Forum

Testosteron

-Stavros: To co panowie, po grzdylku?
Fistach: Szkoda zdrowia na grzdylki. Jak juz to po grzdylu!


Czyli kobiety to suki. Czy jakoś tak. W teorii. I praktyce. Pewnie tak
Film, który powinien obejrzeć każdy samiec. I na pewno będzie się rechotał przez cały seans i wyjdzie z sali przytakując wszystkiemu co tam jest powiedziane.
Film, który powinny obejrzeć co poniektóre kobiety. Jak mają poczucie humoru, nutkę luzu i samokrytyki to będzie o.k. Choć na moim seansie żeńska część widowni śmiała się ociupinkę mniej

Wesele na 7 facetów. Gdzie jeden nie pije?? Dawno tak się nie śmiałem - do łez. A raz myślałem, że sie udławię - przy scenie gdy Szyc uczy Tomka Kota podrywać no masakra normalnie . Niby bohaterowie patrzą dosyć cynicznie na relacje damsko-męskie, ale wydaje mi się, że jest to jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości i całkowicie uzasadnione.

Scenariusz (a raczej teksty) genialne. Zdjęcia i dobór planu kapitalny. A dla kreacji Tomka Karolaka, Maćka Stuhra i kelnerzyny Szyca nabędę Testosteron od razu jak wyjdzie w formacie DVD.


Gorąco polecam.


-Puka się!! - Beatka doTytusa
-Puka to sie ładne!

Film widziałem

w dniu premiery i również musze go gorąco polecić. Przy czym byłem na nim z dziewczyną i nie dam głowy czy nie śmiała sie głośniej ode mnie w niektórych momentach Jak dal mnie rozbrajające są sceny monologu do łyżki i pobudki kucharza Natomiast wątek krajowych podróży ojca aż daje do myślenia ile takich "dzieciaków" może być w całym kraju

Niezła rzecz

Ten film to przede wszystkim AKTORSTWO. Fantastyczna obsada sprawia, że nawet dziwność montażowa jest do zniesienia. Swoją drogą Saramonowicza chyba by Sarlacc pochłonął, gdyby wreszcie zrobił film po kolei, chronologicznie . No, ale wracając do tematu, owi AKTORZY, od Adamczyka, po Szyca, sprawiają, że film jest miodny. Naprawdę. Zabawny kilkoma tekstami, ciekawy trafnymi (a może nie? )spostrzeżeniami o życiu i reszcie, ale przede wszystkim świetny aktorsko.

Chociaż Ryś bardziej mnie śmieszył.

Re: Niezła rzecz

Burzol napisał(a):
Chociaż Ryś bardziej mnie śmieszył.
________

No popatrz, a mnie prawie wcale :?

ta...

to był ryś na miarę Tyma możliwości...

o

i z tym bym się nie zgodził. Chyba, że Tym się mocno posunął

jej

no nie gadajcie, polski film i fajny?!

...ale i tak prędzej pewnie Rysia obejrzę, to chyba nikogo nie dziwi.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.