Forum

Niewydane w Polsce legendy

Chciałbym przeczytać niewydane w Polsce legendy. Powieści( np. Maul Lockdown) jak i młodzieżówki typu Uczeń Jedi czy ktoś może polecić gdzie można by było takowe pdfy w wersjach angielskich pobrać lub ewentualnie gdzie można kupić w najlepszych cenach te nie wydane książki w wersji angielskiej.

czy to jest legalne

PDF i .mobi są po angielsku łatwe do znalezienia - w sumie wystarczy wpisać tytuł + interesujące nas rozszerzenie + ew. frazę "download" i przejrzeć kilka pierwszych wyników.

Zresztą nasz polski złodziejski krami chomikuj i docer.pl mają/miały pełno anglojęzycznych ebooków.

Co do Ucznia Jedi to jeden z fanów przetłumaczył brakujący ósmy tom z serii o Xanatosie. Przetłumaczono też całą serię młodzieżową o Bobie Fettcie i Obi-Wanie Kenobi oraz dalsze tomy Młodych Rycerzy Jedi - tych książek nigdy nie wydano w Polsce. Są dostępne tu:
http://www.mandayaim.com/a309,T_umaczenia

Re: czy to jest legalne

Cytując klasyka: i nie pytaj mnie, czy to jest legalne, bo nie jest legalne, ale za to opłacalne!

Re: czy to jest legalne

Jakby u nas łatwo było kupić i w rozsądnych cenach oryginalne angielskie wersję legend nie wydanych nigdy u nas to chętnie uzupełniłbym swoją kolekcje bo posiadam wszystkie wydane w Polsce legendy powieści i młodzieżówki plus prawie cały nowy kanon(jeszcze brakuje 4 pozycji).

Re: czy to jest legalne

Jeśli chodzi o pierwszy sposób to niektóre udaje się znaleść ale większość to fejkowe strony z jakimś badziewiem do pobrania. Jeśli chodzi o tłumaczenia to już dawno pobrane i przeczytane swoją drogą mega fajna inicjatywa że komuś się chciało to przetłumaczyć szkoda tylko że się to urwało....

czas

przekazać płomień ewoka kolejnemu pokoleniu proszę: link usunięty

Zagraniczne książki od dłuższego czasu sprowadzam z ebaya. Ceny są dobre, czas dostawy też (w zależności od oferty oczywiście, można sobie wybrać taką że tydzień z hakiem i książka jest u ciebie). Polecam.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.