Fandom

5-lecie Wrocławskiego Fanklubu

Wedge

Szanowne dżentelistoty! W imieniu wszystkich fanów Sagi z Wrocławia i okolic pragniemy przypomnieć, że jedynie tydzień pozostał do wspaniałej uroczystości, jaką jest 5-lecie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen! Fani ze wszystkich miast Polski zapowiedzieli swoje przybycie do stolicy Dolnego Śląska, by wziąć udział w świętowaniu tej okrągłej rocznicy. Dla tych, którzy słyszą o tym wydarzeniu po raz pierwszy, a chcieliby się przyłączyć do pierwszej w tym roku ogólnopolskiej zabawy wśród fanów Gwiezdnych Wojen garść informacji:

Data Sobota, 28 lutego
Godzina Od 12 w południe aż do ostatniego fana
Miejsce Knajpa "Włodkowica 21" (adres: ulica Włodkowica 21)

Gwarantujemy odbiór gości z dworców autobusowych i kolejowych - wystarczy jedynie dać nam znać, kiedy i gdzie przybędziecie. Zrobić możecie to bądź na naszym forum, bądź w odpowiednim temacie na forum forum Bastionu. Tak samo prosimy dać znać, jeśli będzie Wam potrzebny nocleg - gościnność Wrocławian na pewno Was nie zawiedzie! Dla tych, którzy chcą dotrzeć na własną rękę kierujemy do mapki poniżej:A co w programie? Z całą pewnością na wszystkich będzie czekać niezwykły tort! Oprócz niego gwarantujemy masę rozmów, harców i swawoli... a i dla zatwardziałych miłośników Sagi znajdzie się coś miłego.
Mamy też w planie specjalne upominki dla tych fanów, którzy równo pięć lat temu pojawili się na pierwszym wrocławskim spotkaniu. Ale pamiętajcie również, że 5-lecie Wrocławskiego Fanklubu to świetna okazja, by pokazać się wśród fanów po raz pierwszy, dlatego zachęcamy wszystkich debiutantów do wizyty i wspólnej zabawy!

Niech Moc będzie z Wami i do zobaczenia we Wrocławiu!

P.S. Pamiętajcie, następna taka okazja dopiero za pięć latTagi: Wrocław (347)

Komentarze (12)

to się zacznie na nowo. xD

Ale Ludwik się skończył ;P

Ri --> To poznasz!

Jaki Ludwik? Nie znam żadnego Ludwika.

Jak zwykle śmietanka towarzystwa będzie trzymana gdzieś w przejściu a reszta towarzystwa...dziwna część towarzystwa będzie siedzieć przy stole i gadać....żenada;/

Issu --> pewnie nie. ;P

Nawet mape dali:D

Zapowiada się świetna uroczystość, szkoda, że mnie nie będzie, ale życzę udanego świętowania i pozdrawiam Wrocławiaków!

xDDD

...ale Ludwik i tak się pewnie nigdy o tym nie dowie :P

pewnie tak.

Pewnie będzie ekstra

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.