Forum

A może tak Kaliskie Spotkanie Fanów SW?

Ja bym wolał żeby w Kaliszu było spotkanie fanów SW. Ja do Poznania mam 130 km a do Kalisza 8 km. Napewno dużo fanów było by za tym.Kto by chciał by spotkania fanklubu w Kaliszu niech napisze na forum.

hmm

spotkania fanów odbywają się regularnie w kilku miastach w Polsce- i są to spotkania regionalne dla ludzi z tego miasta i okolic. Co innego spotkania ogólnopolskie: zloty, konwenty itd. W tym miesiącu z okazji urodzinowego spotkania fanów trochę osób zamierza wybrać sie w gości do poznaninaków. Jeśli chcesz spotkań w Kaliszu znajdź innych fanów z okolic i zoragnizujcie coś Proste jak budowa cepa.

Nie ma problemu

jeśli tylko znajdziesz choć jeszcze jedną czy dwie osoby i możecie zacząć się spotykać. Z czasem, jeśli będziecie się gdzieś ogłaszać, przybędą nowi ludzie, oni ściągną kolejnych i jakoś to pójdzie.
Najważniejsze to nie czekać z założonymi rękami na innych tylko ruszyć z miejsca

A może tak...

połączmy siły? NIe ma sensu robić dwóch stowarzyszeń, skoro jesteśmy tak blisko siebie jeżeli ktoś jest z Kalisza czy jakiejkoliwke innej niejscowości zapraszamy tu- www.knfsw.tnb.pl . Chętnie zmienimy profil przymowania z "Ostrów Wlkp." na "Południowa Wielkopolska"

Jaskoviakus

a nie zauwazyles ze ten temat jest od 2 lat nieaktywny ?

I owszem.

Ale i tak chciałem to powiedzieć,a po co dublować tematy?

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.