Forum

Następne filmy SW dla telewizji?

Właśnie przeczytałem krótką relację z rozmowy z Lucasem na stronie FoxNews.
[url] http://www.foxnews.com/story/0,2933,270874,00.html[/url]

Już wcześniej się pogubiłem nieco w planach telewizyjnych związanych z SW, ale to zwróciło moją uwagę: Lucas wspomniał o zrealizowaniu dwóch pełnometrażowych filmów z aktorami dla telewizji. W produkcji miałby się nie pojawić nikt ze Skywalkerów (Ku radości sporej rzeszy Fanów, mam rację? ).

W artykule jest też wspomniane, że filmy miałyby trwać tylko godzinę (więc niewiele dłużej niż jeden odcinek planowanego serialu), ale jest o tym powiedziane tak, że podejrzewam, iż to tylko domysł osoby przeprowadzającej wywiad.

Co myślicie na ten temat?

hmm

Może coś w stylu Holiday Special

hmmm

Mi się wydaje, że dużo racji może mieć fan, który na TheForce.Net napisał, że zapewne chodziło o dwa seriale, a nie filmy.
http://theforce.net/latestnews/story/2_Hour_Long_Live_Action_Movies_For_TV_105678.asp
Swoją drogą to ma sens. Chyba, że te filmy byłyby po prostu pilotami do seriali. Co też jest logiczne.
Tak czy siak, jest nadzieja na to, że dostaniemy coś nowego. Albo film, albo kolejny serial. Zawsze to miłe wieści

Lucas to krętacz :P

Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio jest strasznie dużo wywiadów z Lucasem, i co wywiad, to się czegoś nowego i dziwnego dowiadujemy. A to, że będą dwa seriale animowane, a to, że serial aktorski, a to , że filmy... Po prostu Lucas kręci, a żaden reporter go nie rozumie . Także najlepiej jest czekać na oficjalną, żeby napisała o co chodzi . Poza tym liczę, że już niedługo – dokładnie za 15 dni - czegoś szczegółowego się dowiemy...może nawet poznamy kilka odcinków nowych Clone Wars? Byle do Celebration 4 .

hmm

podgrzewa atmosferę, co? Ech, nie od dziś wiadomo, że z tymi rewelacjami to różnie bywa, ale i tak fani lubią się chwytać każdej nowinki
Myślę, że może faktycznie na Celebration mogą uchylić rąbka tajemnicy i poznamy nowe fakty
Choć skoro padła w tym wywiadzie liczba mnoga, to może faktycznie będzie coś jeszcze. Ja bym się nie pogniewała

oo

Miejmy nadzieję, że to będą nowe filmy o Ewokach Bo w sumie dobrze by było pociągnąć ten temat, a nie tylko Jedi i itp. Więcej Ewoków!

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.