Forum

Mój pomysł na naprawę Star Wars

Od kilku godzin próbuję napisać newsa o High Republic, ale że w głowie tyle myśli, to muszę jakoś je uporządkować. Dlatego tu ode mnie pomysły na pojednanie fandomu i naprawę Gwiezdnych wojen.


1. Wyrzucenie Kathleen Kennedy i Brie Larson z zarządu Lucasfilmu.
2. Filoni i Favreau razem na prezesa.
3. Odsprzedanie SW Lucasowi.
4. Pięć nowych sezonów TCW, zdobycie i spalenie wszystkich kopii Rebels i Resistance.
5. Remake OT z McGregorem i Christensenem. Tych filmów już się nie da oglądać, tylko psują wszystko co papa osiągnął w prequelach.
6. Dekanonizacja sequeli. Zakaz robienia filmów po Epizodzie VI.
8. Trylogia o Vaderze w reżyserii Star Wars Theory.
9.Masowe pozwy przeciwko Ruinowi Johnsonowi i żydkowi Jar Jarowi Abramsowi za wywołanie uszczerbku na zdrowiu psychicznym.
10. Zakaz pełnego zasłaniania ramion bohaterkom. Ustalenie minimalnej średnicy kobiecych piersi w filmach, serialach i komiksach.
11. Lando i Windu starczą. Nie chcemy więcej czarnych w SW, jeżeli nie wymyślił ich papa lub daddy.

O czymś zapomniałem? Dzielcie się swoimi pomysłami.

chciałem

napisać coś na poważnie, ale zorientowałem się w porę... co do punktu dziesiątego - to ciekawe, musiałem to przegapić, jakieś linki, mogą być na priv jak są mokre

Re: chciałem

Nie trzeba. Tutaj masz wszystko, co i jak powinno być.

https://i.ytimg.com/vi/_Pjt_HHxtIg/maxresdefault.jpg

coś w tym

jest, ale "problem" to nie nowy
http://eleven-thirtyeight.com/2014/04/fear-and-loathing-on-the-wookieepedia/
Swoją drogą to hasło nadal istnieje, ale trochę bawi mnie jak zawsze to co miały do zaoferowania Legendy (bez podtekstu), a co oferuje kanon.

+ jest tego więcej, przykładowo
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=591607

Re: coś w tym

Tryb poważny:
Może zasz moje realne stanowisko w tym temacie. A jeżeli nie, to wiedz, że Dark Horse za tą seksualizację obrywał tu ode mnie mocno.

czyli

że wolisz małe czy duże? I czy to wpływa na fabułę? O komiksie cały czas mówię.

Re: coś w tym

Dlaczego chcesz odebrać kobietom przyjemność oglądania torsów Quinlana vosa i Fita Kisto?

Re: chciałem

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

- Zakaz pełnego zasłaniania ramion bohaterkom

Chwała Matrycy, Leia odsłoni ramiona w E4 i E5!

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Tak. Takie są plany na nową wersję OT. Nie do końca wiadomo, co zrobić z Hoth, ale być może wyrzucą na dobre część tych nudnych malowanych planet i zamiast tego będzie np. Felucia.

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Felucia? Leia na Felucii? Ramiona Lei na Felucii?

SHUT UP AND TAKE MY MONEY!

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Gdzie można wpłacać pinionszki

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Nie mam czasu teraz na więcej, ale tylko informuję, że bardzo mi się podoba ten temat

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Wybudować wehikuł czasu, potem po prostu cofnąć się w czasie oraz powiedzieć Lucasowi co się stało po paru latach od sprzedaży SW.

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

10. Zakaz pełnego zasłaniania ramion piersi bohaterkom. Ustalenie minimalnej średnicy NO LIMIT kobiecych piersi w filmach, serialach i komiksach.

- https://giphy.com/gifs/emmys-emmy-awards-emmys-2018-5Ym5UDtTX17wSewdAa/fullscreen

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

12. Zakaz zatrudniania wysokich i atrakcyjnych aktorów, którzy w przyszłości mogą zrobić karierę, w rolach użytkowników CSM. Wszyscy źli mają być brzydcy i okropni.

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

No przecież po TFA były tłumy oburzonych (tych nie patrzących na grę aktorską), że Driver jest za brzydki na syna Forda i Carrie oraz głównego czarnego charakteru

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Ja się nie znam, ale w końcu oficjalna linia naszej partii mówi że Benek jest ciacho i kobiety sobie nim tapetują ściany czy też jest łagodniejszą odmianą ogra na którego babki nawet nie spojrzą?

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

A ja tam nie wiem, tak samo jak tego kto to wtedy wypisywał w internetach, bo to zidentyfikujesz czy kobita, czy chłop gdy skryty za nickiem Bo dla faceta to chyba wszystko jedno, byleby aktor (bo nie mowa o aktorkach ) dobrze grał

Sith

Koncepcję miałem swego czasu, słuszną zresztą , aczkolwiek muszę tu oddać cześć i honor niejakiekmu Majkowi Z , który to w niektórych swoich filmikach gadał na tyle sensownie , przez co przestałem czytać wszelkie pojawiające się liki na temat TROSki.
No więc w owej koncepcji było, iż to Keri jest owym zagrożeniem z unknown region, gdzie przez swoje nagłe pojawienie się w filmie ( i pytaniem, wtf, co ja tutaj robię ?), wywala do góry nogami całe story, które wcale nie miało kończyć się tym absurdalnie głupim finałem, podobno spinającym całościowo sagę, tylko ... jest punktem wyjścia do nowej trylogii ... W każdym razie,

gdy coraz więcej absurdalnych rzeczy pojawiało się odnośnie fabuły TROSki, to stwierdziłem, że nie ma sensu, i trza iść niczym ruskie na łuku kurskim w `43 - po całości. No więc, Keri-Sith, ciuka wpierw Licza - wszak przez szacunek, wypada. Tyle lat na etanolu ... mocna głowa i twardy zawodnik. Ale, albo no więc, znaczy ciuka oblicze licza, następnie dżedajównę, Kylobenka ... cały FO, La`Resistance, ekipę filmową, Disneya z K.K włącznie, K.K włącznie, K.K włącznie, K.K włącznie, K.K włącznie ... zapomniałem o Rajanie ! - jego na końcu, and ... we shall have, peeaaacce.

Tak. Taki mam miałem pomysł, na naprawę SW

- https://tv-vcr.com/wp-content/uploads/2018/07/keri-russell-sith.jpg

ocalenie Vadera

Ocalenie Vadera jest prostsze niż Imperatora. Całkiem łatwe do opracowania. Poniżej opowiadanie: Ostatnie chwile drugiej Gwiazdy Śmierci. Umierający Vader patrzy na swojego syna Luka Skywalkera swoimi oczami. Beznadziejnie uszkodzone układy podtrzymywania życia nie są w stanie podtrzymać jego gasnącej egzystencji. Umiera: oddech ustaje, serce przestaje być. W tym momencie jednak miniaturowe płucoserce ukryte w zadku rozpoczyna pracę, podtrzymując wątłą egzystencję Anakina.

Obudził się leżąc w ciemności pod gwiazdami. Zmysły dostarczały coraz dokładniejszych informacji. Słyszał swego syna, krzątającego się w pobliżu. ZZ oddali dochodziły odgłosy imprezy, jakieś disko. Wstał ociężale, kombinezon nie współpracował, był martwy jak i on sam. Głucho kaszlnął, płuca podjęły pracę. Serce też. Musi się skupić, musi się skoncentrować. Nikt nie może się dowiedzieć, że przetrwał, nawet własny syn. Wstrząsany bolesnymi spazmami zdjął kombinezon, złożył go z powrotem na stosie całopalnym i odszedł w dal. Dysząc ciężko padł pod drzewem i obserwował swój pogrzeb

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Podpisuję się pod 1, 3, 6, 9. Zastanawiam nad 5

*6 zakaz robienia sequeli z wyjątkiem tych robionych przez Papę ma się rozumieć

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Pkt. 1 i 3 są OK.

Ad. 10 - to się nie podaje w średnicach tylko w literowanych miseczkach.

Ad. 11 - ale chcemu jak najbardziej jeżeli są od Lucasa czy Ostrandera. Innymi słowy chcemy trylogii o Quinlanie Vosie.

Dodajemy punkt 12 w brzmieniu: Jako wzorzec idealnej bohaterki ludzkiej powinna służyć Ania Solo, obcej zaś Aayla Secura.

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Finster Vater napisał:
Ad. 10 - to się nie podaje w średnicach tylko w literowanych miseczkach.
-----------------------
Nie czepiaj się, myśl kolega ma zasadniczo słuszną. Średnice/miseczki, to tylko detale - intencje first

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

13a - podlać czymś łatwopalnym
13b - podpalić
13c - pogorzelisko posypać grubą warstwą soli
13d - zaorać

*) 13, bo FV dodał 12

Re: Mój pomysł na naprawę Star Wars

Idea zacna, ale bardziej wolałbym "Spaceballs 2" na temat PT.

Naprawa książek i komiksów

Jako, że nic mnie tak nie triggeruje jak bezpodstawne hejty na nowokanoniczne książki (które są akurat aktualnie jedną z mocniejszych stron współczesnego SW) i komiksów, to wrzucam jak naprawić książkowo-komiksowe NK:

1. Skasować badziewne High Republic i rozpocząć serię Old Republic.
2. Seria Old Republic ma być OD RAZU we WSZYSTKICH mediach - w pierwszym miesiącu ma być 10 książek i 20 komiksów, 1 gra AAA, 1 gra online, serial z 12 odcinkami po 40 minut i zapowiedziana trylogia 3 filmów.
3. Gra ma się nazywać "Knight of the Old Republic" i ma spełniać kilka prostych zasad:
a) Ma nie profanować starych KOTORów
b) Ma w 100% opisywać tą samą historię Revana
c) Nie ma zżynać z Legend, bo NK to tylko potrafią zżynać
d) Ma być remasterem, remake`iem i zupełnie nową grą jednocześnie
e) Revanowi ma podłożyć twarz i głos Keanu Reeves
4. Książki NK mają być takie jak stare EU - po co kombinować, skoro wtedy wszystko było idealnie
5. Książki NK nie mogą zapożyczyć ze starego EU ani jednego, najmniejszego szczegółu, bo NK to tylko potrafią zżynać
6. Wincyj trylogii, ale nie takich jak Aftermath i Thrawn, bo to kupa i zżynka. Zahn niegodziwiec zżyna z samego siebie
7. Trylogia Alphabet Squadron? Czo to? Nie znam. Ja skończyłem czytanie NK na Dziedzicu Jedi i od tego czasu twierdzę niezmiennie, że NK to kupa
8. Freed powinien przestać być lewakiem i zostać prawakiem, bo inaczej nie będę czytać tej jego badziewnej trylogii. Gdyby Yrica była heteroseksualnym facetem Yriciem to by był sztos
9. Więcej nawiązań!!!! W ostatniej książce Nowego Kanonu "Dziedzic Jedi" nie było żadnych nawiązań. Nie to co w Legendach!
10. High Republic to będzie masakra. Główna książka pisana przez komiksiarza, główny komiks pisany przez komiksiarza od IDW, komiks YA pisany przez lewaka. Skasować całą tą ekipę i zastąpić porządnymi pisarzami takimi jak wielokrotnie nagradzani Barbara Hambly, Vonda McIntyre i Doug Petrie.
11. NIE WOLNO robić concept artów i medialnych zapowiedzi do serii książkowo-komiksowych! To tylko powoduje, że fani widzą potencjalny serial i trylogię filmów, co powoduje nieodwracalne szkody w samopoczuciu fanów
12. To wina Disneya i LFL, że Uroboros nie wydaje nowych książek*
13. Maksymalnie raz na dziesięć książek głównym bohaterem powinna być kobieta. Maksymalnie raz na sto książek czarny (poza Macem Windu, on powinien mieć własną trylogię)
14. Więcej odważnych książek na ciekawe tematy, a nie takie ciepłe kluchy jak w ostatnich wydanych książkach tj. Więzy Krwi i Nowy Świt.

* To akurat poniekąd prawda

Re: Naprawa książek i komiksów

15. Nigdy więcej książek NK o postaciach z seriali animowanych (Nowy Świt, Ahsoka)
16. Nigdy więcej książek gdzie co pół strony nie ma szczelania i bitew na lajtsabry, za to mamy jakiś rolników
17. Nigdy więcej książek NK o jakichś ciuszkach i modzie. Bo kogo to, poza babami (które, jak wiadomo, nie czytają książek SW), interesuje?

Re: Naprawa książek i komiksów

18. Nigdy więcej książek w czasach Imperium, tam już wszystkie historie zostały opisane.
19. Nigdy więcej historii po RotJ, bo po sequelach nikogo ten okres nie interesuje.
20. Nigdy więcej książek w czasach prequeli, przez TCW jest tam bardzo ciasno, a dekada między TPM i AotC nikogo nie obchodzi.
21. Nigdy więcej książek przed TPM bo popsują Starą Republikę.

Re: Naprawa książek i komiksów

22. Nigdy więcej książek. Nikogo nie interesują książki.

Re: Naprawa książek i komiksów

Właśnie. Po co się męczyć składaniem tych literek, skoro długo to trwa, a jak zrobi się kiedyś ekranizację, to wtedy obejrzy się na spokojnie!! Powinno się zakazać druku książek, bo tylko marnują czas!

Re: Naprawa książek i komiksów

I niszczom lasy!

Hell yeeah !

Punkty 1-3abcde - zniszczyłeś system !

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.