Forum

Resistance 2x16 - No Place Safe

Okazuje się, że w niedziele będą 2 odcinki: "The New Home" i ten.

Fabuła:

Kaz decyduje się dołączyć oficjalnie do Poe Damerona i Ruchu Oporu, ale okazuje się, że Najwyższy Porządek zlokalizował Kolosa.Przypomnienie:

Zabrania się umieszczania jakichkolwiek linków mogących prowadzić do nielegalnych kopii serialu Resistance. Dopuszczalne są tylko przekierowania do oficjalnej strony SW lub Disney XD.
Źle widziane jest również spamowanie na temat podpisów czy innych rzeczy nie mających nic wspólnego z danym odcinkiem.
Oczywistym jest, że każdy fan chce obejrzeć Resistance. I jak chce, to znajdzie sposób. Sam lub na privie. NIE na forum i w komentarzach do newsów.

Hm

Mogło być. Trochę wzruszenia na początku, postrzelali, polatali no i pewnie pojawi się Ren, jak go już wspomnieli, bo raczej nie Phasmy się boją

Re: Hm

Phasma już w tym czasie zdedowała .

Spoczko, choć chyba tamten bardziej mi się podobał.

+ Kazek dojrzał! Nie robił żadnych głupot. Cztery odcinki przed końcem serialu, rychło w czas.

+ Reakcje Kazkowego haremu na wieść, że odchodzi .

+/- Walka była spoko, choć trochę mało wykorzystano potencjał rybowatych.

+/- Mam trochę dość wątku Tam. Tak, wiemy, przejdzie z powrotem na jasną stronę. Bardzo byłabym zaskoczona, gdyby było inaczej.

+/- Wspomniana Batuu, szkoda tylko, że Kazek naprawdę nie opuścił Kolosa. Na tym etapie serialowi naprawdę przydałoby się otworzyć na większą galaktykę. Ale podobno ma być ten wątek podjęty w przyszłym tygodniu.

Re: Hm

Trochę się poposiłkuję oceną Shhak

+ Kazek kontynuuje dobrą fazę z poprzedniego odcinka .

+ Reakcje Kazkowego haremu na wieść, że odchodzi - złoto w czystej postaci. Ciekawe kiedy się dziewczynki pobiją o niego.

+/- Walka była spoko, choć jak zwykle do jednej bramki, i mam traumatyczne flashbacki z X-wingów

+ FO się ogarnął i w końcu odkrył że aby im Kolos nie uciekł, trzeba mu zniszczyć Hipernapęd

- Kolos i tak ucieka

+ Bardzo ładny design bombowca, szkoda że nie było go w TROS-ce

- Ale niesie tylko JEDNOM BOMBKE!!! To już stary X-wing miał kilka torped protonowych.

+ Wątek Tam. Było to co chciałem czyli walka Tam i Kazka. Z drugiej strony, dużo emocji to nie było. Awansowali ją i w sumie ocaliła niszczyciela FO. Więc może i jej powrót nie jest taki oczywisty. No i - trzecia do haremu?

- Ale przy tym że wybili im chyba wszystkie myśliwce, to spokojnie mogli ją awansować na szefa grupy lotniczej ISD

Czekam, aż Kyluś udusi Agentkę i Złotego Phasma, co widzieliśmy w zawiastunie drugiego sezonu.

Re: Hm

Neeku też zaliczam do haremu . Jezu, właśnie sobie wyobraziłam Kazudę w wersji mangowej z Neeku, Tam, Torrą i Synarą dookoła. Dzięki, mój mózgu.

A może Kyluś użyje ich do wytarcia podłogi?

Re: Hm

-właśnie sobie wyobraziłam Kazudę w wersji mangowej z Neeku, Tam, Torrą i Synarą dookoła. Dzięki, mój mózgu.

No to teraz będę to musiał odzobaczyc. Dzięki

Re: Hm

Ugh, wiedziałem, żeby nie czytać dziś forum, takie miałem przeczucie!

Re: Hm

Tak jeszcze mi się przypomniało...

Czy to nie aby w TROS powiedzieli, że NIE można włączać tarcz w atmosferze?

Bo jak nie można (Kolos to wszak ta sama technologia imperialna co ISD), to ta "jedna bompka" powinna wystarczyć do zniszczenia hipernapędu.


Good Job, story group.

Ale, na plus bardzo Malfoy. Z nieogarnietego buca sezonu I wyrósł na calkiem spoko kumpla Tam, troszczacego się o koleżankę. Trochę żal, że pewnie go ubiją w końcówce.

Re: Hm

Finster Vater napisał:
Czy to nie aby w TROS powiedzieli, że NIE można włączać tarcz w atmosferze?
-----------------------

W TROS oni tam wspominają o kilku różnych uwarunkowaniach: że te ISD wszystkie unoszą się bardzo blisko siebie, oraz że atmosfera Exeol jest turbo mega nieprzyjazna z burzami i wyładowaniami. Myślę, że to jeden (albo oba?) z tych czynników uniemożliwiał im włączenie tarcz, a nie sam fakt bycia w atmosferze... a przynajmniej tak to wytłumaczą jeśli by ich ktoś zapytał.

Re: Hm

-atmosfera Exeol jest turbo mega nieprzyjazna z burzami i wyładowaniami

Czyli jeszcze jeden powód, żeby tarcze jednak włączyć, a nie że przypadkowy piorun walnie w okręt i po ptokach. Wszak ochrona EMI/EMC jest w ISD prawie zerowa, już to wielokrotnie udowodnili.

Re: Resistance 2x16 - No Place Safe

Znowu fajny odcinek, choć poprzedni lepszy. Tu za to na plus walki powietrzne. Sporo rzeczy źle robią w Resistance, ale akurat walki statków robią świetnie. Lepiej niż Rebels i TCW. Nie jest to poziom finałowej walki w R1, ale i tak najlepiej z seriali animowanych.

Re: Resistance 2x16 - No Place Safe

Zgadzam się, pokazali to już wielokrotnie - zarówno w pierwszym, jak i w drugim sezonie. Czasem mam wrażenie, że w momencie, gdy postacie wsiadają do myśliwców, cała dynamika tego serialu się zmienia. Nagle zamiast głupawej kreskówki dla dzieciaków oglądam porządnie zrobioną adaptację serii "X-Wingi" Stackpole`a.

Jest lepiej

Dodam tylko, że cieszy mnie lepsza jakość tego serialu od paru odcinków. Myślałem, że już do końca będzie taka marność, ale na szczęście te ostatnie odcinki są spoko. Arc z bounty hunterem fajny, teraz bardzo fajny arc na Aeos. Cały czas mam problem z tym do czego to zmierza i czy będzie to wystarczająco ekscytujące, żeby można było ocenić ten sezon jakkolwiek pozytywnie. No bo czego możemy się spodziewać? Pewnie FO będzie o krok od zgładzenia Colossusa i Tam w ostatnim momencie im pomoże od środka. A na koniec Kaz zrobi "nauczyłem się dzięki Wam wiele, spadam do Ruchu Oporu na Ajan Kloss". A to, że go nie ma w filmie to już inny temat.

Chyba że jest? Ale jeszcze tego nie zauważyliśmy. W sumie mam spor wyrzuty do LFL (nawet nie do JJa bo co on tam wie o EU). Kurde wsadzić Seana na 2 sekundy gdzieś na Ajan Kloss albo nad Exegolem. Można było po koszta zrobić Durosa przypominającego Shriva. Nie mówiąc już o reszcie Black Squadron.

Re: Jest lepiej

-FO będzie o krok od zgładzenia Colossusa i Tam w ostatnim momencie im pomoże od środka.

Zbyt oczywiste. Filoni tu na koniec jakiś numer musi odwalić, jak to ma w zwyczaju.

Re: Resistance 2x16 - No Place Safe

Bardzo mi się podobało, jeden z lepszych odcinków w tym sezonie. Pożegnania na początku może bez wzruszeń, ale jakieś tam emocje wzbudziły. Akcja z sondą fajna, bitwa na planecie bardzo fajna, powrót do wątku Tam też na plus. Tylko 100% happy end trochę popsuł sprawę, wszyscy wyszli z opresji bez najmniejszego szwanku, ale i tak bdb odcinek.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.