Forum

SW stuff

Ostatnio wiele osob narzeka na wydawany w Polsce starwarsowy stuff (w tym ja). Zastanawialem sie co moznaby zmienic, oto moje typy:
-Polska wersja Star Wars Insider, albo chociaz amerykanska
-Reedycja klasycznej trylogii i Mrocznego widma w jakichs jednolitych okladkach
-powrot magazynu egmontu z komiksami (rozszerzyc dzial Fans Corner)
-Epizod II bez dubbingu
-jak najszybciej wydac takie ksiazki jak: Cloak of Deception, serie X-wing, Tales form Jabba Palace
-mysle ze amber zrobilby niezly interes wydajac jak najszybciej po amerykanskiej premierze The Approaching Storm i New Essential Guide to Characters

Napiszcie swoje typy

Re: SW Stuff

Ja najbardziej chciałbym, żeby:
- poprawiła się w Polsce dostępność. O tym, że w Empiku nie mogę kupić Star Wars Insidera, już wiem. Ale jest jeszcze boruta z Star Wars UK Magazine. We Wrocławiu udało mi się go kupić raz! I to dlatego, że byłem akurat w Empiku pierwszym klientem, który to kupił. Po południu już go nie było. Potem byłem parę dni w Warszawie i tam w Empiku leżały wolne egzemplarze. Super. Potem pewnie są np. w Warszawie zwroty (no bo leżało tam ich zdecydowanie więcej niż we Wrocławiu), więc się źle sprzedaje. ;)
- Co do magazynu z komiksem dotyczy się to samo. Lepiej by się sprzedawał, gdyby w łatwy sposób można kupić numery archiwalne. Bez tego jest boruta.
- Co do ksiażek Amberu to się zgadzam. Zresztą i tak pewnie chciałbym przeczytać wszystkie a "Cloak of Deception" czy "The Approaching Storm", jeszcze przed "Atakiem Klonów", i według ICO mamy pewną szansę. Ale jest jeszcze coś. A mianowicie e-book "Darth Maul: Sabotaur". W USA zostanie on wydany w jednym papierowym wydaniu z "Łowcą z Mroku" (paperback). U nas mogliby go wydać, albo jako jakis dodatek do innej książki (kupuje się jedną, a dostaje jeszcze jedną malutką), albo nawet jako osobną mini powieść. Ja pewnie bym kupił.
- No i jeszcze czekam na "Knights of the Old Republic" - RPGa. I tu mam nadzieję, że też jakoś obejdą dubbing, (np. dwie wersje, albo nawet 2 w jednym pudełku).

W mojej mieścince nie ma stuffu SW

> Ja najbardziej chciałbym, żeby:
> poprawiła się w Polsce dostępność.

Racja ja mogę ponarzekać i to dużo: ale najbardziej denerwuje mnie to, że aby kupić jakiś "stafik SW" to musze jechać kilkadziesiąt kilosów do Krakowa. Bo w moim miasteczku - 4 księgarnie ale żadna nie słyszała o Amberze albo Egmoncie!
Pozostaje zamówienie przez inet! (ale ... trwa to kilkanaście dni)

Stuff SW w Polsce cd...

Moi mili,
Przestanmy siedziec na d...e, wezmy sie do roboty. Przeciez w naszym kraju jest duzo Fanow Star Wars. Zacznijmy moze od pisania maili do wydawnictw, przedstawicielstw np. Hasbro. Napewno da to jakis obraz tym ludkom, ze tu tez sa ludzie, a nie Gunganie. A tam poza tym to q... oni sa dla Nas a nie MY dla nich.

Pozdrawiam
Andaral

Shadows of the Star Wars:
http://starwars.waw.pl

tak wlasciwie

Tak wlasciwie to na forum jest nas 3 w porywach 4.

Re: Tak Wlasciwie

...możesz zachęcić kolegów z Obroa-skai by czasem poplotkowali tu na Forum ;-)

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.