubi, bo jest "tym złym", ale później pokazuje swoją lepszą stronę. To jest postać, której nie cierpiałem w każdej możliwej płaszczyźnie, poczynając od samego faktu jej istnienia w uniwersum, w którym zwyczajnie nie było na nią miejsca, a kończąc na jej irytującym zachowaniu. Ale okazała się tak charyzmatyczna, że z czasem przezwyciężyła magię złego "pierwszego wrażenia". I za to szacun forever.

Także z odrobiną zażenowania prycham na osoby marudzące i jaram się na perspektywę Rosario Dawson w roli Ahsoki.

Re: Niespodzianka

#this

"to jest postać, której nie cierpiałem w każdej możliwej płaszczyźnie, poczynając od samego faktu jej istnienia w uniwersum" [2]

I proszę, widzę że nie tylko u mnie przezwyciężyła magię złego "pierwszego wrażenia"

Ale z tego wniosek, że i dla Lubsoka jest jakaś szansa Czego mu z całego serca życzę

dubbing Ahsoki

Mnie na przykład irytował jej polski dubbing (tak oglądałem początkowe sezony), a po przerzuceniu się na wersję oryginalną stopniowo przestała mi przeszkadzać jako postać - nie wiem na ile na to miał wpływ jej głos, a na ile rozwój bohaterki

Re: dubbing Ahsoki

O, to też. Zaczynałem w PL i nie skończyłem mimo kilku prób, a w US poszło bez problemów.

I głos to faktycznie ważny czynnik, Aśka = Eckstein, ale równie istotne było tłumaczenie. Jednakże Snips to nie smark, a Skyguy zabawnie nawiązuje do Niebochdzika i nijak nie tłumaczy się na "rycerzyka"

Re: dubbing Ahsoki

Fakt, tłumaczenie jest ważne, rzadko poprawia odbiór oryginału (do was mówię "Chłopaki z baraków" ), ale tutaj wybitnie to głos mnie drażnił.

Napisy PL

Właśnie odkryłem, że w komplecie napisów na D+ jest też polski. I całkiem dobrze przetłumaczone.

Re: Niespodzianka

Nie, błagam, nie, nie, nie....

Opowieści o Mando podobały się, bo były "obok", bez wciskania znanych już postaci. Toż to wielki problem SW w ogóle - niemal wszystkie komiksy na przykład są wciąż o Wielkiej Trójce lub Vaderze..., książki w starym kanonie mieliły to samo do poziomu

I teraz proszę... Mando już nie może pomykać sobie ze stadem nowych postaci... o nie. Filoni, jak wielu twórców musi obsadzić swoją małżonkę, bo mu baba marudzi za uchem...

Niech Ahsoka siedzi sobie w swoim serialu, niech Mando ma swój.

Pozostała część tego wpisu to komiksowe obrazowanie przekleństw... gdzie nad głową postaci pojawiały się gwiazdki, chmurki i błyskawice... Filoni i Ahsoka, idźcie #***&$#*&^%$

Re: Niespodzianka

W skali fandomu to może i masz odrobinę racji, choć i tak widzę tutaj pewną przesadę, bo ilość tzw. kontentu z Aśką w formie komiksów (czy nawet występowania w komiksach), książek* o filmach nie wspominając jest znikoma, wręcz mikroskopijna czy niezauważalna.

Z punktu zaś widzenia oglądacza tylko i wyłącznie kinowych SW, to ona będzie w Mando tą nową postacią, o której do tej pory nie słyszał.

* wiem, była jedna książka, przy okazji chyba była to najlepszej sprzedająca się książka SW i najdłużej okupująca 1 miejsce wśród bestsellerów NYT.

Re: Niespodzianka

No w sumie masz rację. W ogóle jakakolwiek możliwość docenienia Ahsoki pojawia się w momencie kiedy masz za sobą całe TCW i najlepiej Rebels jeszcze. No i dobrze jest obserwowac konto Filoniego bo wrzuca czasem klimatyczne szkice z Aśką.

Re: Niespodzianka

W sumie... nie mogę racjonalnie wyjaśnić dlaczego ta informacja tak straszliwie mnie wkurzyła. TCW niby oglądałam, większość odcinków bardzo irytujących, wojownicza Padme powodowała przesunięcie do kolejnej sceny, ale było nieco fajnych historii. Ahsoka była mi w sumie obojętna, nie pisałam oburzonych postów... wtedy (może z powodu braku szerokopasmowego internetu w tamtych czasach?).

Teraz... wściekłam się strasznie... Bo pojawienie się Ahsoki zabierze mi "mój" Jedi-free serial? Bo wpieprzanie taniego fanserwisu już zniszczyło TRoS, a teraz powtarzają to w Mando? Bo w Rebelsach F. zrobił z Ahsoki boga (boginię?), a ja nienawidzę w jakichkolwiek dziełach bzdurnych deus-ex-machina? Bo jestem (wciąż) zmęczona starym kanonem, w którym wciąż te same (kryształowe, nieskalane, najmądrzejsze, najsprytniejsze i nieśmiertelne) postaci ratowały wszechświat co kwartał?

Nie chcę tej Ahsoki i już. I to chyba nie ma nic wspólnego z samą postacią, tylko z pewną... ideą , którą ta postać reprezentuje w tym przypadku

Re: Niespodzianka

Postaram się trochę koleżankę uspokoić

She`s not a Jedi. Czyli to dalej będzie serial Jedi-Free Poza tym gościa z Light (a właściwe black) sabrem już dostaliśmy w I sezonie. Potrzebna jakaś przeciwwaga, bo jednak Starłorsy lightsabrami stoją. W sumie, dojrzałej Aśki jeszcze w SW nie było, a i tej dorosłej też niewiele. Dajmy szansę.

I, na marginesie w TroS nie było fanserwisu, bo większość fanów nigdy nie chciała powrotu Imperatora, i uważała "Dark Empire" za niekoniecznie dobrą część "Legend"

Re: Niespodzianka

-większość fanów nigdy nie chciała powrotu Imperatora, i uważała "Dark Empire" za niekoniecznie dobrą część "Legend"

I to jest w tym najśmieszniejsze xDdd

Re: Niespodzianka

-She`s not a Jedi
Spory proceduralne... Czy ktoś jest Jedi, bo tak o sobie powiedział? Bo ktoś tak kogoś określił? A. całe życie spędziła w zakonie, żyje zgodnie z zasadami zakonu, a że kiedyś ją oficjalnie wywalili? Kto o tym wie? Nie ma to znaczenia. Ona jest Jedi i żaden oficjalny papier (lub jego brak) tego nie zmienia. Poza tym na widok osoby ze świetlówką każdy obywatel galaktyki wrzaśnie "O, Jedi..." nie pytając o wyjaśnienia.

Darksaber? jest ciekawostką, niemal muzealną. Trofeum. I byłam z siebie dumna, że wiedziałam co to za wynalazek. A używać mieczyka do cięcia metalu może każdy, walczyć nim nie musi, bo w 99% nie ma pojęcia jak to robić. To że trzymam na półkach katanę, nie czyni ze mnie samuraja. Palce sobie poprzecinałam, ale posłużyć się "na poważnie" to nie potrafię

w TroS nie było fanserwisu...
Twórcy uważali, że fani umrą z zachwytu... Reakcja na prezentację zwiastuna (tego ze śmiechem) na (czy to było celebration? czy inny event?) była tak entuzjastyczna... Po tych obłędnych rykach osoby decyzyjne musiały pomyśleć, że są na dobrym tropie Pomysły na TRoS wzięły się z fanowskich grup piszących "wszyscy chcą" lub "nikt nie chce"...

Dajmy szansę.
I tak nic nie da mój sprzeciw czy Twój zachwyt (choć na pewno szpiedzy z D. uważnie obserwują internety). Zrobią co będą chcieli, może będzie OK, może kolejna tragedia. Dożyjemy, zobaczymy...

Re: Niespodzianka

Jeśli pojawi się przykładowo w finale drugiego sezonu, albo w jednym-dwóch finalnych odcinkach, to nie widzę problemu. Mam nadzieję, że to w c i ą ż będzie serial o przygodach Mando, z główną postacią Mando, i o Mando. A nie, że nagle zrobią z tego - dla każdego coś miłego. Tego bym nie chciał.

Re: Niespodzianka

No dokładnie tak to widzę. Jako Cameo/crossover jednego odcinka.

Choć strach jest, bo obok Filoniego nie siedzi Żorzu z kapciem w dłoni.

Re: Niespodzianka

Ad.1 No nie przesadzajmy, jak w Mando będzie miała gdzieś 45, a w zakonie była, nie wiem 13 lat, to zaledwie niecałe 1/3 życia była "zakonnicą", z czego tak realnie i świadomo nie więcej niż 1/4.

I sama mówi, że nie jest, to chyba wie

2. Nie każdy gość ze świetlówką to Jedi, niektórzy noszą czerwone świetlówki, a inni się nimi dobrze posługują, nie operując mocą, jak np. Jarael

3. Od dawna wiemy, że Disney czyta "Bastion", więc nasze opinie są szalenie istotne

Re: Niespodzianka

Finster Vater napisał:


I, na marginesie w TroS nie było fanserwisu, bo większość fanów nigdy nie chciała powrotu Imperatora, i uważała "Dark Empire" za niekoniecznie dobrą część "Legend"

-----------------------
Tak wystarczyło popaczeć na entuzjazm Biblioteki Ossus

Re: Niespodzianka

Jakbym oglądała Mando, to bym się ucieszyła.

Nie mam z tym problemu.

Oczywiście nie chciałbym, żeby Ahsoka zdominowała serial i żeby on nagle stał się skoncentrowany na Mocy i sprawach "dżedajowskich". Ale cameo czy nawet kilkuocinkowy story arc z nią byłby w porządeczku.

Zaakceptowałem ją jako część Star Łorsów już jakiś czas temu. Może niekoniecznie tych "moich" Star Łorsów, ale jednak. Generalnie lubię tę postać.

A Rosario lubię jeszcze bardziej Tak gdzieś od pierwszego Sin City i Clerksów 2. Więc nie mam na co narzekać, niech robią, ocenimy.

Re: Nie mam z tym problemu.

Fajnie przeczytać taki "głos rozsądku" wśród tych wszystkich hejterów i fanbojów

A przy okazji - jako że oglądałeś chyba Mando (w "Niderlandach"), to miałeś też szansę/czas/ochotę dokończyć poprzednie TCW, które też tam są? Ew. w ramach planów na "home office"?

Bo wiesz, są tacy co czekają na relację

Re: Nie mam z tym problemu.

Z TCW jestem nadal tam, gdzie byłem, tj. na początku sezonu IV. Od jakiegoś roku obiecuję sobie, że obejrzę do końca jak kupię sobie całość na DVD/BD, ale ciągle nie kupiłem. Ale kupię!

Natomiast już teraz pewien dobry wujek udostępnia mi te nowe odcinki. Obejrzę je hurtem jak domkną obecny sezon, nawet bez znajomości poprzednich (wiem na tyle dużo o sytuacji po "starych" odcinkach, że nie powinno być z tym problemu).

Relacja? Kiedy? When it`s done Soon™

uuuu

Re: uuuu

Zginie po 3 odcinkach.

Re: uuuu

Wow, ale ekstra, jeden z moich ulubionych aktorów!

Kolejna postać z TCW - plotka

Re: Kolejna postać z TCW - plotka

Gdzie Ahsoka, tam i on. [1]

Kolejna gwiazda może dołączyć

Katee Sackhoff o możliwym powrocie Bo

Hmm

drugi sezon serialu ma ogromny potencjał na świetne story. Gorzej, że gdy sezon pierwszy chwycił, to nagle wszystkim wykiełkowało w główkach, że może uda się wbić na ekran, i złapać swoje mandalorianowe pięć minut.
To miał być kameralny, niszowy serial dla fanów, co to mają już rzyg na sikłelowe efekciarstwo Disneya, i szukają czegoś innego, ciekawszego, klimatycznego, mniej przewidywalnego.
Wpierw Aśka, później Rex, Jamie-Lee-nie wiem kogo zagra Curtis, tera Bo-Katan ... powoli zaczynam mieć obawy o ten drugi sezon

Re: Katee Sackhoff o możliwym powrocie Bo

Oby nie.

re

Jak teraz czytam różne newsy, to tak...

1. Baby Yody szuka byłe imperium, aby je dostarczyć klonowi Palpatina. Żeby miał skąd pobrać moc. Stąd takie poszukiwania malca.

2. Zapewne dojdzie do starcia Mando z Moffem.

3. Zapewne Ashoka się pojawi, aby wyjaśnić naszemu bohaterowi kim jest malec i co posiada.

4. Albo już po 2 sezonach pożegnamy Mando, gdzie zabije Gideona, a malca odstawi w bezpieczne miejsce lub też będzie powiedziane, że 3 sezon będzie ostatni i tam się wszystkiego dowiemy.

Innych opcji nie ma.

Re: re

Bombelek musi zginąć

3 sezon

Trzeci sezon ponoć w preprodukcji. Cóż, jak będzie Ahsoka i będzie to dobre to nie mam nic przeciwko.

He he :P

Niby tłumaczą się, że to takie april fool`s, ale jednak ludziskom podniosło ciśnienie :

- https://www.youtube.com/watch?v=7Y8g0BTXRh4

Re: He he :P

Podniosło, bo jak wleciało to miało tytuł "The Mandalorian Season 2 Offical Trailer" i na pierwszy rzut oka nijak się nie domyślisz, że ktoś cię robi w banthę. I mnie aż serce podskoczyło, i pewnie reszcie fanbazy też.
Już pomijając, że samo w sobie średnio zabawne...

Re: He he :P

Nuka-Cola napisał:
Już pomijając, że samo w sobie średnio zabawne...
-----------------------

Dokładnie. Straszna bieda. I to ma być śmieszne? Zryte berety może i się będą śmiały. To miał być niby żart z okazji święta THC. Ale "trailer" zrobił raczej antyreklamę palaczom, i to konkretną.

Re: He he :P

eh. Byłoby nawet śmieszne (szczególnie to, co stoi na stoliku na końcu - chrupałbym doritosy o smaku żarcia z Jakku) gdyby nie ta perfidna zmyłka z tytułem i jeszcze jeden drobny szczegół - death sticksy to twarde dragi w SW, a nie ekwiwalent marihunaen.

Pseudotrailer

No mnie to też ostro wkurzyło. Wchodzę na jutuba, wyskakuje mi to wideo w proponowanych, wpadłem w ekstazę, szybko klikam ten film, potem, zanim jeszcze go odpaliłem, szybko wszedłem na Bastion zobaczyć, czy jest już jakiś nius o tym, bo od samego początku byłem nieco podejrzliwy, czy przypadkiem nie robią nas na szaro, zdziwiłem się, że na Bastionie nic jeszcze nie ma, choć już dobrych kilka godzin minęło od wypuszczenia tego „trailera” przez IGN, ale i tak łyknąłem haczyk, bo po pierwszych kilku scenach trudno było wywnioskować, że to podpucha. Bardzo słabe. I cieszy mnie, że ludzie ich ukarali i że obecnie jest już więcej łapek w dół niż w górę. Mogę to jedynie w taki sposób podsumować:

https://m.youtube.com/watch?v=0wygTOpDlYE


Albo taki:

https://m.youtube.com/watch?v=B-B1sink-nY


Niech Moc będzie z Wami.

Re: Pseudotrailer

Mistrz Mateusz napisał:
No mnie to też ostro wkurzyło. Wchodzę na jutuba, wyskakuje mi to wideo w proponowanych, wpadłem w ekstazę, szybko klikam ten film, potem, zanim jeszcze go odpaliłem, szybko wszedłem na Bastion zobaczyć, czy jest już jakiś nius o tym, bo od samego początku byłem nieco podejrzliwy, czy przypadkiem nie robią nas na szaro, zdziwiłem się, że na Bastionie nic jeszcze nie ma, choć już dobrych kilka godzin minęło od wypuszczenia tego „trailera” przez IGN, ale i tak łyknąłem haczyk, bo po pierwszych kilku scenach trudno było wywnioskować, że to podpucha.
-----------------------
Prawie słowo w słowo, co chciałem napisać, gdy linkowałem do tego ekhm, trailera. W pierwszej chwili, jak zobaczyłem tego Yodę, to serio aż mnie przytkało.
A sam pomysł IGN`a, naprawdę w złym guście. Może i chcieli dobrze, ale jak wiadomo, dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane

Tytuły odcinków

Podobno wyciekły tytuły odcinków drugiego sezonu. Piszę podobno, bo natknąłem się na sporo powątpiewań co od ich prawdopodobieństwa. Jak dla mnie brzmią bardzo sensownie. W ogóle bardzo mi się podoba prostota i jednolitość tytułów w tym serialu. Za to ogromny plus, bo to ciekawe urozmaicenie względem TCW i Rebels, w których tytuły bywają bardzo złożone i bardzo długie, w porównaniu do tej ich konwencji.

https://movieweb.com/the-mandalorian-season-2-episodes/


Niech Moc będzie z Wami.

Trailer filmu dokumentalnego

pt. Disney Gallery: The Mandalorian

https://www.youtube.com/watch?v=B492eUpIyAc

Ray Park instagramuje

Park napisał sobie na instagramie "This is the way" i wstawił symbol Sithów więc ludzie już się zastanawiają czy może będzie w Mando.

https://www.comicbookmovie.com/tv/star_wars/the_mandalorian/darth-maul-actor-ray-park-seemingly-teases-a-role-in-the-mandalorian-season-2-a174996

Re: Ray Park instagramuje

Maula teraz wszędzie dają. Ale jeśli Ahsoka ma być w sezonie 2 to Maul jak już pojawi się jako retrospekcja albo sam głos/hologram.

Re: Ray Park instagramuje

Wkręca. Nie mniej, nie więcej

Re: Ray Park instagramuje

Szalona teoria:
Ortodoksyjna grupa Mandalorian do której należy Din Djarin była cały czas kierowana przez Maula, również w czasach Imperium. Więc może nie tylko Ray pojawi się we flashbackach w sezonie 2, ale też zobaczymy nawiązanie do Mando w finale TCW.

Skąd ten pomysł?
1. Maul wciąż ma Darksaber - miał go pod koniec "Son of Dathomir" i będzie miał w Rebelsach, ale nie pojawił się w Siege of Mandalore. Być może z jakiegoś konkretnego powodu.
2. Nie dowiedzieliśmy się skąd wziął się Gauntlet, który miał zgarnąć Maula tuż przed tym, jak Ahsoka go złapała. Pilotka jest grana przez Vanessę Marshal, ale to nie Rook Kast - jest oddzielnie creditsowana jako "Gauntlet pilot". A co jeśli to jest, na przykład, The Armorer? W Rebelsach Maul ma tego Gauntleta, więc na pewno nim ucieknie - pytanie tylko kim są ludzie, którzy po niego przylecą.
3. We flashbackach z Mando grupa, która uratowała małego Dina nosi symbole Death Watch i strzela do droidów. Ale przecież Death Watch było po stronie Seperatystów... aż do momentu, kiedy przeszli na stronę Maula.

No dobra, trochę śmieszkuję, ale padnę jeśli ostatnią sceną finałowego odcinka TCW będzie wujek Maul klepiący małego Dina po za dużym hełmie. xD

Maul w Mandalorianinie

To fakt, to zastanawiające, że nie widzieliśmy darksabera w trakcie oblężenia Mandalory, skoro w trakcie Son of Dathomir tylko go używał (zastanawiające dla mnie było, czemu razem z darksaberem Saxon nie wręczył mu jego oryginalnego miecza, który najwyraźniej - wraz z darksaberem - został pozostawiony tam, gdzie pokonał go Sidious, skoro teraz, w siódmym sezonie, wrócił do tej przetrwałej połówki z jego pierwszego miecza), a wiemy, że ma go prawie do swojej śmierci siedemnaście lat później. Da się to pewnie logicznie wyjaśnić, że skoro na kilka tygodni/miesięcy przed końcem wojny doznał wizji tego, jak się ona skończy i że jej zakończenie będzie bezpośrednim zagrożeniem dla jego rządów na Mandalorze, to zaczął przygotowywać się do tego samego przedsięwzięcia, do którego przygotowywania się poinstruował Vosa, Moja i Krima i w związku z tym zaczął wyprowadzać się z całym swoim dorobkiem na Dathomirę, co by oznaczało, że darksaber w trakcie bitwy o Mandalorę już był właśnie na Dathomirze, a nie Mandalorze. Bo Maul pewnie bezpośrednio właśnie na Dathomirę chciał uciec. Mimo że to dosyć prawdopodobne wyjaśnienie, to i tak naciągane. Przecież miecz nie jest niczym takim, co trzeba specjalnie przetransportowywać z planety na planetę. Jeśli nie chciał go używać, bo podobno rzeczywiście nie czuł z nim połączenia według kanonicznych źródeł, jak i zresztą chyba każdy nie-Mandalorianin, który go kiedykolwiek używał (pomijając ten bardziej oczywisty powód: czyli że Maul po prostu od zawsze preferował posługiwać się podwójnym mieczem świetlnym), to mógł go chociaż mieć zawsze przy sobie, przyczepionego na pasku czy coś takiego.

No ale w sumie, gdy tak teraz o tym myślę, to z oczywistych względów twórcy nie mogli pokazać darksabera na Mandalorze przy Maulu, bo jako że został koniec końców pojmany, to Bo-Katan z pewnością odebrałaby mu go, jako symbol zmiany władzy.

Nie spodziewam się jakichś zwrotów akcji w związku z prawdopodobnym pojawieniem się Maula w drugim sezonie, typu że nagle okaże się, że Mandalorianie pokazani w pierwszym sezonie okażą się ciągle - po tych wielu latach - wierni Maulowi. Pomijając oczywistość tego, że Mandalorianie w swojej filozofii nie są wierni swoim zmarłym przywódcom (gdyby tak było, to część z nich pozostałaby lojalna Vizsli po tym, jak Maul go pokonał i skrócił o głowę; trochę to bez sensu XD), to przede wszystkim Maul ich wykorzystał, aranżując wojnę na Mandalorze tylko po to, by zwabić na nią Obiego z Anakinem, a potem w jej trakcie ich olał i gdy ci go potrzebowali, to ten był już w drodze na wakacje na Dathomirze (o ile z celu przyświecającemu Maulowi nie musieli, a nawet i nie mogli jego mandaloriańscy poplecznicy zdawać sobie sprawy, o tyle nie są głupi i z pewnością dostrzegli, jak źle ich potraktował, każąc im ginąć, a samemu chciał uciec). Poza tym sam Maul stwierdził w Rebelsach, że niegdyś rządził Mandalorianinami. Do tego w Rebels nie dostaliśmy żadnej przesłanki ku temu, by wierzyć, że jeszcze jakkolwiek jakąkolwiek, nawet bardzo małą mandaloriańską frakcję kontrolował. Saxon stał na czele „imperialnych Mandalorian”, a Bo-Katan i klan Wren reprezentowali stronę przeciwną najpierw rządom pacyfistycznym, potem rządom Maula, a na koniec rządom Imperium (niemal wieczna opozycja 😂). Wątpię, by Mandalorianie w czasach Imperium i postimperialnych mieli być podzieleni na przynajmniej trzy główne frakcje, z której jedną z nich mieliby być ci wciąż wierni Maulowi.

Wiadomo że sceny z Maulem będą jedynie fleszbekami, niczym więcej. Pytanie pozostaje, w jakim kontekście miałyby się one pojawić. Skoro pojawić ma się niemal na sto procent (jeśli nie wręcz na sto procent) Ahsoka, to pierwsza myśl, jaka przychodzi na myśl, to że w związku z nią miałyby być retrospekcje z Maulem (czy to ich początkowej znajomości w trakcie końcówki wojen klonów, czy to z jakiegoś późniejszego okresu, coś typu Malachor i te sprawy). Ale może nie będą one tyczyć się Ahsoki, tylko właśnie rządów Maula na Mandalorze, nim doszło do jej oblężenia przez Republikę i popleczników Bo-Katan.

Aha, a ci Mandalorianie walczący z armią separatystów we fleszbekach z pierwszego sezonu mają oznaczenia Death Watch dlatego, że wydarzenia, które te retrospekcje przedstawiają, mają na pewno miejsce przed dołączeniem Maula do Vizsli, nie mówiąc o ich przejęciu Mandalory. Chronologicznie mają pewnie miejsce na niedługo po wydarzeniach z drugiego sezonu TCW, gdy separatyści i Death Watch się rozstali i stanęli naprzeciw siebie.

Niech Moc będzie z Wami.

Miecz Savage’a

Aha, przypomniało mi się jeszcze jedno moje niedawne przemyślenie. Przecież oprócz darksabera i połowy pierwszego miecza Maula w miejscu, w którym Sidious pokonał braci Zabraków z pewnością został podwójny miecz Savage’a. Zastanawiam się, dlaczego Maul po byciu uwolnionym z więzienia swojego dawnego mistrza nie zaczął używać właśnie tego miecza, jako że był on przecież podwójny. Łatwiej byłoby wziąć go po prostu z miejsca, w którym Savage zginął niż kłopotać się specjalnym dobudowywaniem drugiej połówki miecza. Rozumiem, że logika świata przedstawionego w uniwersum SW nie zawsze pokrywa się z logiką twórczą, tak więc wypadało zrobić Maulowi nowy miecz na finał, który miał być rzeczywiście huczny i z rozmachem, a przecież miło by było, gdyby jego ważną częścią były nowe miecze, które odświeżą imidż dobrze i długo nam znanych postaci (bo przecież to ten sam casus co w przypadku zmiany koloru mieczy Ahsoki; że tak to ujmę - „niekonstytucyjnej” zmiany koloru, jako że wprowadzającej zamęt w kanonie w odniesieniu do retrospekcji z oblężenia Mandalory i pojedynku Ahsoki z Maulem w powieści „Ahsoka”). Tym niemniej moim zdaniem bardziej logicznym rozwiązaniem in-universe byłoby, gdyby Maul używał miecza Savage’a. Dodałoby to jakiegoś smaczku, większego niż przy użyciu żółtego miecza Ventress (zresztą nie do końca jest chyba do teraz jasne, czy wyjaśnienie in-universe jest takie, że Maul rzeczywiście wziął miecz Asajj, czy został on użyty przez twórców jedynie jako model - zresztą przecież niestety niewykorzystany na ekranie). Szkoda w ogóle, że w ostatnim arcu tego sezonu TCW (mam nadzieję, że nie w ostatnim arcu ani sezonie TCW ogółem) nie wspomniano ani razu Savage’a. Pamiętam, że Maul go wspominał w Son of Dathomir, ale miło by było, gdyby i tutaj choćby raz wymienił imię swojego nieżyjącego już brata.

Niech Moc będzie z Wami.

Temuera Morrison jako Boba Fett w drugim sezonie

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/mandalorian-finds-boba-fett-temuera-morrison-1293675

Ciut za stary, ale przecież nie musi zdejmować hełmu. Co wy o tym myślicie?

Re: Temuera Morrison jako Boba Fett w drugim sezonie

Czy ja wiem czy z stary. Moim zdaniem jako syn możliwego Mandalorianina pasuje

Re: Temuera Morrison jako Boba Fett w drugim sezonie

Mando: Komu ukradłeś zbroję, podrabiańcu?
Boba: Staremu, a co?

A tak serio, to chciałbym zobaczyć roztrzygnięcie, kto jest lepszym Mandalorianinem, a rozumiem przez to: kto bardziej trzyma się tego ich kredo?

Naprawdę potrzebujemy sceny rodem ze starych westernów. Widziałbym to mniej więcej tak:

https://www.youtube.com/watch?v=5AiExKtq7Nk

Re: Temuera Morrison jako Boba Fett w drugim sezonie

Sądzę, że wygrałby Mando, mimo, że Fett trafiłby pierwszy, ale, wiadomo... BESKAR.

Re: Temuera Morrison jako Boba Fett w drugim sezonie

dla mnie news tego miesiąca podejrzewałem, że to stary Boba pojawił się na koniec 5 odcinka Mandalorianina

czyli co?

Bobas zabrał Mando pierwszy sezon, teraz Boba zabierze Mando drugi? Panie, sitcom w ch*

Re: Temuera Morrison jako Boba Fett w drugim sezonie

Świetna wiadomość choć dosyć przewidywalna, ludzie odrazu po premierze piątego odcinka domyślili się że to Fett podchodził do martwej Shand, no i nic w tym dziwnego bo poszlak było mnóstwo. Teraz mogę oficjalnie powiedzieć że jaram się na drugi sezon .

Re: Temuera Morrison jako Boba Fett w drugim sezonie

Cóż, lepiej on niż Ahsoka.

Komandor Rex w drugim sezonie?

Temuera Morrison zagra nie tylko Bobę w drugim sezonie... Aktor ma 59 lat. Boba Fett powinien mieć około 41-42 lat, jeśli akcja dzieje się 9/10 lat ABY. Z kolei Rex biorąc pod uwagę, że modyfikowane genetycznie klony produkowane do walki starzeją się dwa razy szybciej od ludzi (bądź nie modyfikowanych klonów) miałby fizycznie jakieś 82-84 lata w przeliczeniu na ludzki wiek. W każdym razie byłby bardzo stary. No, byłaby to co najmniej dziwna decyzja, by obsadzać tego samego aktora do roli dwóch postaci, których fizycznie dzieli ponad 40 lat różnicy.
https://twitter.com/JordanMaison/status/1258877378283143170?s=20

Re: Komandor Rex w drugim sezonie?

W idealnym świecie Temuera Morrison i Daniel Logan spotkaliby się na ekranie raz jeszcze, tym razem jako Rex i Boba w sumie jako ... bracia? dalecy kuzyni? Ale i tak spoko news.

Re: Komandor Rex w drugim sezonie?

Boba chyba nie uważał klonów za braci

Re: Komandor Rex w drugim sezonie?

ale zawsze rodzina choćby z nią tylko dobrze na hologramie wyglądał a szczerze to już nawet nie pamiętam jakie tam pomiędzy nimi układy były

Re: Komandor Rex w drugim sezonie?

W TCW był odcinek gdy Boba robił inflirtrację Venatora, i gdy celował do jednego z klonów z broni, klon powiedział,,jesteśmy braćmi", a boba ,,nie jesteśmy" i strzelił

Re: Komandor Rex w drugim sezonie?

no to nie kochają sie zbytnio

Re: Komandor Rex w drugim sezonie?

Spoko trochę chłopa odmłodzą komputerowo i będzie git, ponaciągają go jak Krzysia Ibisza

Cobb Vanth w sezonie drugim?

https://www.slashfilm.com/timothy-olyphant-mandalorian-character/

Bardzo możliwe, że w drugim sezonie pojawi się bohater trylogii Aftermath. Jeśli to prawda, mają u mnie OLBRZYMIEGO plusa.

Ale to Filoni/Favreau, więc jest ryzyko, że oleją kanon

Re: Cobb Vanth w sezonie drugim?

Jakby Afternacht samo tego nie robiło

Re: Cobb Vanth w sezonie drugim?

Mimo, że pałam niesłabnącym obrzydzeniem do Wendiga i jego twórczości, to dla ciągłości narracji fajnie by było, gdyby to była prawda.
A jeszcze lepiej, gdyby prawdziwy Boba jakoś kreatywnie go zastrzelił w serialu - doceniłbym taki symbolizm.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

W świecie komiksowym Gwiezdnych Wojen ostatnio dzieje się niemało, oj niemało! Chodzi o wprowadzenie wątku Dengara i ,,najsłynniejszego królika w Galaktyce", Jaxxona. A jaki to ma związek z "The Mandalorian"? Spieszę z wyjaśnieniem:

Dengar, biocybernetyczny, zmodyfikowany ludzki zabójca, najemnik i doskonały specjalista w swoim fachu, został przedstawiony dość dobrze, jak na "Legendy" przystało. A miało to miejsce w jednym z opowiadań należących do zbioru "Opowieści Łowców Nagród" pod redakcją Kevina J. Andersona. Mało tego, takie ,,Legendarium" Dengara to jedno. Jednak ewentualna obecność Łowcy Nagród, który w swym życiu zawarł jako taki sojusz z Bobem Fettem (w pewnym momencie jego życia, praktycznie ocalił Fetta od skutków jego obecności w paszczy Sarlacca - jeśli to ocalenie tudzież zdarzenie jest uważane w choć najmniejszy sposób za kanoniczne) i próbował dobrać się za skórę Hanowi Solo, w drugim czy trzecim sezonie "The Mandalorian", który ,,polowałby" na przestrzeni odpowiedniej ilości odcinków serii na Jaxxona, to drugie! I to chciałbym w najbliższej przyszłości ujrzeć, na małym ekranie, najlepiej przy tym już odpowiednio rozbudowanym serialu, jakim jest "The Mandalorian".

Ach, fanowskie wymoczkowate marzenia ściętej głowy...

NO trailer

today, folks. Jeśli wierzyć Grace Randolph ... będzie jutro :

- https://twitter.com/GraceRandolph/status/1296190749063753732

... sprawdzić kiedy grają Lakers`i

Re: NO trailer

Grace Randolph dwa lata temu mówiła, że Bob Iger po cichu odsunął JE Kathleen Kennedy z kierowania Lucasfilmem i że nikt teraz nie chce nadzorować Gwiezdnych wojen.

Przypominam, że chwilę później jednak Mysza przedłużyła naszej Kasi umowę do 2021 roku

Re: NO trailer

Damn it ! . Poczekam więc, aż Mike Zeroh oficjalnie potwierdzi, kiedy będzie trailer

Re: NO trailer

Szacunek za wybór najbardziej wiarygodnego źródła

Re: NO trailer

Zyskał u mnie szacuneczek, bo swego czasu dużo - a przede wszystkim ciekawie, mówił o Keri . Rozumiesz więc

Re: NO trailer

A jak Keri, to wszystko jasne

Re: NO trailer

ostatnio chyba Doomcock bardziej w modzie

Re: NO trailer

3 dni temu mówili, że będzie przedwczoraj

Re: NO trailer

Kessel Run zwala winę na jakieś sprawy marketingowe... Ja bym na razie do wszystkiego podchodziła z dużą dozą ostrożności.

Choć najwyższy czas na cokolwiek.

Re: NO trailer

Cóż Korona wiele rzeczy zmieniła, a marketing w LF leży i kwiczy, ostatni dobry marketing to mieli rebelianci, gdzie przez cały rok dostawalismy jakieś rzeczy zza kuli, prezentacje postaci itd.

Re: NO trailer

Znowu, żeby się czegoś dowiedzieć o nowej produkcji Disneya, trzeba będzie iść do Burger Kinga

Re: NO trailer

?

Re: NO trailer

Przed TROS, najważniejsze spoilery z filmu, o tym że będzie Senat i będzie miał wnuczkę, były w Burger Kingu jako nazwy dań w menu.

Re: NO trailer

Tną w uja. Jakby to była jakaś wielka tajemnica. xD

Re: NO trailer part 2

tup, tup, tup ... https://twitter.com/GraceRandolph/status/1296515967644729344, and scroll down :

- UPDATE I’m hearing Mando trailer might be delayed - will keep you posted

.... https://youtu.be/uCGD9dT12C0?t=47

ale - https://twitter.com/SWTheory66/status/1296644362399490048 - you`re our only hope !

to KIEDY i o której naszego czasu GRAJĄ LAKER`SI, wie ktoś coś ?

Re: NO trailer part 2

2:30 w nocy. Akurat mecze Lakers z Portland w miarę śledzę (powtorki).

Re: NO trailer part 2

Dzięki !

Re: NO trailer part 2

Czyli 20:30, dzięki

Re: NO trailer part 2

Gratulacje dla wczorajszego zwycięzcy meczu ... whatever , a w temacie trailerka, wszyscy nucimy sobie rześko : https://youtu.be/S-H-Bs4PP-E?t=9

This is the way

premiera

30 października

Re: premiera

I pokazali plakat. Szaleństwo, nie ma co!

Re: premiera

przecież nie napisałem łał, supcio

(zwłaszcza że nie oglądam, bo nie ma w PL)

Re: premiera

No i nie czepiam się Ciebie, tylko tych idiotów z Disney`a. xD

Premiera

Re: Premiera

No, do końca października jeszcze trochę czasu jest, to zdążą z trailerem, bez obaw.

Re: Premiera

To jest wszystko na głowie postawione. Nawet goście z SWNN, wydawałoby się, że mądrzy ludzie , aż skontaktowali się z Disneyem.
Bo tak, na zdrowy rozum, przy tak wyczekiwanym newsie, powinien być i trailer, right ?. A tu cisza ...
Ale, oficjalny tłit zaczyna się od "This is the day", więc ... czy może to coś jeszcze oznaczać ?, znaczy, że może jakaś zajaweczka zajawki trailera dzisiaj ? ... nope
Ludki z Disneya mówią, że nic nie wiedzą :

- "We reached out to Disney to clarify whether or not “this is the day” was intended to hint at the possibility of something more coming today (i.e. a trailer). We were simply told that they didn’t anticipate anything else today which, while vague on the matter, does did seem to indicate that there’s nothing to see here beyond the release date."

Re: premiera

I tak nie oglądniesz, smyku XD

Timothy Olyphant

Pojawił się artykuł na ew.com. Potwierdzili powrót początek spoilera Rosario jako Ahsoki, Sackhoff jako Bo-Katan, Temeury i między innymi Olyphanta bez podania roli. Wiem, że robię tak od 2015 roku, ale tym razem serio pasuje mi on idealnie pod Thrawna I obecność Ahsoki też pasuje idealnie. koniec spoilera

Re: Timothy Olyphant

Przecież on zagra typa co zabrał zbroję dla Fetta.

Re: Timothy Olyphant

A rzeczywiście coś było. Ten początek spoilera Cobb Vanth koniec spoilera czy jakoś tak.

Re: Timothy Olyphant

- przelinkowuję do https://www.starwarsnewsnet.com/2020/09/new-photos-from-the-mandalorian-give-first-look-at-season-2.html

Gina mówi, że część jest z tych plotek (obsada) jest prawdą, część nie

No dobra, skoro wrzucili też zdjęcia, znaczy, że trailer w ten łikend ?

Re: Timothy Olyphant

Nie no na Thrawna to idealnie pasuje Lars Michelsen, nie ma co kombinować

Hajp !

"he new season is about introducing a larger story in the world. The stories become less isolated, yet each episode has its own flavor, and hopefully we’re bringing a lot more scope to the show"

Tako rzecze Favreu, w tym dzisiejszym ekslusivie z "EW" ...
Kurde, nie wiem jak tam u Was, ale u mnie podjarka jest prawie level maks
Kiedy wrzucą ten trailer ? ... noo, jak wrzucą , bo w końcu muszą. Ale jak już zacznie się ten serialowy drugi sezon, to naprawdę będzie co na forum rozkminiać

Re: Hajp !

Najśmieszniejsze będzie to, jak w tym trailerze nic nie pokażą. xD

Za czasów Lucasa pokazaliby Fetta, Ahsokę, Bo-Katan itp. A tak, pewnie będzie sam Mando z dzieciakiem.

Re: Hajp !

No, dokładnie! Tak jak pokazali Yodę w trailerze do TESB i Imperatora w trailerze do RotJ!

A nie, czekaj

Re: Hajp !

Szczerze to nie pokazali (znaczy nam w PRL) żadnych trailerów, fotosów itp., za to w jednym z programów w TV dali cała - przed premierą- bitwę o Hoth (z eksplozją SD2 w bonusie), a "Świat Młodych " rzucił informacją "jak się domyślacie, Leia jest siostrą Luka"

spojlery w zajawkach

A przed TPM pokazali scenę włączania drugiego ostrza przez Maula, chociaż z konstrukcji filmu pasowałoby, żeby to było zaskoczenie dla widza >_<

Re: spojlery w zajawkach

E tam, to akurat nie było jakimś mega spoilerem. Raczej ukryłbym tego Maula

Re: spojlery w zajawkach

Ta zaskoczenie, zwłaszcza przy zabawkach z nim

Re: spojlery w zajawkach

U nas tego było mniej, ale Maul z takim mieczem był na plakatach promujących, pamiętam jak całe Helsinki były nim wyklejone. Zabawne wydaje się dziś, że inną postacią ostro promowaną na plakatach był JJ

Re: spojlery w zajawkach

Właśnie to jest śmieszne, że wszędzie był, a powinno to zaskoczyć widza

Trailer już wleciał

ale pokazuje mi "Film niedostępny
Przesyłający nie udostępnił tego filmu."

https://www.youtube.com/watch?v=eW7Twd85m2g

?

Re: Trailer już wleciał

ok działa już

Re: Trailer już wleciał

Fajny. Będą walczyć z Rebelia czyli z Republiką czyli Łukiem. Zobaczymy.

Re: Trailer już wleciał

Wizualnie ładnie, efekty specjalne również oraz znane rasy się pojawiają tylko nie ma żadnej z zapowiedzianych "znanych postaci"

Re: Trailer już wleciał

Plus, że znów stare rasy.

Minus - nie pokazali absolutnie nic ciekawego. Jakaś kpina to jest.

Re: Trailer już wleciał

Mała wie, kiedy będzie rozróba, i wie że dzieci nie powinny tego oglądać

Re: Trailer już wleciał

Mało pokazali, ale wygląda dobrze. Bardzo dobrze.

Niestety widać już też, że niektóre ujęcia idących przed siebie bohaterów znów będą przeciągane i że The Volume będzie dalej nadużywane.

Ale będzie dobrze.

Re: Trailer już wleciał

Wszyscy gadali, że trailera nie ma bo Ahsoka. I gdzie tu niby Smark? Chyba nigdzie!

Re: Trailer już wleciał

Ładniutko! #StareRasy pełną gębą!

Zwróćcie uwagę na muzyczkę na planszy "Lucasfilm"... czyżby Goransson zrobił collabo z The HU? ;o Nie jest to wcale takie nieprawdopodobne, skoro już nagrywali do Jedi: Fallen Order. Wolałbym Vode An, ale tak też jest spoko. ;]

Re: Trailer już wleciał

No też mi się skojarzyło z The HU

Re: Trailer już wleciał

Mi te interwały w drugiej części zwiastuna BARDZO przypominają finałowy trailer IT 2.

This is the way !

O jeezzziuuu jakie to jest dobre !, kurde, prawdziwe Star Warsy nareszcie wróciły , no i :

THIS !!! - "The songs of eon pasts, tell of battles between Mandalore th Great, and an order of sorcerers called Jedi", JEJK !, roz#%!@ło mi podjarometr !
I wiecie co ? ... SUPER, ŻE NIE POKAZALI AŚKI ! , będzie co rozkminiać - this is the way !

Re: This is the way !

A ta istota w kapturze w 0:49 to nie Ashoka?

Re: This is the way !

Z twarzy podobna zupełnie do nikogo

Re: This is the way !

Sasha Banks, czyli teoretycznie Sabinka (niepotwierdzona)

Re: This is the way !

Re: This is the way !

Re: This is the way !

Tak, ta sama

Re: This is the way !

WWE to te walki na skrypcie? Mam wrażenie, jakbym oglądał jakiegoś fabularyzowanego tekkena ...

Re: Trailer już wleciał

BOMBELEK SIĘ SCHOWAŁ BIEDNY BOMBELEK WYSTRASZYŁ SIĘ PROSZĘ SIĘ NIE BIĆ PRZY DZIECKUUU

Re: Trailer już wleciał

Może nie tyle wystraszył, ile mała nie lubi jak jej do wózeczka wpadają wybite ząbki czy odcięte kończyny

Re: Trailer już wleciał

jeju znowu caly sezon z tym gunwiakiem xD

The race of enemy sorcceres

Jedno mnie zastanawia, rozumiem że w czasie wojen klonów Mando był dzieckiem, ale że nigdy mu nikt nie powiedział o Jedi? Jest to dziwne biorąc pod uwagę rolę jaką odegrali w historii mandalorian, tej dawnej i tej całkiem świeżej.

Co o tym sądzicie?

Re: The race of enemy sorcceres

Myślę że słyszał o nich historie, tylko w tych opowiadaniach nie koniecznie padała nazwa Jedi, a co do zwiastuna to całkiem całkiem.
Efekty na wysokim poziomie, trochę mroczniejszy klimacik, jest na co czekać i dobrze że nie pokazali od razu zapowiedzianych wcześniej postaci.
Tu Mando ma być na pierwszym planie. Tylko błagam niech te odcinki będą co najmniej po 40 min!

Re: The race of enemy sorcceres

- dobrze że nie pokazali od razu zapowiedzianych wcześniej postaci

Nikt ich nigdy nie zapowiedział i nie zdziwiłbym się, gdyby z całej gromadki pokazał się ewentualnie Ahsoka pod koniec.

Re: The race of enemy sorcceres

Jedi było 10 tyś na całą galaktyke w okresie wojen klonów. Więc spotkanie Jedi graniczyło z cudem i dla wielu biedniejszych regionów galaktyki rzeczywiście mogli być mitem, a potem mando może nie koniecznie jako zamknięte środowisko mu o tym opowiadali

Re: The race of enemy sorcceres

A ja się nie zgadzam, "Jedi to mit", "nikt o nich nie słyszał" to wymysł z nowego kanonu, który naprawdę nie ma sensu.

Mando jako środowisko ceniące sobie tradycję, historię i kulturę mieliby mu nie opowiadać o wojnie z Jedi? Nie kupuję tego.

Re: The race of enemy sorcceres

Jedi trześli cała galaktyką więc jak nie słyszeli o nich ludzie? Musieli regularnie być wspominani w rezimowej TV.

Re: The race of enemy sorcceres

dokładnie, do tego jeszcze przecież Anakin Skywalker był promowany jako bohater republiki, toż w Holonecie to musiałby być w każdych wiadomościach, a to tylko jeden z parunastu tysięcy którzy braki udział w wojnie.

Re: The race of enemy sorcceres

Mieszkasz w jakiejś wiosce na zadupiu wszechświata (jak Din) to nawet nie wiesz co to jet prąd, a potrm Palpek zabronił wspominać o Jedi i tak to zostało.

Re: The race of enemy sorcceres

Weź
To zaawansowana cywilizacja jest

Re: The race of enemy sorcceres

Ta wioska gdzie mały Din chronił się w piwnicy niw wyglądała na jakiś hajtech.

Re: The race of enemy sorcceres

Tylko, że później Din został wzięty przez Straż Śmierci, którzy dobrze się poznali z Jedi w czasie wojny

Re: The race of enemy sorcceres

W sumie ich spotkania z Jedi (Obi, Asia chyba tylko, tak naprawdę) były takie, że całkiem zrozumiała byłaby polityka "mądrzej nie wspominać o tym"

Re: The race of enemy sorcceres

Tak z tym że Mando mu nie powiedzieli to problem, bo własnie Jedi to część ich historii. Bo co innego uważać za mit a co innego nie słyszeć.

Że jeszcze jako dziecko nie słyszał w tej swojej wiosce to do uwierzenia.
Pamiętam jak w starym kanonie był fajny komiks jak Imperium wymazywało ślady po Jedi, jeszcze tak żeby to działanie mieszkańcy odebrali jako plus.

Re: The race of enemy sorcceres

Z tym że z KOTOR-a "WAR" wynika, że Mando to nie miejsce czy rasa, tylko raczej jednocząca idea - nie każdy - poza głowami klanów czy osobami mającymi ważną funkcję - musiał studiować ich historię w detalach. Wszak wojnę toczyli ze Starą Republiką i "Revan-żystami", nie był to konflikt "Mando vs. Jedi". Stąd akurat mi nie przeszkadza że Kovalessa zna tradycje (bo musi z racji wykonywanego zawodu) i przekazy w szczegółach, a Din - przygarnięty z zapadłej wioski - nie ma o tym specjalnie pojęcia. Bo w czasach wojny są ważniejsze rzeczy niż opowieści o "gwiezdnych czarodziejach"

Re: The race of enemy sorcceres

Popieram, popieram, popieram! To jest akurat straszna głupota wymazywać pamięć o Jedi na przestrzenia ilu? 30 lat? Zwłaszcza że w kulturze Mando niechęc do Jedi przkazywana była z pokolenia na pokolenie.

Re: The race of enemy sorcceres

Tylko, że Mando był w Straży Śmieci, a ci mieli bezpośredni kontakt z jedi

Re: The race of enemy sorcceres

W starym kanonie było tak, że wielu nie wierzyło w ich istnienie albo postrzegali jako religijną sektę

Re: The race of enemy sorcceres

A mało to się teraz słyszy: "znasz kogoś zarażonego wirusem? Bo ja nie, a to znaczy, że wirusa nie ma", także ten

Re: The race of enemy sorcceres

Tak mi się przypomniało - ciekawe, że dyskusja o tym dialogu pojawiła się dopiero teraz, bo to przecież nie jest żaden nowy tekst, tylko fragmenty rozmowy Mando i The Armorer z 8 odcinka pierwszego sezonu.

Właściwe z kontekstu tej rozmowy wcale nie wynika, że Mando nie słyszał o Jedi. On pyta konkretnie o telekinezę, a ona odpowiada mu, że Jedi ze starych legend mieli taką moc. Też nie jestem fanem idei, że ludzie nie czają co to Jedi (szczególnie tacy, którzy żyli podczas Wojen Klonów), ale Moc? Już w ANH było to bardzo wyraźnie podkreślane, że mało kto wie o takich rzeczach.

Mon Cala?

Czy nie wydaje się Wam, że na tej wodnej planecie coś dużo Quarrenów? Albo to Mon Cala, albo będzie jak z Jawami w pierwszym sezonie - różne klany rozleciały się po galaktyce po planetach podobnych do Tatooine.

Re: Mon Cala?

Są tam zarówno Quarreni, jak i Mon Calamari, więc to albo Mon Cala, albo jakaś kolonia.
Swoją drogą już w pierwszym sezonie było sporo poszlak wskazujących na to, że większość akcji dzieje się w pobliżu planety Mon Cala, pisałem o tym tutaj:
https://star-wars.pl/Forum/Temat/23743#765448

Re: Mon Cala?

Ja myślałem że to wszystko były nic nie znaczące easter eggi. Myślisz że aż tak by to przemyśleli, po sequelach które poza głównymi bohaterami nie miały właściwie nic wspólnego z resztą uniwersum? Może i tak.

A swoją drogą po wielu seansach nowego trailera zobaczyłem sobie zwiastun pierwszego sezonu i widać bardzo wyraźnie, że dużo więcej kasy dostali tym razem. Może Mandalorian rzeczywiście będzie miał tą filmową jakość, którą obiecywała prezes Kennedy.

Re: Mon Cala?

Zważywszy na to, że w tle, poza Quarrenami, kręcą się także Kalamarianie, chyba można wysnuć przypuszczenie, że to Mon Cala.

A sam teaser jest jak najbardziej zachęcający.

Re: Mon Cala?

Mam nową teorię: a może to wspomniany w pierwszym sezonie Karnac?

Re: Mon Cala?

Uu, też może być - no i oryginalnie miał tam lecieć po jakiegoś Mon Calamari, więc nawet pasuje, ze to kolonia.

Sabine

Jeśli mi się uda obrobić ze szkołą, to wrzucę zdjątka jak zawsze . Mocno podkreślam "jeśli".

Natomiast tę laskę w kapturze gra Shasha Banks, jak myślicie, kto to? Bo padły głosy, że Sabine.

Re: Sabine

Widziałem bardzo fajną teorię, że to agentka Gideona, która ma udawać Jedi, by porwać Dziecko.

Re: Sabine

A czy było wyjaśnione w pierwszym sezonie (pamięć ma ulotna jest), kim była ta postać tropiąca nasze Djarina ? ... Zdaje się, w końcówce piątego odcinka, teorie były że to sam Boba

Re: Sabine

edit. naszego Mando.

Re: Sabine

Nie było wyjaśnione, ja wciąż wierzę, że to Fett.

Re: Sabine

Nie śledzę plotek, więc zapytam: Fett ma się pojawić w drugim sezonie?

Re: Sabine

Niby ma się pojawić Morrison, ale nie wiadomo czy gra Bobę, Rexa czy może jakiegoś innego klona

Re: Sabine

ShaakTi1138 napisała:
tę laskę w kapturze gra Shasha Banks, jak myślicie, kto to? Bo padły głosy, że Sabine.
-----------------------

Nie znam się na wrestlingu, ale z tego co widzę Sasha Banks jest znana m.in. ze swoich farbowanych na różne jaskrawe kolory włosów.

Przypadeg?!

Re: Sabine

Według jednego z użytkowników reddita to jest Verla (pojawiała się w komiksach z serii Star Wars), a oceaniczna planeta to Serelia
https://www.reddit.com/r/TheMandalorianTV/comments/itevj4/similarities_between_star_wars_2020_5_and_the/

Chyba bardziej to kupuję niż wersję z Sabine. Jakoś ta postać z trailera mi nie pasuje do Sabine: peleryna z kapturem, czarne włosy (nieco dłuższe niż miała kiedykolwiek w Rebels), brak zbroi i co by robiła na takiej planecie?
Tutaj nieco rozjaśniona fotka: https://pbs.twimg.com/media/Eh-cxbxWoAUCcH8?format=jpg&name=medium

Re: Sabine

Hm... Staram się, ale dosłownie nic nie pasuje w tej teorii. Sasha Banks ma 28 lat. Verla w czasie, gdy dzieje się Mando, musiałaby mieć co najmniej 45. Verla ma bardzo jasną karnację i niebieskie oczy, a Sasha Banks ciemną karnację i brązowe oczy. Nie no kurde, nie ma co się zastanawiać nawet, to bzdura.

Brd napisał:
postać z trailera mi nie pasuje do Sabine: peleryna z kapturem, czarne włosy (nieco dłuższe niż miała kiedykolwiek w Rebels), brak zbroi i co by robiła na takiej planecie?
-----------------------

Przypomnij sobie odcinek "The Antilles Extraction". Może jest tam incognito na prośbę Aśki w celu wybadania bombelka. ;o

A może to po prostu zupełnie inna postać, ale na pewno nie Verla.

Re: Sabine

Bo tak naprawdę, to NIGDZIE nie zostało potwierdzone że w serialu będzie Asia czy Sabinka.

Re: Sabine

Oczywiście masz rację. Ale wiesz... "I want to believe!"

Re: Sabine

Ja też, i to bardzo

Re: Sabine

Też o tym pomyślałem, ale Verla teraz jest rozwijana w komiksach, a wątpię by wewnętrzna komunikacją w potężnym Lucasfilmie tak się poprawiła, że odważaliby się na takie realne crossovery.

Mando 2

Bez szału, nic co jakoś niesamowicie zachęciłoby do oglądania. Co nie znaczy, że nie będzie dobrze, bo pewnie będzie - tak jak w 1. sezonie. Trailer sugeruje, że poziom zostanie zachowany i... no właśnie, tylko zachowany. Nie spodziewam się ani niczego in plus, ani in minus. Z radością obejrzę, czekając przy okazji na jakiś serial SW, który naprawdę zachwyci świat (i wiem, że się nie doczekam).

Ploty, ploteczki

Podobno w drugim sezonie będzie więcej scen poświęconych innym postaciom - ale to już wiadomo z zapowiedzi Filoniego i Favreau, którym marzy się wielowątkowa historia w stylu "Gry o Tron".

Pedro Pascal chciał więcej grać bez zbroi i co najważniejsze - bez hełmu i mocno skarżył się Disney - Lucasfilm kazało mu kulturalnie iść do domu - Ahsoka ma udobruchać fanów, zwłaszcza w drugiej połowie sezonu, gdzie to inni bohaterowie mają grać pierwsze skrzypce.

Osobiście oglądałem te plotki tu, jest tego więcej:
https://www.youtube.com/watch?v=jf0GPX0bM_s&ab_channel=ThorSkywalker

Lubię jego kanał, obok Coreys Datapad i EchhartsLadder to moi ulubieni sw`yotuberzy, ale do jutra pewnie każdy kanał będzie roztrząsał te plotki. Może być w nich sporo prawdy, podobno źródło jest sprawdzone i bardziej wiarygodne niż mój ulubiony "spiskowiec" Overlord DVD.


Nie mam nic przeciwko uczynienia z tego serialu czegoś większego - pierwszy kameralny sezon miał swój urok westernu, ale nadanie całości jakiejś sensownej linii fabularnej i bohaterów pierwszoplanowych byłoby ciekawe. Chciałbym rozbudowanej historii, która przyćmi trylogie i spin-offy bo zwyczajnie będzie miała jako serial taką możliwość. A Mando może grać inny aktor, Pedro Pascal i tak w zbroi nagrywał jakieś 10% zdjęć, reszta to robota kaskaderów. Dla mnie mógłby już nigdy w serialu nie ściągać hełmu, ale rozumiem też interes aktora.

Re: Ploty, ploteczki

Ponoć w drugim sezonie nie ściąga hełmu ani razu.

W oczekiwaniu

na premierę pierwszego odcinka, jeden z fanów przekształcił Rosario Dawson w Ahsokę Tano.

https://youtu.be/E-3xrT9i__k?t=45

Mando 2 - trailer

Dobry zwiastun, bez fajerwerków. Mam nadzieję, że opowieść o dawnych czasach Mandalorian i ich konfliktów z Jedi, będzie rozwinięta i nie poprzestaną wyłącznie na "zajawce". Tego bym najbardziej oczekiwał po drugim sezonie. Oczywiście, jestem również ciekaw wątku głównego, gdzie losy Mando i Baby Yody chyba już nie ulegną rozerwaniu do końca tego serialu.

Ahsoka

Nie wiem na ile to może być powiązane z Mando, ale jest wyciek opakowania z Ahsoką która ma twarz Rosario

https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/iztx50/an_upcoming_hasbro_product_based_on_ahsokas/

Re: Ahsoka

Niby podobna

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://cosmicbook.news/star-wars-merch-rosario-dawson-ahsoka-tano%3Famp&ved=2ahUKEwij0o2M0o_sAhUHl3IEHVlqANQQyM8BMAJ6BAgGEA4&usg=AOvVaw1heK-tA4rWCSbDn_mpUmoP&cf=1

tylko że to zupełnie inny okres. Z drugiej strony, faktycznie powinni wszystko dostosować teraz do Asi "live action".

Już niedługo się przekonamy.

Nb. zabawne jest, że tu trzymają tajemnicę (widać
można) a "wnuczki Senatu" nie potrafili...

Re: Ahsoka

Nie chcę, nie chcę, nie chcę, nie chcę, nie chcę!

Proszę, nie.

Re: Ahsoka

Nope, zbyt trójkątna szczęka.

Kolejne plakaty

Re: Kolejne plakaty

A GDZIE Aśka ?

tutaj :P

Re: tutaj :P

A, no tak . Doskonale. Jak rozumiem, preorderek już złożony ? ... tylko jak to w domu wytłumaczyć ?

Re: tutaj :P

Ten ostatni punkt jest najgorszy Na szczęście zawsze są ekstra "obrywy" za jakieś patenty i temu podobne

Spot

Re: Spot

Baby Yoda to świetny krok marketingowy. Wśród widzów, którzy nie zagłębiają się w pozostałe Gwiezdne Wojny o Małym mówi się najwięcej. Ciekawi mnie, czy w Disneyu postawią wszystko na tę postać i zdecydują się nakręcić mniej sezonów, ale Dziecko zostanie w rękach Mando, czy podążą jakimś outlinem, który powstał zanim okazało się, że Mały kradnie show. W Disneyu na pewno mają świadomość, że oglądalność spadnie, jeśli postanowią z niego zrezygnować, nic z tym nie robiąc.

Re: Spot

prędzej spadnie, jeśli nadal cała fabuła będzie skupiona wokół niego xD

Nowy trailer w poniedziałek

Wg poniższego spotu ma być podczas Football Night.

https://twitter.com/JacobsQuest/status/1317259982824493056

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Rok temu Special Look to była pierwsza scena i 20 sekundowy spot. Tak mało na razie pokazali, że teraz chciałbym coś więcej.

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Jak pokażą Aśkę, to rozwalą podjarometry na finiszu tej bieda-kampanii-marketingowej-drugiego-sezonu

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Noo niee, powraca ta kosmiczna ryba z pierwszego odcinka. Nie wiem, jak wam, ale mi bardzo nie podoba się, że robią z niego ważną postać lub cofają rachunek Mando.

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Akurat ryba pewnie zna kogoś kto doprowadzi ich gdzieś tam.

Po drugim zwiastunie cały czas mam wrażenie, że pokazują fragmenty z dwóch odcinków - te same scenerie i zakazane mordy Ale to dobrze, niech serial zrobi mi jak największą niespodziankę.

Chciałbym tylko w drugim sezonie ujrzeć jakąś metropolię, a nie kolejną peryferyjną wieś/miasteczko/pustynię.

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Nawet jeśli, to pojawi sie tylko w tej scenie ze zwiastuna

Re: Nowy trailer w poniedziałek

To wszystko? Jestem lekko zawiedziony

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Ha!. A zdziwiłbym się, gdyby jednak pokazali
To by oznaczało, że mają tam kogoś, kto zaczął w końcu ogarniać ten cały disneyowy b*rdel. Ale nie, jest tak jak było, albo ... jak każe obyczaj

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Ten obyczaj zapoczątkowany "marketingiem" do "Solo"? Tak, dokładnie takie same mam odczucia

Niczego się nie nauczyli od Lucasa, który pokazał podwójny miecz Maula w trailerze TPM.

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Nie pokażą czegoś, czego nie będzie

Re: Nowy trailer w poniedziałek

Ale będzie ryk i płacz, gdy okaże się, że Rosario Dawson gra łowczynię nagród. Mam flashbacki Zorii Bliss. ^^

Re: Nowy trailer w poniedziałek

wiesz... jedno z drugim nie musi się wykluczać...

Re: Nowy trailer w poniedziałek

łowca nagród będzie i ponoć będzie to Bobik. A skoro Sabinka też ma być i ponoć nawet była w trailerze , to byłoby ciekawie, gdyby tę legendarną nienawiść Fettów do Vizsla przedstawiono w serialu.

Breakdown traileru

https://youtu.be/pFxCTT0El54

Zbreakdawnowalem trailer na YT, chetnie przygarne jakikolwiek feedback.

Co dalej?

Dzisiejszy odcinek wreszcie wyznaczył sezonowi kierunek i wydaje mi się, że nadszedł już czas, by patrząc na to, co wiemy, pomyśleć, co czeka nas w dalszej części drugiego sezonu.

W przyszłym tygodniu wracamy na Nevarro, to już niemal potwierdzone. Pozostaje jednak pytanie: dlaczego? Przecież Din wie już, gdzie ma zabrać Dziecko. Odpowiedzią może być statek, który jest w bardzo złym stanie i myślę, że Mandalorianin może nie chcieć zaczynać kolejnej przygody bez rozwiązania tego problemu.

I tu dochodzimy do mojej pierwszej teorii. Bohaterowie napadną na imperialną bazę, by ukraść myśliwce TIE.

Spójrzcie na to ujęcie.
https://i.pinimg.com/originals/2d/47/af/2d47af3dbf127c03da0a8956597292ab.jpg
Cztery statki. Din, Cara, Greef i Mythrol, który pewnie nawinie się gdzieś po drodze.

Druga sprawa - jest duża szansa na to, że tym razem dostaniemy mid-season trailer. Wszystkie dotychczasowe zwiastuny kończą się na czwartym odcinku, dokładnie w połowie sezonu. Zrozumiałe jest, że chcieli ukryć najważniejsze tajemnice, ale dziwne, że nie pokazali nic: lokacji, kosmitów, statków itd. z drugiej części sezonu.

I trzecia kwestia - co po Ahsoce? W drugiej połowie sezonu i w sezonie trzecim?

Mandalore. Nie bez powodu Bo-Katan dziś wspominała, że będą chcieli odzyskać Mandalore. Zresztą takie były też pierwsze plotki o serialu.
https://star-wars.pl/News/23302,Kolejne_plotki_o_serialu_aktorskim.html
Będziemy mieli większą drużynę bohaterów. Din, Dziecko, Cara, Greef, Bo-Katan, Cobb Vanth, Ahsoka - może być takie zgromadzenie, jak w poprzednim sezonie. Może jeszcze za szybko, by uderzyć na Sundari, ale na imperialny krążownik już się da, tym bardziej że teraz mają Gozanti. Na koniec sezonu odzyskają Mroczny Miecz, a w kolejnym będą jednoczyć Mandalorian.

Takie luźne myśli. Warto zapisać, może część się potwierdzi

Re: Co dalej?

Względnie tu mieliśmy tylko "zajawkę" wątku Mandalory, a ciąg dalszy zobaczymy w serialu o Bo-Katan (jeśli plotka okaże się prawdą)

Re: Co dalej?

Źródło tej plotki pozostawia wiele do życzenia

Myślę też, że tak efektowne rzeczy będą woleli pokazać w swojej flagowej produkcji.

Re: Co dalej?

Pytanie co za parę lat będzie flagową produkcją

Re: Co dalej?

Auć nie. Jeszcze Vadera brakuje.

Re: Co dalej?

Powodów do powrotu na Nevarro jest sporo. Tak jak mówisz - statek. Być może Mando będzie chciał pogadać ze zbrojmistrzynią o tym, czego się dowiedział. Może nie ufa Jedi i przyleciał po wsparcie, a może zostanie wezwany przez ekipę do pomocy.

The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Tak się zastanawiam, czy Fett w ogóle będzie jeszcze w tym sezonie. Zostały cztery odcinki. Najbliższy o Ahsoce, więc mamy trzy. Dwa ostatnie pewnie tak jak w pierwszym sezonie będą powiązane z Imperium i Gideonem. Zostaje więc jeden odcinek. Plus też Biehna jeszcze gdzieś trzeba wcisnąć. Jeśli teasowali postać którą pokażą znów dopiero za rok, no to jest jakaś kpina.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Odcinek Ricka Famuyiwy może być jak rok temu zupełnie osobny, skoro sam nawet napisał scemariusz. Może pojawią się gangsterzy z poprzedniego sezonu, a wraz z nimi ten nowy aktor?

Na Tatooine też możemy wrócić. Gina Carano kręciła scenę z Ming-Na Wen. Może da się to jakoś połączyć z Bobą. Wątek Gideona właściwie mógłby zakończyć się w przyszłym odcinku, a finał bliższy byłby wtedy początkowi sezonu.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Jak dla mnie, niech robią kolejne sezony.
Boba może być i w piątym, fajn baj mi

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Jeśli wrócą jeszcze na Tatooine to imo zobaczymy Bobe. Jeśli nie to nie. Nie bardzo wyobrazam sobie skąd Boba i dlaczego mialby się pojawić na Corvusie czy jeszcze jakiejś innej planecie.

Ta scena z Bobą była ultra krótka. Moja żona na 100% nie zczailaby, że to Boba, gdyby nie moja uwaga. Taki też moim zdaniem był cel tej sceny. Fani mieli zczaić, ogarnąć że Boba żyje i tyle. To miało otworzyć furtkę temu, żeby komiksy miały z czego żyć i może rzeczywiście, żeby zrobić miniserial o Bobie. Ale najpierw spodziewałbym się komiksu o Bobie postROTJ.

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Patrząc na reakcje w Internecie to wiele osób nie skojarzyło kto to jest w tym mój brat.
Zresztą mają robić miniserial o Bobie Feccie i stawiam dyche że będzie opowiadał o tym jak wylazł z Sarlacca i żył na tatooine plus pewnie będą jakieś retrospekcje w nim jak łowcą i ewentualnie jeszcze z ojcem

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Stoi. Moim zdaniem nie wspomną słowem o Sarlaccu, albo wspomną niewiele. Żyje, to żyje i po co drążyć temat? Może w jakiejś książce lub komiksie wyjaśnią jak przeżył i cześć

Re: The Mandalorian 2x00, czyli spoilerowo o sezonie drugim

Oho, nawet daliście odliczanie do następnego odcinka Mando Nie dziwię się Nie pamiętam, żeby kiedyś było tu odliczanie do jakiegoś środkowego odcinka serialu. No, ależ jestem podjarany po ostatnich dwóch odcinkach, jak nigdy. Tylko, że odliczanie powinno być do dziewiątej rano czasu polskiego, a nie do północy

W oczekiwaniu na wiadomo kogo

https://youtu.be/1BGVcLRPh7M Moze kogos zainteresowac przed kolejnym odcinkiem.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.