Forum

Spotkania Leszczyńskich Fanów Star Wars

Mam nadzieję, że nie porywam się na niemożliwe. Chciałbym zorganizować leszczyńskie spotkanie fanów SW. Zakładam ten temat z nadzieją, że znajde ochotnikó, co oczywiście może okazać się niedo wykonania Jeżeli znajdą się chętni spotkanie dojdzie do skutku w "niedalekiej przyszłości". Piszcie do mnie maile!

Powodzenia!

W Lesznie macie do wyboru pojechać na Gorzowskie, Wrocławskie, Łódzkie lub Poznańskie Spotkania Fanów, albo zrobić własne

Mam rodzinkę

w (byłym) woj. Leszczyńskim, kiedyś mieszkałem w Górze Śl. także liczę że się rozkręcicie to będę wpadał czasem Powodzenia!!

hah

szkoda ze wcześniej mnie tu nie było

:D

Wychodzi na to, ze spotkanie leszczynskie w koncu sie odbedzie. I to po 3 latach moich poszukiwan i egzystencji tego tematu : - D !

Spotkania Leszczyńskich Fanów Star Wars

Mimo slabej reklamy cos takiego jak: Spotkania Leszczyńskich Fanów Star Wars istnieja... i maja bardzo dobrze! Nie jest to fanklub w slownikowym tego slowa znaczeniu, ale grupa fanow, ktora spotyka sie regularnie - przynajmniej raz w miesiacu. Nie zalezy nam na zbytecznym rozglosie, bo wiemy, ze jezli ktos chce do nas trafic to trafi bez wiekszego problemu. To jest tez jeden z powodow dla ktorego dzialamy nieoficjalnie.

Na spotkaniach: rozmawiamy o nowosciach ze swiata Gwiezdnych Wojen, gramy w rozne gry, w tym: miniaturki, TCG, Sabacca. Poza tym jezdzimy na Wielkopolskie Spotkanai Fanów Star Wars do Poznia. To jest w zasadzie nasz fanklub, w ktorym sie regularnie organizujemy i dzialamy na wieksza skale. Spotkania w Lesznie to male zrzeszenie ludzi z z regionu.

Dolacz do nas, to nic trudnego. Napisz do do mnie na maila: [mail]el_rey@wp.pl[/mail], a niezwolcznie poinformuje Cie kiedy zamierzamy sie kolejny raz spotkac. Nasza mala spolecznosc liczy jak na razie 4 osoby. Co najwazniejsze, co jakis czas pojawiaja sie osoby chetne do wspolpracy, dzieki czemu w ogole bylismy w stanie zorganizowac maly ruch na rzecz Star Wars w Lesznie.

...

Ale z was prze... Ty wiesz co ; D

...

Jako członek SLFSW, ja również polecam dołączenie się do nas!
Długo zastanawiałem się czy warto się uaktywnić jako fan na spotkaniach. Teraz już wiem że na pewno tak
Po zarejestrowaniu na forum Nestor sam sie do mnie zwrócił z pomysłem spotkań w Lesznie. Od tego czasu jeździmy na Wielkopolskie Spotkania do Poznania i czasami spotykamy się u nas. Atmosfera na spotkaniach jest bardzo luźna i ogólnie jesteśmy otwarci na nowych ludzi.

qwerty

Utop się. Nigdy was nie odwiedze. Separatyści jedni.

ale

z was Leszcze

Re: Spotkania Leszczyńskich Fanów Star Wars

Tak! Ruch mający na celu popularyzację Gwiezdnych Wojen w Lesznie nabiera rozpędu. Odbyło się pierwsze spotkanie, którego myślą przewodnią była formalizacja ruchu. Ustalono nazwę oraz statut prawny organizacji. Pełna nazwa to "Czarne Słońce - Spotkania Leszczyńskich Fanów Star Wars". Co do statutu prawnego postanowiliśmy działać jako filia znanej i lubianej instytucji SWFSW. Oczywiście ze spotkań w Poznaniu nikt nie ma zamiaru rezygnować. Na potrzeby rodzącej się organizacji zmieniłem nick z mało komercyjnego `robmis6` na bezpośrednio związany z nazwą Leszczyńskiego zgrupowania ‘vigo’. Przy okazji apeluję do wszystkich pasywnych fanów z Leszna i okolic! Nie bójcie się spotkać z nami. Oczywiście normalni to my nie jesteśmy, bo czy normalny człowiek wydaje kilka tysięcy zł rocznie na plastikowe figurki, książki, komiksy i tostery wypiekające podobiznę Vadera ?? Zapraszam do kontaktu z Nestorem, Amadeuszem lub ze mną. Pozdrawiam wszystkich którym chciało się to przeczytać

---

Czy wycieczka do Zaborowa wchodzi w grę?

....

Kompleks Rekreacyjno-sportowy `22 PUB` przy ulicy Kryłowej 22 zaprasza. <3

---

Ale ja chce w Zaborowie :<<<

:D

Mówi się "na" dzielnicy, także powinno być "na Zaborowie". To po pierwsze. Po drugie byście szukali tego pubu długoooo, bo ta niby ulica z ulicą nie ma nic wspólnego, jeno wyboje i błoto przez 300 metrów, na szczęście na końcu czeka hotel, najdroższy w powiecie...

oo

w Zaborowie ostatnio na dość dużym odcinku położono kostkę,więc błota nie ma

...

607 37 93 93
Gdyby ktoś miał jutro problemy z odnalezieniem się <3

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.