Komiksy

SW Komiks #10 - zapowiedź

Egmont Polska

Zapewne jeszcze wielu fanów nie ochłonęło po informacjach dostarczonych w ostatnim czasie przez wydawnictwo Egmont. W związku z tym dziś na spokojnie prezentujemy zapowiedź kolejnego numeru magazynu Star Wars Komiks jaki pojawi się w sprzedaży od 17 czerwca.

Star Wars Komiks 6/2009 (10)

"Lojalność to nie grzech" (What Sin Loyalty?, Empire #13) - Sojusz Rebaliancki zdobywa coraz większe wpływy i w galaktyce narasta opór wobec Imperium. Sierżant szturmowców TK-622, jeden z wielu imperialnych żołnierzy klonów, bierze udział w stłumieniu powstania na planecie Ralltiir, a następnie wraz ze swoim dowódcą, komandorem Akobim, zostaje przeniesiony na Gwiazdę Śmierci. Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Patrick Blaine, kolory Studio F.

"Opowieść Yaddle: Istota z podziemi" (Yaddle’s Tale: The One Below, Tales #5) - Yaddle to członkini Rady Jedi, pochodząca z tej samej długowiecznej rasy, co Yoda. Była obecna podczas spotkania małego Anakina Skywalkera z Radą (film Mroczne widmo). Ten komiks ukazuje jej historię i wyjaśnia, dlaczego została przyjęta w szeregi Jedi, mimo że nie ukończyła szkolenia. Scenariusz Dean Motter, rysunki Jesus Saiz, tusz Fernando Blanco, kolory Dave Nestelle.

"Lekcja" (The Lesson, Tales #14) - Trwa znana z filmu Atak klonów bitwa o Geonosis – pierwsze starcie między Republiką Galaktyczną a Separatystami, które rozpoczęło wojny klonów. Dwustu Jedi pod dowództwem Mace Windu przybyło na odsiecz Obi-Wanowi, Anakinowi i Amidali. Podczas walki młoda Jedi Tu’ala wspomina nauki swojego mistrza. Scenariusz Adam Gallardo, rysunki Homs, kolory Dan Jackson.

Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz oraz Maciek Drewnowski . Cena 5,90 zł, 48 stron. Premiera: 17 czerwiec 2009. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (608) Empire (133) Jeremy Barlow (34) Star Wars Komiks (220) Star Wars Tales (132)

Komentarze (20)

Ładny zestaw! :)

Tego numeru nie można tego przegapić. Czekałem na Yaddle!

Zapowiada się smacznie:)

Kocham EGMONT :)
zapowiada się wspaniałe lato dla fanów

No zapowiada się rewelacja

o, o, o!
Super, szykuje się najlepszy numer SWK :)
Kocham Egmont <3 Trwaj nam wiecznie <3

Dark Mando -> Nie zrzędź. W tym numerze dostajesz do ręki jedną z najlepszych historii o Imperium, nieskażnych skrzywioną złą wizją rebeluchów na imperialnią armię - sam zobaczysz:).

"Lekcja" i "Istota z podziemi" zapowiadają się rewelacyjnie!

Anonimus->Nie oto mi chodzi,a na wszystkich innych zdjęciach wygląda okropnie i nie da się na nie patrzeć,a tu nawet przyzwoicie ;p

Na pewno kupię,a tak poza tym to dość ładnie przedstawili Yaddle.

Dwa pierwsze numery znam i wiem że są świetne. Ostatniego nie kojarzę, ale mam nadzieję, że tym razem "trzeci" będzie lepszy.

fajnie będzie ,ale mogło być więcej o sithah lu imperium

Super, po raz pierwszy mamy do wglądu przykładowe strony ze "SW: Komiksu" :). Zapowiada się interesująco :).

Czekalem na ta okldke!

Dobra okładka :).

kasa cala poszła na Moc Wyzwolona to teraz trza uzbierać na SW Komiks :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.